باربری کمیل و خدمات ممتاز برای مشتریان:

باربری کمیل در خدمت شما مشتریان عزیز یکی از مهم‌ترین خدمات باربری و اسباب‌کشی ارائه یک خدمات عالی و بی‌نقص است. که شما می‌توانید با انتخاب باربری کمیت این خدمات را دریافت نمایید. ما با افتخار می‌توانسته یکی از بهترین باربری‌ها در سطح شهر تهران باشیم. باربری بار سنتر با در دست داشتن چندین شعبه مختلف برای شما عزیزان توانسته‌ است نظر مشتریان را در سطح تهران به عملکرد خود جذب کند مثل اتوبار مرتضوی که مورد استقبال عزیزانی که در محدوده مرتضوی قرار می‌گیرند هست.

۴.۸/۵ - (۳۱ امتیاز)

باربری کمیل

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

تمامی افرادی که در محدوده کمیل زندگی می‌کنند و نیاز به خدمات اسباب‌کشی و باربری دارند می‌توانند با همکاران ما که در باربری و اتوبار بارسنتر مشغول به فعالیت هستند تماس بگیرند و خدمات و سرویس موردنظر را از آن‌ها بخواهند. تا پرسنلی که در خدمت آن‌ها هستند در اسرع وقت نیروهای خود را برای آن‌ها ارسال نمایند.

چه خدماتی را می‌توان برای مشتریان ارائه داد؟

خدمات اسباب‌کشی موارد مختلفی دارد که ما این خدمات را برای شما عزیزان به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری کمیل از این خدمات بهره‌مند شوید.

 1. بسته‌بندی اسباب و اثاثیه با استفاده از تجهیزات مدرن
 2. حمل بار از تهران به هر نقطه دلخواه شما
 3.  انتقال لوازم جهیزیه عروس
 4. صدور بیمه‌نامه و بارنامه دولتی
 5. انتقال وسایل سنگین و غول‌آسا
 6. اعزام کارگران نیرومند و حرفه‌ای
 7. استفاده از تیم بسته‌بندی و چیدمان
 8. استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی

این تنها خدماتی است که شما با انتخاب باربری کمیل می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. خدماتی که باربری کمیل برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است تنها با یک تماس تلفنی قابل‌دسترس است. احتیاجی نیست که ساعت‌ها وقت خود را در ترافیک و شلوغی روز بگذارید تا به باربری و اتوبار بارسنتر دسترسی داشته باشید. تنها با یک تماس تلفنی با یکی از شماره که در بالا صفحه درج‌شده است می‌توانید به باربری کمیل دسترسی داشته باشید.

بسته‌بندی در باربری کمیل به چه صورت برای شما عزیزان انجام می‌شود؟

بسته‌بندی اثاثیه و وسایل منزل اهمیت خاصی دارد زیرا اگر به‌صورت ایمنی بسته‌بندی نشود ممکن است در حین اسباب‌کشی به آن‌ها صدمه وارد شود درحقیقت بسته‌بندی اصولی جزء جدا نشدنی از خدمات باربری و اسباب‌کشی باربری کمیل است. به‌همین خاطر ما نحوه بسته‌بندی وسایل شما بسیار اهمیت می‌دهد زیرا سلامت وسایل شما برای ما بسیار مهم است گم شدن و یا از دست رفتن وسایل شما همچنین خسارت  وارد شدن به اشیاء و وسایل شما با انتخاب باربری کمیل غیرممکن است. زیرا تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند همگی ماهر و تجربه دیده هستند.

آن‌ها تمامی وسایل شما را با استفاده از نایلون‌های حباب دار جعبه‌های چند لایه و چسب‌های مخصوص بسته‌بندی می‌کنند. تا در ماشین‌های باربری قرار بدهند. بسته‌بندی به‌صورت ایمنی انجام می‌شود زیرا تمامی افرادی که بسته‌بندی را برای شما دوستان انجام می‌دهند طبق استانداردها  لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنند. به‌همین خاطر آن‌ها باتجربه کاری که در اختیار دارند تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده و صحیح‌وسالم به مقصد موردنظر ارسال خواهند کرد.

بسته بندی تخصصی در کنار تیم حرفه ای و ماهر:

بعد از بسته‌بندی نوبت می‌رسد به حمل اثاثیه شما در ماشین‌های باربری حمل اثاثیه توسط کارگران حرفه‌ای انجام می‌شود آن‌ها بدون کوچک‌ترین ضربه به وسایل شما وارد شود وسایل شما را در ماشین‌های باربری کمیل قرار می‌دهند. بسیاری از مشکلات جسمانی همچون کمردرد گردن درد به‌خاطر بلند کردن وسایل سنگین صورت می‌گیرد به‌همین خاطر شما نمی‌توانید تنهایی وسایل سنگین را جابجا کنید ما در کنار شما هستیم تا با ارسال کارگران نیرومند وسایل سنگین را برای شما عزیزان جابجایی کنیم.

کارگرانی که در مجموع باربری کمیل مشغول فعالیت هستند تمامی وسایل را با استفاده از روش‌های اصولی و تکنیک‌هایی که در اختیار دارند برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنند. دیگر نیاز نیست خودتان به‌تنهایی وسایل سنگین را جابجا کنید. اجسام سنگین را برای شما با ارسال تعداد کارگران به دلخواه شما انجام خواهیم داد ما در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهیم همچنین یکی دیگر از خدماتی که این شرکت برای شما انجام می‌دهد بسته‌بندی لوازم شکستنی است. هنگام بسته‌بندی باید به آن‌ها به‌دقت بیشتری کرد و بسته‌بندی ظروف و وسایل شکستنی مانند کریستال همچنین از لحاظ قیمت گران‌تر و ارزشمندتر هستند به‌همین خاطر باید با تخصص بیشتری بسته‌بندی شود.

ابن تیم بسته‌بندی حرفه‌ای باربری کمیل با در اختیار داشتن نایلون‌های حباب دار تمامی وسایل شما از جمله چینی و کریستال را بسته‌بندی می‌کنند. لوازمی که جابه‌جای آن‌ها کار سخت و دشواری است مثل مبلمان، یخچال‌های سایدبای‌ساید، تلویزیون، با دقت بیشتری توسط کارگران باربری کمیل انجام می‌شود. به‌همین خاطر نگران صدمه دیدن به این وسایل نباشید. همچنین ما برای حمل‌ونقل وسایل شکستنی بر روی کارتن‌های چند لایه با ماژیک‌های مخصوص می‌نویسیم که این لوازم شکستنی هستند. تا با دقت بیشتر توسط کارگران باربری کمیل جابه‌جا شود.

تمام پرسنل ما دست در دست هم می‌دهند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را به‌درستی برای شما عزیزان انجام دهند. به‌خاطر همین تمامی مشتریان ما از نحوه عملکرد باربری کمیل راضی بودند و این باعث افتخار ما است که به‌صورت شبانه‌روز برای شما عزیزان در تلاش هستیم تا خدمات اسباب‌کشی را گسترده‌تر کنیم.

شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما نیروهای خود را اعزام کنیم و همچنین ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول به فعالیت برای شما دوستان عزیز هستیم. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با پرسنل ما در ارتباط باشید همچنین شما می‌توانید از یک مشاوره آنلاین و رایگان برخوردار شوید.

هنگام تماس با مشاوران ما می‌توانید سوالات خود را درباره نحوه اسباب‌کشی، نوع انتخاب ماشین‌ها، تعداد کارگران ارسالی، و دیگر سوال‌هایی که درباره اسباب‌کشی و باربری است بپرسید. آن‌ها به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند. تمامی این مجموعه در تلاش هستند تا یک خاطره خوب اسباب‌کشی را برای شما دوستان محترم و همراهان همیشگی به ارمغان بیاورند.

هزینه‌ها در باربری کمیل به چه عواملی بستگی دارد:

شما با انتخاب باربری کمیل می‌توانید از تخفیف‌های ویژه ۴۵% این مجموعه برای شما قرار داده‌ است بهره‌مند شوید. هزینه‌های باربری را می‌توانید با پرداخت این قیمت مناسب انجام دهید باربری کمیل آماده حمل‌ونقل اثاثیه شما هست دیگر نگران حمل‌ونقل و جابجایی اثاثیه تنهایی نباشید ما تمامی خدمات اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام می‌دهیم. شما می‌توانید کار را به افراد کاردان بسپارید تا بدون مشکل بدون صرف هزینه‌های گزاف و وقت اضافی رضایت شما مشتریان و جلب خواهیم کرد.

ما بهترین باربری در سطح تهران هستیم و روزبه‌روز به خدمات خود برای شما مشتریان عزیزان می‌افزاییم. شما لایق بهترین‌ها هستیم به‌همین خاطر باید برای جابجایی وسایل خود یک اتوبار و باربری مطمئن را انتخاب کنیدما به شما باربری کمیل را پیشنهاد می‌دهیم مناسب‌ترین باربری و تخفیف‌های ویژه باورنکردنی برای شما مشتریان عزیز حتی در ایام تعطیل آماده انجام خدمات اسباب‌کشی است.  اتوبار و باربری کمیل با بکارگیری پرسنل حرفه‌ای و ماهر در زمینه باربری برای شما عزیزان راحتی را فراهم می‌کند شما می‌توانید اگر پیشنهاد و انتقادی را داری با مدیریت مجموعه بارسنتر در تماس باشی ما تمامی خدمات اسباب‌کشی را با برنامه‌ریزی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم.

از مدیریت بالایی برخوردار هستیم به‌همین خاطر به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستیم تا نظر شما مشتریان را جلب کنیم شما می‌توانید از ارائه مشاوره رایگان در باربری کمیل برخوردار شوید. با داشتن مشاوران متخصص در زمینه باربری و حمل‌ونقل آماده ارائه خدمات باربری به شما دوستان عزیزهستیم. هزینه‌ها در باربری کمیل به‌صورت منصفانه برای شما در نظر گرفته‌ است با توجه به وضعیت اقتصادی امروز شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب از یک باربری با کیفیت نیز برخوردار شوید. تمامی قیمت‌های بارسنتر از تخفیف ۴۵% برخوردار است شما می‌توانید با انتخاب باربری کمیل از تخفیف ویژه که این باربری برای شما عزیزان در نظر گرفته و همچنین خدمات متنوعی که در اختیار شما مشتریان با قیمت مناسب گذاشته‌ است بهره‌مند شوید. البته باید دقت داشته باشید که هزینه اسباب‌کشی به عوامل زیادی بستگی دارد این عوامل می‌توانند شامل

 • نوع بار
 • مقدار بار
 • ماشین انتخابی باربری
 • مسافت طی‌شده توسط ماشین
 •  تعداد کارگران ارسالی
 • عدم استفاده آسانسور
 • استفاده از تیم بسته‌بندی
 • استفاده از تجهیزات بسته‌بندی
 • استفاده از تیم چیدمان

و دیگر خدمات هست که می‌تواند در قیمت‌های باربری و اسباب‌کشی تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران نباشید باربری کمیل با در نظر گرفتن این‌که قیمت مناسب برای شما عزیزان در کنار شما است و تمامی خدمات اسباب‌کشی از صفر تا صد را انجام دهد. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب از یک باربری با کیفیت برخوردار شوید. هزینه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری است و از فیلترهای اتحادیه باربری عبور کرده و همان قیمتی که توسط کارشناسان ما با شما توافق بسته می‌شود درنهایت کار از شما دریافت خواهد شد.

پس نگران پرداخت هزینه گزاف اسباب‌کشی و باربری نباشید زیرا شما انتخاب با انتخاب باربری کمیل می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. ما در کنار شما هستیم تمامی خدمات اسباب‌کشی را با قیمت خوب برای شما انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری کمیل بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری کمیل استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری کمیل کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند