۵/۵ - (۴ امتیاز)

وانت بار معلم

وانت بار معلم بارسنتر متخصص حمل اثاثیه خانه و محل کار و سازمان ها و شرکت ها با دارا بودن مجوز اتحادیه می باشد. وانت بار معلم همواره به فکر این است که چطور می تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید . تماس با شرکت حمل و نقل و باربری در محدوده معلم ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و وانت بار معلم بارسنتر سریع ترین و آسان ترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است. شما با برنامه ریزی به راحتی می توانید هزینه های سنگین حمل و جابجایی اثاثیه منزل را به حداقل ممکن برسانید. حتی در این زمینه مواردی مانند داشتن لباس فرم شرکت باربری و همچنین سر وقت حاضر شدن در محل مورد نظر جهت شروع خدمات اسباب کشی نیز اهمیت دارد.

وانت بار معلم

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 قیمت در بارسنتر

اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار مانند وانت بار دهقان بارسنتر بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت ها و سایر مکان ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز می باشد. شرکت باربری بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند داشت این قیمت ها که ارائه داده می شود همراه با تخفیف می باشد، این قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد و بعد از صدور فاکتور توسط وانت بار معلم بارسنتر قابل تغییر نمی باشد.

یکی دیگر از ویژگی های شرکت وانت بار معلم بارسنتر در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی های مناسبی جهت کار در یک اتوبار و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری.

حمل بار برای شما دوستان عزیز با استفاده از خدمات حرفه‌ای و نوینی انجام می‌شود که مجموعه بارسنتر بابت این خدمات قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته‌است. وانت بار معلم بارسنتر با ارسال کارتن‌ های چند لایه با سایزهای مختلف برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهد. اگر قصد بسته‌بندی تمامی لوازم را دارید بهتر است این لوازم را در این کارتن‌ها قرار دهید. بدون کوچک‌ترین آسیبی به لوازم شما وارد شود جابجایی و حمل‌ونقل برای شما صورت می‌گیرد.

 

وانت بار معلم بارسنتر و خدمات آن

 • ارائه خدمات بسته بندی
 • ارائه مشاوره قبل از باربری در وانت بار معلم بارسنتر
 • ارائه خدمات با کامیون های نو و تمیز
 • استفاده از کارگران ماهر و ورزیده
 • خدمات باربری وسایل خیلی سنگین
 • ارائه خدمات به شرکت ها و بانک ها
 • یک وانت بار موفق باید تمام امکانات و خدمات برای حمل بار را دارا باشد و بتواند به درستی بارها را بسته بندی نماید.
 • دارای کارگرانی زبده و آموزش دیده برای حمل بار باشد.
 • رانندگانی مجرب و آشنا به مسیرهای شهر با ماشین های حمل بار مجهز
 • خوش قول و محبوب بودن از دیگر ویژگی های یک وانت بار است
 • بهترین وانت بار ، وانت باری است که بارها و لوازم را بدون کوچکترین خسارتی تحویل دهد و این تنها با تجربه و داشتن نیروهای ماهر امکان پذیر است.
 • امکان صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر، برای حمل بار.
 • امکان فعالیت و انجام خدمات بصورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

وانت بار معلم بارسنتر برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل های مفید را ارایه می دهد . راه هایی که امنیت ، آرامش ، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می آورد. حمل و جابجایی بار با وانت در وانت بار معلم بارسنتر همه روزه انجام می شود. اگر قصد حمل بار درون شهری را دارید و یا می خواهید بار و لوازم با حجم کم را به شهرستان ارسال کنید می توانید از خدمات وانت بار ما بهره مند شوید. تمام ارسال ها با بارنامه و بیمه نامه معتبر انجام خواهد شد.

 

 

سایر خدمات بارسنتر :

وانت بار استاد معین | وانت بار در محدوده استاد معین با ۳۵% تخفیف

وانت بار جی | وانت بار در محدوده جی با ۳۵% تخفیف

وانت بار کارون | وانت بار در محدوده کارون با ۳۵% تخفیف

 

ویژگی های وانت بار در بارسنتر

_ارائه بسته های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
– ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم
– بیمه ی کالای باربری
– ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری
– ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس
– جابجایی بار بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
– ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار
– ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

 

وانت بار معلم بارسنتر متخصص حمل اثاثیه خانه و محل کار و سازمان ها و شرکت ها با دارا بودن مجوز اتحادیه می باشد. وانت بار معلم همواره به فکر این است که چطور می تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید .

 

وانت بار معلم بارسنتر از معنبر ترین وانت بار های موجود در سطح کشور است . یکی از مهم ترین مراحل در اسباب کشی و حمل بار درون شهری برای افراد انتخاب یک شرکت وانت بار معلم بارسنتر معتبر و مطمئن برای انجام این کار می باشد. مفتخریم اعلام کنیم در این سال ها وانت بار معلم بارسنتر به عنوان بهترین وانت بار معلم بارسنتر شناخته شده است. در این وانت بار امکان ارائه تمام خدمات مربوط به حمل بار مانند بسته بندی لوازم ، حمل لوازم سنگین مانند یخچال ساید ، کارگر باربری و همچنین امکان ارسال بار به شهرستان با با وانت فراهم شده است . در این وانت بار سعی شده است تمام خدمات باربری با توجه به جدید ترین متدهای روز دنیا انجام شود و از تکنولوژی های جدید برای جابجایی و حمل بار استفاده می شود.

سایر باربری های تهران

 

حمل بار به شهرستان با وانت

همان طور که اشاره شد وانت بار معلم بارسنتر ، امکان حمل بار به تمام شهرهای ایران را فراهم آورده است. صد البته که کار حمل بار به شهرستان بسیار دشوار است اما وانت بار معلم بارسنتر ثابت کرده است به خوبی می تواند از پس این کار برآید. با بسته بندی اصولی و ماشین های حمل بار مجهز کوچکترین خسارتی به لوازم و بارهای شما وارد نخواهد شد. اگر میزان و حجم بار شما کم است می توانید برای حمل بار به شهرستان از وانت استفاده نمایید. برای انتخاب ماشین حمل بار به شهرستان باید حجم و وزن بار، مدت زمان ارسال را درنظر بگیرید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد پس خیالتان راحت باشد. وانت بار معلم بارسنتر از ابتدا تا انتهای جابجایی با شما خواهد بود .

حمل و نقل بار و کالا در کمترین زمان ممکن از معلم به سایر نقاط کشور. ارسال انواع بار و کالا در کمترین زمان ممکن در باربری معلم به همراه بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر . وانت بار معلم بارسنتر با در اختیار داشته انواع وانت در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالای شما را به همراه بیمه نامه و بار نامه معتبر در اختیارتان قرار میدهد. ارزانترین خدمات وانت بار معلم بارسنتر را از کارشناسان ما بخواهید تا در اسرع وقت جابجایی بار و کالا را در کمترین زمان انجام دهیم.از وقتی که شما با شرکت وانت بار معلم بارسنتر تماس می گیرید، در این شرکت مشاوران حرفه ای هستند که به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره در خصوص باربری، حمل اثاثیه و نوع بسته بندی ارائه می دهند، اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین شرکت توضیحاتی در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با راز های اسباب کشی آسان آشنا خواهید شد. این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می توانند بهترین های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند. باربری بارسنتر ، خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان ، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری ، حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان و خدمات دیگر ما تنها بخشی جزئی از خدمات وانت بار معلم بارسنتر است.

 

 

 

 

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند