در وانت‌بار فرشته چه خدماتی برای مشتریان انجام می شود؟

وانت‌بار فرشته با کارگران ماهر و حرفه‌ای آماده‌است که خدمات باربری و حمل‌ونقل لوازم منزل ،حمل‌ ونقل لوازم سنگین ،جابجایی بین‌شهری، اسباب‌کشی و جهیزیه عروس و بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز در تمامی روزهای هفته انجام می دهد. ما برای شما اسباب‌کشی را آسان می‌کنیم در سرتاسر تهران حتی ارسال بار به خارج از شهر را انجام خواهیم داد. شرکت باربری بار سنتر دارای سابقه طولانی در امر اسباب‌کشی می‌باشد و دارای زیرمجموعه‌های زیادی می‌باشد که وانت‌بار فرشته یکی از زیرمجموعه‌ هایی است که شرکت بارسنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار فرشته

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرشته که در محدوده فرشته قرار دارد از تخفیف ۳۵% این شرکت برخوردار شوید ما برای شما بهترین خدمات باربری و اسباب‌کشی را همراه با کارگران ماهر و باتجربه انجام می‌دهیم. بسته‌بندی اثاثیه منزل را نیز برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم با استفاده از کارتن‌های محکم خدمات حمل‌ و نقل و جابه‌جایی را انجام می‌دهیم .

چزا بایدتجهیزات بسته بندی در اسباب کشی مقاوم باشد؟

خیالتان راحت باشد که بار شما در هنگام جابه‌جایی صدمه‌ای نمی‌بیند زیرا وانت‌بار فرشته از کارتن‌ها و مقواهای چند لایه استفاده می‌کند که این یکی از تجهیزات بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است. خدمات به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود شما می‌توانید در هفت روز هفته و حتی به‌صورت شبانه قصد انجام اسباب‌کشی را دارید از وانت‌بار فرشته استفاده نمایید. خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این وانت‌بار بسپارید لازم نیست که در طول اسباب‌کشی شما دست به سیاه سفید بزنید ما برای شما این کار را انجام می‌دهیم.

استرس روزهای اسباب‌کشی را نداشته باشید زیرا ما با استفاده از برنامه‌ریزی‌های دقیق و خاص در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات اسباب‌کشی را با کیفیت بالا بدون کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما توسط وانت‌بار فرشته انجام خواهیم داد.

وانت‌بار فرشته برای شما خدمات متنوع اسباب‌کشی را با اسباب‌کشی با کیفیت بالا انجام می‌دهد ما در مناطق مختلف تهران شناخته‌شده هستیم و شما می‌توانید از مجموعه باربری‌ها بار سنتر در تهران مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را دریافت نمایید .یکی از خدمات مهمی که ما در باربری برای شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم انجام خدمات بسته‌بندی و ارسال تیم بسته‌بندی می‌باشد و این تیم با برنامه‌ریزی و اجرای کامل خدمات بسته‌بندی برای شما به‌صورت حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل و ایمن‌سازی می‌کند .ایمن‌سازی شامل:بسته‌بندی حرفه‌ای می‌باشد که با استفاده از کارتن‌های چند لایه بابل رپ ها و وکیوم ها، نایلون‌های حباب دار و سلفون ها انجام می‌شود. حمل‌ونقل و ارسال بار  از مکانی به مکان دیگر با توجه به تجهیزات ویژه برای شما صورت می‌گیرد و شما می‌توانید تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی خود را با ایمنی کامل انجام دهید. وانت‌بار فرشته آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به‌صورت تضمینی برای شما می‌باشد به‌همین خاطر یک بیمه‌نامه معتبر و برایتان در نظر گرفته‌است تا هنگام اسباب‌کشی از آن استفاده کنید.

وانت‌بار فرشته لوازم شکستنی را به چه صورت حمل و نقل می کند؟

نگران جابه‌جای لوازم شکستنی و حساس خود نباشید زیرا ما با ارائه خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای و ایمن برای شما اسباب‌کشی و جابجایی لوازم شکستنی را نیز انجام دهیم این لوازم با احتیاط بیشتری بسته‌بندی می‌شوند و برای جلوگیری از آسیب دیدن با استفاده از سلفون ها و چسب‌های نواری از آن‌ها استفاده می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبیند. وانت‌بار فرشته برای شما این خدمات را به‌صورت حرفه‌ای انجام خواهد داد ارسال بار از تهران به شهرستان نیز انجام می‌شود ما برای شما اسباب‌کشی و جابجایی بین‌شهری و خارج از شهر را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرشته از تهران به هر شهری که می‌خواهید ارسال پا را داشته باشید. با استفاده از ماشین‌های وانت‌بار می‌توانیم جابه‌جایی بار در مسافت‌های کوتاه و بین‌شهری را نیز تجربه کنید. برای انتقال بار خود می‌توانید از دیگر ماشین‌های بارسنتر مثل:

  1. کامیون‌های  ۶ و ۷ متری،
  2. ایسوزو،
  3. خاور،
  4. هیوندا ،

استفاده نمایید و یک اسباب‌کشی ایمن را با انتخاب این ماشین‌ها از ما دریافت نمایید .شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت بار سنتر یک رزرو آنلاین را نیز داشته باشید. اگر دغدغه شما پیدا کردن یک سرویس باربری مطمئن است شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر از زیرمجموعه‌های متنوعی که برای شما دوستان عزیز در هر کجای تهران قرارداده است بهره‌مند شوید و به‌صورت آنلاین روز اسباب‌کشی موردنظر خود را انتخاب کنید تا در روز تعیین‌شده برای شما بدون کوتاه‌ترین کوچک‌ترین اتلاف وقتی نیروهای خود را ارسال نماییم.

شما می توانید به صورت جداگانه از تمامی خدمات وانت‌بار فرشته بهره مند شوید:

ما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم تمامی وسایل را برای مشتریان خود بیمه می‌کنیم که بدون دغدغه و استرس بار موردنظر را جابه‌جا کنید ما به شما تضمین می‌دهیم که در حین جابه‌جایی کوچک‌ترین صدمه‌ای برای وسایل شما پیش نیاید و به‌همین خاطر یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب شرکت بار سنتر از این بیمه‌نامه برخوردار شوید. مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب‌کشی توسط شما انجام می‌شود و توسط مشاوران ما ثبت خواهد شد. آن‌ها اطلاعات را از شما دریافت خواهند کرد تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما باشند. وانت‌بار فرشته برای شما عزیزان در راستای هدف خود کیفیت را قرار داده‌است ما در تلاش هستیم که یک کار با کیفیت را برای شما مشتریان عزیز قرار دهیم تا شما بتوانید به‌راحتی از خدمات اسباب‌کشی و باربری بهره‌مند شوید به‌همین خاطر قیمت‌های مناسبی را برای باربری و اسباب‌کشی برای شما در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب مجموع بارسنتر را از تخفیف‌های ویژه که تا سقف ۴۹% برای مشتریان خود قرار داده‌است بهره‌مند شوید و هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید. دیگر لازم نیست هزینه‌های گزافی را بابت باربری و اسباب‌کشی پرداخت کنید بلکه شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار فرشته با هزینه‌های مناسب باربری یک اسباب‌کشی عالی و بی‌نقص را انجام دهید .

با توجه به شرایط کنونی جامعه ما برای شما دوستان عزیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منزل شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی برای شما انجام می‌دهیم زیرا سلامتی شما برای ما بسیار اهمیت دارد . نگران نباشید بدون آسیب دیدن وسایل شما به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد و شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید خدمات باربری و اسباب‌کشی را با پشتیبانی بیست و چهار ساعت از وانت‌بار فرشته دریافت نمایید. هم چنین شما می‌توانید چند درخواست هم‌زمان از ما داشته باشید ما برای شما به‌صورت جداگانه هرکدام از آن‌ها را انجام می‌دهیم:

  • ارسال کارگران خالی
  • ارسال تجهیزات بسته‌بندی
  • ارسال ماشین‌های باربری
  • ارسال تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان

هر کدام را می‌توانید به‌صورت جداگانه از وانت‌بار فرشته دریافت نمایید .انتقال بار در محل جدید که قرار است به آن اسباب‌کشی کنید اهمیت زیادی دارد به‌همین خاطر شما باید از ماشین‌های باربری مجهز و همچنین کارگران حرفه‌ای استفاده کنید که این خدمات را برای شما با اطمینان کامل بدون هیچ نقصی انجام دهند . شما می‌توانید برای اسباب‌کشی به منزل جدیدتان از کارگران و وانت‌بار فرشته استفاده نمایید تمامی این کارگران به‌صورت حرفه‌ای عمل می‌کنند و مراقب لوازم شما هستند تا بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد موردنظر ارسال شود . همچنین ما با مدیریت بالایی که در اسباب‌کشی برای شما در نظر گرفته‌ایم از کارشناسان اسباب‌کشی استفاده می‌کنیم تا هنگام جابجایی وسایل و اسباب‌کشی بر روی نحوه اسباب‌کشی نظارت داشته باشند تا کوچک‌ترین مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید. شما می‌توانید چیدمان وسایل منزل خود را به تیمی چیدمان باربری بارسنتر بسپارید تا از جابه‌جایی لوازم سنگین  دور بمانید .ما برای شما تمامی حمل‌ونقل لوازم سنگین و جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید تمامی وسایل خود را به صورت آن باکس شده از وانت‌بار فرشته دریافت نمایید .آن‌ها می‌دانند که وسایل را در کجا قرار دهند همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی مثل: تلویزیون ،گاز ،یخچال ،را برای شما انجام می‌دهند و دیگر لازم نیست که خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید بلکه با سپردن کار به تیم‌های مختلفی که با سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است می‌توانیم مراحل اسباب‌کشی را تقسیم کنید.

بارسنتر در چه شعبه هایی خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد؟

این حمل‌ و نقل و باربری را در هر منطقه از تهران که هستید می‌توانید از بار سنتر دریافت نمایید اگر قصد جابجایی بار در مسافت‌های کوتاه را دارید می‌توانید از ماشین‌های وانت‌بار بار سنتر استفاده نمایید و اگر قرار است که یک اسباب‌کشی در مسافت‌های خارج از شهر را انجام دهید ما به شما کامیون‌ها و دیگر ماشین‌های باربری بار سنتر را پیشنهاد می‌دهیم تا با خیال راحت به این خدمات را از ما دریافت نمایید. در نقاط مختلف تهران شما می‌توانید به مجموعه باربری‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از این مجموعه‌ها دریافت نمایید. این مجموعه شامل موارد زیر می‌باشد:

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار فرشته بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار فرشته استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار فرشته کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند