وانت‌بار مدائن سرعت بخشیدن به روند اسباب کشی:

تمامی خدمات باربری و جابجایی و اسباب‌کشی منازل حتی اسباب‌کشی ادارات را به وانت‌بار مدائن بسپارید با انتخاب وانت‌بار مدائن می‌توانید روند اسباب‌کشی خود را سرعت بیشتریببخشید. شما با انتخاب وانت‌بار مدائن می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی را به‌راحتی انجام دهید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

وانت‌بار مدائن

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اگر برای شما اسباب‌کشی کار سخت و زمان‌گیری است کافی است آن را به تیم حرفه‌ای حرفه‌ای وانت‌بار و مدائن بسپارید وانت‌بار مدائن با در نظر گرفتن تیمی حرفه‌ای برای مشتریان عزیز به‌صورت کاربلد و آموزش‌دیده تیم خود را وارد عملیات اسباب‌کشی می‌کند.

بسته بندی اصولی با انتخاب وانت‌بار مدائن :

شما می‌توانید حتی خدمات بسته‌بندی را نیز به ما بسپارید ما برای شما بسته‌بندی منازل را نیز انجام می‌دهیم بسته‌بندی  کار تخصصی می‌باشد به‌همین خاطر باید با دقت بیشتری انجام شود و به‌تنهایی ممکن است کار سختی باشد. اما شما نگران نباشید شما می‌توانید با انتخاب ماشین باربری خود توسط پرسنل وانت‌بار مدائن خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارید. اگر برای شما کار سختی است که انتخاب ماشین باربری را انجام دهید می‌توانید از یک مشاوره رایگان باربری و اسباب‌کشی برخوردار شوید تا مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب ماشین باربری، نحوه عملکرد کارگران ،تعداد کارگران ارسالی ،و دیگر خدمات اسباب‌کشی و باربری برای شما بفرستند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید وانت‌بار مدائن با چندین سال سابقه کاری در خدمت مشتریان می‌باشد تمامی مشتریان ما تا به امروز از این خدمات راضی بوده اند و خدا را شکر باعث می‌شود که اعتماد شما به مشتریان به شرکت ما روزبه‌روز بیشتر شود.خدماتی که وانت‌بار مدائن برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است می‌تواند خدمات صفر تا صد یک اسباب‌کشی باشد شما لازم نیست که در امر اسباب‌کشی دخالتی داشته باشید می‌توانید با سپردن کارها به تیم حرفه‌ای ما تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید. خدمات وانت‌بار مدائن شامل گزینه‌های زیر می‌باشد:

  1. انتخاب ماشین باربری توسط مشتریان
  2.  تماس با ما به‌صورت ۲۴ ساعت
  3. ارسال کارشناسان اسباب‌کشی
  4. ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  5. استفاده از خدمات اسباب‌کشی به‌صورت vip
  6. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
  7. تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  8.  ارائه بیمه‌نامه معتبر
  9. ارائه بارنامه دولتی
  10. ارسال کارگران زبده و نیرومند

این بخشی از خدماتی است که وانت‌بار مدائن برای مشتریان خود در نظر گرفته از عزیزانی که قصد انجام اسباب‌کشی را دارند می‌توانند با وانت‌بار مدائن در تماس باشند و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایند. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم پس نگران نباشید و تمامی مراحل را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید. تمامی افرادی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت می‌باشند همگی آموزش‌های لازم را جهت انجام اسباب‌کشی و باربری دیده‌اند و به‌اندازه کافی تجربه کاری دارند تا بتوانند بدون کوچک‌ترین مشکل و صدمه‌ای به وسایل شما آن‌ها را جابه‌جا و به مقصد موردنظر شما ارسال کنند.

ارسال تیم حرفه ای و کاربلد بارسنتر:

تیم حرفه‌ای و کاربلد در کنار شما هستند تا در روز اسباب‌کشی بدون کوچک‌ترین استرسی تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهند ماشین‌هایی که در وانت‌بار مدائن برای مشتریان در نظر گرفته‌اند به‌صورت روباز و مسقف می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به نوع بار خود ماشین موردنظر خود را از ما درخواست کنید ما با ارسال ماشین‌های متنوعی که برای باربری و اسباب‌کشی برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم تنها باربری در سطح شهر می‌باشیم که خدمات را به‌طور کامل به مشتریان ارائه می‌دهند.

اگر قرار است از اسباب‌کشی را در مسافت‌های کوتاه جابه‌جا کنید شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید ماشین مورد نظر خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما باشد همچنین شما می‌توانید این خدمات را از ما به‌صورت تخفیف‌های۴۵% دریافت نمایید.

تمامی ماشین‌هایی که در وانت‌بار مدائن برای مشتریان استفاده می‌شود شامل:

خاور ها ،کامیون، کامیون‌های۶ و۷متری، اییسوزو ها،هیوندا ها ،وانت‌بار، نیسان بار، و دیگر ماشین‌های vip می‌باشد. برای ما مقصد مهم نیست شما هر کجا که بخواهید ما برای شما خدمات درون‌شهری و برون‌شهری اسباب‌کشی را نیز انجام می‌دهیم. با انتخاب وانت‌بار مدائن دیگر لازم نیست که استرس و نگرانی انتخاب نوع ماشین باربری داشته باشید شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید. وانت‌بار مدائن برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌است.

با انتخاب وانت‌بار مدائن  هزینه های اسباب کشی را کاهش دهید:

هزینه اسباب‌کشی گزاف و زیاد را فراموش کنید احتیاجی نیست که مبالغ زیادی را خرج اسباب‌کشی و جابجایی بارتان کنید بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مدائن با پرداخت هزینه مناسب تمامی این خدمات را به‌صورت کامل از ما دریافت نمایید. شما با انتخاب وانت‌بار مدائن می‌توانید از تخفیف‌های مجموعه باربری بار سنتر بهره‌مند شوید بار سنتر برای شما دوستان عزیز خدمات متنوعی را جهت اسباب‌کشی و باربری در نظر گرفته‌است شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید. قیمت‌ها در اسباب‌کشی ثابت و یکنواخت نیست به‌همین خاطر نمی‌شود یک‌قیمت ثابت را برای اسباب‌کشی تخمین زد .اما شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت‌های مجموعه باربری بار سنتر با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها سوالاتی راجع‌به اسباب‌کشی موردنظر شما از شما بپرسند و یا قیمت نهایی را به شما تحویل دهند. قیمتی که ما برای مشتریان خود در نهایت در نظر می‌گیریم بدون هیچ کمی و کاستی توسط مشتریان پرداخت می‌شود و این قیمت قیمت ثابتی می‌باشد .شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج شده‌است تماس بگیرید.

هزینه‌های اسباب‌کشی در جابجائی یکنواخت نیست به‌همین خاطر کسانی که قصد دارند اسباب‌کشی را از آپارتمان  به آپارتمان دیگری انجام دهند. قیمت اسباب‌کشی کمی متفاوت‌تر است و با کسانی که قرار است از آپارتمان اسباب‌کشی را به یک آپارتمان دیگر انجام دهد. یا اسباب‌کشی اداری را انجام دهد به‌همین خاطر ما قیمت‌های ثابتی را برای اسباب‌کشی در نظر نخواهیم گرفت. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از قیمت نهایی برخوردار شوید تمامی تلاش ما بر این است که قیمت‌ها را برای شما منصفانه در نظر بگیرید. قیمت‌های وانت‌بار مدائن زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد پس نگران پرداخت هزینه‌های گران اسباب‌کشی نباشید شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ویژه‌ای که باربری مدائن برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید. با پرداخت هزینه‌ای مناسب به کار با کیفیت را تحویل می‌گیرید گول قیمت‌های ارزان و تبلیغات باربری را نخوریم بلکه شرکتی که قرار است شما به آن اطمینان کنید اسباب و اثاثیه خود را به آن بسپارید باید معتبر باشد ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که وانت‌بار مدائن را انتخاب کنید زیرا این شرکت با چندین سال سابقه کاری در میان تمامی همشهریان تهران شناخته‌شده است. باربری مدائن زیر نظر اتحادیه باربری تهران می‌باشد مجموعه باربری بار سنتر برای راحتی کار مشتریان خود شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌است. که تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با این خدمات دسترسی داشته باشید پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید ما حتی در روزهای تعطیلم در کنار شما دوستان عزیز هستیم اگر قصد انجام اسباب‌کشی و  اسباب‌کشی را در روزهای تعطیل داری می‌توانید تنها با یک تماس با وانت‌بار مدائن به تمامی خدمات اسباب‌کشی دسترسی داشته باشید.

پرسنل حرفه ای و آموزش دیده را از بارسنتر بخواهید:

پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی کاربلد و دوره‌دیده می‌باشد .نگرانی و حساسیت شما مشتریان را راجع به وسایلتان درک خواهیم کرد به‌همین خاطر از افرادی که تجربه کاری بالایی دارند استفاده خواهیم کرد تمامی افرادی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند آموزش‌های لازم را جهت اسباب‌کشی و جابجایی بار دیده اند. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مدائن وسایل خود را با سلامت کامل از ما تحویل بگیرید نگران صدمه دیدن وسایل نباشید ما آن‌ها را بدون کوچک‌ترین آسیبی از تهران به هر مقصدی که شما بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد کارگران ما حرفه‌ای هستند به‌همین خاطر بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود وسایل شما را در ماشین‌های وانت‌بار مدائن چیدمان می‌کنند. به‌طوری‌که بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد مورد نظرتان ارسال شود شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار مدائن خدمات را از ما به‌صورت پیشرفته دریافت کنیم ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت باربری و اسباب‌کشی می‌باشیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید ما برای شما دوستان عزیز در زمان تعیین‌شده نیروهای خود را اعزام می‌کنیم بدون کوچک‌ترین اتلاف وقتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم عزیزانی که در محدوده دردشت زندگی می‌کنند می‌توانند از وانت‌بار دردشت استفاده کنند و خدمات این وانت‌بار را دریافت نمایند.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار مدائن بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار مدائن استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار مدائن کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند