معرفی اتوبار مخبری به عنوان معتبرترین شرکت باربری:

اتوبار مخبری با ناوگان‌های مجهز باربری همراه با پرسنلی خوش‌برخورد و ماشین‌های مجهز و تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان، ارسال کارگران حرفه‌ای، ارسال تجهیزات بسته‌بندی، در کنار شما دوستان عزیز است. تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان با بهترین امکانات و پیشرفته‌ترین امکانات در سطح تهران انجام می‌دهیم. حمل بار به شهرستان را نیز برای شما با استفاده از رانندگان حرفه‌ای انجام می‌دهیم شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید با انتخاب اتوبار مخبری تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به روش‌های نوین باربری از ما دریافت نمایید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این مراحل را برای شما با تخفیف‌های باور نکردنی ۴۵٪ انجام دهیم.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار مخبری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری را انتخاب کنید که در قبال هزینه‌های مناسبی که از شما پرداخت می‌کند یک کار با کیفیت را به شما تحویل دهد. اتوبار مخبری برای شما دوستان عزیز تمامی این خدمات را همراه با یک هزینه مناسب در نظر گرفته‌ است. که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از تیم بار سنتر خدمات اسباب‌کشی و باربری را دریافت نمایید. و از روش‌های نوین این باربری بهره‌مند شوید. جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری خود کافی‌ست با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خودرو توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید.

با بسته بندی لوازم اطمینان در جا به جایی بدون صدمه داشته باشید:

در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این خدمات را با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا برایتان انجام دهیم پیشرفته‌ترین اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. اتوبار مخبری برای شما صفر تا صد لوازم منزل را بسته‌بندی می‌کند بسته‌بندی تمامی لوازم منزل را به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید ما برای شما در زمان تعیین‌شده در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم و با استفاده از کارتن‌های چندلایه و تجهیزات بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم. با انتخاب اتوبار مخبری خیالتان راحت باشد که تمامی لوازم منزل شما به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی خواهند شد. از لوازم کوچک شروع می‌کنیم آن‌ها را در نایلون‌های حباب دار و کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم همچنین لوازم بزرگ و غیر قابل بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم پس نگران نباشید. زیرا ما در این امر تخصص داریم مثلاً لوازمی مثل یخچال فریزر که بسته‌بندی آن‌ها کار سختی است و زمان‌بر است را ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. زیرا در این امر تخصص داریم با استفاده از نایلون‌های حباب دار یخچال‌ فریزر شما را بسته‌بندی می‌کنیم تا مطمئن باشیم در حین جابه‌جایی صدمه نمی‌بیند و شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی تمامی لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنید. فرش‌ها، مبلمان، سرویس‌های خواب و دیگر لوازم را با استفاده از وکیوم و نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، در اختیار داریم بسته‌بندی می‌کنیم و هم چنین برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی رختخواب‌ها را نیز انجام می‌دهیم با توجه به بقچه‌ها و ساک‌ها، وکیوم‌ها، برای شما دوستان تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی می‌کنیم. خیالتان راحت باشد که هیچ وسیله‌ای با انتخاب اتوبار مخبری بدون بسته‌بندی از منزل شما بیرون نمی‌رود. زیرا با بسته‌بندی مناسب ایمنی کار را برای شما دوستان عزیز بالا خواهیم برد. پس منتظر تماس شما هستیم اتوبار مخبری هستیم.

با اتوبار مخبری نگران جا به جایی بار در مسافت‌های طولانی نباشید:

با ارسال کارگران حرفه‌ای به شما این اطمینان را می‌دهیم که می‌توانید بار را در مسافت‌های طولانی نیز جابجا کنید. ما هرچند تعداد کارگر که مورد نیازتان باشد برایتان ارسال خواهیم کرد. تعداد کارگران خالی را برای شما دوستان عزیز ارسال خواهیم کرد تا برای شما جا به جایی لوازم سنگین را انجام دهند. اتوبار مخبری با افراد ورزیده و کاربلد در ارتباط است.

تمامی کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت و کار هستند آموزش دیده و کار بلد هستند. تمامی کارگران به‌صورت حرفه‌ای مشغول کار هستند نگران نباشید با سپردن اثاثیه منزل به آن‌ها خیالتان راحت باشد که تمامی لوازم منزل شما بدون کوچک‌ترین صدمه به مقصد مورد نظرتان انتقال داده خواهد شد.

زیرا کارگران که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی متعلق به مجموعه بار سنتر هستند و مدیریت مجموعه بار سنتر به آن‌ها اطمینان کامل دارد. و شما می‌توانید با سپردن بار خود به آن‌ها خیالتان آسوده باشد که لوازم تان با سلامت کامل بدون کوچک‌ترین آسیبی به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

چه نکاتی را باید در اسباب‌کشی رعایت کنیم؟

اسباب‌کشی یک کار تخصصی است به‌همین خاطر سپردن کارها به روز آخر کار درستی نیست. ما به شما توصیه می‌کنیم اگر قرار است اسباب‌کشی را انجام دهید باید نکاتی را چندین روز قبل رعایت کنید مثلاً این‌که:

  • لوازم منزل را دسته بندی کنید.
  • لوازم درشت را از دیگر لوازم جدا سازی کنید.
  • لوازم برقی را به صورت جدا گانه بسته بندی کنید.

با بسته‌بندی کردن لوازم منزل می‌توانید اسباب‌کشی را با روند سرعت بیشتری انجام دهید. لوازم اضافی را کنار بگذارید اتاق‌ها را جمع‌ و جور کنید و یک نظافت کلی در روز قبل داشته باشید. اشیا گران قیمت را از دیگر لوازم جداسازی کنید.

وسایل درشت را در یک قسمت و وسایل ریزتر را در قسمت دیگر از منزل قرار دهید. شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان این کارها را به افراد ما بسپارید. اتوبار مخبری برای شما دوستان عزیز با ارسال تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای تمامی این خدمات را انجام می‌دهد. شما می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید. ما برای شما چندین روز قبل از اسباب‌کشی با یک برنامه‌ریزی و نظم خاص تمامی لوازم منزل را جابه‌جا و بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی لوازمی مثل مبلمان که ممکن است کار سختی باشد را به ما بسپارید بعد از بسته‌بندی نوبت قرار گرفتن بار در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد. ما برای شما این کار را با چیدمان مناسب انجام می‌دهیم که با یک با رفت‌ و آمد بار را جابجا کنید. اتوبار مخبری برای شما دوستان عزیز جابه‌جایی لوازم را در ماشین‌های باربری قرار می‌دهد به‌طوری‌که در هنگام ماشین درهنگام جابجایی با یک‌بار رفت‌وآمد وسایل موردنظر خود را به منزل جدید انتقال دهید چیدمان در ماشین‌های باربری بسیار اهمیت دارد زیرا اگر چیدمان به‌درستی انجام نشود ممکن است مجبور باشید چندین‌بار رفت‌وآمد داشته باشید. به‌همین خاطر شما می‌توانید چیدمان ماشین‌های باربری را به کارگران اتوبار مخبری بسپارید تا آن‌ها برای شما با یک چیدمان درست‌ و حسابی مسیر رفت‌ و آمد را کوتاه و مختصر کنند. همچنین شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه انتقال بار به ماشین‌ها و نحوه کارکرد کارگران اطلاعات بیشتری را دریافت کنید. می‌توانید با شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا مشاوره رایگان را از اتوبار مخبری دریافت نمایید.

اتوبار مخبری در انتخاب نوع ماشین باربری به شما مشاوره رایگان می‌دهد:

برای انتخاب نوع ماشین باربری احتیاج به راهنمایی‌های لازم دارید اگر قرار است وسایل کمی را جابه‌جا کنید نگران نباشید. احتیاجی نیست ماشین‌های بزرگ باربری را انتخاب کنید بلکه اتوبار مخبری برای شما وانت‌بار و نیسان بارهای مخصوصی را در اختیارتان قرار می‌دهد که شما می‌توانید در مسافت‌های بین‌شهری و حتی در مسافت‌های کوتاه از این ماشین‌ها استفاده نمایید. حتی قیمت این ماشین‌ها نسبت‌به سایر ماشین‌های باربری و اتوبار مخبری ارزان‌تر است و شما می‌توانید با انتخاب این ماشین‌های هزینه‌های کم‌تری را بابت اسباب‌کشی پرداخت کنید. اما نگران جابه‌جایی‌های برون‌شهری نباشید زیرا ما با ارائه ناوگان‌های مجهز باربری و انواع ماشین‌های مجهز و استاندارد برای شما خدمات باربری برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم هر نوع ماشینی را که بخواهید اتوبار مخبری در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید تمامی وسایل خود را در ماشین‌های باربری به‌صورت چیدمان شده از ما تحویل بگیرید. همچنین برای تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد بیمه‌نامه‌ای را ترتیب داده‌ایم که شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر از بیمه‌نامه معتبر با مدیریت مجموعه بار سنتر در تماس باشید تا از یک بیمه‌نامه و بارنامه دولتی برخوردار شوید. ما برای شما دوستان عزیز در سطح تهران و در شمال و جنوب غرب تهران، شعبه‌هایی را قرار داده‌ایم که همه این شعبه فعال هستند و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهند:

  1. باربری شوش
  2. اتوبار علم و صنعت
  3. باربری میدان را آهن
  4. اتوبار سراج
  5. باربری مخبری

تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به شعبه‌ها دسترسی داشته باشید و نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید تا بدون هیچ اتلاف وقتی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و مراحل اسباب کشی را با ترفندهای ویژه برای شما انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مخبری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مخبری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مخبری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند