وانت بار کوهک با انجام خدمات اسباب کشی:

وانت بار کوهک با سال‌ها تجربه درخشان در اسباب کشی و باربری حمل خدمات باربری و تجهیزات و ارسال بسته‌بندی برای مشتریان عزیز با ۳۵% تخفیف آماده است تا تمامی مراحل کار را به شما ارائه دهد. شما دوستان عزیز اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی، ارسال بار، حمل و نقل و جابجایی را دارید می‌توانید با انتخاب وانت بار کوهک صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت بار کوهک

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید تمامی مراحل کار برای شما انجام خواهد شد و شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را از صفر تا صد با ما انجام دهید. دوستانی که قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارند می‌توانند انتخاب وانت بار کوهک را در اولویت قرار دهند با ارسال تجهیزات بسته‌بندی، جابجایی، حمل و نقل در خدمت مشتریان عزیز هستیم تمامی پرسنلی که در روز اسباب کشی برای شما ارسال می‌کنیم دوره دیده و آموزش دیده هستند پس جای هیچگونه نگرانی و صدمه دیدن به وسایل‌تان نیست. اگر قصد دارید که جابجایی آسان و بدون دردسری را داشته باشید انتخاب وانت بار کوهک یکی از گزینه‌های مهم در اسباب کشی است.

تجربه درخشان باربری و اسباب کشی پرسنل بار سنتر:

حمل و نقل باربری برای شما مشتریان عزیز صفر تا صد انجام خواهد شد شما دوستانی که قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید می‌توانید با انتخاب وانت بار کوهک تمامی مراحل کار و باربری را از ما دریافت نمایید این روزها اگر قصد جابجایی و اسباب کشی را دارید می‌توانید تمامی شرایط کار را به ما بسپارید. همین الان می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی باربری خود را با وانت بار کوهک انجام دهید با سال‌ها تجربه درخشان در امور اسباب و باربری به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که حمل و نقل باربری راحتی را داشته باشید دوستانی که قصد جابجایی به اسباب کشی راحت را دارند می‌توانند صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارند. جهت جابجایی وسایل خود احتیاج به ماشین آلات دارید به همین خاطر انتخاب ماشین آلات به تنهایی کار سخت و دشواری است و دیگر لازم نیست با روش‌های سنتی جابجایی اسباب کشی را انجام دهید بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت بار کوهک با انواع و اقسام ماشین‌های باربری، باربری جابجایی و اسباب کشی را انجام دهید ما در خدمت شما هستیم تا با ارسال هر نوع ماشینی که با توجه به حجم و نوع بار شما مورد نیازتان هست جابجایی و حمل و نقل راحتی را به شما ارائه دهیم.

مراحل باربری و اسباب کشی با ترفندهای ویژه انجام می‌شود به همین خاطر سعی بر این داریم که هنگام بسته‌بندی وسایل شما بدون اینکه کوچک‌ترین مشکلی به وسایل وارد شود و یا وسایل در حین جابجایی نقص ببیند آن‌ها را برای شما بسته‌بندی کنیم زیرا انتخاب یک کارتون اسباب کشی مناسب گزینه مهمی در اسباب کشی است. کارتون‌های وانت بار کوهک در ابعاد مختلف برای مشتریان طراحی شده است.

وانت بار کوهک با ارسال تیم vip اسباب کشی:

اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و بسته‌بندی را دارید می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید. حمل و نقل و باربری آسان در وانت بار کوهک توسط افراد متخصص و کاربلد انجام می‌شود بسته‌بندی وسایل شما با ترفندهای ویژه صورت می‌گیرد به همین خاطر تیم حرفه‌ای vip بسته‌بندی را در روز اسباب کشی برای شما ارسال می‌کنیم تا جابجایی آسان و حمل و نقل راحت را به شما هدیه دهند. اگر این روزها به دنبال یک شرکت معتبر باربری هستید شرکتی را انتخاب کنید که تمامی وسایل شما را بیمه کند وانت بار کوهک با بیمه کردن صفر تا صد مراحل اسباب کشی و بسته‌بندی شما خدمات جابجایی و حمل و نقل را برای شما ارائه خواهد داد. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای وانت بار کوهک رزرو نمایید تمامی خدمات باربری و اسباب کشی برای مشتریان عزیز صورت خواهد گرفت. وانت بار کوهک با ارائه تمامی خدمات اسباب کشی و باربری به صورت حرفه‌ای ۳۵% تخفیف را به مشتریان ارائه می‌دهد.

بیمه کردن تمامی لوازم شما در حین اسباب کشی یکی از کارهای مهمی است که وانت بار کوهک جهت انجام خدمات باربری و اسباب کشی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بسته بندی کردن وسایل باید با نکات و رعایت ایمنی خاصی انجام شود به همین خاطر وانت بار کوهک به شما این اطمینان را می‌دهد که بسته‌بندی کردن وسایل شما با ترفندهای ویژه صورت گیرد اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تخصص کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که جابجایی راحت همراه با رعایت نکات ایمنی برای شما صورت گیرد.

انتخاب ماشین باربری به سلیقه مشتریان:

ارسال ماشین‌های باربری متنوع اعم از نیسان بار، وانت بار در اسباب کشی نقش اساسی دارد به همین خاطر مشتریان ما برای انتخاب نوع ماشین باربری می‌توانند با مشاوران وانت بار کوهک در ارتباط باشند آن‌ها راهنمایی لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری برای شما به عمل می‌آورند.

نگران مراحل اسباب کشی نباشید زیرا کارشناسان متخصص وانت بار کوهک در روز اسباب کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنند صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را همراه با برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما انجام می‌دهند تا در حین جابجایی وسایل دچار آسیب نشوند. استفاده از کارتون‌های چند لایه‌ای که وانت بار کوهک در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد باعث شده است که ایمنی کار بالاتر برود بعد از بسته‌بندی وسایل را به ماشین‌های باربری انتقال می‌دهیم چیدمان در ماشین‌های باربری به صورتی انجام می‌شود که بدون کوچک‌ترین ضربه و آسیب بار شما به مقصد مورد نظر ارسال شود.

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

دوستانی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند می‌توانند تمامی مراحل کار و باربری خود را به ما بسپارد عزیزانی که این کار را به تنهایی انجام می‌دهند ما برای آن‌ها تجهیزات بسته‌بندی را ارسال خواهیم کرد پس نگران نباشید زیرا ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که بار شما در حین جابجایی صدمه‌ای نبیند. وانت بار کوهک با سال‌ها سابقه درخشان در حمل و نقل وسایل بین شهری و برون شهری به مشتریان خود خدمات نوینی را ارائه می‌دهد در کنار شما هستیم تا خاطره خوب اسباب کشی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ارسال تیم چیدمان وانت بار کوهک:

تیم چیدمان در روز اسباب کشی در کنار مشتریان است وانت بار کوهک با تیم چیدمان حرفه‌ای که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد حمل و نقل لوازم سنگین را برای آن‌ها انجام می‌دهد بعد از اتمام کار اسباب کشی احتیاج دارید که وسایل را جابجا کنید و آن‌ها را در جای مورد نظر چیدمان کنید. تیم vipچیدمان وانت بار کوهک در روز اسباب کشی جابجایی و حمل و نقل لوازم سنگین را برای شما انجام می‌دهند به صورتی که کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد نشود. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید وظایف تیم چیدمان در روز اسباب کشی شامل موارد زیر است:

 1. جابجایی لوازم سنگین
 2. آنباکس کردن جعبه‌ها
 3. حمل و نقل لوازم
 4. دکوراسیون منزل
 5. نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی

دسترسی به شعبه‌های ما آسان است شما می‌توانید برای انتخاب وانت بار کوهک با شماره‌هایی که در صفحه در شده است در ارتباط باشید یا اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید می‌توانید از شعبه متفاوت مجموعه پارسنتر که در اختیار مشتریان قرارداد است استفاده نمایید در ۷ روز هفته آماده هستیم تا جابجایی آسان و بدون دردسر برای شما به عمل بیاوریم. جهت رزرو و تماس روز مورد نظر می‌توانید با شماره که در صفحه درج شده است و یا از طریق سایت بارسنتر روز مورد نظر خود را رزرو نمایید

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند