اتوبار و باربری آزادی در محدوده جنوب تهران:

باربری آزادی یک اسباب کشی آسان را برای تمام همشهریان در تهران می‌خواهد. اتوبار آزادی با سال‌ها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان‌ها بهترین مشاور در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما است. تجربه یک اسباب کشی سخت را با انتخاب باربری بارسنتر به خاطره ای شیرین تبدیل کنید. در اتوبار و باربری ما هدف ارائه بهترین سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات اسباب کشی منزل همراه با بسته بندی حرفه ای در تهران است.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

باربری آزادی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

خدمات بی نظیر حمل و نقل و ترابری باربری آزادی :

اتوبار و باربری آزادی بهترین سرویس باربری و اسباب کشی را با تمامی امکانات در اختیار شما قرار خواهد داد. اتوبار آزادی خود را موظف به ارائه برترین خدمات در استان تهران می‌داند. خدمات بی نظیر اتوبار و باربری بارسنتر با قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه دو دهه و کادر باربری متخصص مناسب‌ترین باربری و اتوبار جهت انتخاب شماست.

باربری آزادی با داشتن کادری مجرب و کارکشته کلیه مراحل اسباب کشی را برای شما هموطنان عزیز انجام می‌دهد، بسته بندی اجناس مختلف منزل تا چیدمان لوازم در محل را کادر باربری بارسنتر با استفاده از بهترین تجهیزات و ارسال نیروی کار آقا و یا خانم در محل برای راحتی کار شما انجام می‌دهد.

ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای رسیدن به این منظور سطح دانش و مهارت خود را هر روز ارتقاء داده ایم و مفتخر هستیم که جزو برترین‌ها هستیم. اتوبار و باربری آزادی با رعایت حقوق مشتری و ارائه برترین خدمات همواره به عنوان برترین الگو شناخته شده است و به جرات می‌توان گفت که در حال حاضر برترین شرکت در زمینه اطمینان و کیفیت در ارائه خدمات باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه در تهران است.

حمل سریع بار و انواع وسایل به کلیه نقاط کشور:

گاهی ممکن است نیاز داشته باشید که وسیله حساسی را جا به جا و منتقل کنید و بسیار مهم است که این وسایل کاملا سالم به مقصد برسند. یا در مواقعی زمان برای شما بسیار مهم است و لازم می‌دانید که حتما حمل اثاثیه در اسرع وقت صورت بگیرد و یا در راس ساعت مشخصی به محل مورد نظر شما تحویل داده شود.  همه این موارد انتخاب یک شرکت اتوبار دارای سابقه و مطمئن در تهران را به موضوعی ضروری و بسیار مهم تبدیل می‌کند. باربری آزادی نیز آماده ارائه یک اسباب کشی بدون دردسر و حساب شده به تمام هموطنان در کشور است.

هر شرکت اتوبار حرفه ای باید این قابلیت را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را مناطق مختلف تهران ارائه دهد. علاوه بر نوع خدمات، کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود نیز بسیار حائز اهمیت است. همچنین بسیار مهم است که شرکت اتوبار و باربری مورد اطمینان باشد تا بتوان با خیالی آسوده امور باربری را به آن سپرد. شرکت اتوبار آزادی با سال‌ها سابقه درخشان در امر باربری این افتخار را دارد که مورد اعتماد بسیاری از سازمان‌ها و ادارات خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی بوده است.

وسایل نقلیه ایمن و سرپوشیده با باربری آزادی :

استفاده از وسایل نقلیه استاندارد و نیروی فنی حرفه ای از اصول بسیار مهمی است که همواره مورد نظر مدیریت اتوبار و باربری آزادی بوده است. کلیه ماشین‌های ارسال شده سرپوشیده و مجهر به تجهیزات ضربه گیر و موکت کاری شده هستند. همچنین خودروها بر اساس نوع و حجم لوازم و اثاثیه شما ارسال می‌شوند، همین مسئله نیز باعث می‌شود تا در هزینه‌ها و زمان صرفه جویی شود.

کادر فنی موجود در باربری آزادی کارتن‌ها را درون وسیله نقلیه به صورت دقیق و ثابت شده می‌چینند. پس از آن برای محکم کاری بیشتر، کارتن‌ها با طناب‌ها و چسب‌های مخصوص بسته و در خودروی نقلیه مستقر می‌کنند. شرکت باربری آزادی یکی از این شرکت‌هاست که با سابقه درخشان خود آماده ارائه سرویس‌های بی نظیر باسباب کشی به کلیه نقاط کشور را با بهترین کیفیت و قیمت دارد.

سرعت و دقت بالا در مراحل اثاث کشی و حمل بار باعث شده تمامی مشتریان ما خاطره ای خوش از اسباب کشی آسان و بی دردسر را تجربه نمایند.  اگر محل مبداء و مقصد اسباب کشی شما، واحد آپارتمانی است. مسلما کار سخت‌تری را در پیش خواهید داشت و از مزایای استفاده از شرکت‌های اتوبار و همچنین استفاده از تکنیک‌های آن‌ها و تجهیزات شان محروم خواهید شد. بکار گیری وسایل و لوازم باربری توسط کارکنان باربری آزادی، این امکان را می‌دهد که وسایل و اسباب و اثاثیه شما، بدون وارد آمدن هیچ خسارتی به راحتی به مقصد حمل شوند.

از خدمات بارسنتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار آزادی، نیسان بار آزادی) مسقف و روباز
  • بسته بندی حرفه ای با برترین کیفیت و دوام بالا
  • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
  • اعزام نیروهای حمل بار با توانمند جهت اثاثیه سنگین و  گران قیمت
  • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
  • کاهش استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی
  • کاهش احتمال آسیب به بار و اثاثیه
  • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
  • ارسال بسته‌های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه

در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیک‌ترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان اتوبار باربری آزادی، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت دریافت نمایید.

تمامی خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه باربری است از قیمت‌ها گرفته تا نحوه عملکرد کارگرها پس با خیال راحت بار خود را به ما بسپارید. تا بدون کوچک‌ترین دردسر و دغدغه به‌صورت بسته‌بندی شده در منزل جدید خود دریافت کنید. همچنین باربری آزادی بعد از تخلیه بار در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با تیم چیدمان برای شما عزیزان در منزل جدید چیدمان کنیم دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی وسایل را جابه‌جا کنید و به خودتان صدمه وارد کنید. بلکه با انتخاب تیم چیدمان باربری آزادی شما اینکار را  به افراد کاردان می‌سپارید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد شود بار را برای شما جابه‌جا کنیم. به‌همین خاطر یک بیمه‌نامه معتبر برایتان در نظر گرفته‌ایم تا هنگام جابجایی بار و تردد در جاده‌ها صدمه به بار شما وارد نشود شما می‌توانید با انتخاب باربری آزادی از یک بیمه‌نامه و بارنامه دولتی و مطمئن برخوردار شوید.

اسباب کشی مطمئن در محله آزادی تهران:

میدان آزادی (پیش از انقلاب اسلامی: میدان شهیاد) بزرگ‌ترین میدان شهر تهران است که در بخش غربی آن جای گرفته‌ است. این میدان به همراه برج آزادی در سال ۱۳۴۹ خورشیدی برای یادبود جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایران و به دستور محمدرضا پهلوی و توسط حسین امانت طراحی و ساخته شد و پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به نام «میدان آزادی» نام گرفت. میدان آزادی در بخش غربی تهران جای گرفته‌ است و مسافرانی که از فرودگاه مهرآباد و از بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج) به تهران وارد می‌شوند، به عنوان نخستین نماد شهری، با این میدان و بنای ویژه آن روبرو می‌شوند.

همانطور که در بخش ابتدایی مقاله اشاره کردیم معماری میدان آزادی تهران بسیار منحصر به فرد هست، برج آزادی به سبب همین معماری زیبا مورد توجه قرار گرفته و به یکی از نماد‌های کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است، هر بخش از این سازه بی نظیر به یکی از دوره‌های تاریخی ایران اشاره دارد به طور مثال پایه‌های برج از سبک معماری هخامنشیان، قوس اصلی از معماری ساسانیان و قوس بالایی از معماری دوره پس از اسلام الهام گرفته شده است، همچنین توجه داشته باشید که نقش‌های موجود میان دو قوس برج کاملا ایرانی هستند.

اگر شما هم که در نزدیکی‌های منطقه میدان آزادی در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری آزادی به شکل ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از قسمت رزرو انلاینبرای سفارش آنلاین سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر:

اتوبار تهرانباربری تهران
اتوبار ارزانباربری ارزان
انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های باربری بار سنتر شامل حمل و نقل به شهرستان‌ها هم می‌شود؟

بله، ما برای حمل و نقل و جابه جایی به شهرستان نیز سرویس‌هایی را درنظر گرفته ایم

آیا باربری بار سنتر از کامیون‌ها و وسایل نقلیه به روز استفاده می‌کند؟

بله، باربری بارسنتر از جدیدترین خودروهای حمل باربرای اثاث کشی و حمل و نقل استفاده می‌کند

آیا باربری بارسنتر کار بسته بندی اسباب و لوازم را انجام می‌دهد؟

بله، باربری بارسنتر کار بسته بندی اثاثیه و لوازم شما را به صورت استاندارد انجام می‌دهد

به چه صورت می‌توانم با مشاوران شما در تماس باشم ؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید