سابقه چندین ساله باربری مشیریه:

باربری مشیریه که زیر مجموعه باربری بارسنتر هست که چندین سال سابقه در عرصه حمل نقل و اسباب کشی دارد و خدارو شاکریم که در این چندین سال توانسته ایم رضایت همشهریان تهرانی را جلب کنیم و به حسن اعتمادشان احترام بگذاریم. اعتماد شما به شرکت اتوبار و باربری بارسنتر باعث افتخار برای تمامی مجموعه بارسنتر هست.

۴.۷/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری مشیریه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

یکی از قدیمی‌ترین باربری‌های سطح تهران باربری بارسنتر هست که سابقه چندین سال خدمت گذاری به شما عزیزان را داشته است که همیشه مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده است و به همین خاطر تمامی مشتریان از خدمات باربری ما رضایت کامل را دارند. شما می‌توانید در هر نقطه از تهران به مجموعه باربری و اتوبار بارسنتر دسترسی داشته باشید مثل اتوبار وحیدیه که در منطقه وحیدیه قرار دارد که عزیزان نزدیک به آن منطقه می‌توانند در کم‌ترین زمان به باربری دسترسی پیدا کنند.

انواع ماشین‌های باربری در بارسنتر و خدمات کارگران این مجموعه :

باربری مشیریه با استفاده از انواع ماشین‌های مجهز که شامل خاورها، کامیون‌های مسقف، اسیوزو، و هیوندا و ماشین‌های vipبوده که مخصوص اثاث کشی طراحی شده است می‌تواند تمامی وسایل و بارهای شما را به صورت استاندارد حمل نقل نماید. مدیریت باربری مشیریه با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و همچنین رانندگان ماشین‌های باربری کاملا مسلط به جاده و سابقه چندین سال باربری اثاث منزل از تهران به سایر نقاط کشور توانسته است اطمینان خاطر را به مشتریان همیشگی بارسنتر بسپارد که تمامی وسایل ان‌ها صحیح سالم به مقصد مورد نظرشان ارسال خواهد شد.

نگران این هستید که قرار است وسایل خود را به چه کارگرانی بسپارید؟ جای نگرانی نیست کارگران اثاث کشی باربری مشیریه با دقت هرچه تمام‌تر و با رعایت اصول جابه جایی اثاثیه آن‌ها را به داخل ماشین‌های باربری بارسنتر قرار می‌دهند و با چیدمان مرتب و اصولی از شکستن و یا اسیب دیدن به وسایل شما جلوگیری می‌کنند شما می‌توانید با انتخاب باربری بارسنتر سریع‌ترین و ارزان‌ترین باربری در سطح تهران را برای اسباب کشی و جا به جایی خود در نظر بگیرید. و مراحل اسباب کشی شما با یک بار رفت و امد ماشین‌های باربری انجام شود البته لازم به ذکر است که بدانید این به میزان و حجم وسایل شما بستگی دارد.

ارسال تیم بسته بندی توسط شرکت باربری مشیریه:

معمولا اولین مرحله ای که از ذهن شما رد می‌شود بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی است نحوه بسته بندی لوازم منزل یکی از مهم‌ترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اگر به درستی انجام شود بخش بزرگی از کار اسباب کشی انجام شده است.

در این مقاله در خصوص بسته بندی اثاثیه منزل مانند نحوه بسته بندی ظروف شکستنی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی توضیحات مفصلی ارائه شده است که باربری بارسنتر آماده است این خدمات را به شما ارائه دهد.

معمولا شرکت‌های باربری  و افراد متخصص کار بسته‌ بندی را انجام می‌دهند. آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کم‌ترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود.

طریقه درست بسته بندی توسط پرسنل بارسنتر: 

دغدغه فکری شما این است که بسته بندی را در زمان اسباب کشی به چه صورت انجام دهید؟ایا باید از کارتن‌های سوپر مارکت‌ها استفاده کنید؟ از کدام وسایل باید شروع به بسته بندی کنید؟ بسته بندی اثاثیه منزل اولین قدم مهم هنگام اسباب کشی هست زیرا اگر به درستی انجام نشود احتمال اسیب دیدن به وسایل شما بسیار بالا است. پس به همین خاطر اگر یک باربری مورد اعتماد که سابقه بالا در انجام امور اسباب کشی را دارد انتخاب نمایید دیگر احتیاجی نیست نگران مراحل اسباب کشی باشید پس در انتخاب یک باربری مورد اطمینان و تخصصی دقت لازم را انجام دهید ما به شما عزیزان باربری مشیریه را پیشنهاد می‌دهیم.

زیرا این باربری با ارسال تیم بسته بندی حرفه ای برای شما به صحیح‌ترین و اصولی‌ترین روش ممکن وسایل را بسته بندی خواهند کرد. اگر می‌خواهید از تمامی خدمات مجموعه بارسنتر مطلع شوید پس با شرکت باربری ما در ارتباط باشید کارشناسان ما اماده هستند تا به صورت شبانه روزی به شما عزیزان مشاورات لازم را بدهندتا بتوانید یک اسباب کشی درست را در کنار تیم تخصصی ما تجریه نمایید. جالب است که بدانید مجموعه باربری مشیریه بارسنتر تمامی وسایل بسته بندی از قبیل، کارتن، کاور، نایلون حبابدار و… را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم و می‌توانید برای بسته بندی وسایل خود تجهیزات را از باربری مشیریه دریافت نمایید.

شما در حین بسته بندی شاید متوجه اینکه از چه نوع پوشش و تجهیزاتی که برای محافظت از وسایلتان استفاده خواهید کرد. که به آن‌ها اسیب وارد نشود نباشید نیاز دارید که اطلاعتی راجب به بسته بندی داشته باشید ما برای شما با ارسال تیم حرفه ای و اموزش دیده بسته بندی این نیاز را رفع خواهیم کرد و دیگر نیاز نیست که شما وقت با ارزش خود را صرف بسته بندی وسایل کنید.

 

ممکن است شما طریقه بسته بندی لوازمی مثل فرش، یخچال‌ها، سرویس تخت خواب و دیگر لوازمی که بسته بندی آن‌ها سخت است را ندانید به همین خاطر ما با ارسال نیروهای متخصص خود برای شما با استفاده از چسب‌های نواری، نایلون‌های حبابدار، سلفون‌ها بسته بندی را به مرتب‌ترین روش ممکن انجام خواهیم داد. و این نوع بسته بندی احتیاج به آموزش و حرفه خاص دارد فقط کافیست وسایل را به نیروهای باربری مشیریه بسپارید تا در هنگام تحویل آن‌ها را به صورت منظم و بسته بندی شده ببیینید.

تجهیزات بسته بندی در بارسنتر: 

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل که توسط باربری بارسنتر در خدمت شما عزیزان قرار می‌گیرد شامل:
• نایلون‌های حباب دار
• سلفون‌ها
• طناب‌های محکم
• ضربگیرها
• کارتن‌های چند لایه
بابل رپ‌ها

ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه ایمنی وسایل شما را تضمیین خواهیم کرد سپس آن‌ها را با چسب‌های محکم و مخصوص باربری مشیریه بسته بندی می‌کنیم و با استفاده از ماژیک نام هرکدام از وسایل را بر روی بسته بندی‌ها می‌نویسیم تا هنگام جا به جایی به ان‌ها اسیبی وارد نشود و در هنگام تخلیه در منزل جدید به سرعت وسایل را پیدا کنید‌.

بیمه نامه معتبر توسط باربری مشیریه:

یکی دیگر از تضمین‌های باربری بارسنتر به شما عزیزان بیمه نامه باربری معتبر هست ما اثاثیه و تمامی بارهای مشتریان را بیمه می‌کنیم و مبلغ بیمه بار را به انتخاب مشتری انجام می‌دهیم و شما می‌توانید این مبلغ را کاهش یا افزایش دهید که بستگی به میزان بار شما دارد.

شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌هایی همچون وانت بار و نیسان بار باربری مشیریه حمل بارهای کم و به اصطلاح ته بار وسایل ریز با ماشین‌های مجهز بارسنتر انتقال دهید که با انتخاب این نوع ماشین‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و مبلغ کم‌تری را پرداخت نمایید. باربری مشیریه از تهران به تمامی نقاط دنیا ارسال بار را انجام خواهد داد وبا در اختیار داشتن پرسنل مجرب و خوش اخلاق کار بلد برای شما اسان‌ترین و راحت‌ترین اثاث کشی را به ارمغان می‌اورد که در کنار شما خاطره خوشی را ساخته باشیم.

باربری بارسنتر در نظر دارد که به شما یاد دهدچگونه ظروف شکستنی را بسته بندی کنیم؟

برای بسته بندی ظروف شکستنی باید دقت بیشتری را انجام دهیم همواره باید دقت کنیم تا ظروف و وسایل شکستنی را با دقت بیشتری بسته بندی کنیم تا در حین جابه جایی به آن‌ها آسیبی وارد نشود ظروف چینی جدا از یکدیگر، بوسیله روزنامه یا پارچه یا نایلون حباب دار یا فوم ضربه گیر بپبچید و ان‌ها را با فاصله از یکدیگر قرار دهید و ان‌ها را در کارتن‌های چند لایه قرار دهید تا هنگامی که در ماشین‌های باربری می‌گذارید تکان نخورند. توجه داشته باشد که کف کارتن‌ها را با استفاده از نایلون‌های حبابدار یا مقواها بسته بندی کنید‌.
• شما می‌توانید برای انجام این کار از کارتن‌های کوچک‌تر و محکم‌تر استفاده کنید.
• با استفاده از چسب‌های مخصوص دور کارتن‌ها را قشنگ بپیچید.
• با استفاده از ماژیک‌ها روی کارتن‌ها اسامی وسایل خود را بنویسید.
• این کارتن ها جدا از سایر کارتن ها گذاشته شود و هنگام اسباب کشی به کارگران یادآوری شود که در این کارتن ها وسایل شکستنی قرار گرفته است تا کمی محتاط‌تر با آن‌ها برخورد شود.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مشیریه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مشیریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مشیریه ‌کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند