وانت‌بار میدان الغدیر در کنار شما اسباب کشی را انجام می دهد:

خبر خوب به عزیزانی که در محدوده میدان الغدیر مشغول به زندگی هستند اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید می‌توانید با وانت‌بار میدان الغدیر تماس بگیرید. تا از خدمات ویژه و ارزنده‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ام بهره‌مند شوید شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با وانت‌بار میدان الغدیر تماس گرفته و نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

وانت‌بار میدان الغدیر

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باید بدانید که هنگام تماس با مشاوران ما می‌توانید از یک مشاوره رایگان برخوردار شوید آن‌ها به شما راهنمایی‌های لازم را جهت اسباب‌کشی، جابجایی، حمل‌ونقل ،باربری ،همچنین بسته‌بندی و چیدمان ارائه می‌دهند. شما می توانید  برای دسترسی به مجموعه بارسنتر از ما یک مشاوره رایگان برخوردار شوید ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برای شما انجام دهیم. شماره هایی که در بالا صفحه درج شده است شما را به مشاوران ما متصل می کند.

چه خدماتی برای مشتریان انجام می شود:

پس با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این تا خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم.شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر از خدمات زیر بهره‌مند شوید:

 • ارائه بیمه‌نامه و بارنامه دولتی معتبر
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
 • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 • استفاده از کارشناسان اسباب‌کشی
 • نصب و راه‌اندازی لوازم برقی
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان

و دیگر خدماتی که وانت‌بار میدان الغدیر برای مشتریان خود در نظر گرفته از پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید تا آن‌ها در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز در زمان و ساعت مشخص‌شده حضور پیدا کنم و مراحل اسباب‌کشی را تک‌به‌تک برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. ما در کنار شما هستیم تا خاطرات خوب اسباب‌کشی را برای شما به ارمغان بیاوریم. بسته‌بندی یکی از ارکان مهم اسباب‌کشی شما می‌باشد برای جابجایی وسایل احتیاج دارید که آن‌ها را بسته‌بندی کنید. زیرا اگر بسته‌بندی نکنید ممکن است وسایل شما در حین جابجائی صدمه‌ای ببینند یا بشکند به‌همین خاطر مجموع بار سنتر برای شما یک تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌است که تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام  می دهد.بسته‌بندی باید به‌صورت اصولی و ایمنی انجام شود در غیر این صورت وسایل شما صدمه می‌بیند و ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که بسته‌بندی را به تیم حرفه‌ای وانت‌بار میدان الغدیر بسپارید. آن‌ها با آموزش‌های لازمی که جهت بسته‌بندی وسایل شما دیده‌اند ترفندهای بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن اجرا خواهند کرد.

 بسته‌بندی لوازم شکستنی کمی حساس‌تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود به‌همین خاطر باید کار را به افرادی بسپارید که در این زمینه آگاهی کافی دارند ما تیم بسته‌بندی خود را به شما معرفی می‌کنیم این تیم متشکل شده از افرادی آموزش‌دیده و کاربلد که دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشند.

آن‌ها در کنار شما هستند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهند پس نگران صدمه دیدن وسایلتان نباشید. زیرا با بسته‌بندی دقیق و حرفه‌ای مشکلی برای وسایل شما به وجود نخواهد آمد. افرادی که وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنند لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جدا می‌کند تا در حین حمل‌ونقل توسط کارگران دلسوز باربری و وانت‌بار میدان الغدیر مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید و به‌همین خاطر وسایل شکستنی را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهند تا هنگام جابه‌جایی توسط کارگران صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود.

بیمه نامه را از  مدیریت وانت‌بار میدان الغدیر دریافت کنید:

وانت‌بار میدان الغدیر برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌است بسیاری از مشتریان ما بر روی وسایلشان حساسیت خاصی دارند و ما به شما حق می‌دهیم که نگران صدمه دیدن وسایلتان در حین جابه‌جایی باشید به‌همین خاطر برای شما می‌توانید وسایل خود را با یک بیمه معتبر از ما به‌صورت سلامت دریافت کنید. ما برای شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که ضامن سلامت رسیدن بار شما به مقصد موردنظر می‌باشد با در دست داشتن بیمه در صورت بروز هرگونه آسیب و مشکل خسارت وارد شده توسط شرکت بیمه معتبر برای شما عزیزان پرداخت می‌شود همچنین اگر قرار است از تهران به شهر دیگری بار خود را انتقال دهید می‌توانید این کار را به ما بسپارید با در نظر گرفتن یک بارنامه دولتی که توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما صادر می‌شود. شما می‌توانید به‌راحتی بار خود را از مقصد موردنظر به هرکجای کشور که بخواهید انتقال دهید با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر ماشین و بار شما در حین تردد در جاده‌ها بدون هیچ مشکلی به مقصد موردنظر خواهند رسید پس با در دست داشتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی نگران صدمه دیدن و یا آسیب دیدن به وسایل خود نباشید. زیرا ما این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم در هر کجای تهران که هستید می‌توانید به وانت‌بار میدان الغدیر دسترسی داشته باشید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را راحت انجام دهید.

هزینه ها برای مشتریان با تخفیف در نظر گرفته شده است:

هزینه‌ها در وانت‌بار میدان الغدیر برای مشتریان به طوری در نظر گرفته‌شده است که با توجه به شرایط اقتصادی بدون کوچک‌ترین پرداخت هزینه بیشتری بتوانند تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهند. باربری بار سنتر برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های ۴۵% را در نظر گرفته‌است. شما با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید. هرچند که باید بدانید اسباب‌کشی به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل می‌تواند در هزینه‌های شما تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران پرداخت هزینه‌های گران اسباب‌کشی نباشید زیرا شما با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر با پرداخت یک هزینه مناسب کار با کیفیت را تحویل می‌گیرید پس کیفیت را فدای ارزانی قیمت‌های ارزان نکنید. ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را با پرداخت یک هزینه مناسب برای شما انجام دهیم عواملی که می‌تواند در هزینه‌های اسباب‌کشی تاثیر داشته باشد شامل:

 • نوع ماشین باربری
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
 • خدمات vip اسباب‌کشی
 • ارسال کارشناسان اسباب‌کشی
 • مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها

می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد البته نگران پرداخت هزینه سنگین نباشید زیرا شما با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر با پرداخت یک هزینه مناسب می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی از صفر تا صد را از ما دریافت نمایید ما در کنار شما هستیم در روز اسباب‌کشی تا تمامی این خدمات را با تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده که در اختیار داریم برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید.

وانت‌بار میدان الغدیر با مشاوره رایگان برای شما دوستان عزیز:

پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته در حال فعالیت هستند شما می‌توانید با وانت‌بار میدان الغدیر تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما ثبت نمایید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این خدمات را برای شما انجام دهیم پس نگران نباشید شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهیم ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل برایتان انجام دهیم. از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به وانت‌بار میدان الغدیر بسپارید تا در کنار ما خاطره خوب و اسباب‌کشی را تجربه نمایید. شما می‌توانید به‌راحتی با یکی از شما را که در بالای صفحه درج شده‌است تماس بگیرید و از کارشناسان ما یک مشاوره رایگان درباره اسباب‌کشی روز اسباب‌کشی نحوه عملکرد کارگرها و خدمات vip اسباب‌کشی مطلع شوید. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشد باربری و وانت‌بار بار سنتر برای دسترسی راحت شما مشتریان در سطح تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌است. عزیزانی که در محدوده سید خندان زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار سید خندان استفاده کنند و به‌راحتی به خدمات نوینی که برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد دسترسی داشته باشند شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید. که آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت حمل‌ونقل باربری اسباب‌کشی از تهران به هر نقطه‌ای که بخواهید برای شما مشتریان عزیز انجام با انتخاب وانت‌بار میدان الغدیر شما می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این شرکت نیز بهره مند شوید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت میدان الغدیر بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار میدان الغدیر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار میدان الغدیر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند