خدمات حمل نقل با اتوبار نامجو:

اتوبار نامجو در کنار شما مشتریان عزیز است تا تمامی خدمات اسباب‌کشی، حمل ‌و نقل، ارائه تیم بسته‌بندی و چیدمان را برای شما عزیزان انجام دهد. شما می‌توانید در هر کجا از شرق تهران زندگی می‌کنید به مجموعه باربری و اتوبار بار سنتر دسترسی داشته باشید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار نامجو

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

عزیزانی که در منطقه نامجو زندگی می‌کنند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی به باربری نامجو دسترسی پیدا کنند شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه ‌روز با پرسنل ما تماس حاصل فرمایید و نوبت مورد دلخواه خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید.

خدمات درون شهری و برون شهری اتوبار نامجو:

انتقال بار می‌تواند به چندین روش برای شما صورت بگیرد ممکن است که شما خدمات برون ‌شهری را بخواهید انجام دهید. خدمات برون‌شهری چیست ؟ هنگامی‌که شما جابجایی وسایل را در مسیرهای کوتاه انجام می‌دهید می‌توانید از خدمات برون‌ شهری ما استفاده کنید. شما برای اسباب کشی در مسافت‌های کوتاه می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بارهای مجموعه باربری بارسنتر استفاده نمایید. اما برای استفاده از خدمات درون‌شهری چه وسیله‌های مناسب هستند؟ ما به شما برای استفاده از خدمات درون ‌شهری ماشین‌هایی همچون کامیون‌ها، اییسوزو‌ها، هیوندا‌ها و ماشین‌های باربری بزرگ را پیشنهاد می‌کنیم زیرا ممکن است مسافت شما طولانی و همچنین میزان بار شما زیادتر باشد به همین خاطر باید از ماشین‌های بزرگ‌تری استفاده کنید. اما برای جابه‌جایی‌های درون‌شهری و خرده بارها می‌توانید از ماشین‌های vip و یا وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار نامجو استفاده نمایید. شما برای این‌که از تهران به مقصد دیگر بار خود را انتقال دهید باید یک بارنامه دولتی در دست داشته باشید برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری از بارنامه‌های دولتی استفاده می‌شود تا در هنگام تردد ماشین‌ها در خارج از شهر برای بار شما و ماشین‌های باربری مشکلی پیش نیاید. به همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما بارنامه دولتی را در نظر گرفته است که این بارنامه توسط شرکت بارسنتر برای شما صادر خواهد شد. شما می‌توانید درحین بابری و جابجایی وسایل خود از تهران به شهر دیگر از بارنامه دولتی معتبر استفاده نمایید. تا تضمین سلامت بار شما به مقصد باشد.

بسته بندی از خرده بار تا وسایل‌های درشت توسط اتوبار نامجو:

آیا می‌دانید اگر میزان بسته‌بندی وسایل شما صحیح و مقاوم باشد وسایل شما در حین جابجایی و رسیدن به مقصد تضمین سلامت بیشتری خواهد داشت؟ ما به شما تیم بسته‌بندی اتوبار نامجو را معرفی خواهیم کرد. شما با انتخاب تیم بسته‌بندی ما می‌توانید از خدمات ویژه ای برخوردار شوید. آیا سلامت وسایلتان برایتان قابل اهمیت است؟ آیا شما به این اهمیت می‌دهید که وسایل شما به سلامت به مقصد موردنظر برسد؟ پس با انتخاب تیم بسته‌بندی اتوبار نامجو می‌توانید تمامی خدمات اسباب کشی و باربری را از ما بخواهید بسته‌بندی در اتوبار نامجو به چه صورت است؟ شما می‌توانید با رزرو نیروهای بسته‌بندی باربری بارسنتر از خردترین وسایل تا درشت‌ترین وسایلتان را بسته‌بندی نمایید. ما برای شما تمامی وسایل آشپزخانه تمامی وسایل سرویس خواب و همچنین مبلمان، کتاب‌ها و دیگر وسایل را بسته‌بندی خواهیم کرد. بسته‌بندی ما به‌صورت ایمنی و صددرصد تضمینی است تا در حین جابه‌جایی بار برای بار شما مشکلی پیش نیاید. تضمین سلامت ما برای رسیدن بار شما به مقصد بسته‌بندی مطمئن است با انتخاب تیم بسته‌بندی حرفه‌ای اتوبار نامجو می‌توانید تمامی وسایل خود را به‌صورت درست و استاندارد بسته بسته‌بندی نمایید. بسته‌بندی به چه صورتی برای شما انجام می‌شود مثلاً ما ظروف شکستنی را از دیگر وسایل برای شما تفکیک خواهیم کرد شما می‌توانید با این کار از سلامت ظروف شکستنی خود مطمئن باشید زیرا ما ظروف را در جعبه‌های محکم چند لایه قرار می‌دهیم و با استفاده از نایلون‌های حباب دار ظروف را بسته‌بندی می‌کنیم.

تا در حین جابجایی به آن‌ها صدمه‌ای وارد نشود و با استفاده از ماژیک‌ها بر روی هر جعبه ذکر می‌کنیم که این ظروف شکستنی هستند تا کارگران ما هنگام جابه‌جایی بار با دقت بیشتری وسایل را برای شما جابجا کند. برای بسته‌بندی فرش‌ها و همچنین مبلمان ما از تکنیک‌های ویژه‌ای برای شما عزیزان استفاده خواهیم کرد در بسته‌بندی فرش‌ها باید دقت بیشتری را انجام دهیم. زیرا اگر بد بسته‌بندی شوند ممکن است حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن‌ها کمی دشوارتر و سخت‌تر باشد به همین خاطر ما به‌صورت حرفه‌ای عمل خواهیم کرد و برای شما بسته‌بندی فرش‌ها را به‌درستی و با ایمنی بالا انجام می‌دهیم. همچنین برای بسته‌بندی مبلمان می‌توانید از نایلون‌های حباب دار از سلفون‌ها، استفاده کنید.

جهت جلوگیری از آلوده شدن و کثیف شدن پارچه مبل می‌توانیم بر روی آن‌ها سلفون‌ها را استفاده کنیم و همچنین جهت جلوگیری از شکستن تاج مبلمان شما و همچنین پایه‌های مبل شما می‌توانیم از نایلون‌های حباب دار استفاده کنیم تا در حین جابجایی از پله‌ها با دیوارها و همچنین اشیاء برخورد نکند و در صورت برخورد با هر اشیاء مقاومت داشته باشند. برای بسته‌بندی وسایل خرده از کارتون‌های چندلایه استفاده می‌کنیم و تمامی وسایل را در این نوع کارتن‌ها قرار می‌دهیم. و با استفاده از چسب‌های مخصوص کارتن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم. تا در حین جابجایی کارتون‌ها پاره نشوند و وسایل شما مورد صدمه قرار نگیرند به همین خاطر برای بسته‌بندی محکم‌تر از طناب‌ها و چسب‌های مخصوص استفاده خواهیم کرد.

صدور بیمه نامه توسط شرکت‌های معتبر بیمه:

بیمه نامه معتبر چیست؟ چرا باید برای باربری و وسایل خود و حمل‌ونقل وسایل و یا حتی جابجایی وسایل از بیمه‌نامه معتبر استفاده کنیم؟ ما به شما توصیه می‌کنیم که اتوبار و یا باربری را انتخاب نمایید که برای بارهای شما بیمه نامه را در نظر گرفته باشد. مثلاً با انتخاب اتوبار نامجو شما می‌توانید از بیمه نامه معتبر برخوردار شوید ما برای سلامت بار شما بیمه نامه را در نظر گرفته‌ایم از زمانی که تمامی وسایل شما در ماشین‌های باربری ما قرار می‌گیرند تا زمانی که به مقصد مورد دلخواه شما ارسال می شوند فرقی نمی‌کند که مقصد مورد دلخواه شما کدام شهر باشد هر چه مسافت طولانی‌تر باشد یا مسافت کم‌تر باشد در بیمه نامه شما تأثیری ندارد.

بلکه میزان ارزش وسایل شما در مبلغ بیمه‌نامه می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. مثلاً هر چه وسایل شما با ارزش‌تر باشد شما می‌توانید سقف بیمه نامه را افزایش دهید که این کارت توسط مدیریت بارسنتر می‌توانید انجام دهید. شما با داشتن بیمه‌نامه معتبر می‌توانید از سلامت و تضمین بار خود به مقصد مطمئن شوید زیرا در برابر هرگونه خسارت ناشی از صدمه دیدن یا گم شدن می‌توانید مبلغ خسارت واردشده را از شرکت ما بخواهید.

انتخاب ماشین باربری توسط مشتری:

شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما نوع ماشین باربری خود را انتخاب نمایید یکی از قابلیت‌هایی که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرارداده است انتخاب نوع ماشین باربری توسط مشتریان است. شما می‌توانید با استفاده از در نظر گرفتن میزان بار و همچنین نوع بار خود ماشین باربری خود را انتخاب کنید. شاید به‌تنهایی انتخاب نوع ماشین باربری برای شما کار سختی باشد به همین خاطر شما می‌توانید از کارشناسان راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید با تماس با کارشناسان ما می‌توانید نوع ماشین باربری خود را انتخاب نمایید. هرچه میزان وسایل شما کم و کوچک‌تر باشد می‌توانید از ماشین‌های باربریvip  و یا وانت ‌بارها استفاده کنید. در غیر این صورت کارشناسان ما ماشین‌های دیگر را به شما پیشنهاد خواهند داد. شما می‌توانید برای رزرو تیم‌های بسته‌بندی و همچنین چیدمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان برای شما توضیح دهند. استفاده از تیم چیدمان می‌تواند تاثیر بسزایی برای وقت شما داشته باشد دیگر لازم نیست شما به‌تنهایی وسایل خود را جابجا کنید.

زیرا ممکن است به‌تنهایی بدن شما مورد صدمه قرار بگیرد و یا همچنین جابجایی وسایل سنگین مانند میز ناهارخوری، گاوصندوق‌ها، تردمیل، لباس‌شویی و گاز به‌تنهایی کار سخت و دشواری است. به همین خاطر شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن طبق سلیقه خودتان خانه مورد نظرتان را دکوراسیون کنید. اتوبار نامجو در کنار شما عزیزان است تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما ارائه دهد. دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را هدر کنید تا اسباب‌کشی را به‌تنهایی انجام دهید یا این‌که به‌دنبال کارتون‌ها و مقواها بگردید زیرا ما از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما انجام خواهیم داد پس وقت خود را هدر ندهید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با مشاوران ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا در وقت رزرو شده نیروهای خود را برای شما ارسال نمایید.

توجه داشته باشید برای سفارش تیم بسته‌بندی و همچنین چیدمان باید با مشاوران ما هماهنگی‌های لازم را جهت رزرو این تیم انجام دهید اعتماد شما عزیزان به ما باعث افتخار ما است پس شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید.

نگران هزینه‌های باربری نباشید زیرا با انتخاب باربری ما می‌توانید از قیمت‌های مناسب و همچنین کیفیت های بالا برخوردار شوید. خبر خوب این است که شما می‌توانید در روزهای سرد زمستانی هم اسباب‌کشی را انجام دهید مهم نیست که شرایط آب‌وهوایی چگونه است بلکه با تماس با مشاوران ما می‌توانید در روزهای سرد زمستانی نوبت اسباب‌کشی خود را رزرو نمایید. زیرا ماشین‌های مجهز باربری و اتوبار نامجو به صورت مسقف و روباز هستند. و توانایی این را دارند که بار شما را حتی در روزهای بارانی و همچنین برفی جابجا نمایند پس هرچه سریع‌تر تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار نامجو بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار نامجو استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار نامجو کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند