باربری خلیج‌فارس در تمامی نقاط تهران مشغول فعالیت است:

باربری خلیج‌فارس چندین سال سابقه کاری در زمینه حمل اثاثیه شعبه‌های مختلفی را در سطح تهران برای شما دوستان عزیز در دسترس قرار داده‌ایم عزیزانی که در غرب، شمال، جنوب، و مرکز تهران، زندگی می‌کنند می‌توانند با دسترسی به خدمات بار سنتر خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را با امکانات کامل و به‌صورت صددرصد تضمینی و همراه با بیمه‌نامه معتبر جابجا و اسباب‌کشی کنند.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری خلیج‌فارس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری خلیج‌فارس برای شما دوستان عزیز در شمال تهران‌، جنوب تهران، شعبه‌های زیر را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید اگر در این محدوده زندگی می‌کنید تنها با یک تماس تلفنی به خدمات باربری و اسباب‌کشی این محدوده دسترسی داشته باشید.

باربری خلیج‌فارس در تهران اسباب‌کشی و باربری را همراه با بهترین ماشین‌های مجهز برای شما دوستان عزیز استفاده می‌کند. تا کلیه وسایل منزل خود را با یک‌بار رفت‌وآمد با ماشین‌های متنوعی که در اختیار دارد برای شما دوستان عزیز به مقصد مورد نظر ارسال نماید. شما می‌توانید از یک مشاور رایگان جهت انتخاب مناسب‌ترین سرویس باربری و اسباب‌کشی از ما دریافت نمایید. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم.

تفکیک و دسته بندی لوازم منزل قبل از اسباب کشی:

باربری خلیج‌فارس ارائه خدمات به‌صورت شبانه‌روزی را توسط تیم حرفه‌ای و مجهز برای شما دوستان عزیز با استفاده از خدمات متنوع انجام می‌دهد. همچنین شما می‌توانید اتوبار تهرانسر را با سال‌ها سابقه درخشان در حرفه باربری در شعبه غرب تهران برای خدمات اسباب‌کشی و باربری خود استفاده نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان انجام دهیم خدمات بسته‌بندی منزل را برای شما دوستان عزیز با تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم و سرویس‌دهی و کیفیت خدمات را به‌صورت حرفه‌ای در زمینه باربری و بسته‌بندی وسایل شما دوستان عزیز با استفاده از تجهیزات مدرن که در اختیار داریم به روش‌های اروپایی و با استفاده از رعایت نکات ایمنی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. باربری خلیج‌فارس به‌صورت تخصصی تمامی لوازم شما دوستان عزیز را بسته‌بندی می‌کند به نکاتی که در هنگام بسته‌بندی باید رعایت کرد جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما دوستان عزیز انجام می‌شود. باید بدانید که اثاث‌کشی را با استفاده از روش‌ها و متدهای خاص باید انجام داد تمامی لوازم را باید از همدیگر جدا کرد لوازم شکستنی را در یک دسته و لوازم ارزشمند و گران‌قیمت را در یک دسته دیگر و همچنین مبلمان، سرویس خواب، سرویس‌های آشپزخانه، را باید از همدیگر جدا کرد. تا در حین جابجائی صدمه‌ای به آن‌ها وارد نشود. شما می‌توانید برای کاهش حجم در اسباب‌کشی وسایل خود را دسته‌بندی کنید و با استفاده از کارتن‌های چند لایه که در اختیار دارید تمامی لوازم شما را سلفون‌ها و نایلون‌های حباب دار بپیچید و در کارتون‌ها قرار می‌دهیم تا در حین جابجایی مطمئن باشیم که صدمه‌ای به وسایلتان وارد نمی‌شود. همچنین با نوشتن لیبل‌های مخصوص بر روی اثاثیه شما صفر تا صد لوازم را با احتیاط جابجا خواهیم کرد.

باربری خلیج‌فارس با ارائه روش‌های جدید در اسباب کشی:

اسباب‌کشی به یک آپارتمان جدید می‌تواند دلهره‌آور باشد به‌همین خاطر باید با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق خدمات اسباب‌کشی انجام شود که شما می‌توانید با انتخاب باربری خلیج‌فارس تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاردان بسپارید که در این امر سابقه‌ای درخشان دارند. بسته‌بندی باید به‌صورت حرفه‌ای انجام شود برای داشتن بسته‌بندی راحت و آسان شما می‌توانید این تیم را به این کار را به افراد و تیم‌های متخصص بسپارید به یاد داشته باشید که وسایل کوچک یک اتاق را باید جداسازی کنید و وسایل درشت را باید در جعبه‌ها و کارتن‌ها قرار دهید. ما برای شما حتی مبلمان را نیز بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه نبیند به‌همین خاطر با استفاده از سلفون‌ها و نایلون‌های حباب دار مبلمان را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم. تا در حین جابه‌جایی کثیف نشوند و صدمه نبیند. شما می‌توانید در حین بسته‌بندی اسباب و اثاثیه منزلتان بر روی هر جعبه اسم و محتویات آن محصول را بنویسید تا در هنگام آن باکس کردن زودتر وسایل را در جای خود قرار دهید. حتی اگر قصد انجام جابه‌جایی لوازم سنگین را دارید می‌توانید از تیم چیدمان باربری خلیج‌فارس که نیرومند و حرفه‌ای هستند کمک بگیرید تا لوازم سنگین خود را جابه جا کنید.

بسته بندی منازل با روش‌های نوین و تجهیزات مدرن:

شما می‌توانید با درخواست تیم‌های تخصصی باربری خلیج‌فارس روند اسباب‌کشی را سرعت ببخشید پس برای بسته‌بندی باید به‌خاطر داشته باشید که ترفندها و نکات ریز را رعایت کنید تا در حین جابه‌جایی لوازم تان صدمه نبینند و گم نشوند به‌همین خاطر افراد متخصصی که در باربری خلیج‌فارس مشغول فعالیت هستند همگی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و آماده هستند که به شما کمک کنند تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با استفاده از متدها و روش‌های روز دنیا انجام دهیم. همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای مجموعه باربری بار سنتر رزرو نمایید باربری خلیج‌فارس با داشتن راهکارهای متفاوت در امر اسباب‌کشی روند اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز سرعت می‌بخشد. یک باربری بدون سروصدا همراه با پرسنلی حرفه‌ای و آموزش‌دیده که در محدوده غرب تهران قرار دارد شما را کمک می‌کند تا تمامی لوازم منزل خود را با استفاده از ماشین‌های متنوعی که در اختیار دارید جابه‌جا کنید. شما می‌توانید با استفاده از خاور تریلی نیسان وانت‌بار تمامی لوازم سنگین و خود ازجمله: یخچال فریزرها، تردمیل، گاوصندوق، سرویس‌های خواب، را جابه‌جا کنید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز  آسان کرده ایم. بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم زیرا دارای بهترین ناوگان‌های مجهز اسباب‌کشی و باربری هستیم و همچنین از پرسنل خوش‌برخورد و کارگران حرفه‌ای و ماهر استفاده می‌کنیم به‌صورت شبانه‌روز آماده خدمت‌دهی به شما مشتریان عزیز هستیم.

باربری خلیج‌فارس با ارائه خدمات با کیفیت و هزینه‌های مناسب:

شعبه‌های مختلفی در سطح تهران برای دسترسی راحت شما به خدمات باربری و اسباب‌کشی همراه با کادر حرفه‌ای برایتان قرار داده‌ایم تا در هر ساعت از شبانه‌روز که قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید تنها با یک تماس تلفنی به نزدیک‌ترین شعبه محل زندگی خود متصل شوید. و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی انجام دهید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با ارائه خدمات متنوع اسباب‌کشی و باربری منزل جدید خود را چیدمان و لوازم الکترونیکی و برقی خود را نصب و راه‌اندازی کنید. تخصص ما انجام باربری‌های سریع و با نظم است به‌همین خاطر با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق قبل‌از اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات را انجام می‌دهیم.

بار سنتر با تخفیف‌های ویژه باورنکردنی برای مشتریان خدمات اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب باربری خلیج‌فارس با هزینه‌ای مناسب خدمات اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از تخفیف‌های ویژه انجام دهید. هزینه‌ها در بار سنتر برای مشتریان زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته‌شده است تا در حین جابجایی باید قیمت منصفانه و کیفیت عالی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهد.

هزینه‌های شما دوستان عزیز بستگی به نوع بار و میزان بار شما دارد. البته سعی بر این است که هزینه‌ها را برای شما با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه دهیم تا شما در حین جابجائی با پرداخت یک هزینه مناسب صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را با افراد کاردان و کاربلد انجام دهید. شما می‌توانید جهت رزرو و هماهنگی‌های بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا یک اسباب‌کشی خوب را برای شما به ارمغان بیاوریم کافی‌ست چندین روز قبل از اسباب‌کشی با تیم حرفه‌ای باربری خلیج‌فارس تماس بگیرید و نوبت خود را توسط این تیم رزرو نمایید تا با ارسال نیروهای خود در روز اسباب‌کشی برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از متدهای روز دنیا انجام دهیم. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط مشاوران باربری بار سنتر رزرو نمایید تا از تخفیف‌های ویژه ما برخوردار شوید شما می‌توانید با انتخاب باربری خلیج‌فارس تمامی لوازم خود را بیمه کنید و به‌سلامت کامل بار خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر خود تحویل بگیرید. برای انجام خدمات کامل اسباب کشی کافیست چند روز قبل از اسباب کشی با ما تماس بگیرید. تا با ارسال کادر حرفه ای خاطره خوب اسباب کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری خلیج فارس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری خلیج فارس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری خلیج فارس کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند