وانت‌بار ولنجک آماده جابه جایی وسایل منزل و ادارات شما می باشد:

وانت‌بار ولنجک آماده ارائه خدمات باربری و جابجایی منازل و ادارات شما می‌باشد شما می‌توانید برای جابجایی وسایل سنگین خود از کارگران زبده  وانت‌بار ولنجک کمک بگیرید. ما تمامی خدمات اسباب‌کشی و آموزش‌های لازم اسباب‌کشی را به شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار ولنجک

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را برای بسته‌بندی وسایل تلف کنید بلکه ما با ارسال تیم حرفه‌ای بسته‌بندی می‌توانیم تمامی وسایل منزل شما را بسته‌بندی کنیم. وانت‌بار ولنجک با در نظر گرفتن نیروهای حرفه‌ای و کاردان تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای مشتریان خود انجام می‌دهد .شما در هر کجای تهران که قرار داشته باشید می‌توانید به خدماتی که مجموع بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است دسترسی داشته باشید. عزیزانی که در محدوده  زعفرانیه زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار زعفرانیه استفاده کنند. پس همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی بتوانید از خدماتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم استفاده نمایید.ما برای شما اسباب‌کشی را در راحت‌ترین حالت ممکن انجام خواهیم داد. شما می‌توانید سختی‌ها و دشواری‌هایی اسباب‌کشی را به ما بسپارید تا ما با ارائه یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم .

سابقه چندین ساله مجموعه بارسنتر در امور اسباب کشی:

وانت‌بار ولنجک با داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری در کنار شما دوستان عزیز می‌باشد تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم پس منتظر تماس شما هستیم تا با رزرو روز مورد نظر خود در کنار شما باشیم و خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهیم .تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید اعتماد شما به شرکت بار سنتر باعث افتخار ما می‌باشد .ما در کنار شما هستیم تا خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم ما برای شما از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب ماشین موردنظر باربری خود اسباب‌کشی و اثاث‌کشی خود را به ما بسپارید نگران حمل‌ونقل وسایل سنگین نباشید زیرا ما می‌توانیم تمامی وسایل سنگین شما را جابجا کنیم به هر مقصدی که شما بخواهید. ما برای شما از تهران به هر مسیر و مقصدی که بخواهید خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم .در مرحله اول باید بار شما بسته‌بندی‌شده باشد زیرا بسته‌بندی اهمیت بسیار زیادی در امر اسباب‌کشی دارد به‌همین خاطر شما باید با بسته‌بندی محکم بار خود را جابه‌جا کنید مبلمان شما فرش‌های شما وسایل شکستنی  توسط کارکنان مجرب ما به‌صورت تک‌به‌تک بسته‌بندی می‌شوند. ما به شما توصیه می‌کنیم که هیچ اسباب و اثاثیه‌ای را بدون بسته‌بندی جابجا نکنید شما می‌توانید برای دریافت خدمات بسته‌بندی با تیم حرفه‌ای وانت‌بار ولنجک در تماس باشید تا بتوانید این خدمات را انجام دهید.

در جابه جایی وسایل خود احتیاج به بیمه نامه معتبر دارید:

وانت‌بار ولنجک با در نظر گرفتن بیمه و بارنامه دولتی راحتی کار را برای مشتریان خود فراهم نموده‌است ما به وسایل شما ارزش و اهمیت می‌دهیم به‌همین خاطر سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد .ما به شما توصیه می‌کنیم که با انتخاب یک وانت‌بار مطمئن یک بیمه‌نامه معتبر را باید در دست داشته باشید پس سعی کنید وانت‌بار را که انتخاب می‌کنید خدمات بارنامه و بیمه‌نامه را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. وانت‌بار ولنجک با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر که توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای مشتریان و وسایل آن‌ها صادر می‌شود در کنار شما دوستان عزیز می‌باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل و خسارت خسارات وارد شده برای شما عزیزان پرداخت شود. همچنین شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری از بارنامه دولتی استفاده کنید. با در دست داشتن بارنامه دولتی بار شما به‌سلامت به مقصد مورد نظرتان می‌رسد این مقصد اگر خارج از شهر باشد حتما به یک بارنامه دولتی احتیاج دارد. و از شما برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری مثلاً از تهران به شیراز و دیگر شهرهای استان می‌توانیم با در دست داشتن بارنامه دولتی بار خود را به سلامت کامل به مقصد مورد نظر ارسال کنید. همچنین اگر دارین جابه‌جایی وسایل شکستنی و یا با ارزشی را قرار است جابه‌جا کنید شما می‌توانید با افزایش سقف بیمه‌نامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر اعتبار بیمه‌نامه خود را افزایش دهید. پس ما با صدور بارنامه و بیمه‌نامه دولتی تمامی مراحل اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد .

هزینه ها در وانت‌بار ولنجک  با تخفیف های ویژه در نظر گرفته شده است:

هزینه‌ها در وانت‌بار ولنجک با تخفیف‌های ویژه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است در هر اسباب‌کشی قیمت‌ها و هزینه‌ها بسیار مؤثر و چشمگیر می‌باشد به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب برای مشتریان خود این خدمات را با کیفیت عالی انجام می دهد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار ولنجک از صفر تا صد این خدمات بهره‌مند شوید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین حالت برایتان انجام دهیم شما می‌توانید تنها با انتخاب وانت‌بار ولنجک از هزینه‌های متفاوت این باربری بهره‌مند شوید. البته باید بدانید که هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلاً این‌که ماشین‌های باربری چند بار قرار است مسیر رفت‌وآمد اسباب‌کشی را به وسایل شما را حمل‌ونقل کنند، یا این‌که کارگران ارسالی برای شما چند نفر هستند ،چه تعداد پله‌ای را باید بالا بروند تا وسایل شما را جابه‌جا کند، از چه نوع ماشین باربری برای باربری وسایل تان استفاده می‌کنید، این‌ها همگی می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر داشته باشد. اما نگران نباشید زیرا شما با انتخاب وانت‌بار ولنجک از تخفیف‌های ۴۵%این مجموعه برخوردار می‌شوید و هزینه‌های اسباب‌کشی را برای خود کاهش می‌دهید. شما می‌توانید با معتبرترین وانت‌بار در سطح تهران همکاری کنید و اسباب و اثاثیه خود را به ما بسپارید تا ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما دوستان عزیز این وسایل را جابه‌جا کنیم. همچنین ما در کنار شماهستیم و این خدمات را از صفر تا صد برایتان انجام دهیم در هر کجای تهران که هستید می‌توانید به باربری‌ها و وانت‌بارهای مجموعه بار سنتر تنها با یک تماس تلفنی دسترسی کامل را داشته باشید .

تنها با یک تماس تلفنی  می توانید به وانت‌بار ولنجک  دسترسی داشته باشید:

در وانت‌بار ولنجک رضایت مشتریان بسیار برای ما مهم است و اصلی‌ترین هدف این مجموعه رضایت مشتریان بوده و به‌همین خاطر ما به نظرهای شما اهمیت خواهیم داد. شما می‌توانید در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد با مدیریت مجموعه بار سنتر در ارتباط باشید. وانت‌بار ولنجک  با شعبه‌های مختلف که در سطح تهران قرار داده‌است دسترسی را برای مشتریان خود راحت تر کرده است. شما می‌توانید در هر کجای تهران قرار دارید به مجموعه وانت‌بارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید عزیزانی که در محدوده  ولنجک زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار ولنجک استفاده کنند و تمامی این خدمات را برای شما با تخفیف‌های ۴۵% انجام خواهیم داد. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید تا از خدمات بسته‌بندی، چیدمان ،باربری، اسباب‌کشی و جابجایی بهره‌مند شوید. شما تنها با یک تماس تلفن می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم .

تمامی پرسنل و افرادی که در وانت‌بار ولنجک مشغول فعالیت هستند راهنمایی‌های لازم را دیده‌اند و آموزش‌های لازم را دیده‌اند و توانایی این را دارند که بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا کنند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید پس ما منتظر تماستان هستیم تا در روز تعیین‌شده در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان انجام دهیم.

پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت هستند پس فقط کافی‌ست تلفن را بردارید به زمان و مکان اسباب‌کشی را با ما هماهنگ کنید ما سوالات لازم را جهت اسباب‌کشی خوب و مناسب از شما پرس‌وجو می‌کنیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم. همچنین وانت‌بار ولنجک برای شما تیم‌های بسته‌بندی و خدمات بسته‌بندی را نیز انجام می‌دهیم یعنی این‌که لازم نیست شما ساعت‌ها به‌دنبال کارتن خالی اسباب‌کشی باشید تنها با یک تماس تلفنی شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. پس ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را در هر زمان و هر مکانی که شما می‌خواهید برایتان انجام دهیم.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار ولنجک بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار ولنجک استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار ولنجک کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند