وانت بار صادقیه با تخفیف و هزینه مناسب در اسباب کشی:

اگر این روزها قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارید انتخاب وانت بار صادقیه گزینه مناسب جهت حمل و نقل و باربری برای شما عزیزان است. وانت بار صادقیه با ناوگان‌های مجهز و همچنین انواع و اقسام ماشین‌های باربری به شما این اطمینان را می‌دهد که جابجایی آسان و حمل و نقل راحت و ایمنی را در کنار ما داشته باشید. شما می‌توانید از ۳۵% تخفیف ویژه با انتخاب مجموعه بارسنتر بهره‌مند شوید.

۵/۵ - (۳۰ امتیاز)

وانت بارصادقیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مجموعه بارسنتر با سال‌ها سابقه درخشان در امور جابجایی و حمل و نقل به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که یکی اسباب کشی راحت و بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای بارسنتر داشته باشند. جهت تماس می‌توانید با شماره‌هایی که در صفحه درج شده است در ارتباط باشید ما به صورت صبورانه پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم همچنین شما می‌توانید با مشاوران وانت بار صادقیه هر سوالی که درباره اسباب کشی و باربری دارید از ما پرس و جو کنید.

سابقه درخشان مجموعه وانت بار صادقیه در بسته بندی:

وانت بار صادقیه با سال‌ها سابقه درخشان در بسته‌بندی و جابجایی و حمل و نقل لوازم به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای بار سنتر داشته باشند دوستان عزیزی که قصد جابجایی و اسباب کشی دارند می‌توانند با سپردن کارها به تیم متخصص vip بسته‌بندی و چیدمان با خیال آسوده در گوشه نظاره‌گر حمل و نقل و باربری باشد. وظایفی که وانت بار صادقیه برای مشتریان انجام می‌دهد شامل موارد زیر است:

 • جابجایی و حمل و نقل
 • حمل بار به شهرستان
 • حمل بار خرده
 • حمل بار بین شهری
 • ارسال تیم چیدمان
 • ارسال تیم بسته‌بندی vip
 • نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی
 • ارسال ماشین‌های مجهز
 • ارسال رانندگان حرفه‌ای
 • بیمه نامه معتبر
 • مشاوره رایگان

که شما می‌توانید با انتخاب وانت بار تهرانسر به تمامی خدمات دسترسی داشته باشید حمل و نقل راحت و باربری آسان در کنار تیم حرفه‌ای بسته‌بندی بارسنتر برای مشتریان صورت می‌گیرد همچنین شما می‌توانید خدمات جابجایی حمل و نقل راحت را از ما به درستی دریافت کنید.

وانت بار صادقیه با ارسال بار به مقصد مورد نظر به مشتریان اطمینان می‌دهد که بار با سلامت کامل ارسال شود زیرا تمامی تلاش ما بر این است با رعایت نکات ایمنی حمل و نقل و باربری را برای شما انجام دهیم شما دوستان عزیز می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم.

استفاده از کارتن‌های چندلایه و مستحکم بسته بندی:

شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی خدمات باربری و اسباب کشی خود را از ما دریافت نمایید. جهت رزرو شما می‌توانید با شماره‌هایی که در صفحه درج شده است در ارتباط باشید وانت بار صادقیه با رعایت پروتکل‌های ایمنی، حمل و نقل و بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد در روز اسباب کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و تمامی لوازم شما را بسته‌بندی خواهیم کرد. بسته‌بندی با رعایت نکات ایمنی صورت می‌گیرد استفاده از کارتون‌های چند لایه در بسته‌بندی نقش بسیار مهمی دارد. تمامی تجهیزاتی که جهت بسته‌بندی برای شما ارسال می‌کنیم همگی مورد اطمینان قرار می‌گیرند و با ایمنی کامل جابجایی و حمل و نقل برای شما دوستان عزیز انجام خواهد شد. وانت بار صادقیه با ارسال تجهیزات بسته‌بندی که شامل موارد زیر است حمل و نقل و باربری را برای مشتریان با ایمنی بالا انجام می‌دهد.

 1. کارتون‌های چند لایه مستحکم
 2. چسب‌های نواری پهن
 3. سلفون‌ها
 4. نایلون‌های حباب‌دار
 5. بابل رپ
 6. ضرب‌گیرها
 7. بسته‌بندی‌ها رختخواب
 8. کارتون رگال‌دار

که جهت اسباب کشی و باربری برای مشتریان صورت می‌گیرد. وانت بار صادقیه با ارسال تیم بسته‌بندی vip در روز اسباب کشی به مشتریان اطمینان می‌دهد که حمل و نقل راحت و جابجایی آسان را داشته باشد شما دوستان عزیز می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران مجموعه بار سنتر در ارتباط باشید دیگر لازم نیست به روش‌های سنتی بسته‌بندی را انجام دهید بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت بار صادقیه بسته‌بندی را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی لوازم شما بسته‌بندی شوند. بسته‌بندی باید با اصول خاص انجام بگیرد ترفندهای ویژه بسته‌بندی که مخصوص کارگران حرفه‌ای و آموزش دیده مجموعه بارسنتر است در روز اسباب کشی برای شما به عمل می‌آید. وانت بار صادقیه با سال‌ها تجربه کافی در امور بسته‌بندی در روز اسباب کشی تمامی خدمات نوین و حرفه‌ای را به شما ارائه خواهد داد.

وانت بار صادقیه حمل و نقل در مسافت‌های کوتاه:

دوستان می‌توانند تمامی مراحل کار را به ما بسپارند تا با اطمینان خاطر جابجایی و حمل و نقل و باربری و ارسال بار حتی حمل خرده بار را برای شما انجام دهیم وانت بار صادقیه با ارسال حمل خرده بار بین شهری در مسافت‌های کوتاه جابجایی و انتقال بار را برای شما انجام خواهد داد. اگر قصد جابجایی وسایل در مسافت‌های کوتاه را دارید احتیاج به ماشین‌های بزرگ مانند خاور و کامیون‌ها نیست بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت بار و نیسان بار، وسایل  را به مقصد مورد نظر جابجا کنید و حمل و نقل راحت و اسباب کشی بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای وانت بار صادقیه داشته باشید.

وجود بیمه نامه در اسباب کشی ضرورت بسیار بالایی دارد زیرا شما باید تمامی خدمات بیمه نامه را از یک شرکت معتبر دریافت کنید تمامی مراحل کار توسط بیمه نامه معتبر برای شما صورت خواهد گرفت وسایل شما بیمه می‌شوند و به مقصد مورد نظر ارسال می‌شوند شما می‌توانید. صفر تا صد مراحل اسباب کشی و بسته‌بندی را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تخصص کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی بار شما بیمه خواهد شد ما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم تمامی بار شما به صورت بیمه شده به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.با ارائه انواع ماشین باربری:

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

نقش مهم بیمه نامه در اسباب کشی:

وجود بیمه نامه در اسباب کشی ضرورت بسیار بالایی دارد زیرا شما باید تمامی خدمات بیمه نامه را از یک شرکت معتبر دریافت کنید تمامی مراحل کار توسط بیمه نامه معتبر برای شما صورت خواهد گرفت وسایل شما بیمه می‌شوند و به مقصد مورد نظر ارسال می‌شوند شما می‌توانید. صفر تا صد مراحل اسباب کشی و بسته‌بندی را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تخصص کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی بار شما بیمه خواهد شد ما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم تمامی بار شما به صورت بیمه شده به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

بیمه نامه می‌تواند توسط مدیریت مجموعه بارسنتر افزایش یا کاهش داده شود بستگی به نوع و حجم بار شما دارد که شما می‌توانید در صورت انتقال وسایل گرانبها سقف بیمه نامه را توسط مدیریت مجموعه وانت بار صادقیه افزایش دهید.

دوستانی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند می‌توانند صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به افراد کاردان و کاربلدی بسپارند که در این زمینه دارای تخصص کافی هستند افرادی که در مجموعه وانت بار صادقیه مشغول فعالیت هستند. با آموزش‌های لازمی که دیدن حمل و نقل و باربری را به مشتریان خود ارائه داده‌اند شما می‌توانید جهت انتخاب تعداد کارگران بیشتر با وانت بار صادقیه در ارتباط باشید هر چند تعداد کارگر که مورد نیازتان است در روز اسباب کشی برای شما ارسال و به مقصد مورد نظر می‌فرستیم شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و بسته‌بندی خود را با روش‌ها و متدهای روز دنیا از ما دریافت کنید حمل و نقل جابجایی آسان همراه با خدمات ویژه توسط وانت بار صادقیه برای مشتریان ارائه خواهد شد.

دسترسی سریع به مجموعه بار سنتر:

دوستانی که قصد اسباب کشی و باربری در هر ساعت از شبانه روز را دارند جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا وانت بار صادقیه در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده است تا تمامی مراحل اسباب کشی و جابجایی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد. وانت بار صادقیه با ارسال پرسنل حرفه‌ای و مشاوره رایگان در روز اسباب کشی به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیم گیری سریع را انجام دهند و انتخاب شرکت مناسب باربری را اولویت در تصمیم گیری‌های خود داشته باشند. حمل و نقل باربری راحت را می‌توانید با وانت بار صادقیه با ۳۵% تخفیف ویژه از ما دریافت کنید دیگر نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب کشی نباشید بلکه با انتخاب این مجموعه می‌توانید از ۳۵% تخفیف ویژه دریافت کنید.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند