نیسان بار هفت حوض

4.8/5 - (24 امتیاز)

 

تجهیزات مدرن بسته بندی اثاثیه باعث میشود که بسته بندی به بهترین شکل ممکن و با ظرافت انجام شود. از مهم ترین تجهیزات بسته بندی اسباب کشی می توان به کارتن بسته بندی اشاره کرد. نیسان بار هفت حوض به عنوان یک شرکت اتوبار پیشرفته در ارائه لوازم بسته بندی در امر اثاث کشی از تجهیزات با کیفیت استفاده می کند و وسایل شما را به بهترین شکل حمل می کند. برای جلوگیری از ضربه های احتمالی که در بسته‌بندی وسایل شکستنی و ظریف در بارچینی و جابجایی ، اتوبار و نیسان بار هفت حوض با بالاترین دقت ، اقلام شکستنی را در کارتن مخصوص به خود قرار داده و همچنین از ضربه گیر های مخصوص و کفپوش در جعبه‌ها و فضاهای خالی استفاده می‌کند.

 

نیسان بار هفت حوض

 

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

دلایل انتخاب نیسان بار هفت حوض برای حمل بار

یکی از موارد مهم و ضروری در فرآیند حمل و نقل ، انتقال از مبدا به مقصد مورد نظر در شرایط ایمن و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل است. نیسان بار هفت حوض با رعایت نکات ایمنی در اثاث کشی منازل و حمل بار منازل و شرکت ها ، برای انتقال  اثاثیه سنگین از تجهیزات مدرن حمل بار استفاده می‌کند. اتوبار بارسنتر همچنین با بسته بندی لوازم در کارتن‌های چند لایه و استفاده از فوم ، جداسازی لوازم کوچک از اقلام بزرگ و بسته‌ بندی مطمئن اقدامات ایمنی قبل از اسباب کشی را انجام داده و وسایل را با بهترین روش های ممکن و به روز بسته بندی می نماید. ماشین های مدرن ، پیشرفته و با کیفیت در نیسان بار هفت حوض برای حمل بار مشتریان همواره در دسترس و آماده خدمت است.

از سرویس دهی نیسان بار بهتر است زمانی استفاده کنید که میخواهید باری را از جایی به جایی دیگر منتقل کنید که وزن و حجم آن خیلی زیاد نباشد و برای حمل بار نیازمند یک سرویس نیسان  هستید و لازم نمیبینید که برای این کار از کامیون و یا خودروی دیگری استفاده کنید. در نیسان بار هفت حوض تمام راننده ها ، پرسنل ، مشاورین و تمام افرادی که به هر نحوی با کار درگیر هستند آموزش های لازم را پشت سر میگذارند. کالای مشتری از هر نوع که باشد، متناسب با آن خودرو هایی عالی و استاندارد و با توجه به نیاز شما موجود است.

به علاوه رانندگی ماشین های باربری سنگین مانند نیسان بار نیازمند شناخت نسبی به مسیرهای پر تردد میباشد و استفاده از مسیر های بهتر باعث میشود که اسباب مشتریان سریع تر و مطمئن به مقصد مورد نظرشان برسد. اگر به دنبال یک نیسان بار برای حمل اثاثیه خود هستید و قصد دارید وسایل خود را با کمترین هزینه انتقال بدهید، نیسان بار هفت حوض با در نظر گرفتن اصول و ضوابط حمل بار و اسباب کشی سعی در ارائه بهترین سرویس در تهران را دارد. ما ماخواهیم که یک خاطره شیرین را از حمل بار با نیسان برای شما به ارمغان بیاوریم، با تماس با شرکت بارسنتر در سریع ترین زمان ممکن خدمات نیسان بار را از ما دریافت کنید.

نیسان بار هفت حوض آماده خدمت رسانی در هفت روز هفته است، فقط کافیست با شماره های شرکت تماس بگیرید.

بسته بندی و چیدمان منظم و اصولی

از مه مترین خدمات ارائه شده در باربری و نیسان بار هفت حوض، بسته بندی تخصصی وسایل منزل با توجه به حجم و ویژگی های فیزیکی مانند شکستنی بودن لوازم و میزان حساسیت آنها می باشد. کلیه  اجناس و اثاثیه شما با استفاده از بسته بندی مخصوص خود، نام گذاری و بسته بندی می شوند. در نیسان بار هفت حوض به کار گیری این لوازم باعث می شود بسته بندی ها به صورت مطمئن صورت بگیرد و از شکستن و صدمه  رسیدن به لوازم در حین چیدمان و جابه جایی بار در خودروی باربری پیشگیری شود.

اسباب کشی وسایل منزل به دلیل احتمال شکستگی وسایل با ارزش خانه، حساسیت بیشتری را در خصوص نحوه بسته بندی، نحوه چیدمان وسایل و تخلیه بار می طلبد. در شرکت باربری بارسنتر بسته بندی وسایل به گونه ای انجام می شود که در حین جابه جایی سلامت و ایمنی لوازم به صورت کامل تضمین  شود و هیچگونه مشکلی در چیدمان بار پیش نیاید. همچنین چیدمان اثاثیه به روشی انجام می شود که در صورت امکان کلیه وسایل و اثاثیه شما در یک نوبت منتقل شوند، بدین شکل هم در زمان و هم در هزینه نهایی صرفه جویی میشود.

عملیات حمل و انتقال بار و اثاثیه منزل توسط باربری های مورد اعتماد مثل نیسان بار تهرانپارس میتواند به راحتی انجام شود، چرا که پرسنل اتوبار بارسنتر با در اختیار داشتن وسایل نقلیه استاندارد، تجهیزات بسته بندی مدرن و همینطور تیم با تجربه، که سال ها در این حوزه فعالیت داشته اند می تواند تمامی مراحل  را منظم و به نحو احسنت انجام دهد.

نیسان بار تلفنی با بهترین قیمت

از دیگر خدمات نیسان بار هفت حوض استفاده از خودروهای نقلیه ایمن و بیمه شده است، که با توجه به حجم و نوع وسایل شما ارسال می گردد. کامیون های حجیم برای اسباب کشی های حجیم تر، وانت بار برای حمل اجناسی با اندازه کمتر و نیسان بار و وسایلی که می توانند برای حمل و نقل اقلامی با حجم متوسط به کار گرفته شوند. به علاوه رانندگان کلیه این اتوموبیل ها به تمامی مسیرهای استان تهران و نقاط مختلف کشور تسلط کامل دارند و وسایل شما را در بهترین زمان ممکن که ترافیک و شلوغی کمتری وجود داشته باشد، با رعایت کامل نکات ایمنی به محل جدید شما ارسال میکنند.

 ماشین های حمل بار بسیار بزرگ و جادار هستند و تمامی وسایل شما به راحتی در آنها جا میشوند. از شرایط مهم دیگر این خودرو ها سرپوشیده بودن آنها است، که این موضوع باعث میشود تا در بارندگی ها و شرایط آب و هوایی مختلف، هیچ خسارتی به وسایل لوکس و گرانقیمت شما وارد نشود. تکنیک های اصولی شرکت اتوبار و نیسان بار هفت حوض برای حمل لوازم در این منطقه باعث میشود تا در مرحله حمل و ارسال وسایل بزرگ و سنگین، این کالاها در اثر برخورد دیواره های خودرو زخمی نشوند و با خیال راحت و ایمنی کامل به مقصد مورد نظر برسند.

استفاده از سرویس های ارائه شده در شرکت نیسان بار هفت حوض

میدان هفت حوض در منطقه ۸ تهران و محله نارمک، حدفاصل خیابان بهمن شرقی و مهران­پور، خیابان مدائن، چمن غربی و شرقی و خیابان سروان بختیاری واقع شده است. در واقع میدان هفت حوض هسته اولیه محله نارمک تهران می­ باشد که حدود نیم قرن پیش به صورت کاملاً از پیش اندیشیده شده و شهرسازانه به صورت شطرنجی توسط فرانسوی­ها ساخته شده و هفت حوض یکی از ۱۰۰ میدان سرسبز واقع در این محله می­ باشد.

علت نامگذاری این میدان وجود هفت حوض در آن می­ باشد که پس از اصلاحات هندسی صورت گرفته بر روی آن این تعداد حوض­ ها حتی افزایش نیز پیدا کرد. میدان هفت حوض در واقع هسته اولیه محله نارمک تهران می­ باشد که حدود نیم قرن پیش به صورت کاملاً از پیش اندیشیده شده و شهرسازانه به صورت شطرنجی توسط فرانسوی­ها ساخته شده و هفت حوض یکی از ۱۰۰ میدان سرسبز واقع در این محله می­ باشد. علت نامگذاری این میدان وجود هفت حوض در آن می­ باشد که پس از اصلاحات هندسی صورت گرفته بر روی آن این تعداد حوض­‌ها حتی افزایش نیز پیدا کرد.

اگر در نزدیکی های منطقه هفت حوض در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس میتوانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان نیسان بار هفت حوض به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین میتوانید از قسمت رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط باربری بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام میشود.

چطور میتوانم از سرویس های نیسان بار هفت حوض استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه و نیسان بار ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اثاث کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان خود ارائه میکند.