اسباب کشی را به باربری دلاوران بسپارید:

این روز ها اسباب کشی توسط شرکت های باربری باعث شده است که افراد دخالت زیادی در جابه جایی نداشته باشند و از صفر تا صد اسباب کشی را می توان به شرکت های باربری سپرد اما باید در انتخاب شرکت باربری دقت نمود.شما می توانید با انتخاب باربری دلاوران با خیالی آسوده از درد سرهای اسباب کشی فاصله بگیرید. شما با انتخاب این شرکت می توانیدبا استفاده از راه‌های صحیح  به خوبی تنش‌ها و استرس‌های روزهای اثاث کشی را مدیریت کنید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

باربری دلاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

این روز ها باید اسباب کشی انجام دهید و مطمنا نگران هستید؟در میان کارتن‌ها و اثاثیه منزل نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟باشرکت باربری دلاوران همراه باشید تا ما این خدمات را به صورت حرفه ای برای شما انجام دهیم.در این مقاله میخواهیم روش اسباب کشی اسان با شرکت باربری بارسنتر را برای شما توضیح دهیم  .

این شرکت خدمات اسباب کشی را از صفر تا صد برای شما به صورت حرفه ای انجام خواهد داد نیازی نیست که شما نگران چیزی باشید بارسنتر با اعزام نیرو های متخصص اسباب کشی به آدرس مورد نظر شما آماده ارائه  خدمات می باشد. از جمله خدمات اسباب کشی، می‌توان به ارسال کارگران نیرومند و تیم بسته بندی برای جابه‌جایی اثاثیه و بسته بندی وسایل اشاره نمود.

خدمات اسباب کشی شامل چه مواردی می‌شود؟

  • ارائه انواع ماشین های  مجهز باربری
  • ارائه وانت بار و نیسان بار ها
  • اتوبار و حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات به سایر نقاط
  • بسته بندی و چیدمان اثاثیه توسط تیم حرفه ای
  • جابجایی وسایل سنگین مانندگاو صندوق ها، یخچال ساید‌ بای‌ ساید، لباسشویی،و…
  • باز کردن و نصب لوازم برقی و الکترونیکی
  • وسایل و ظروف شکستنی را از هم تفکیک خواهند کرد .
  • برای اینکه حمل و جابجایی کارتن ها راحت باشد تفکیک وسایل سنگین از سبک را انجام خواهند داد.
  • هنگام بسته بندی روی هر کارتن با استفاده از برچسب های مخصوص روی آن ها شماره گذاری خواهند کرد.

بارسنتر در سطح شهر نسبت به سایر باربری های دیگر متمایز می باشد که با ارائه خدمات اسباب کشی و حمل نقل در راستای رضایت مشتریان تمام تلاش و تجربه خود را در زمینه حمل و نقل به ارمغان رسانده است.تیم بارسنتر در تلاش است که با تلاش شبانه روزی خود در امور باربری و حمل نقل و به کارگیری افرادی متخصص و آموزش دادن به این چنین افراد در زمینه بسته بندی و حمل بار افراد با تجربه ای را وارد کار نماید و به آن ها آموزش لازم را بدهد.تمامی فعالیت های باربری به صورت ۲۴ ساعت و حتی در ایام تعطیل هم آماده به کار می باشند مشاوران ما به صورت دلسوزانه آماده پاسخگویی به سوالات شما  هستند. برای بهره گیری ازخدماتی که تیم بسته بندی به شما ارائه می دهند از صفر تا صد و یک بسته بندی را بر عهده تیم متخصص بسپارید لازم نیست شما نگرانی بسته بندی وسایلتان باشید یا استرس آن را داشته باشید که وسایل را باید در چه کارتن هایی و به چه صورتی بچینید ما بسته بندی را به صورت حرفه ای و منظم و با بهترین کیفیت برای شما مشتریان عزیز ارائهخواهیم داد ما برای اساب کشی به صورت منظم و دقیق برنامه ریزی خواهیم کرد تا بدون اتلاف وقت و بدون هیچ مشکلی در زمان تعیین شده و ساعت مشخص شده برای شما اسباب کشی را انجام دهیم.باربری دلاوران با داشتن کارگر های نیرومند قادر به جابه جایی وسایل سنگین و نیمه سنگین شما می باشد  ما برای شما تمامی خدمات اسباب کشی را از اولین مرحله تا آخرین مرحله را انجام خواهیم داد و همچنین می توانیم با ارائه خدمات vip اسباب کشی که شامل بسته بندی و چیدمان،نصب وسایل  الکترونیکی  می باشد دردسر های اسباب کشی را برای شما به صفر برسانیم.در شرکت بارسنتر با ارائه انواع ماشین های مجهز مثل کامیون ها،ایسوزوها، وانت و نیسان بار ها شما می توانید به راحتی وسایل خود را حمل نقل کنید.که شرکت دلاوران معمولاً برای جابجایی وسایل نیمه سنگین از وانت بار و نیسان بار استفاده می‌کند که استفاده از این نوع ماشین ها می تواند در هزینه و فضا صرفه جویی کند.

 باربری دلاوران با مدیریت عالی در زمینه جابجایی و اثاث کشی و ارائه خدمات امور اسباب کشی توانسته در سال های اخیر به عنوان یک باربری نمومه و مورد اطمینان در سطح تهران شناخته شودباربری دلاوران آماده اسباب کشی از تهران به سایر نقاط می باشد. تمامی تجهیزات مورد استفاده در این باربری استانداردهای لازم و ایمنی  را برخوردار می‌باشد نحوه بسته بندی هر وسایلی راه و طریق مخصوص خود را دارد که تیم بسته بندی متناسب با آخرین تکنولوژی های روز با استفاده از تجهیزات کامل بسته بندی را انجام خواهد داد چرا که نگرانی و حساسیت شما را در مورد وسایلتان درک خواهند کرد به همین خاطر ما این کار را در اختیار تیمی که دلسوزانه و با دقت کافی از وسایل  شما محافظت می کنند قرار داده ایم.همان طور که می دانید پروسه اسباب کشی یک مقوله کاملا پیچیده و پر درد سر می باشد که اگر به صورت تخصصی به وسیله افرادی متخصص انجام بگیرد باعث می شود که شما از انجام اسباب کشی به درستی اطمینان خاطر پیدا کنید. تیم باربری بارسنتر در کنار شماست تا لحظات خوشی را برای شما در  انجام اسباب کشی به ارمغان بیاورد ما تمامی این خدمات را به صورت ایمن برای شما انجام خواهیم داد فقط کافیست کار را به تیم ماهر بارسنتر بسپارید.

مزیت انتخاب باربری دلاوران:

شما با انتخاب باربری دلاوران می توانید از خدمات بسته بندی vip که توسط کادر ما ارائه می شود بهره مند شوید کارگران ما اثاثیه را در ماشین های مخصوص شرکت باربری بارسنتر برای شما عزیزان به درستی بار میزنند و به مقصد مورد نظر شما حمل نقل می کنند و در آنجا اثاثیه را تخلیه می کنند  اگر به اندازه کافی زمان ندارید و یا چیدمان اسباب ها به تنهایی برای شما سخت است می توانیدبا مشاوران ما جهت رزرو کادر چیدمان هماهنگ کنید تا آن ها با ارسال نیروهای متخصص جهت چیدمان مرتب و دلخواه شما ،به دلیل مهارت کافی که در این زمینه دارند شما می توانید به خوبی اثاث خود را بچینید و در کنار شما عزیزان همراه باشند دیگر نگران این مورد نباشید.

مهم‌ترین نکته برای بسته بندی اصولی استفاده از کارتن های اسباب کشی مناسب می باشد که شرکت بار سنتر می تواند این تجهیزات را به صورت جداگانه به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.اگر وسیله ها به طرز صحیحی بسته بندی شوند از سلامت رسیدن آن ها به مقصد مطمن خواهید شد. در این شرایط روزمره زندگی و مشغله‌ کاری، اثاث کشی و بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای زمان بر و سخت می‌باشد. شما می‌توانیدبا سپردن این کارها به شرکت باربری دلاوران زمان را برای خود بخرید.

چرا باید حمل لوازم را به ما بسپارید؟

به طور معمول حمل نقل وسایل سنگین به صورت انفرادی می تواند سختی ها و دردسرهایی برای شما به وجود بیاور وموجب درد کمر، درد گردن، درد شانه،شود .
بسیاری از افراد  هنگام بلند کردن وسیله های سنگین به تنهایی دچار مشکلات جسمانی می شوند که بعضی مواقع غیر قابل جبران می باشد . به همین خاطر تیم حرفه ای ما برای جابه جایی بار شما از چندین کارگر که دارای نیروی بدنی قوی می باشند استفاده خواهد کرد تا به صورت اصولی و کوچکترین آسیبی به بار آن را انتقال دهند.

هزینه باربری دلاوران به چه صورت است؟

با تمامی امکانات و خدماتی که درمورد آن برای شما توضیح داده ایم شرکت باربری دلاوران زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و قیمت ها و تعرفه آن کاملا منصفانه می باشد این شرکت با در نظر گرفتن تخفیف ۴۵% برای هر باربری تمایز خود را نسبت به سایر باربری های سطح شهر نشان داده است. هرچند قیمت ها و هزینه ها به عوامل زیادی در اسباب کشی بستگی دارد اما باربری دلاوران بارسنتر با قیمتی مناسب توانسته نظر مشتریان را جلب نماید. معمولا در اسباب کشی برای هر فردی نرخ و هزینه ها بسیار مهم می باشد و می خواهند هزینه کمی را در قبال اسباب کشی و حمل بار پرداخت کنند؛شما می توانید با انتخاب باربری دلاوران شرکت بار سنتر از تمامی این خدمات با مناسب ترین قیمت بهره مند شوید.ما با ارسال بار به سایر نقاط مثل اتوبار تکاوران که در محدوده تکاوران قرار دارد توانسته ایم این افتخار را برای شرکت بارسنتر در سراسر نقاط کشور به عمل آوریم تا از رضایت کامل شما همراهان همیشگی برخوردار شویم.پس هروقت صحبت از اسباب کشی و حمل نقل شدکافیست با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس حاصل فرمایید و با مشاوران ما هماهنگی های لازم را جهت یک اسباب کشی با کیفیت انجام دهید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری دلاوران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری دلاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری دلاوران بارسنتر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن