گزینه مناسب برای انجام خدمات باربری شرکت وانت‌بار لواسانی  می باشد:

در صورت نیاز به خدمات باربری و اسباب‌کشی شما می‌توانید با تماس با وانت‌بار لواسانی تمامی مراحل باربری و جابجایی و حمل‌ونقل لوازم خود را به ما بسپارید. همچنین ما برای شما بسته‌بندی و حمل اثاثیه را انجام خواهیم داد بسته‌بندی با تجهیزات مدرن بار سنتر انجام می‌شود و شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای کاهش هزینه‌ها باربری می‌توانید با سپردن بار به افراد کاردان و کاربلد که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند خدمات شبانه‌روزی را از ما دریافت نمایید .

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار لواسانی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اگر قصد انجام اسباب‌کشی به‌صورت شبانه روزی را دارید ما برای شما تخفیف ۳۵% را در نظر گرفتیم که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار لواسان نیز با قیمت مناسب باربری حرفه‌ای را از ما دریافت نمایید. شما دوستان می‌توانید با باربری با وانت‌بار لواسان در ارتباط باشید و خدمات خود را به این مجموعه بسپارید .شرکت وانت‌بار لواسانی برای شما دوستان عزیز این خدمات را با کارگران نیرومند و پرسنل حرفه‌ای انجام می‌دهد حمل بار می‌توانید به ما بسپارید.

تمامی رانندگان این مجموعه به مسیر ها مسلط هستند:

در اولین مرحله اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی را انجام می‌دهیم با استفاده از تکنیک‌های اروپایی و تجهیزات مدرن و پیشرفته که در اختیار داریم برای شما وانت‌بار لواسانی تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کند و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به بار شما وارد شود آن ها را در ماشین‌های وانت‌بار لواسانی چیدمان خواهیم کرد .این چیدمان به‌صورت حرفه‌ای و خوش‌سلیقه انجام می‌شود تا بدون کوچک‌ترین ضربه به وسایلتان وارد شود. وسایل به‌صورت جمع‌بندی‌شده به مقصد ارسال می شود نگران نباشید ما این کار را به‌ صورت منظم انجام خواهیم داد .وانت‌بار لواسانی برای شما عزیزان حمل‌ و نقل درون‌شهری را با استفاده از ماشین‌های وانت انجام خواهد داد.

شما می‌توانید در هر منطقه از تهران زندگی می‌کنید نزدیک‌ترین شعبه بار سنتر را به محل زندگی خود انتخاب نمایید و خدمات برون‌شهری و حمل‌ونقل درون‌شهری را همراه با یک بیمه‌نامه معتبر که زیر نظر اتحادیه رسمی می‌باشد را از مجموعه بار سنتر دریافت نمایید.

حمل بار درون‌شهری برای شما عزیزان با ماشین‌های وانت انجام می‌شود همچنین شما می‌توانید از نیسان بارهای مجموعه بار سنتر نیز استفاده نمایید. وانت‌بار لواسان با استفاده از ماشین‌های عایق‌بندی شده در هر گجای تهران که قصد جابجایی بین‌شهری و حمل‌ونقل لوازم سنگین یا لوازم با حجم کم را دارید برای شما خدمات باربری را انجام خواهد داد. کافی‌ست به یک تماس تلفنی به این مجموعه زنگ بزنید.ما برای شما جا به جایی برون‌شهری را انجام خواهیم داد آماده حمل بار از تهران به سایر نقاط کشور می‌باشیم زیرا دارای ماشین‌های مخصوص مجهز هستیم که عایق‌بندی شده‌اند و همچنین رانندگان تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند. مجموعه وانت‌بار لواسانی برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته  استفاده از بیمه‌نامه در صورت جابجایی بین‌شهری و حتی برون‌شهری در اسباب‌کشی لازم است و شما باید حتما در هنگام حمل‌ و نقل از یک بیمه‌نامه استفاده کنید. تمامی قیمت‌هاد زیر نظر اتحادیه رسمی باربری می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از مجوز رسمی که این شرکت مجموعه بار سنتر  قرار داده‌ است با خیال راحت و آسوده خدمات  را انجام دهید و به هر نقطه ای که قصد جابجایی دارید به‌صورت بسته‌بندی‌شده بار را از ما تحویل بگیرید و با انتخاب وانت‌بار لواسان با خیال راحت می‌توانید به یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه و بدون استرس را در کنار پرسنل حرفه‌ای ما تجربه کنید در کنار شما دوستان عزیز هستیم .

بدون استرس لوازم خود را به وانت‌بار لواسانی  بسپارید:

وانت‌بار لواسانی برای شما دوستان عزیز حمل و بسته‌بندی انواع بارهای سبک و سنگین و انجام می‌دهد حمل‌ و نقل لوازم سنگین را می‌توانید به کارگران نیرومند که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با خیال راحت بسپارید زیرا ما برای شما دوستان عزیز بهترین پرسنل را در نظر گرفته‌ایم. که با دلسوزی تمام بار را جا به‌ جا می‌کنم و شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین صدمه به بارتان وارد شود با انتخاب وانت‌بار لواسانی همراه با کادری مجرب و کارگران توانمند یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه و بدون استرس را در کنار ما تجربه نمایید. تمامی کارگران ما دوره آموزشی خود را دیده‌اند پس نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید. زیرا آن‌ها بلدند که چگونه وسایل را برای شما جابه‌جا کنند و همچنین تیم بسته‌بندی وانت‌بار لواسانی برای شما تمامی لوازم را به‌صورت ایمن با استفاده از نایلون‌های حباب دار بسته‌بندی می‌کند تا بتوانید یک اسباب‌کشی آرام و بدون استرس را داشته باشید .ما برای شما عزیزان با انتخاب ماشین‌های وانت‌بار حمل بارهای سبک و انجام اسباب‌کشی در مسافت‌های کوتاه را با وانت بار جا به جا خواهیم کرد. بهترین انتخاب برای شما وانت‌بار می‌باشد ماشین‌های وانت‌بار که عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند به‌صورت روباز و مسقف مورد استفاده برای خدمات باربری و اسباب‌کشی قرار خواهند گرفت.

مشاوران وانت‌بار لواسانی  به شما کمک می کنند تا اسباب کشی خوب را تجربه کنید:

وانت‌بار لواسانی برای دسترسی بیشتر به مشتریان خود از ماشین‌های متنوعی مثل کامیون‌، ایسوزو،هیوندا ،خاور،نیسان بار استفاده می‌کند تا بتوانید هر نوع باری را که قابل اسباب‌کشی و جابجایی با این ماشین‌ها هستند به مقصد موردنظر انتقال دهند. انتخاب نوع ماشین طبق سلیقه شما می‌باشد و باید با توجه به حجم بار و نوع بار شما انتخاب شود که مشاوران ما دراین‌باره شما را کمک خواهند کرد. برای شما دوستان عزیز تنها با یک تماس تلفنی خدمات باربری را انجام می‌دهند اگر قصد جابجایی و حمل‌ و نقل را دارید شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روز با یکی از شماره‌های که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نزدیک‌ترین باربری و یا مجموعه حمل‌ و نقل بار سنتر را در محل زندگی خود انتخاب کنید. تا نزدیک‌ترین شعبه برای خدمات اسباب‌کشی و باربری  و ارسال ماشین‌ها را انجام دهیم. شما می‌توانید از تخفیف‌های متعددی که این شعبه ها برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید. ما در نقاط تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که دسترسی مشتریان خود را به این شعبه ها آسان کردیم و آن‌ها می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی و یا رزرو آنلاین از طریق وب‌سایت بار سنتر روز موردنظر خود را ثبت نمایند و اطلاعات موردنظر خود را ثبت نمایند تا در روز تعیین‌شده بدون هیچ اتلاف وقتی با ارسال نیروهای حرفه‌ای و کارگران حرفه‌ای  انجام خدمات را برای شما مهیا کنیم .

ارسال بار با شعبه های مختلف بارسنتر برای مشتریان انجام می شود:

همچنین شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و یک مشاوره رایگان با پرسنل وانت‌بار لواسان تماس بگیرید و نوبت خود را توسط این پرسنل ثبت نمایید پس مشتریان عزیز می‌توانند از طریق وب‌سایت بار سنتر و تماس تلفنی به‌راحتی روز موردنظر خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایند تا یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه در کنار تیم حرفه‌ای بار سنتر تجربه نمایند .نگران نباشید زیرا افراد آموزش‌دیده خود را برایشان ارسال می‌کنیم و هر چند تعداد کارگر که مورد نیازتان است را برایتان ارسال خواهیم کرد تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از متدهای روز دنیا از ما دریافت نمایید. مجموعه وانت‌بارهای بار سنتر برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را در نقاط مختلف تهران انجام می‌دهد عزیزانی که در محدوده فرشته زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به وانت‌بار فرشته ،حمل اثاثیه منزل فرشته، باربری فرشته، دسترسی داشته باشند و خدمات اسباب‌کشی خود را از این مجموعه دریافت نمایند. همچنین وانت‌بار دروس را برای شما دوستان عزیز با تخفیف‌های ۳۵% در محدوده دروس قرار داده‌ایم که شما می‌توانید اگر در این محدوده زندگی می‌کنید یا اطراف این محدوده قصد انجام اسباب‌کشی را دارید به‌راحتی به زیرمجموعه بار سنتر دسترسی داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این زیرمجموعه‌ها دریافت نمایید. همچنین برای شما دوستان عزیز وانت‌بار دزا شیب را در محدوده قرار داده‌ایم که آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی می‌باشد که شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران این وانت‌بار تماس بگیرید تا آن‌ها راهنمایی لازم را جهت اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص به شما بازگو کنند منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم .شما می‌توانید حتی در ایام تعطیل به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در ارتباط باشید همچنین برای انتقادات و پیشنهادات خود می‌توانید با مدیریت مجموعه بار سنتر در تماس باشید و به‌راحتی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این مجموعه با تخفیف‌ها و هزینه‌های مناسب باربری از ما دریافت نمایید تمامی هزینه‌های ما به‌صورت منصفانه برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا با انتخاب مجموعه بار سنتر از تخفیف‌های ویژه این مجموعه برای مشتریان خود قرار داده‌است برخوردار خواهید شد و هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش خواهید داد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار لواسانی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار لواسانی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار لواسانی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند