مطمن‌ترین اسباب کشی را با اتوبار نیکنام تجربه کنید:

اتوبار نیکنام  یکی از شرکت‌های باربری قابل اعتماد و مطمئن است که زیرمجموعه باربری بارسنتر است آیا می‌دانید مطمئن‌ترین باربری شرق تهران کدام است؟ ملاک‌های انتخاب یک باربری خوب برای شما چیست؟ بارسنتر در طول سال‌ها فعالیت خود توانسته است خدمات و قابلیت‌هایش را به مشتریان ثابت کند به همین خاطر باربری بارسنتر در سطح شهر همیشه مورد معرفی همه قرار گرفته است  اتوبار نیکنام به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات بسته بندی وسایل منزل و حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه در محدوده شرق تهران  واقع شده است  وشما می‌توانید برای انجام کلیه خدمات اسباب کشی و باربری به هر نقطه کشور باربری ما را انتخاب نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار نیکنام

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

امروزه حمل و نقل و اثاث کشی به یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است و شرکت‌های بسیار زیادی نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید با اتوبار نیکنام از تخفیف‌های ویژه و قیمت‌های مناسب برخوردار شوید ما در تمامی روزهای هفته  و در تمامی مناطق تهران دارای شعبه‌های مختلفی هستیم مانند اتوبار سمنگان که در محدوده سمنگان قرار دارد خدماتی از قبیل اسباب کشی و باربری ادارات,حمل بار شرکت ,حمل بار منزل و اسباب کشی منازل و ادارات  را با استفاده از تیم‌های حرفه ای و آموزش دیده از ما بخواهید  تا در کنار شما خاطره خوب اسباب کشی را داشته باشیم.

رضایت مشتریان از اتوبار نیکنام:

 هدف اتوبار نیکنام، جلب اعتماد و رضایت مشتریان است به همین خاطر ما با در نظر گرفتن پرسنل و کادر مجرب برای شما که  مهم‌ترین دلیل  جلب اعتماد مشتریان به اتوبار ما  است. خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم، استفاده از نیروهای متخصص، کارآمد و مشتاق باعث ایجاد انگیزه در کار می‌شود  و ما با تیم حرفه ای برای شما عزیزان روند اسباب کشی را آسان‌تر کرده ایم.

پروژه اسباب کشی ممکن است برای هر فردی یک بار در سال اتفاق بیوفتد یا شما برای جابه جایی وسایل خود نیاز به یک شرکت باربری پیدا کنید. بیشتر افرادی که تصمیم به جابجایی می‌گیرند یا تصمیم به نقل مکان از یک جا به جای دیگری را دارند برایشان مشکل است که تمامی مراحل انجام کار را از ابتدا تا انتها خودشان انجام دهند به همین خاطر ما در کنار شما هستیم تا مراحل اسباب کشی را برای شما عزیزان مرحله به مرحله انجام دهیم به این صورت که دیگر نیاز نیست شما درگیر این مراحل شوید، اینگونه بگوییم که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری، یا نبود وقت کافی قادر به انجام بسته بندی، حمل و نقل و یا جابه جایی وسایل خود نیست پس ما برای شما تیم بسته بندی خود را ارسال خواهیم کرد تا تمامی خدمات بسته بندی از سرویس خواب‌ها تا لوازم آشپزخانه را برای شما عزیزان انجام دهند. جا به جایی اثاثیه  منزل و یا اداره خود را دارند بدون مراجعه حضوری به دفاتر اتوبار، به ما بسپارید شما می‌توانید با یک تماس تلفنی با پرسنل ما تمامی خدمات را رزرو نمایید و مشاوره رایگان را دریافت نمایید برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:

  1. – ارائه‌ی بسته‌های مخصوص بسته بندی و تجهیزات کامل بسته بندی توسط بارسنتر
  2. – ارائه بیمه نامه معتبر باربری
  3. – استفاده از تیم بسته بندی و چیدمان
  4. -رانندگان حرفه ای  و مسلط به جاده 
  5. -مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی
  6. – ارسال کارگران به صورت مجزا
  7. استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده
  8. – استفاده از ماشین‌های باربری مجهز

اتوبار نیکنام  با دارا بودن تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده، که تمامی قیمت‌های این اتوبار زیر نظر اتحادیه باربری است و از فیلترهای اتحادیه عبور کرده است آماده است تا در هر ساعت از شبانه روز به شما عزیزان خدمت رسانی کند.

بسته بندی اصولی با تیم حرفه ای بارسنتر:

بعد از انتخاب باربری نوبت می‌رسد به بسته بندی وسایل اگر به تنهایی بخواهید این کار را انجام دهید ممکن است زمان بر باشد  و این که سلامت رسیدن وسایل شما بستگی به نوع بسته بندی آن دارد پس باید در بسته بندی وسایل دقت نمود  اتوبار نیکنام  به شما توصیه می‌کند که بسته بندی لوازم خود را به  اتوبارنیکنام بسپارید بسته بندی یکی از موارد مهم  است و قبل از اینکه اسباب کشی را شروع کنید باید نکاتی را برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل رعایت کنید که بسته بندی جزء اول هر اثاث کشی است در هنگام بسته بندی کردن لوازم از انباشته شدن بیش از حد لوازم بر روی هم اجتناب کنید این کار باعث کاهش استحکام می‌شود. همچنین وجود فضای خالی در جعبه باعث آسیب رسیدن به آن‌ها می‌شود چون امکان بیرون ریختن آن‌ها وجود دارد. بنابراین از جعبه‌هایی که بسیار بزرگ هستند استفاده نکنید. از این رو اتوبار نیکنام تصمیم گرفته است تا خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام دهد شما کافیست وسایل منزل را به ما بسپارید تا تیم بسته بندی ما در کوتاه‌ترین زمان برای شما تمامی وسایل را جمع آوری نمایند  زیرا بسته بندی غیراصولی لوازم باعث کاهش سرعت جابجایی می‌شود. کاهش سرعت جابجایی خود سبب بالا رفتن هزینه‌های اثاث کشی می‌شود چون در این صورت کارگران و تیم ما مجبورند وقت بیشتری را صرف اسباب کشی کنند. این کار توسط نیرویی حرفه ای و زبده و کار آزموده صورت می‌گیرد و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط نیرویی حرفه ای انجام خواهد شد آن‌ها آموزش‌های لازم را دیده اند و جای هیچ نگرانی نیست که مبادا به وسایل شما صدمه وارد شود. زیرا بار سنتر از تیم‌های کاملا اطمینانی استفاده خواهد کرد، کلیه اثاثیه منزل شما توسط وسایل مورد نیاز  بسته بندی  شده برای شما ارسال خواهد شد با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که این شرکت برای شما در نظر گرفته است تجهیزات ما بسیار ایمنی و مقاوم است و شما می‌توانید لوازم خود را به درستی با آن‌ها بسته بندی نمایید، ارائه خدمات بسته بندی با ضربه گیرها و نایلون‌های حبابدار  و همچنین کارتن‌های چند لایه مقاوم که در عرض‌های مختلف تولید شده اند و استفاده از سلفون‌ها بسته بندی می‌شوند، کلیه اثاثیه منزل شما را بسته بندی خواهیم کرد و آن‌ها را آماده حمل خواهند کرد ما در زمینه بسته بندی و تجربیات و نمونه کارهای زیادی را داریم و تمامی مشتریان ما از خدمات ارائه شده ما بسیار راضی بوده اند و هرجا که صحبت از اسباب کشی می‌شود نام بارسنتر را معرفی خواهند کرد.

حمل نقل اثاثیه به صورت اطمینانی:

حالا تمامی کارهای بسته بندی را انجام داده اید بعد از آن  نوبت می‌رسد به  چیدمان وسایل درون ماشین‌های باربری. این کار توسط کارگران دلسوز ما انجام می‌شود زمانیکه اثاث کشی به شهر دیگری است شما به دلیل خستگی ناشی از راه و جابجایی به کمک نیاز دارید و شما به تنهایی قادر به انجام این کار نیست به همین خاطر ما برای شما عزیزان اسباب کشی خارج از شهر را هم انجام خواهیم داد مهم نیست که مقصد شما چه مقدار دور باشد زیرا رانندگان ما در این کار بسیار حرفه ای و توانمند هستند و بار شما را سالم به مقصد خواهند رساند. شما می‌توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان اتوبار نیکنام با استفاده از تیم چیدمان منزل را مطابق میل شما دکوراسیون کنند شما با رزرو تیم چیدمان می‌توانید وسایل منزل خود را به سلیقه خود همراه با کمک پرسنل ما چیدمان نمایید. این اتوبار با بهره بردن از کادری حرفه ای و مجرب در تمام طول سال و به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به مشتریان آماده است.

هزینه‌های مناسب با اتوبار نیکنام:

شما با انتخاب اتوبار نیکنام می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این شرکت برخوردار شوید تمامی قیمت‌های این اتوبار مناسب و به صرفه است شاید با شرکت‌هایی برای باربری منزل و اثاث کشی منزلتان استفاده کرده باشید اما هر کدام از آن‌ها به نوعی هزینه‌های بیشتری را برای اسباب کشی دریافت کرده اند نگران قیمت‌های بالا نباشید. زیرا ما به شما قیمت‌های واقعی اسباب کشی را ارائه خواهیم داد با توجه به هزینه مناسب اسباب کشی کیفیت بالا کار را مشاهده خواهید کرد تمامی قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه بوده و مبلغی که توسط کارشناسان ما با شما قرار داد بسته خواهد شد در انتهای کار دریافت می‌شود و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود ما با قیمتی مناسب همراه با کیفیت بالا کار در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار نیکنام بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار نیکنام استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار نیکنام کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند