وانت بار کن در کنار مشتریان عزیز بار سنتر:

خدمات حمل و نقل باربری با وانت بار کن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود مجموعه بارسنتر با ارائه خدمات درون شهری و برون شهری حمل و نقل را برای مشتریان راحت کرده است. اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و یا ارسال بار به مقصد مورد نظر را دارید یا قرار است اسباب کشی از آپارتمانی به آپارتمان دیگر را انجام دهید انتخاب وانت بار کن گزینه مناسبی برای حمل بار است.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت بار کن

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما دوستان عزیز می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به افرادی بسپارید که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید. جابجایی وسایل شما توسط کارگران وانت بار کن انجام می‌شود که این کارگران مهارت کافی را در حمل بار و جابجایی دارند و به شما اطمینان را می‌دهند که حمل و نقل راحت و باربری بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای داشته باشید. صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری توسط افرادی انجام می‌شود که خود را در این زمینه ماهر می‌دانند و تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت دهی آن‌ها راضی بوده‌اند.

ارسال افراد متخصص در محل اسباب کشی:

وانت بار کن با ارسال افراد کاربلد در روز اسباب کشی به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که حمل و نقل راحت و جابجایی آسان را در کنار تیم حرفه‌ای تجربه کنند. دوستانی که قصد بسته‌بندی کردن وسایل را دارند به دلیل مشغله‌های کاری وقت آن را ندارند که تمامی وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنند. می‌توانند این کار را به ما بسپارند ما در این زمینه با ارسال تیم بسته‌بندی وانت بار کن در روز اسباب کشی در منزل شما حضور پیدا می‌کنیم تا جابجایی و حمل و نقل راحت را برای شما دوستان عزیز به ارمغان بیاوریم شما می‌توانید جهت داشتن یک اسباب کشی عالی و بدون دردسر صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری را به افرادی بسپارید که دارای تجربه کافی در این زمینه هستند. وانت بار کن با ارسال افراد کاردان و کاربلد خیال مشتریان را راحت کرده است. مشتریان بر روی وسایل خود حساس هستند و نگران شکستن وسایل در هنگام جابجایی هستند اما ما با بسته‌بندی و رعایت نکات ایمنی قبل از انتقال بار از ایمنی تمامی لوازم شما مطمئن خواهیم شد.

صفر تا صد مراحل اسباب کشی را به وانت بار کن بسپارید:

وانت بار کن با پرسنل و تیم حرفه‌ای بسته‌بندی در منزل شما حضور پیدا می‌کند و با تجهیزات مهم و مفیدی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم تمامی لوازم شما بسته‌بندی می‌شود در هنگام بسته‌بندی وسایل باید با رعایت نکات ایمنی عمل کنیم. صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را می‌توانید به ما بسپارید ما با ارسال تجهیزات بسته‌بندی برای شما عزیزان خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم صفر تا صد مراحل بسته‌بندی برای مشتریان عزیز با روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام می‌شود.

وانت بار کن با ارسال تجهیزات بسته‌بندی در روز اسباب کشی برای مشتریان عزیز راحتی را فراهم ساخته‌ایم تجهیزاتی که در بسته‌بندی به آن احتیاج دارید شامل موارد زیر است:

 1. چسب‌های نواری پهن
 2. کارتن‌های چند لایه
 3. سلفون‌ها
 4. نایلون‌های حبابدار

برای بسته‌بندی کردن وسایل بهتر است تمامی وسایل را دسته‌بندی کنید وسایل شکستنی را از سایر وسایل جدا کنید زیرا در هنگام جابجایی وسایل شکستنی باید با دقت و احتیاط بیشتری جابجا شوند به همین خاطر کارگران وانت بار کن بر روی جعبه‌هایی که در هنگام بسته‌بندی وسایل شکستنی استفاده می‌شود نام وسایل را ذکر می‌کنند تا با احتیاط بیشتری جابجا شود. برای بسته‌بندی کردن وسایل احتیاج به روش‌های قدیمی بسته‌بندی نیست. بلکه با متدهای روز دنیا برای شما بسته‌بندی وسایل را انجام خواهیم داد صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را می‌توانید به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تخصص کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که حمل و نقل و باربری آسان و به راحتی را داشته باشید.

بیمه نامه معتبر شرکت بار سنتر:

دوستانی که قصد جابجایی وسایل خود را دارند می‌توانند به راحتی این کار را انجام دهند زیرا ما با ارسال تیم تخصصی که در مجموعه وانت بار کن برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم حمل و نقل و باربری را برای آن‌ها آسان کرده‌ایم دوستان می‌توانند جهت داشتن یک اسباب کشی عالی و بدون دردسر صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را از ما دریافت کند.

وانت بار کن با ارائه تخصصی خدمات و جابجایی وسایل شما در خدمت مشتریان است اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید می‌توانید با سپردن کارها به تیم متخصص وانت بار کن با خیال آسوده در گوشه نظاره‌گر باشید تا تمامی مراحل اسباب کشی و باربری انجام شود. بیمه نامه یکی از ارکان مهمی است که در اسباب کشی به آن احتیاج دارید به همین خاطر اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید باید با شرکتی تمامی مراحل را انجام دهید که وسایل شما را بیمه می‌کند. بارسنتر تمامی وسایل خرده و درشت مشتریان را بیمه می‌کند و شما می‌توانید توسط مدیریت مجموعه بار سنتر سقف بیمه نامه را کاهش و یا افزایش دهید.

بارنامه دولتی برای جابجایی‌های برون شهری نیز احتیاج است که شما توسط مجموعه بار سنتر اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید از یک بارنامه دولتی برخوردار خواهید شد.

مدیریت مجموعه بارسنتر با استخدام کارگران نیرومند و حرفه‌ای و همچنین تیم تخصصی و آموزش دیده مراحل اسباب کشی را برای مشتریان انجام می‌دهد شما می‌توانید با هزینه‌های مناسبی که وانت بار کن برای مشتریان در نظر گرفته است جابجایی و حمل و نقل راحتی را داشته باشید.

وانت بار کن با ارائه انواع ماشین های استاندارد باربری:

در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل می‌توانید جابجایی و انتقال بار را انجام دهید وانت بار کن با ارائه خدمات ارزنده و مفیدی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد حمل و نقل و باربری راحت را به آن‌ها هدیه می‌دهد. بعد از انتقال بار توسط ماشین‌های باربری برای شما دوستان عزیز چیدمان را نیز انجام می‌دهیم ارسال تیم چیدمان در روز اسباب کشی باعث می‌شود که یک جابجایی و حمل و نقل راحت و بدون دردسر را در کنار ما داشته باشید. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو کنید با داشتن یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر شما می‌توانید صفر تا صد مراحل باربری و اسباب کشی را از ما دریافت کنید.

وانت بار کن با ارائه خدمات پیشرفته و حرفه‌ای به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که حمل و نقل و باربری آسان و بدون دردسر را داشته باشند همین الان تلفن را بردارید نوبت خود را رزرو نمایید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری با هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب برای مشتریان در نظر گرفته شده که شامل ۲۵% تخفیف ویژه است.

ارائه انواع اقسام ماشین‌های باربری و اسباب کشی که به صورت مسقف و رو باز هستند در خدمت مشتریان قرار داده می‌شود که شامل موارد زیر است

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

استفاده از این ماشین‌ها باعث می‌شود که با یک بار رفت و آمد وسایل خود را با ایمنی جابجایی را انجام دهید زیرا این ماشین‌ها به صورت عایق‌بندی و کفپوش شده هستند تا با ایمنی بالا بار را جابجا کنند.

حمل بار برای شما دوستان عزیز به صورت تخصصی انجام می‌شود صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری برای مشتریان در نظر گرفته شده است پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید.

وانت بار کن به صورت شبانه روزی با مشاوره رایگان آماده پاسخگویی به سوالات شما دوستان عزیز هست هر سوالی که درباره اسباب کشی، باربری، تعداد کارگران ارسالی، حمل و نقل، بسته‌بندی، ارسال تیم‌های vip در روز اسباب کشی، دارید می‌توانید از مشاوران این مجموعه بپرسید آن‌ها به صورت صبورانه پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز هستند. جهت رزرو روز مورد نظر کافی است با شماره‌هایی که در صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند