باربری مرتضوی با یک تماس تلفنی در کنار شماست:

باربری مرتضوی آماده ارائه انجام و آماده انجام ارائه تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری از تهران به هرنقطه ‌ای که شما بخواهید است. این باربری با دسترسی راحتی که برای شما مشتریان عزیز قرار داده‌ است شعبه‌های مختلفی را در سطح تهران برای شما عزیزان به وجود آورده‌ است مانند اتوبار مالک اشتر. که شما می‌توانید تنها فقط با یک تماس تلفنی با یکی از شماره‌ها که در صفحه درج شده‌ است خدمات اسباب‌کشی باربری و حمل‌ونقل خود را به ما بسپارید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری مرتضوی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما با چندین سال سابقه درخشان به تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما مشتریان عزیزان انجام می‌دهیم باربری مرتضوی به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت شما عزیزان است. خبر خوب این است که شما می‌توانید با انتخاب باربری مرتضوی از ۴۵% تخفیفی که این شرکت برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. پس همین الان تلفن را بردارید و یکی از شماره‌هایی که در بالا درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما خدمات اسباب‌کشی باربری را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تجهیزات پیشرفته بسته بندی را از ما بخواهید:

شما می‌توانید تمامی این خدمات از قبیل بسته‌بندی و چیدمان را نیز به ما بسپارید باربری مرتضوی با در نظر گرفتن کادری حرفه‌ای برای شما عزیزان تمامی خدمات چیدمان و باربری را نیز انجام می‌دهد. دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را جهت چیدمان اسباب و اثاثیه منزل خود کنید بلکه تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تیم چیدمان را توسط پرسنل رزرو کنید. و همچنین تیم بسته‌بندی در کنار شما دوستان عزیز هستند تا از صفر تا صد یک اسباب‌کشی را برای شما انجام دهد و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید تیم بسته‌بندی برای شما عزیزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کند امروز به دلیل مشغله‌های شغلی و همچنین گرفتاری‌های مشتریان نمی‌توانند خودشان به‌تنهایی لوازم خانه و منزل را بسته‌بندی کنند به‌همین خاطر ما برای شما افرادی باتجربه و کاردان را در نظر گرفته‌ایم که تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن اسباب‌کشی و یا همچنین نایلون‌ها به یا ضرب گیرها باشد زیرا شما می‌توانید با انتخاب باربری مرتضوی به تمامی این خدمات را از ما دریافت کنید. با تجهیزات مدرن بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این تجهیزات نیز برخوردار شوید. حتی می‌توانید به‌تنهایی اگر قصد تیم رزرو بسته‌بندی را ندارید می‌توانید از تجهیزاتی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم استفاده کنید تجهیزات بسته‌بندی شامل:

  • بابل رپ‌ها
  • ضرب گیرها
  • نایلون‌های حباب دار
  • کارتن‌های چند لایه
  • چسب‌های نواری پهن

تمامی وسایل شما دوستان عزیز را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم و هم چنین وسایلی مثل مبلمان که به بسته‌بندی آن‌ها کار سخت و دشواری است را ما برای شما به‌راحتی انجام خواهیم داد. شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید. تا در کنار شما دوستان عزیز تمامی مراحل بسته‌بندی را انجام دهند. آن‌ها به‌سادگی تمامی مراحل را برای شما انجام می‌دهند و هیچ وسیله‌ای را بدون بسته‌بندی‌شده در منزل شما جا نمی‌گذارند. به‌همین خاطر شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی یک اسباب‌کشی بی‌نقص را انجام دهید.

باربری مرتضوی ارائه مجهزترین ماشین‌های باربری:

بعد از این‌که وسایل شما بسته‌بندی شد آن‌ها را در ماشین‌های باربری مرتضوی قرار می‌دهیم و لازم نیست که شما کوچک‌ترین کاری را انجام دهیم بلکه ما با استفاده از کارگران باتجربه‌ای که در اختیار داریم تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری قرار می‌دهیم. ماشین‌های باربری مرتضوی بسیار مجهز هستند شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود به کار را به کارگران کاردان ما بسپارید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنیم انتخاب ماشین مورد نظر طبق سلیقه مشتریان انجام می‌شود باربری مرتضوی انتخاب ماشین مورد نظر و سلیقه مشتریان گذاشته‌ است. شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌های مثل کامیون، وانت‌بار، نیسان، خاور، هیوندا، و دیگر ماشین‌های باربری تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهید. پس نگران نباشید زیرا کارشناسان ما در کنار شما هستند تا شما را جهت انتخاب یک ماشین باربری مناسب راهنمایی نمایند. ماشین‌های این مجموعه به‌صورت مسقف و روباز است یعنی شما می‌توانید در هر شرایط فصلی از آن استفاده کنید همچنین برای جابجایی وسایل کوچک و فشرده می‌توانید از ماشین‌های وانت‌بار نیسان بار این مجموعه استفاده نمایید. تمامی ماشینش این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است به‌صورت روزانه از لحاظ فنی چک می‌شود نگران نباشید شما می‌توانید برای مشاوره بیشتر جهت انتخاب ماشین باربری با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. و آن‌ها به‌صورت شبانه‌روز پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند.

بیمه نامه جهت سلامت بار به مقصد:

بسیاری از مشتریان ما برروی وسایل خود حساس هستند به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید این بیمه‌نامه را با انتخاب باربری مرتضوی در دست داشته باشید همچنین می‌توانید اگر برای جابجایی وسایل ارزشمند و قیمتی سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بارسنتر افزایش دهید. اما برای شما یک بیمه‌نامه معتبر و توسط یک شرکت بیمه معتبر در نظر گرفته‌ایم که این بیمه‌نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد مورد نظر هست. زمانی‌که تمامی وسایل شما در ماشین‌های باربری مرتضوی قرار می‌گیرند تا زمانی‌که به مقصد موردنظر شما ارسال می‌شود تمامی وسایل شما زیر نظر باربری ما است. به‌همین خاطر دیگر لازم نیست نگران شکستن یا آسیب دیدن وسایلتان باشید. زیرا اگر در حین تردد ماشین‌های باربری در مسیر یا همچنین حمل وسیله شما توسط کارگران به وسایل شما صدمه و یا آسیبی وارد شود تمامی خسارت برای شما عزیزان پرداخت خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که با انتخاب باربری مرتضوی چنین مشکلی برای شما پیش نمی‌آید زیرا تمامی نیروهایی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند از لحاظ تجربه و کار بسیار دوره دیده و دانا هستند و به‌راحتی تمامی وسایل شما را از هر مسیری که بخواهید انتقال خواهند داد. پس ما با یک بیمه نامه معتبر در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی از وسایلتان محافظت لازم را انجام دهیم.

 تیم چیدمان در کنار پرسنل باربری مرتضوی:

سلامت وسایل شما برای ما بسیار قابل اهمیت هست تیم چیدمان متشکل شده از افراد خوش‌سلیقه و کاردان و نیرومند این افراد در کنار شما دوستان عزیز هستند تا تمامی لوازم سنگینی که جابه‌جای آن‌ها به‌تنهایی کار سختی است را برای شما جابه‌جا و جای‌گذاری کنند. شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان باربری مرتضوی مراحل اسباب‌کشی خود را آسان‌تر نمایید آن‌ها با استفاده از سلیقه‌ای که در اختیار دارند و همچنین سلیقه مشتری آن به دکوراسیون منزل شما را انجام می‌دهند. تمامی لوازم منزل را در جای خود قرار می‌دهند و هم چنین لوازمی مثل یخچال و گاز که جابه‌جای آن‌ها کار سخت و دشواری است را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. همچنین شما با انتخاب تیم چیدمان می‌توانید از نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی منزل خود بهره‌مند شوید. باربری مرتضوی با علمی که در اختیار دارد تمامی لوازم برقی و الکترونیکی شما را نصب و راه‌اندازی می‌کند. جهت رزرو تیم چیدمان با کارشناسان ما تماس بگیرید به نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید. آن‌ها تیم چیدمان را در روز اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز ارسال می‌کنند.

فقط کافی است که هنگام تماس تیم چیدمان را رزرو نمایید ما در روز اسباب‌کشی در زمانی‌که برای شما عزیزان مشخص‌شده در کنار شما دوستان عزیز هستیم. تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم شما می‌توانید جهت استفاده از این تیم آن‌ها را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید.

پرسنل باربری مرتضوی به‌صورت ۲۴ساعته حتی در ایام تعطیل در کنار شما دوستان عزیز هست شما می‌توانید جهت رزرو نیروهای ما با یکی از شماره‌ها که در بالای صفحه درج‌شده است تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم و هم چنین شما می‌توانید با انتخاب باربری مرتضوی از تخفیف‌های۴۵% که این باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا بدون هیچ مشکلی تمامی وسایل شما را از تهران به هر مسیری که بخواهید انتقال دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و زمان اسباب‌کشی خود را توسط ما رزرو نمایید. با توجه به روزهای پایانی سال ممکن است که از لحاظ ترافیک و زمانی کمی به مشکل بربخورید اما شما می‌توانید چندین روز قبل تمامی خدمات اسباب‌کشی را توسط ما رزرو نمایید و ما در روز اعلام‌شده برای شما عزیزان این خدمات را انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مرتضوی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مرتضوی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مرتضوی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند