اگر در همین روزها قصد اسباب‌کشی را دارید باربری اباذر را انتخاب کنید؟

شرکت باربری اباذر با داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و تجربه بالای حمل‌ و نقل اثاثیه منزل شما در خدمت شما دوستان عزیز است تا یک اسباب‌کشی بی‌دردسر و با نظم را به شما دوستان عزیز به شما تحویل دهد این شرکت تخصصی در امر جابه‌جایی و باربری و حمل‌ونقل لوازم سنگین و دارای تجربه کاری هست. می‌تواند با بهترین قیمت‌ها و تخفیف‌های ۴۵% حتی در ایام تعطیل و روزهای تعطیل هفته برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را به‌صورت شبانه‌روزی انجام دهد.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری اباذر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با انتخاب باربری اباذر ار صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی خود را از یک تیم حرفه‌ای و بدون هیچ دردسری از ما دریافت نمایید تا در کنار شما دوستان عزیز خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم باربری اباذر دارای چندین سال سابقه در حمل اسباب‌کشی است شما می‌توانید در هر کجای تهران که ساکن هستین خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این افراد بسپارید و نگران نباشید زیرا این افراد دارای تجربه کاری بالا هست و یک شرکت معتبر جهت باربری و اسباب‌کشی خود انتخاب کرده‌اید. در غرب تهران قرار دارد و شما می‌توانید حمل اثاثیه منزل خود را بدون هیچ دغدغه فکری و استرسی به بارسنتر بسپارید. بارسنتر برای شما بسته‌بندی اثاثیه منزل حمل اثاثیه منزل و چیدمان اثاثیه منزل را انجام می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب باربری اباذر یک شرکت معتبر را انتخاب کنید که تمامی مراحل اسباب‌کشی را از صفر تا صد برای شما دوستان عزیز با کلیه خدمات و تجهیزات مدرن بسته‌بندی و جابجایی انجام می‌دهد. ما یکی از بهترین باربری‌ها در سطح تهران شناخته‌شده ایم و دارای مجوز رسمی از رسمی از اتحادیه باربری کل هستیم و تمامی قیمت‌های خود را از فیلتر اتحادیه باربری عبور کرده پس با انتخاب باربری اباذر شما می‌توانید از تخفیف و ۴۵% این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است با پرداخت یک هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی بسته‌بندی و جابجایی خود را انجام دهید.

حمل بار به شهرستان به صورت حرفه‌ای در بارسنتر:

همچنین ما برای شما حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهیم حمل بار به شهرستان یک پروسه سخت است که باید با دقت بیشتری انجام شود به‌همین خاطر ما برای شما در مسافت‌های طولانی بهترین راننده‌ها را در نظر گرفته‌ایم و یک تیم تخصصی را ارسال می‌کنیم که در این کاردار چندین سال سابقه کاری است پس با خیال راحت می‌توانید از تهران به هر شهر اطرافی که بخواهید بار را جابجا کنید بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه در حین مسافت‌های طولانی به بار شما وارد شود. زیرا تمامی ماشین‌های باربری اباذر عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند و قابلیت این را دارند برای شما بارها از تهران به هر مسافتی که بخواهید جابه‌جا کنند.

تمامی پرسنل متخصص و دوره‌دیده هستند و خدا رو شکر تا به امروز تمامی مشتریان ما از نحوه برخورد پرسنل، نحوه عملکرد کارگران، کارشناسان اسباب‌کشی، ما راضی بوده‌اند و همین باعث افتخار شرکت بار سنتر شده‌ است.

شما می‌توانید هر ماشین که بخواهید با توجه به نوع بار و حجم بار خود از مشاوران ما دریافت کنید. آن‌ها دراین‌ باره به شما کمک می‌کند تا بهترین ماشین باربری را انتخاب کنید باید در ماشین باربری دقت داشته باشید زیرا که قرار است وسایل کمی را جابه‌جا کنید ما به شما توصیه نمی‌کنیم که از کامیون‌ها و ایسوزوها  و هیوندا استفاده کنید بلکه می‌توانید از ماشین‌های جمع‌ و جورتری مثل وانت‌بارها و نیسان بارها استفاده کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده باشید و بار خود را به مقصد موردنظر ارسال کنید.

با باربری اباذر دیگر نگران اسباب کشی نباشید:

نگران هیچ‌چیزی نباشید زیرا قرار نیست شما دارین اسباب‌کشی کار را انجام دهید و دست به چیزی بزنید ما برای شما از صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی از بسته‌بندی گرفته تا جمع‌آوری و چیدمان را نیز انجام می‌دهیم بله شما با انتخاب باربری اباذر تمامی مراحل چیدمان وسایل خود را می‌توانید از ما دریافت نمایید بعد از تخلیه بار توسط کارگران ما برای شما دوستان عزیز چیدمان را نیز انجام می‌دهیم چیدمان وسایل یک کار سخت و سلیقه‌ای است اما نگران نباشید شما با انتخاب باربری اباذر طبق سلیقه خودتان تمامی لوازم منزلتان را چید ما خواهید کرد. ما جابه‌جایی لوازم سنگین را نیز برای شما انجام خواهیم داد شما می‌توانید با اطمینان به این باربری حمل‌ و نقل وسایل سنگین، جابه‌جایی لوازم سنگین، را به تیم حرفه‌ای بسپارید. که در این زمینه دارای تخصص کافی است هر زمان که برای خدمات باربری و حمل‌ونقل احتیاج به شرکت داشتید می‌توانید بار سنتر را انتخاب کنید. بار سنتر با چندین شعبه فعال در سطح تهران و در هر منطقه از تهران در کنار شما دوستان عزیز است و مراحل اسباب‌کشی را برای شما انجام دهد با توجه به شلوغی‌های روزمره لازم نیست در دفاتر ما حضور پیدا کنید بلکه شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به نزدیک‌ترین شعبه که در محل سکونت شما قرار دارد متصل شوید. ما از غرب تهران تا شمال تهران برای شما شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر منطقه از تهران که زندگی می‌کنید به مجموعه باربری‌های زیر دسترسی داشته باشید. عزیزانی که در محدوده آیت‌الله کاشانی زندگی می‌کنند می‌توانند از باربری آیت‌الله کاشانی استفاده کنند و محدوده نیروی دریایی برای شما حمل اثاثیه منزل نیروی دریایی را قرار داده‌ایم در محدوده سراج برای شما باربری سراج قرار داده‌ایم همچنین می‌توانید از باربری کن و  اتوبار ارم که در غرب تهران قرار دارد خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.

چه پارامترهایی در هزینه‌های اسباب کشی تاثیر دارد؟

شما دوستان عزیز می‌توانید هر زمان که قصد انجام خدمات بسته‌بندی و جابجایی لوازم را دارید با استفاده از تیم بسته‌بندی حرفه‌ای باربری اباذر تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید ما برای شما تمامی تجهیزات لازم را تهیه کرده‌ایم و لازم نیست شما به‌دنبال کارتن اسباب‌کشی و حمل‌ونقل وسایل باشید بلکه ما برای شما با ارسال تجهیزات کامل تمامی لوازم را بسته‌بندی خواهیم کرد. بسته‌بندی باید به‌صورت تخصصی با لوازم تخصصی انجام شود به‌همین خاطر لوازم تخصصی را به ما بسپارید ما برای شما ارسال تجهیزات مدرن بسته‌بندی این اطمینان  را می‌دهیم که کار شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای با تجهیزات مدرن و کامل بسته‌بندی خواهد شد. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط باربری اباذر رزرو نمایید. باربری بارسنتر برای شما عزیزان با تخفیف‌های ویژه ۴۵% و قیمت‌های مناسب به تمامی مراحل بسته‌بندی و چیدمان را انجام می‌دهد پس نگران نباشید شما می‌توانید هزینه‌ها را با انتخاب باربری اباذر را کاهش دهید البته باید بدانید که هزینه‌ها متفاوت است مثلاً هزینه‌های باربری بین‌شهری با هزینه‌های باربری برون‌شهری تفاوت بسیاری دارد یا این‌که پارامترهای مختلفی را برای هزینه‌ها قرار داده‌ایم که شامل :

 1. نوع بار
 2. حجم بار
 3. تعداد کارگران ارسالی
 4. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی
 5. ارسال تیم‌های چیدمان
 6.  استفاده از ماشین‌های باربری
 7. عدم آسانسور
 8. خدمات بسته‌بندی
 9. تجهیزات بسته‌بندی
 10. مسافت طی شده
 11. باربری برون شهری

نیز می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌ها محاسبه شود و تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران نباشید شما با انتخاب باربری اباذر ازتخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند می‌شوید و هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش می‌دهید. بار سنتر برای شما دوستان عزیز قیمت‌های منصفانه را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید هزینه‌های باربری را با انتخاب باربری اباذر کاهش دهید بسیاری از خانواده‌ها هزینه‌ها در هنگام جابجائی برایشان بسیار اهمیت دارد و اولین اولویت شرکت باربری که انتخاب می‌کنند هزینه‌ها و قیمت‌ها است اما ما به شما توصیه می‌کنیم شرکتی را انتخاب کنید که مطمئن باشید که بار شما را به سلامت کامل به مقصد موردنظر می‌رساند و کیفیت کار در این موضوع بسیار مهم است. باربری بار سنتر باکیفیت بالای کاری و هزینه‌های مناسب به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که بدون کوچک‌ترین مشکل بار شما به مقصد مورد نظرتان ارسال شود.

باربری اباذر با رزرو آنلاین:

ما برای شما دوستان عزیز در کم‌ترین زمان تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم رزرو  مراحل اسباب‌کشی بسیار آسان است شما می‌توانید با مراجعه به سایت بار سنتر به‌صورت آنلاین رزرو را انجام دهید یا این‌که از طریق شماره که در بالای صفحه درج‌شده است با همکاران ما تماس بگیرید و از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. آن‌ها پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز است همچنین ما به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما پشتیبانی کامل را انجام می‌دهیم و هر سالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی باشد و می‌توانید با ما درمیان بگذارید. مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار شما دوستان عزیز در هفت روز هفته ایام تعطیل تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. پس با خیال راحت می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز از شرکت باربری اباذر تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را بدون هیچ اتلاف وقتی در زمان تعیین‌شده توسط کارگران ما دریافت نمایید در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب یک اسباب‌کشی را با تیم حرفه بار سنتر تجربه کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اباذر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اباذر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اباذر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند