انتخاب مطمن جهت اسباب کشی و باربری:

انتخاب مناسب وانت بار سازمان برنامه جهت حمل و نقل باربری حمل خرده بار بین شهری، برای مشتریان باعث می‌شود که ۳۵% تخفیف ویژه را از این مجموعه دریافت کنند. وانت بار سازمان برنامه با مدیریت عالی که در مجموعه بارسنتر برای مشتریان در نظر گرفته شده است شعبه‌های متفاوتی که حمل بار، خدمات جابجایی و حمل بار به شهرستان را انجام می‌دهند توسط مدیریت مجموعه بارسنتر ارائه خواهد شد.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

 وانت بار سازمان برنامه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما دوستان عزیز می‌توانید جهت حمل و نقل راحت و یک اسباب کشی بدون دردسر وانت بار سازمان برنامه را انتخاب نمایید. اسباب کشی و باربری یکی از کارهایی است که حتماً در طی یک سال با آن مواجه خواهید شد به همین خاطر سپردن تمامی مراحل باربری و اسباب کشی به یک شرکت معتبر باعث می‌شود که یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای بارسنتر داشته باشید.

حمل و نقل آسان با انتخاب مجموعه بار سنتر:

خدمات حمل و نقل و باربری برای مشتریان عزیز از صفر تا صد انجام می‌شود و شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب کشی خود را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که حمل بار در سرتاسر ایران برای شما انجام شود. وانت بار سازمان برنامه با ارائه پرسنل حرفه‌ای از جمله مشاوران با تجربه‌ای که در روز اسباب کشی به شما مشورت‌های لازم جهت انتخاب ماشین باربری، نوع اسباب کشی، تعداد کارگران ارسالی، مسافت طی شده، وسایل مورد نیاز و تجهیزات بسته‌بندی در کنار شما هستند تا هر سوالی که از آن‌ها دارید درباره اسباب کشی بپرسید. همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را از وانت بار سازمان برنامه دریافت نمایید این مجموعه با ۳۵ % تخفیف ویژه در کنار شما است تا حمل و نقل و خدمات باربری و اسباب کشی را انجام دهد.

وانت بار سازمان برنامه با ارسال پرسنل حرفه‌ای در روز اسباب کشی مراحل اسباب کشی را مو به مو برای شما انجام می‌دهد لازم نیست که شما دست به سیاه و سفید بزنید حتی با انتخاب تیم بسته‌بندی وانت بار سازمان برنامه شما می‌توانید تمامی لوازم منزل، ارگان‌های دولتی، لوازم دولتی، بیمارستان‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های خصوصی، را بسته‌بندی کنید بسته‌بندی را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که بسته‌بندی مناسبی را داشته باشید در کنار تیم حرفه‌ای جابجایی و حمل و نقل آسان و راحتی را داشته باشید همچنین شما می‌توانید جهت داشتن خدمات حرفه‌ای و مناسب صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم.

انتقال بار به ماشین‌های وانت بار سازمان برنامه:

وانت بار سازمان برنامه با مدیریت حرفه‌ای تمامی وسایل منزل شما را بیمه می‌کند بیمه نامه یکی از مراحل مهمی است که در اسباب کشی باید انجام شود در حین جابجایی و انتقال بار به مقصد مورد نظر شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید. تمامی وسایل شما بیمه می‌شود بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما وارد شود جابجایی و حمل و نقل برای شما انجام می‌دهیم دوستانی که قصد انجام اسباب کشی و باربری را دارند می‌توانند با مجموعه بارسنتر در ارتباط باشند.

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

وانت بار سازمان برنامه با ارسال کارگران نیرومند در روز اسباب کشی بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما را انجام می‌دهد جای هیچگونه نگرانی نیست. جابجا کردن لوازم سنگین کار سخت و دشواری است و اگر بخواهید به تنهایی این کار را انجام دهید به صورت صد در صد به بدن شما آسیب وارد می‌شود به همین خاطر ما با پیشرفت تکنولوژی و وسیله و تجهیزاتی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم راحتی را با آن‌ها هدیه خواهیم داد. وانت بار سازمان برنامه برای شما دوستان عزیز با چرخ‌های پایه‌دار لوازم سنگین مانند: گاز، یخچال، فریزر، را جابجا می‌کند و به شما این اطمینان را می‌دهد که در حین جابجایی بار شما با سلامت کامل به مقصد مورد نظر ارسال شود.
وانت بار سازمان برنامه برای شما دوستان عزیز حمل و نقل و جابجایی راحت را ارسال خواهد کرد تجهیزاتی که برای شما در نظر گرفته‌ایم شامل: چسب‌های نواری، نایلون‌های حباب‌دار، سلفون‌ها، کارتون‌های چند لایه، ضرب‌گیرها و برای بسته‌بندی رختخواب‌های خود نیز نگران نباشید زیرا ما با ترفندهای ویژه بسته‌بندی تمامی خدمات را برای شما انجام خواهیم داد. وانت بار سازمان برنامه با در نظر گرفتن تجهیزاتی مثل کارتون‌های چند لایه جابجایی را راحت کرده است تمامی وسایل شما در کارتون‌هایی که با ابعاد مختلف برای مشتریان در نظر گرفته شده است چیدمان می‌شود این کارتون‌ها دارای استحکام بالا هستند و جابجایی بار شما را به صورت حرفه‌ای انجام خواهند داد. صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که حمل بار راحت و بدون دردسر را از وانت بار سازمان برنامه دریافت نمایید.

ارسال کارگران مورد نیاز در اسباب کشی:

هر چند تعداد کارگر که مورد نیازتان باشد در روز اسباب کشی برای شما ارسال می‌شود جای هیچگونه نگرانی نیست کارگرانی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند مورد اطمینان هستند و مشتریان ما از نحوه عملکرد آن‌ها بسیار راضی بودند زیرا آن‌ها با دلسوزی تمام حمل بار و جابجایی را برای شما انجام می‌دهند.

پروسه باربری و اسباب کشی اگر به درستی انجام نشود ممکن است زمان‌بر و آسیب‌پذیر باشد به همین خاطر ما با تدابیر امنیتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی تیمی را برای شما ارسال می‌کنیم که در روز اسباب کشی در کنار شما باشند تا خدمات جابجایی و حمل و نقل اسباب کشی را برای شما انجام دهد. وانت بار سازمان برنامه با در نظر گرفتن شرایط ایمنی که برای وسایل مشتریان در نظر گرفته است به آن‌ها این اطمینان را می‌دهد که بار آن‌ها با سلامت کامل به مقصد مورد نظر ارسال شود همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری را به ما بسپارید ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستیم.

جهت رزرو و هماهنگی با وانت بار سازمان برنامه کافیست با شماره‌هایی که در صفحه در شده است در ارتباط باشید تیم حرفه‌ای بارسنتر به صورت شبانه روز در منزل مورد نظر شما حضور پیدا می‌کنند.

وانت بار سازمان برنامه با برنامه ریزی دقیق در اسباب کشی:

خدمات را برای شما با بسته بندی مناسب و برنامه‌ریزی خاص انجام می‌دهند برنامه‌ریزی یکی از کارهایی است که حتماً باید در اسباب کشی انجام شود به همین خاطر مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کند تا صفر تا صد مراحل اسباب کشی و باربری را انجام دهد. سپردن کارها به افراد کاردان و کاربلد باعث می‌شود که یک حمل و نقل راحت و بدون دردسر را داشته باشید تیم حرفه‌ای بارسنتر با در نظر گرفتن شرایط عالی و مناسبی که جهت باربری و اسباب کشی به مشتریان خود ارائه می‌دهد تمامی مراحل کار را برای آن‌ها در نظر گرفته است:

 1. ارسال کارگران نیرومند
 2. ارسال رانندگان حرفه‌ای
 3. تیم بسته‌بندی
 4. تیم چیدمان
 5. باربری
 6. ارسال ماشین مورد نیاز

تمامی این موارد در روز اسباب کشی برای شما انجام می‌شود کافیست که شرکت معتبر وانت بار سازمان برنامه را انتخاب نمایید تا از تمامی مراحل اسباب کشی و باربری برخوردار شوید.
جهت دسترسی به شعبه‌های متفاوت مجموعه بارسنتر می‌توانید با لینک‌های زیر در ارتباط باشید همچنین با مشاوره رایگان می‌توانید در هر کجای تهران و یا ایران قرار دارید شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی شما و اسباب کشی شما را به شما پیشنهاد دهیم تا با انتخاب این شعبه از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. شما می‌توانید با انتخاب شعبه‌های مورد نظر خود یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را از تیم حرفه‌ای مجموعه بار سنتر دریافت کنید.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند