اتوبار خزانه در دسترس مشتریان هست:

در محدوده خزانه برای شما اتوباری را در نظر گرفته‌ایم که بتوانید با انتخاب این اتوبار خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را با نیروهای حرفه‌ای انجام دهید. اتوبار خزانه برای شما دوستان عزیز مراحل اسباب‌کشی را با جدیدترین روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام می‌دهد. اگر در جنوب تهران زندگی می‌کنید شما می‌توانید با دسترسی به مجموعه باربری‌های بار سنتر ازجمله باربری‌ها و اتوبارهای این مجموعه مثل اتوبار رودهن استفاده نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار خزانه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار خزانه برای شما دوستان عزیز خدمات متنوع اسباب‌کشی و باربری را در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید و از یک مشاور رایگان برخوردار شوید تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هسته همگی آموزش‌دیده هستند شما می‌توانید با خیال راحت وسایل خود را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید تا لوازم خود را به‌درستی بدون کوچک‌ترین آسیبی جابجا کنید. اتوبار خزانه با داشتن نیروهای کاردیده و حرفه‌ای مراحل اسباب‌کشی شما را از صفر تا صد انجام می‌دهد با انتخاب این اتوبار حتی می‌توانید خدمات چیدمان بسته‌بندی و جابجایی لوازم سنگین را نیز از ما دریافت نمایید تمامی این کارها با هزینه‌ای مناسب برایتان انجام می‌شود پس در پرداخت هزینه‌های اسباب‌کشی نگران نباشید.

مراحل بسته بندی با استفاده از متدهای روز:

با انتخابات اتوبار خزانه با خیال راحت می‌توانید با پرداخت مبلغی مناسب از صفر تا صد اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در کنارتان هستیم تا با ارسال تیم حرفه‌ای خود در محل اسباب‌کشی مراحل بسته‌بندی و چیدمان و باربری را برایتان انجام دهیم. اتوبار خزانه با در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب اسباب‌کشی برای مشتریان خود باعث شده که رضایت مشتریان جلب شود تمامی مشتریانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند و از پرسنل ما کمک می‌گیرند با خیال راحت تمامی وسایل منزل خود را به ما می‌سپارند زیرا افرادی که ما در این مجموعه استخدام کرده‌ایم همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده هستند. و با ارائه خدمات مفید و کیفیت بالای کار توانستند رضایت مشتریان را جلب کنند.

پرسنل مجموعه اتوبار خزانه با داشتن برخورد مناسب و اخلاق خوب باعث جلب رضایت مشتریان شده‌است. تا به امروز خدا رو شکر تمامی مشتریان ما از نحوه عملکرد ما و نحوه برخورد پرسنل ما راضی بودم و با خیال راحت بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای بار خود را جابه‌جا می‌کنند.

شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی دارید از مشاوران ما بپرسید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت جابجایی وسایل شما باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز انجام دهند. اتوبار خزانه با ارائه نازل‌ترین کیفیت‌ها و بهترین قیمت‌ها در خدمتتان هست تا صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام دهد دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را برای اسباب‌کشی و باربری تلف کنید بلکه تنها با پرداخت هزینه مناسب می‌تواند این خدمات را از تیم حرفه‌ای دریافت کنید. ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان به‌صورت حرفه‌ای انجام دهیم اتوبار خزانه با چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری آماده انجام خدمات شما هست. قرار است وسایل سنگین را جابجا کنید اما نمی‌توانید آن‌ها را به‌تنهایی جابه‌جا کنید نگران نباشید ما این مشکل را برای شما رفع خواهیم کرد با ارسال چندین کارگر نیرومند و زبده که در امر جابجایی وسایل سنگین مهارت کافی دارند می‌توانند هر نوع وسیله سنگین اعم از یخچال‌ها، تردمیل، گاوصندوق، مبلمان، میزهای ناهارخوری و دیگر وسایلی که جابه‌جای آن‌ها به‌تنهایی کار سختی است را به این افراد متخصص بسپارید. این افراد آموزش‌دیده هستند و می‌دانند که بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای باید لوازم سنگین را چگونه جابجا کنند پس با خیال راحت بار خود را به این افراد بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان لوازم را جابجا کنند. اتوبار خزانه برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران نیرومند که دارای نیروی انسانی بالا می‌باشند خدمات بسته‌بندی و جابجایی را انجام می‌دهد و شما می‌توانید هر چند تعداد کارگر درخواستی برای جابجایی بار خود احتیاج دارید را به تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر بسپارید ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را از صفر تا صد برایتان انجام دهیم.

دسترسی به تمامی شعبه‌های بارسنتر در تهران:

بار سنتر برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید این خدمات را از ما دریافت نمایید ما در کنارتان هستیم تا از صفر تا صد این خدمات را برایتان انجام دهیم. اتوبار خزانه با ارسال نیروهای ماهر خود در روز اسباب‌کشی حتی خدمات بسته‌بندی را نیز برایتان انجام می‌دهد. اگر بسته‌بندی به‌تنهایی کار سخت و دشواری هست می‌توانید آن را به باربری و اتوبارهایی که ما برای شما در سرتاسر تهران قرار داده‌ایم در شرق تهران تا مرکز تهران و جنوب تهران تمامی باربری‌های خود را برای انجام  اسباب کشی برای شما در نظر گرفته‌ایم مثلاً عزیزانی که در منطقه بومهن تهران زندگی می‌کنند می‌توانند با رزرو باربری و اتوبار بومهن تمامی خدمات باربری و اتوبار خود را انجام دهند. ما برای شما در تمامی مراحل اسباب‌کشی با دقت و نظم خاصی عمل خواهیم کرد سرعت در انجام کارهای باربری و اسباب‌کشی بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر ما با ارسال نیروهای حرفه‌ای که در این دوره آموزش‌دیده‌اند با نظم خاصی تمامی وسایل شما را با جابه‌جا می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خزانه از سالم رسیدن بار خود به مقصد موردنظر اطمینان حاصل پیدا کنید. زیرا تمامی باربری خزانه برای شما عزیزان با تخفیف‌های ویژه ۴۵% این مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهند.

مشاوره رایگان توسط پرسنل اتوبار خزانه :

شما می‌توانید با رزرو تیم‌های بسته‌بندی تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید بسته‌بندی باید با دقت خاصی انجام بگیرد زیرا ممکن است وسایل شما صدمه ببینند و درحین جابجایی این وسایل بشکنند پس به‌همین خاطر باید حواستان باشد که بسته‌بندی را با ایمنی کامل انجام دهید و اتوبار خزانه همواره بهترین خدمات رفاهی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خزانه از قیمت‌های مناسب برخوردار شوید. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را با ماشین‌های باربری مسقف و روباز جابه‌جا کنید انتخاب نام ماشین باربری طبق سلیقه شما و نوع  بار شما هست شما می‌توانید هم چنین برای هرگونه سوالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی دارید از مشاوران ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. اتوبار خزانه ارائه‌دهنده خدمات سریع و ارزان در عرصه اسباب‌کشی و جابجایی لوازم سنگین با کیفیت بالا و قیمت مناسب هست. ما برای شما خدمات اسباب‌کشی را بدون دردسر و با تکنیک‌های روز دنیا انجام می‌دهیم شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ما بهره‌مند شوید. همچنین برای انتخاب نوع ماشین باربری خود می‌توانید با مشاوران اتوبار خزانه در تماس باشید تا آن‌ها شما را راهنمایی کنند. که چه ماشینی برای شما مناسب است و می‌توانید خدمات اسباب‌کشی را با چه ماشینی انجام دهید و تمامی ماشین‌های باربری و اسباب‌کشی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید اتوبار خزانه برای شما دوستان عزیز ماشین‌های هیوندا، ایسوزو، کامیون و خاور وانت‌بار و نیسان بار را در نظر گرفته‌ است. که شما می‌توانید جهت جابجایی وسایل خود با توجه به مقدار وسایل خود و نوع  وسایل خود یکی از این ماشین‌ها را انتخاب کنید و اسباب‌کشی خود را انجام دهید.

ارائه تجهیزات اسباب کشی توسط اتوبار خزانه :

شما پیشنهاد و انتقادی که دارید با مدیریت مجموعه بار سنتر در نظر بگذارید آن‌ها به سوالات شما پاسخ‌گو هستند مدیریت شرکت باربری خزانه برای دوره بعد این مسابقه خزانه برای شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید با در دست داشتن این بیمه‌نامه با خیال راحت بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید جا به جا کنید. ما برای شما دوستان عزیز خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خزانه خدمات برون‌شهری را از ما دریافت نمایید. یعنی که از تهران به هر شهری که بخواهید وسایل یا باری را که بخواهید برایتان انتقال می‌دهیم. ما برای شما خدمات برون‌شهری را با امکانات ویژه انجام دهیم همچنین خدمات بسته‌بندی را اگر بخواهید برای شما انجام می‌دهیم شما می‌توانید با تخلیه بار توسط کارگران اتوبار خزانه از تیم چیدمان استفاده نمایید تا بتوانید وسایل سنگین و خود را در محل مورد نظر خود جابه‌جا کنید همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی برای شما انجام می‌دهیم شما می‌توانید با تیم حرفه‌ای اتوبار خزانه صفر تا صد اسباب‌کشی و بسته‌بندی را از ما دریافت نمایید. ما با ارسال پرسنل حرفه‌ای و دوره دیده و برای شما این خدمات را انجام می‌دهیم پس با خیال راحت وسایل را به ما بسپارید زیرا اتوبار خزانه از بهترین پرسنل و نیروها برای انجام خدمات شما عزیزان استفاده می‌کند پس شما می‌توانید در هر کجای تهران که قراردارید تنها با یک تماس تلفنی به نزدیک‌ترین شعبه که در محل زندگی شما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است دسترسی داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از آن‌ها درخواست کنید. تا آن‌ها در روز رزرو شده در کنار شما دوستان عزیز قرار بگیرد و خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار خزانه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار خزانه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار خزانه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند