باربری امیرکبیر با پرسنلی حرفه ای:

حمل بار و اثاثیه منزل و اسباب‌کشی از هر نقطه تهران به هر شهر دلخواه را به باربری امیرکبیر بسپارید. باربری امیرکبیر با داشتن امنیت و دقت بالا و نظم دقیق تمامی لوازم شما دوستان عزیز را جابه‌جا می‌کند. اسباب‌کشی با استفاده از نیروهای باتجربه و افراد کاردان و کاربلد توسط تیم حرفه‌ای انجام می‌شود.

۴.۷/۵ - (۲۷ امتیاز)

باربری امیرکبیر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید برای انجام اسباب‌کشی با کیفیت بالا از ماشین‌های ویژه‌ای که باربری امیرکبیر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. این ماشین‌ها شامل هیوندا، ایسوزو، خاور، کامیون، وانت‌بار و نیسان بار، است که بسته به نوع بار شما شما می‌توانید از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید هزینه اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز طبق نرخ اتحادیه است به‌همین خاطر شما می‌توانید با خیال راحت تمامی وسایل خود را با قیمت مناسب از ما دریافت نمایید.

با توجه به هزینه‌های اسباب‌کشی ما برای شما تخفیف‌ها ۴۵% را در نظر گرفته‌ایم که با انتخاب باربری امیرکبیر شما می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید. همچنین اگر قصد انجام اسباب‌کشی به شهر دیگری را دارید می‌توانید از خدمات برون‌شهری باربری امیرکبیر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. البته باید بدانید با انتخاب بار سنتر می‌توانید شعبه‌های مختلفی را برای انجام خدمات اسباب‌کشی در سطح تهران انتخاب نمایید. مثلاً شما می‌توانید باربری پردیس را برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی انتخاب کنید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به یکی از شعبه‌های بار سنتر که در محدوده پردیس است بسپارید. باربری امیرکبیر با داشتن پرسنل حرفه‌ای و کادر آموزش‌دیده در مراحل اسباب‌کشی و بسته‌بندی خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. ما تمامی وسایل شما دوستان عزیز را بیمه می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایل شما نرسد به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب باربری امیرکبیر تمامی وسایل خود را بیمه کنید و به‌صورت شبانه‌روز در هفت روز هفته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم. و دیگر خبر خوب این است که شما در هنگام ترددهای برون‌شهری می‌توانید با داشتن بارنامه معتبر دولتی به‌راحتی بار خود را از تهران به هر شهر دیگری بخواهید جابه‌جا کنید.

خدمات به صورت شبانه روزی برای مشتریان:

ما به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما در تلاش هستیم تا خدمات اسباب‌کشی برون‌شهری و درون‌شهری را گسترش دهیم شما می‌توانید با یک‌بار تجربه با تیم حرفه‌ای ما از خدمات ویژه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید در کنار ما حس امنیت و آرامش را دارید ما به شما قول می‌دهم که بار شما بدون کوچک‌ترین خدشه و صدمه به مقصد مورد نظرتان انتقال داده شود. همچنین شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول تلاش هستند همگی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و به‌راحتی می‌توانند بار شما را با استفاده از تجهیزاتی در اختیار دارند بسته‌بندی و جابه‌جا کنند پس با خیال آسوده بار خود را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید.

همچنین شما می‌توانید از اتوبار فدائیان اسلام برای جابه‌جایی لوازم خود استفاده کنید. باربری امیرکبیر برای شما دوستان عزیز حمل بار از تهران به هر شهری را که بخواهید همراه با ارائه بارنامه دولتی انجام می‌دهد و باسابقه‌ترین شرکت‌های باربری در سطح تهران هستیم که دارای شعبه‌های مختلفی در سطح تهران هستیم که خدمات بسته‌بندی و جابجایی و حمل‌ونقل وسایل شما را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید شرکت ما را با اطمینان کامل قبول کنید زیرا این شرکت از سرعت و امنیت بالایی برخوردار است و می‌تواند وسایل شما را بدون کوچک‌ترین صدمه به مقصد موردنظر ارسال نماید.

تیم حرفه ای باربری امیرکبیر برای بسته بندی وسایل:

دیگر نگران شکستن وسایل تان نباشید زیرا ما برای شما تمامی وسایل را با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم بسته‌بندی می‌کنیم و در ماشین‌های باربری امیرکبیر قرار می‌دهیم تمامی وسایل شما با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها چیدمان می‌شوند و برای این‌که از شکستن آن‌ها جلوگیری شود در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم شما می‌توانید برای جابجایی وسایل خود از یک بسته‌بندی ایمن و مطمئن باشید ما برای شما بسته‌بندی وسایل را به‌طرز شگفت‌انگیزی انجام می‌دهیم. شما می‌توانید وسایل خود را به‌صورت حرفه‌ای از ما دریافت نمایید.

ما برای شما دوستان عزیز و سایل را چیدمان می‌کنیم به‌طوری‌که وسایل شما صدمه‌ای نبیند همیشه برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب احتیاج به یک تیم حرفه‌ای و متخصص دارید که با انتخاب باربری امیرکبیر می‌توان به این تیم دسترسی داشته باشید.

باربری ما در سطح تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ است که شما می‌توانید برای جابه‌جایی و اسباب‌کشی وسایل منزل خود از این شما استفاده کند. باربری امیرکبیر برای امنیت بالای وسایل شما از تجهیزات مدرن بسته‌بندی استفاده می‌کنند با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند و با استفاده از کارتن‌های چند لایه به شما این تضمین را می‌دهیم که برای وسایل شما کوچک‌ترین مشکلی پیش نیاید تمامی وسایل‌ها را با استفاده از سلفون‌ها در کارتن‌های چند لایه چیدمان می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی نشکنند و صدمه‌ای نبیند ما به شما توصیه می‌کنیم یک‌بارهم که شده باربری امیرکبیر را امتحان کنید تا مشتری دائمی این باربری شوید. شما می‌توانید اسباب‌کشی آسان را با تیم حرفه‌ای باربری امیرکبیر از ما دریافت نمایید نگران جابه‌جایی وسایل سنگین نباشید زیرا ما با ارسال تیم حرفه‌ای و نیرومند برای شما وسایل سنگینی که به‌تنهائی آن‌ها جابجا کرده و جابه‌جا کردن آن‌ها کار سختی است را ارسال می‌کنیم.

شعبه‌های مختلف بارسنتر در سر تا سر تهران:

باربری امیرکبیر برای شما دوستان عزیز حتی چیدمان وسایل منزل را نیز انجام می‌دهد اگر قصد جابجایی وسایل را دارید و وسایل شان برای شما سنگین و جابه‌جایی آن را طاقت‌فرسا است می‌توانید تیمی چیدمان باربری امیرکبیر را رزرو نمایید. باربری امیرکبیر با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای و افراد حرفه‌ای برای شما چیدمان منزل را نیز انجام می‌دهد. چیدمان طبق سلیقه و دکوراسیون مشتریان انجام می‌شود همچنین می‌توانید برای دکوراسیون ویژه و خاص از تیم حرفه‌ای ما کمک بگیرید. زیرا آن‌ها دارای چندین سال تجربه کاری هستند و در این امر کاربلد هستند. آن‌ها حتی قابلیت نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی را برای شما دوستان عزیز دارند با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارند تمامی وسایل برقی و الکترونیکی شما دوستان عزیز را نصب و راه‌اندازی می‌کنند. بار سنتر در سرتاسر تهران برای شما شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ است که شما می‌توانید برای دریافت خدمات اسباب‌کشی از این شعبه‌ها استفاده نمایید. ما برای راحتی و دسترسی سریع شما دوستان عزیز به بار سنتر شعبه‌هایی را در سطح تهران قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در شمال و جنوب و شرق تهران تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید. شرکت بار سنتر با داشتن چندین سال سابقه کاری برای شما مشتریان عزیز راحتی و آسانی اسباب‌کشی را فراهم نموده‌ است شما می‌توانید اگر در مرکز تهران زندگی می‌کنید از باربری‌های مثل باربری سنائی، اتوبار کاووسیه و اتوبار حقانی  استفاده نمایید. شما دوستان عزیز می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوران ما دریافت نمایید به‌خاطر داشته باشید که ما برای شما یک مشاوره رایگان را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید هر سوالی درباره اسباب‌کشی و نحوه جابجایی دارید از پرسنل ما پرس‌وجو کنید. آن‌ها با صبوری تمام پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند و شما عزیزان را راهنمایی می‌کند تا یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص را داشته باشید.

باربری امیرکبیر ارائه تمامی خدمات باربری:

شما می‌توانید با انتخاب باربری امیرکبیر از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را با نازل‌ترین قیمت‌ها و بالاترین کیفیت‌ها از تیم حرفه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته این بهره‌مند شوید. پس ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا برای شما به‌صورت شبانه‌روزی خدمات باربری و اسباب‌کشی را بدون محدودیت زمانی و مکانی انجام  دهد باربری امیرکبیر در تلاش است که تجهیزات مدرن بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کند و برای شما جابه‌جایی وسایل سنگین و با استفاده از چرخ‌ها و دیگر مواردی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم همچنین بسته‌بندی را با استفاده از کارتن‌های چند لایه انجام می‌دهیم تا در حین جابجایی وسایل شما صدمه‌ای به وسایلتان وارد نشود. شما می‌توانید با انتخاب باربری امیرکبیر وسایل سنگین خود را به ما بسپارید تا با استفاده از چندین کارگر نیرومند و زبده وسایل را برای شما جابه‌جا کنیم.

هم چنین تمامی ماشین‌ها که در مجموعه باربری امیرکبیر مورد استفاده قرار گرفته از همه عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند پس با خیال راحت می‌توانید بار خود را جابه‌جا کنید ما برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری امیرکبیر رزرو نمایید و منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا برای شما خدمات بسته‌بندی اسباب‌کشی و جابجایی را انجام دهیم. نگران صدمه دیدن به وسایل را نباشید زیرا افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌دیده و کاربلد هستند و با خیال راحت می‌توانید تمامی وسایل خود را به این افراد بسپارید. اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید می توانید از اتوبار میدان موج استفاده کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری امیر کبیر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری امیر کبیراستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری امیر کبیر اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند