اسباب کشی با وانت‌بار فرمانیه یکی از بهترین انتخاب ها جهت انجام خدمات باربری می باشد:

حمل‌ و نقل آسان را با انتخاب یک شرکت معتبر انجام دهید انتخاب شرکت باربری و اسباب‌کشی به شما کمک می‌کند که تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با پرسنلی حرفه‌ای و افراد کاردان و باسابقه انجام دهید وانت‌بار فرمانیه در کنار شما دوستان عزیز است تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را به‌خصوص بسته‌بندی و چیدمان و حمل‌ونقل لوازم سنگین را برای شما عزیزان انجام دهد. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرمانیه صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به تیم کاردان بسپارید که در این زمینه دارای تجربه کاری بالا می‌باشند و می‌توانند خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما عزیزان با ماشین‌های متنوع و مجهز انجام دهند.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت‌بار فرمانیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما عزیزان می‌توانید تمامی مراحل بسته‌بندی را به این تیم بسپارید زیرا این تیم برای شما با تجهیزاتی که در اختیار دارد خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهد داد. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید تا در کنار شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی انجام شود. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از خدماتی که وانت‌بار فرمانیه برای شما عزیزان در نظر گرفته‌است با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها را هنمایی های لازم را جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما عزیزان انجام دهند.

بدون کوچک ترین صدمه ای بار خود را به مقصد مورد نظر ارسال کنید:

برای شما دوستان عزیز با ارسال تیم بسته‌بندی تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی می‌کنیم و اگر قصد جابجایی لوازم ادارات و ارگان‌های دولتی را دارید نیز می‌توانید با استفاده از وانت‌بار فرمانیه تمامی این خدمات را انجام دهید. وانت‌بار فرمانیه برای شما دوستان عزیز حمل و جابجایی لوازم ادارات و ارگان‌های دولتی را نیز انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. حمل‌ و نقل باید با تجهیزات انجام شود به‌همین خاطر بار سنتر برای شما با رعایت نکات ایمنی و اصولی اسباب‌کشی و باربری تمامی خدمات حمل‌ و نقل و باربری را انجام خواهد داد .

شما می‌توانید با خیال راحت و اطمینان کامل خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از روش‌ها و متد های روز دنیا انجام خواهیم داد.

با ارسال افراد متخصصی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم .تمامی افراد دارای مدرک، دانش و تخصص و حرفه می‌باشند و می‌توانند با مسئولیت‌پذیری تمام بار و برای شما دوستان عزیز جابه‌جا کنند. تمامی کارگرهای ما آموزش لازم را دیده‌اند که لوازم را بدون هیچ‌گونه آسیبی حمل‌ و نقل کنند. این کار احتیاج به تجربه دارد که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرمانیه کارگران را انتخاب کنید که دارای نیروی انسانی بالا و همچنین تجربه کاری بالا می‌باشند .ما برای شما دوستان عزیز بدون کوچک‌ترین آسیبی وسایل را جابه‌جا می کنیم. برای شما فعالیت‌های باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد در طول اسباب‌کشی تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم زیرا سلامتی‌ شما برای ما اهمیت دارد وانت‌بار فرمانیه برای شما خدمات باربری را به‌صورت کامل انجام می‌دهد و شما می‌توانید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از تیم حرفه‌ای ما استفاده نمایید.

وانت‌بار فرمانیه هزینه های باربری را برای مشتریان به چه صورت در نظر گرفته است؟

ما برای شما بسته‌بندی تخصصی را با استفاده از بهترین تجهیزات انجام می‌دهیم و شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه آسیب و صدمه بار را در مقصد موردنظر به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید. ما برای شما ارسال کارگران زبده و نیرومند تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم. پس خدمات بسته‌بندی که یکی از اصولی‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل بسته‌بندی می‌باشد را برای شما دوستان عزیز با استفاده از تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری انجام خواهد شد. وانت‌بار فرمانیه برای شما عزیزان تعرفه‌های باربری را با بهترین قیمت‌ها و هزینه‌ها در نظر گرفته‌است اما باید بدانید که مبلغ ثابتی را نمی‌توان برای اسباب‌کشی  در نظر گرفت. و هزینه ها اسباب‌کشی به عوامل متعددی بستگی دارد که می‌تواند در هزینه‌های شما تاثیر گذاشته باشد. اما ما طبق تعرفه اتحادیه باربری برای شما هزینه اسباب‌کشی را در نظر گرفته‌ایم و تمامی هزینه‌های وانت‌بار فرمانیه از زیر نظر اتحادیه باربری عبور کرد پس با خیال راحت می‌توانید باربری و وانت‌بار و انتخاب کنید که با تخفیف‌های ۴۰% برای شما خدمات بسته‌بندی و انواع خدمات باربری وچیدمان و جابجایی را انجام می‌دهد.

 • البته باید بدانیم تعداد طبقات یک آپارتمان می‌تواند در هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی تأثیرگذار باشد
 • همچنین مسافتی که قرار است ماشین‌های باربری برای شما بار را جابه‌جا کنند می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌ها کاهش و یا افزایش ایجاد پیدا کند .
 • تعداد کارگرانی که برای شما ارسال خواهیم کرد نیز می‌تواند هزینه‌های اسباب‌کشی را تغییر دهد.
 • شما می‌توانید برای استفاده از خدمات vip اسباب‌کشی مثل بسته‌بندی و چیدمان هزینه‌های جداگانه‌ای را که این نیز می‌تواند در هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی تاثیر گذاشته باشد پرداخت کنید.
 • حمل‌ و نقل لوازم سنگین نیز می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌ها تاثیر بگذارد اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا شما با انتخاب وانت‌بار فرمانیه با ۴۰% تخفیف مراحل اسباب‌کشی خود را انجام می‌دهند و همین باعث کاهش هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی می‌باشد.

ماشین های مجهز وانت‌بار فرمانیه به صورت استاندارد  باربری را انجام می دهند:

به‌همین خاطر شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب  مراحل اسباب‌کشی و خدمات باربری را از یک تیم حرفه‌ای و مجرب دریافت نمایید. وانت‌بار فرمانیه برای شما دوستان عزیز با مناسب‌ترین و نازل‌ترین قیمت‌ها خدمات باربری را انجام خواهد داد ما برای شما خودروهای متنوعی را در نظر گرفته‌ایم که در سلامت رسیدن بار شما بسیار تاثیرگذار می‌باشد. انتخاب ماشین باربری یکی از مراحل انجام اسباب‌کشی می‌باشد برای حمل‌ و نقل اثاثیه احتیاج به یک ماشین باربری مناسب دارید که خدمات جابه‌جایی را برای شما انجام دهد. ماشین‌های باربری که بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است یکی از مدرن‌ترین ماشین‌ها و مجهزترین ماشین‌ها می‌باشد که دارای استانداردها می‌باشد شما می‌توانید تمامی ماشین‌های مورد نظر خود را به‌صورت روباز و مسقف از وانت‌بار فرمانیه دریافت نمایید. تمامی وانت‌بارها مجهز و کف‌پوش شده هستند و به‌صورت عایق‌بندی شده برای شما بار جابه‌جا می‌کنند تا در حین اسباب‌کشی صدمه‌ای به بار شما وارد نشود. دیگر دغدغه و نگرانی نخواهید داشت زیرا ماشین‌هایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم موکت شده هستند و در صورت بروز هر گونه صدمه از صدمه دیدن به بار جلوگیری می‌کنند. ما بار را برای شما دوستان عزیز با ایمنی کامل جابجا خواهیم کرد با انتخاب وانت‌بار فرمانیه و انتخاب ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار شما می‌توانید هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید. البته ما برای جابجایی و باربری شما دوستان عزیز از ماشین‌های :

 1. خاور
 2. کامیون
 3. ایسوزو
 4. هیوندا

استفاده خواهیم کرد و شما با استفاده از این ماشین‌ها می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به‌صورت مجهز و استاندارد انجام دهید. به قیمت این ماشین با وانت‌بارها نیسان بارها متفاوت می‌باشد اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا قیمت‌هایی که برای شما وانت‌بار فرمانیه در نظر گرفته‌است همگی منصفانه می‌باشد .اما با انتخاب ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار هم می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید هم در وقت خود صرفه‌جویی کنید بلکه با ارسال در مسافت بین‌شهری و مسافت‌های کوتاه جابه‌جایی‌ها برای شما دوستان عزیز با سرعت بیشتری انجام خواهد شد منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

با انتخاب بار سنتر به استرس اسباب کشی پایان دهید:

اسباب‌کشی یکی از کارهایی است که باید حتما به افراد متخصص سپرده شود زیرا اگر این کار را نکنید هم‌زمان زیادی را باید صرف اسباب‌کشی و باربری کنید هم این که هزینه‌های زیادی را باید بابت پرداخت ماشین‌های متنوع باربری یا پیدا کردن کارتن اسباب‌کشی پرداخت کنید .اما ما برای شما تمامی این خدمات را به‌صورت اصولی و حرفه‌ای همراه با تیم تخصصی انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرمانیه خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از تیم حرفه‌ای دریافت نمایید.که در این زمینه دارای تجربه کاری بالا می‌باشند و برای شما تمامی خدمات و مراحل را با استفاده از مناسب‌ترین تجهیزات و مناسب‌ترین افراد انجام خواهند داد . با سپردن بار به افراد کاردان دیگر دغدغه و استرس اسباب‌کشی را ندارید یا این‌که نگرانی این را ندارد که وسایلتان صدمه ببیند یا بشکنند یا کم شود زیرا تمامی کارگرانی که در وانت‌بار فرمانیه مشغول فعالیت هستند برای شما تمامی این خدمات را انجام می‌دهد .بار سنتر برای شما دوستان عزیز صفر تا صد تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از ترفندهای ویژه انجام می‌دهد که شما می‌توانید با انتخاب این وانت‌بار تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید که در این زمینه دارای تخصص می‌باشند و با خیال راحت از دغدغه و استرس اسباب‌کشی دور بمانید و کار را به افراد ماهر و کاربلد که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید. تا برای شما مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از تخصصی که داریم انجام دهیم .

شعبه های وانت بار فعال بارسنتر:

 1. وانت بار نظام آباد
 2. وانت بار اراج
 3. وانت بار هفده شهریور
 4. وانت بار خاوران
 5. وانت بار تکاوران 

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار فرمانیه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار فرمانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار فرمانیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند