آسایش خاطر با انتخاب باربری محمودیه:

باربری محمودیه برای رفاه و آسایش شما مشتریان عزیز در امر اسباب‌کشی و جابجایی به صورت شبانه‌روز به صورت ۲۴ ساعت همراه با عالی‌ترین خدمات و بهترین پرسنل که دارای برخورد خوب و تجربه بالای کاری می‌شود هست آماده ارائه خدمات به شما مشتریان هست.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری محمودیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ارائه خدمات تخصصی اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، حمل اثاثیه منزل، در محدوده محمودیه را می‌توانید از باربری محمودیه درخواست کنید. این باربری با نام و برندی که در زیرمجموعه بار سنتر هست در بین تمامی مشتریان ما شناخته شده‌ است. و به همین خاطر تمامی مشتریان ما هنگام معرفی نام باربری از مجموع بار سنتر یاد خواهند کرد. ما در تمامی نقاط تهران شعبه‌های مختلفی را برای شما مشتریان عزیز قرار داده ایم مثلا عزیزانی که در محدوده باغ فردوس زندگی می‌کنند می‌توانند به راحتی به باربری و اتوبار باغ فردوس دسترسی داشته باشند.

خدمات گسترده باربری محمودیه :

خدماتی که در باربری محمودیه برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود بسیار متنوع و گسترده است. از وقتی که شما با پرسنل باربری محمودیه تماس می‌گیرید این شرکت تعدادی مشاوره رایگان را به شما پیشنهاد خواهد داد با دریافت مشاوره رایگان از پرسنل ما می‌توانید در نحوه اسباب‌کشی، نوع ماشین باربری، تعداد کارگران، طریقه اسباب‌کشی باخبر شوید. این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل‌ونقل دارند و می‌توانند بهترین اسباب کشی را برای شما در نظر بگیرند شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید از خدمات باربری محمودیه برخوردار شوید. با مشاوره رایگان می‌توانید چگونگی امور اسباب‌کشی و همچنین حمل‌ونقل را از مشاوران ما دریافت نمایید. خدمات باربری ما بسیار متنوع است به همین خاطر در این‌جا تعدادی از این خدمات را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد این خدمات شامل موارد زیر است:

  • استفاده از تیم خوش‌برخوردبسته‌بندی
  • ارسال کارگران به صورت مجزا
  • ارسال رانندگان مجهز به جاده
  • استفاده از بیمه نامه معتبر
  • استفاده از تجهیزات بسته‌بندی مدرن و پیشرفته
  • استفاده از تیم‌های چیدمان
  •  استفاده از تیم بسته‌بندی

عزیزانی که در محدوده محمودیه زندگی می‌کنند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشند. شما با انتخاب باربری محمودیه یک اسباب‌کشی حرفه‌ای را تجربه خواهید کرد. در این شرکت هر کسی مسئولیت یک کار را برعهده گرفته است یعنی ما برای شما به صورت جداگانه هر تیم را مختص یک کار قرار داده‌ایم. شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی تمامی وسایل خود را بسته بندی کنید یا این‌که با انتخاب تیم چیدمان تمامی لوازم منزل خود را دکوراسیون کنید به سلیقه خودتان. همچنین شما می‌توانید با رزرو کارشناس اسباب‌کشی یک اسباب‌کشی تحت نظر را داشته باشید وظیفه کارشناسان اسباب‌کشی ما نظارت بر نحوه عملکرد و کارگران و تیم‌ها است.

انتخاب ماشین‌های باربری به سلیقه مشتریان:

ماشین‌هایی که در این باربری استفاده می‌شوند بسیار متنوع است اما می‌خواهیم درباره وانت‌بار و نیسان بارهای باربری محمودیه برای شما توضیح دهیم وانت‌بارها برای اثاثیه‌های کم و کوچک استفاده می‌شوند. و همچنین برای جابه‌جایی‌های درون‌شهری می‌توانید از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار استفاده نمایید چراکه وانت‌بار در محدوده محمودیه به صورت تمام‌ وقت با برترین سرویس‌ها و خدمات تمامی وسایل شما را جابجا می‌نماید. و شما دوستان عزیز می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود از وانت‌بارها استفاده کنید اما برای جابجایی وسایل خود در مسافت‌های طولانی و همچنین خارج از شهر می‌توانید از دیگر ماشین‌های باربری محمودیه استفاده نمایید. که این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها، هیونداها، و دیگر ماشین‌ها هست. همچنین این ماشین‌ها به‌صورت مسقف و روباز هستند شما می‌توانید با انتخاب ماشین دلخواه خود تمامی مراحل اسباب کشی خود را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید.

تجهیزات  بسته بندی پیشرفته اسباب کشی:

نوبت به بسته‌بندی می‌رسد بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین اموری است که درهنگام اثاث کشی و حمل بار باید با توجه به نکات ایمنی رعایت شود. در زمینه محافظت از وسایل شما ما برای شما بسته‌بندی مناسب را در نظر گرفته‌ایم چراکه اگر بسته‌بندی به صورت اشتباه انجام شود ممکن است درحین جابجایی به وسایل شما صدمه وارد شود یا این‌که وسایل شما دچار شکستگی یا خراب شود. این مسئله در مورد وسایل گران‌بها و قیمتی هم صدق خواهد کرد به همین خاطر ما با تفکیک سازی لوازم گران‌بها و قیمتی و همچنین شکستنی از سایر وسایل‌ها از این امر جلوگیری خواهیم کرد. ما تمامی وسایل شما را در کارتون‌های چند لایه با استفاده از چسب‌های مخصوص این شرکت بسته‌بندی خواهیم کرد. نیازی به بسته‌بندی که خودتان انجام دهید نیست چون تمامی لوازم شما با بهترین امکانات هم چنین به نحو احسن به صورت حرفه‌ای بسته‌بندی شده و بدون کوچک‌ترین آسیبی به مقصد موردنظر شما ارسال خواهد شد. زیرا تیم ما در این کار چندین سال سابقه کاری دارد تیم حرفه‌ای بارسنتر با جداسازی و تفکیک وسایل از هم به صورت حرفه‌ای تمامی وسایل را با استفاده از نایلون‌های حباب دار می‌پیچند و در کارتون‌های چند لایه قرار می‌دهد همچنین برای وسایل شکستنی با دقت دوبرابر کار خواهند کرد. با استفاده از ماژیک‌ها  روی کارتن‌ها نام وسیله را نوشته تا در هنگام جابجایی به وسایل آسیب وارد نشود. و با احتیاط بیشتری توسط کارگران دلسوز باربری محمودیه حمل‌ونقل شود. دقت کافی و رعایت نکات ایمنی کارگران ما باعث می‌شود که میزان خسارت در اسباب‌کشی و جابجایی وسایل شما به صفر برسد. تجربه چندین‌ساله پرسنل ما در زمینه خدمات اسباب کشی باعث شده است که در این چند سال اخیر بهترین خدمات اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهیم. و همین بهترین خدمات باعث شده مشتریان ما رضایت کامل را نسبت به باربری ما داشته باشند. ما خدمات صفر تا صد اسباب‌کشی را به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

فقط کافی است کار را به ما بسپارید و تمامی لوازم خود را به‌صورت بسته‌بندی شده در مقصد موردنظر خود دریافت نمایید. شما می‌توانید با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت نمایید تا از یک مشاوره رایگان برخوردار شوید.

سابقه چندین ساله نیروهای باربری محمودیه:

باربری محمودیه با داشتن سابقه کار چندین سال درخشش خاصی در حیطه کاری خود دارد به همین خاطر ما تمام تمامی خدمات باربری را به بهترین روش ممکن برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. همکاران ما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستند تا این خدمات را برای شما عزیزان به روز کنند. ارائه قیمت‌های بی نظیر توسط شرکت باربری محمودیه و همچنین کیفیت بالای کار باعث شده‌ است که مشتریان ما از کار پرسنل ما بسیار راضی باشد خدماتی که شرکت باربری محمودیه برای شما عزیزان انجام می‌دهد بسیار زیاد است. که شما می‌توانید با تماس تلفنی با مشاوران ما از این خدمات بهره‌مند شوید یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این شرکت این است که شما در هر زمانی از شبانه‌روز با این شرکت تماس بگیرید.

کارشناس مؤسسه در خدمت شما هسنتد و می‌توانند پاسخ‌گوی سوالات شما باشد ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گو سوالات شما هستیم. حتی در روزهای سرد زمستانی برای شما تمام مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. شاید با خودتان فکر کنید که به خاطر بارش باران و یا شرایط نامناسب آب‌وهوایی نمی‌شود که اسباب‌کشی انجام داد. درصورتی‌که ما در تمامی فصول سال برای شما خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهیم زیرا ماشین‌های این باربری به صورت مسقف و روباز هست. و در شرایط بد آب‌وهوایی می‌توانیم از ماشین‌های مسقف خود استفاده نماییم تا بار شما به‌درستی به مقصد موردنظر ارسال شود. بعد از بسته‌بندی توسط تیم حرفه‌ای ما نوبت می‌رسد به چیدمان وسایل در ماشین‌های باربری که این کار توسط کارگران ما به‌صورت تخصصی انجام می‌شود ما برای این‌که مسیر رفت‌وآمد ماشین‌های باربری زیاد نشود تمامی بار را برای شما عزیزان با یک رفت‌وآمد چیدمان خواهیم کرد.

البته لازم به ذکر است که بدانید این کار بستگی به میزان بار شما و نوع بار شما دارد ما سعی بر این داریم که وسایلی مثل لوازم آشپزخانه را در قسمت بالای ماشین‌ها قرار دهیم و لوازم جعبه و بسته‌بندی شده را در قسمت جلوی ماشین‌های باربری قرار دهیم. تا در هنگام تخلیه بار دسترسی به وسایل آسان‌تر باشدبه عنوان یک شرکت باربری تهران، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می‌کنیم و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روش‌های تماماً اصولی مجدانه تلاش می‌کنیم بیشتر خانواده‌ها در زمان اسباب‌کشی نگران گم شدن یا شکستن اثاثیه خود است همین حساسیت باعث شده‌ است که نتوانند به باربری‌ها اعتماد کنند. اما شما با انتخاب باربری محمودیه می‌توانید از بیمه نامه معتبر قبل از اثاثیه به مشتریان عزیز بهره‌مند شوید. ما تمامی وسایل شما را بیمه خواهیم کرد این بیمه‌نامه زمان بار زدن اثاثیه تا زمان تخلیه بار شما هنگام کارگران ما در ماشین‌های باربری قابل اعتبار هست بر اساس این بیمه نامه تمامی وسایل شما بیمه هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل و هر گونه آسیب واردشده بر وسایل شما باربری محمودیه تمامی خسارت را به شما پرداخت خواهد کرد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری محمودیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری محمودیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری محمودیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند