بار خود را به صورت ایمن با باربری اخلاص جا به جا کنید:

خدمات اسباب‌کشی خود را بدون هیچ دغدغه‌ای از یک شرکت معتبر دریافت نمایید ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با انتخاب باربری اخلاص شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را بدون استرس با خیال راحت از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. باربری اخلاص در غرب تهران قرار دارد و دارای چندین تیم و پرسنل مجهز است همچنین دارای ماشین‌های متنوع باربری و اسباب‌کشی هست که شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این باربری دریافت نمایید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری اخلاص

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری اخلاص با ۴۵% تخفیف ویژه آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی هست شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با ارائه بهترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. ما با داشتن چندین تیم متنوع برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و تیم چیدمان به شما کمک می‌کنیم که یک اسباب‌کشی آسان و بی‌دغدغه را در کنار ما داشته باشید. هدف ما تلاش برای شما مشتریان است تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را با قیمت‌های مناسب از ما دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران بارسنتر تماس بگیرید:

شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر برای دریافت قیمت‌ها و هزینه‌های باربری با تیم بار سنتر در تماس باشید تا آن‌ها به شما عزیزان یک‌قیمت ثابت اسباب‌کشی پیشنهاد دهند. البته باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی متنوع هست و شما نمی‌توانید یک‌قیمت ثابت را برای اسباب‌کشی در نظر بگیرید. شرکت باربری اخلاص به‌خاطر مدیریت خاصی که در انجام اسباب‌کشی و همچنین پرسنل حرفه‌ای که خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد  دارد مورد رضایت تمامی مشتریان قرار گرفته‌ است و تمامی مشتریان ثابت این شرکت از نحوه خدمت‌دهی ما راضی هستند. به‌همین خاطر ما روز به‌ روز در تلاش هستیم تا با قیمت‌های مناسب و هزینه‌های مناسب برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را با یک کیفیت کاری بالا و سرویس‌دهی عالی انجام دهیم. شما دوستان می‌توانید از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید با تماس با شرکت باربری اخلاص می‌توانید از قیمت‌های دقیق و تعرفه‌های حمل وسایل و انتخاب نوع ماشین باربری و نحوه اسباب‌کشی و عملکرد کارگران و هر سرویس دیگری باخبر شوید اما برای شما اطلاعات بیشتر را در تماس‌های تلفنی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید تماس با ما از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید.

با کم‌ترین تعرفه‌ها اسباب کشی را در باربری اخلاص انجام دهید:

ما خدمت دهی را برای شما عزیزان با بهترین کیفیت انجام می‌دهیم زیرا کیفیت در کارهای اسباب‌کشی بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر ما سعی بر این داریم که تمامی کارها با دقت کافی انجام شود و ما همیشه در دسترس هستیم.

شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعت در کل هفته بدون تعطیلی با شرکت باربری اخلاص در تماس باشید تا از یک پشتیبانی حرفه‌ای بهره‌مند شوید. امکان تماس مستقیم با مدیریت را دارید و در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهادات ما آماده شنیدن صدای شما عزیزان هستیم.

شما می‌توانید به تخفیف‌های ۴۵% کم‌ترین نرخ را بابت اسباب‌کشی و باربری از ما دریافت نمایید. همچنین چیدمان وسایل را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم طبق سلیقه مشتریان چیدمان وسایل را برایتان انجام می‌دهیم و پرسنل ما با استفاده از سلیقه‌ای که دارند دکوراسیون منزل شما را انجام می‌دهند و ما همیشه سعی بر این داریم که هنگام تخلیه بار و وسایل را در جای مناسب قرار دهیم به‌همین خاطر استفاده از تیم چیدمان شما می‌توانید دکوراسیون منزل خود را به افراد حرفه‌ای بسپارید که در این زمینه دارای سابقه کاری بالا هستند همچنین آن‌ها برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را انجام خواهند داد. ما سعی بر این داریم که ماشین‌های حمل بار باربری اخلاص را برای شما با یک‌بار رفت‌ و آمد وسایل را جابه‌جا کنند البته باید بدانید که این بستگی به میزان وسایل شما نیز دارد اما ما چیدمان را به طوری انجام می‌دهیم که خیالمان راحت باشد تمامی وسایل با یک‌بار رفت‌وآمد به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. شعبه‌های قابل دسترس را برای شما در اینجا ذکر خواهیم کرد :

 1. باربری سیمون بلیوار
 2. باربری ارم
 3. اتوبار میدان راه آهن
 4. اتوبار پرستار
 5. اتوبار شاهین شمالی

سرعت و نظم در اسباب کشی از گزینه‌های مهم یک باربری معتبر است:

خدمات حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز با سرعت و دقت و همچنین با هزینه‌های مناسب به‌صورت بیست و چهار ساعت انجام خواهد شد باربری اخلاص برای شما بسته‌بندی تمامی لوازم را با کارتون‌های مناسب انجام می‌دهد کارتون‌هایی که مقاوم هستند و بار شما را به‌سلامت به مقصد می‌رسانند. همچنین با استفاده از این کارتون‌ها، نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، را در کنار این کارتن‌ها قرار داده‌ایم تا با خیال راحت و با اطمینان بیشتر وسایل شما بسته‌بندی شود. بسته‌بندی یکی از کارهای مهمی است که باید در اسباب‌کشی با روش‌های جدید و تکنولوژی‌های جدید انجام شود و با استفاده از بسته‌بندی صدمه دیدن به وسایل شما کاهش پیدا می‌کند شما می‌توانید با انتخاب باربری اخلاص اضطراب و استرس‌های اسباب‌کشی را از خود دور کنید. زیرا ما برای شما بسته‌بندی را با تمامی تجهیزاتی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم و وسایل شما را در ماشین‌های باربری اخلاص چیدمان خواهیم کرد شما می‌توانید در هر زمان که احتیاج به انجام خدمات بسته‌بندی دارید تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید و به‌صورت مجزا برای شما تیم بسته‌بندی را ارسال خواهیم کرد. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما با نظم و ترتیب خاص لوازم را برای شما بسته‌بندی و در محل موردنظر قرار دهند. شما می‌توانید با انتخاب باربری اخلاص با استفاده از تیم بسته‌بندی اسباب‌کشی خود را به‌صورت ایمن همراه با رعایت نکات ایمنی انجام دهید زیرا سالم رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد پس به‌همین خاطر در تلاش هستیم که خدمات خود را گسترده‌تر کنیم تا بتوانیم از خسارت‌های ناشی از اسباب‌کشی جلوگیری کنیم.

حمل و نقل لوازم سنگین را به باربری اخلاص بسپارید:

باربری یک کار حرفه‌ای است و زمان‌بر است ما به شما توصیه می‌کنیم برای این‌که در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید و از باربری اخلاص استفاده نمایید. برای شما دوستان عزیز با برنامه‌ریزی خاص در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کند تا تمامی لوازم را بسته‌بندی جابه‌جا و چیدمان کنیم ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از برنامه‌ریزی انجام می‌دهیم. دیگر نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا با پرسنل حرفه‌ای که در اختیار داریم برای شما جابه‌جایی لوازم سنگین را نیز انجام می‌دهیم. احتیاجی نیست خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید بلکه انجام دادن این کار ممکن است به شما صدمه بزند ما برای شما دوستان عزیز جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید هر وسیله‌ای مثل تردمیل، میزهای ناهارخوری، میز کنفرانس، سرویس آشپزخانه، را به تیم حرفه‌ای باربری اخلاص بسپارید زیرا آن‌ها در این زمینه آمادگی کامل را دارند تا برای شما بار را جابه‌جا کند و اگر شما دوستان عزیز می‌توانید تمامی این مراحل را با استفاده از تجهیزات مدرن انجام دهید تجهیزات مثل چرخ های پایدار که برای جابه‌جایی لوازم سنگین استفاده‌شده است و یا این‌که کارتن‌های چندلایه را برای بسته‌بندی لوازم منزل شما استفاده خواهیم کرد. لوازم را در ماشین‌های باربری اخلاص قرار می‌دهیم تا با خیال راحت آن‌ها را جابه‌جا کنید و به مقصد موردنظر ارسال کنیم. مهم نیست که میزان وسایل شما چه مقدار است با چیدمان را برای شما به طوری انجام می‌دهیم که با یک‌بار رفت‌وآمد بتوانید هر مقدار باریک مورد نیازتان است را جابه‌جا کنید. البته باید بدانید که این بستگی به میزان بار شما نیز دارد اما سعی ما بر این است که با یک‌بار رفت‌وآمد برای کم‌تر شدن هزینه‌های باربری برای شما بار را جابجا کنیم با چیدمان مناسب این کار را برای شما انجام خواهیم داد. حمل‌ونقل برای شما دوستان عزیز با مجهزترین ماشین‌ها انجام می‌شود ماشین‌هایی که در باربری اخلاص بر شما دوستان عزیز در نظر گرفتیم شامل:

 • کامیون‌های ۶ و ۷ متری
 • ایسوزو
 • هیوندا
 • خاورها
 • وانت‌بار
 • نیسان بار
 • ماشین‌های vip

تمامی این ماشین‌ها از لحاظ ایمنی مجهز هستند به‌صورت روزانه توسط کادر فنی ما چک می‌شوند تا از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشند. زیرا قرار است در مسافت‌های طولانی برای شما بار را جابه‌جا کنند. به همین خاطر اهمیت سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد باربری اخلاص برای شما دوستان عزیز با انواع ماشین‌های باربری با قیمت‌های مناسب  اماده ارائه  خدمات هست‌ انتخاب نوع ماشین باربری برای شما کار سختی است نگران نباشید مشاوره رایگانی که باربری اخلاص برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است آماده‌ است تا ماشین‌های باربری شما دوستان عزیز را انتخاب کند. آن‌ها با توجه به نوع اسباب‌کشی شما و میزان بار شما ماشین‌های موجود را به شما پیشنهاد می‌دهند و شما می‌توانید با انتخاب بهترین ماشین باربری بار خود را به مقصد موردنظر ارسال کنید. همچنین برای شما بارنامه و بیمه‌نامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم تا هر زمان که اجناس شما در ماشین‌ها چیدمان شده‌اند اگر در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خسارت ما برای شما با در دست داشتن بیمه‌نامه خسارت واردشده را جبران خواهیم کرد. بارنامه دولتی را برای ترددهای خارج از شهر استفاده می‌کنیم تا با خیال راحت و مطمئن بار را به مقصد موردنظر ارسال کنید همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید  در کنار شما دوستان عزیز هستیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اخلاص بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اخلاص استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اخلاص کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند