ارسال بار به شهرستان با وانت‌بار شمیرانات:

برای حمل بار خود به شهرستان احتیاج به یک وانت‌بار و یک مجموعه باربری دارید شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر به ماشین‌های متنوع این مجموعه برای مشتریان خود قرار داده‌است به‌راحتی دسترسی داشته باشید وانت‌بار شمیرانات برای شما دوستان عزیز در محدوده شمیرانات خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد بسیاری از مشتریان خواستار حمل‌ونقل و جابجایی لوازم  در مسافت‌های کوتاه می‌باشند. به‌همین خاطر به ماشین‌های احتیاج دارند که برای جابجایی مسافت‌های کوتاه و وسایل‌های حجم کم جابه‌جایی را انجام می دهند به‌همین خاطر ما برای شما وانت‌بار شمیرانات را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و اثاثیه منزل خود را با استفاده از این وانت‌بارها انجام دهید.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار شمیرانات

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

در میان این اسباب‌کشی ها گاهی قصد جابجایی لوازم با حجم کم و سبک و در مسافت کوتاه را دارید به‌همین خاطر انتخاب ماشین‌هایی مثل کامیون و ایسوزو نمی‌تواند گزینه مناسب برای این جابه‌جایی باشد زیرا باید هزینه زیادی را بابت آن پرداخت کنید و این ماشین‌ها ممکن است در حین جابجایی در روند اسباب‌کشی شما کندی را ایجاد کند اما ما برای شما با انتخاب ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار خدمات بین‌شهری و جابه‌جایی را انجام خواهیم داد و شما می‌توانید با انتخاب این ماشین‌ها جابه‌جایی‌های بین‌شهری در مسافت‌های کوتاه را انجام دهید.

با انتخاب وانت‌بار شمیرانات از تخفیف های استثایی بارسنتر برخوردار شوید:

وانت‌بار شمیرانات برای شما مشتریان عزیز قیمت‌های باربری مناسبی را در نظر گرفته‌است که با انتخاب این وانت‌بار می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب از گرانی‌های اسباب‌کشی و خدمات باربری دور خواهید ماند زیرا مجموعه بار سنتر تا سقف ۴۹% تخفیف  را برای مشتریان خود قرار داده‌است و می‌توانید با انتخاب این مجموعه  هزینه‌های اسباب‌کشی خود را نصف نمایید. ما به شما تضمین می‌دهیم که از بهترین کارگرها و بهترین پرسنل ها برای جابجایی وسایل شما استفاده می‌کنیم .پس با خیال راحت و آسوده وسایل خود را به ما بسپارید زیرا بسیاری از مشتریان حساس هستند به‌همین خاطر آن‌ها نگران شکستن و یا آسیب دیدن وسایل خود در حین اسباب‌کشی می‌باشد ما برای تضمین دادن به شما از یک بیمه‌نامه معتبر استفاده می‌کنیم در صورت شکستن هر وسایل یا گم شدن وسایل شما برای شما دوستان عزیز خسارت واردشده را جبران خواهیم کرد .

با انتخاب وانت‌بار شمیرانات خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید ارسال نمایید.  شرکت وانت‌بار شمیرانات را برای شما حمل‌ و نقل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهد می‌توانید از مجموعه بار سنتر ماشین‌های متنوعی را جهت جابجایی و باربری انتخاب نمایید.

زیرا ما دارای چندین نوع ماشین و مجهز و استاندارد می‌باشیم که در صورت اسباب‌کشی شما می‌توانید ماشین مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. در این‌باره مشاوران ما به شما راهنمایی‌های لازم را بازگو می کنند و آماده خدمت‌رسانی به شما دوستان عزیز هستند تا از تهران به دورترین شهرستان کشور حمل‌ و نقل و جابه‌جایی را برای شما انجام دهند شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت بار سنتر مراجعه نمایید و هر سوالی که دارید آن‌ها با صبوری تمام پاسخ‌گو سوالات شما دوستان عزیز هستند جهت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

چرا باید برای مراحل باربری وانت‌بار شمیرانات را انتخاب کنیم؟

ما برای شما خدمات متنوعی را در این مجموعه در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب این مجموعه از خدمات زیر بهره‌مند شوید:

 • با انتخاب وانت‌بار شمیرانات در زمان خود صرفه‌جویی خواهید کرد.
 • همچنین برای شما با ارسال رانندگان حرفه‌ای و بلد در مسافت‌های طولانی و در مسافت‌های کوتاه بدون کوچک‌ترین ترافیکی و صدمه دیدن به بار شما را به مقصد موردنظر ارسال خواهیم کرد.
 • ارسال تیم چیدمان که به‌صورت اصولی و حرفه‌ای طبق سلیقه شما مشتریان دکوراسیون منزل را نیز انجام می‌دهند.
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی حرفه‌ای جهت بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما دوستان عزیز.
 • شما می‌توانید با استفاده از برنامه‌ریزی دقیق خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از تیم حرفه‌ای وانت‌بار شمیرانات دریافت نمایید.
 • استفاده از بیمه‌نامه و بارنامه دولتی که تضمین رسیدن بار به سلامت را به شما خواهد داد.
 • نصب و راه‌اندازی لوازم برقی مانند: تلویزیون، گاز، ظرف‌شوئی ،که به‌تنهایی این کار برای شما ممکن است دشوار باشد اما پرسنل ما با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارند اینکار را برای شما انجام می‌دهند.
 • استفاده از کارگران دور دیده و نیرومند برای جابجایی و حمل‌ونقل بارهای سنگین به تعداد موردنظر شما ارسال خواهد شد.
 •  پشتیبانی بیست و چهار ساعته و مشاوره رایگان را می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر از پرسنل ما دریافت نمایید تا هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید از آن‌ها پرس‌وجو کنید .

برای بسته بندی مناسب چه لوازمی احتیاج داریم؟

ما با داشتن رانندگان حرفه‌ای برای شما خدمات باربری و جابجایی را انجام خواهیم داد شما می‌توانید حمل بار به شهرستان را به‌صورت ارزان از ما دریافت نمایید زیرا تمامی قیمت‌ها منصفانه است وزیر نظر اتحادیه باربری کشور قرار گرفته‌است. شما می‌توانید در ایام در تمامی ایام سال حتی در روزهای تعطیل و شرایط بد آب‌وهوایی مانند برف و باران از مجموعه بار سنتر جهت جابجایی و اسباب‌کشی خود استفاده نمایید. زیرا تمامی ماشین‌های عایق‌بندی هستند و کف‌پوش شده هستند همچنین ماشین‌ها به‌صورت روباز و سربسته برای مشتریان در نظر قرار گرفته‌اند تا جابجایی و حمل‌ و نقل خود را با ایمنی بیشتر برای شما انجام دهیم. وانت‌بار شمیرانات در کنار شما دوستان عزیز می‌باشد انجام خدمات بسته‌بندی به‌تنهایی کار زمانبری می‌باشد اما مدیریت مجموعه بار سنتر برای حل این مشکل تیمی را برای شما ارسال می‌کند که متخصص در امور بسته‌بندی لوازم منزل و ادارات شما می‌باشد هم چنین تجهیزاتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به ایمنی وسایل شما کمک می‌کند .شما می‌توانید تجهیزات بار سنتر را به‌صورت جداگانه و یا با انتخاب تیم‌های بسته‌بندی از ما دریافت نمایید تمامی تلاش ما بر این است که تمامی لوازم شما با ایمنی کامل جابجا شود. به‌همین خاطر وسایل را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که با انتخاب این وسایل می‌توانید یک اسباب‌کشی و بسته‌بندی بی‌نقص را از بارسنتر تحویل بگیرید. این وسایل شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. کارتن‌های رگال دار
 2. کارتن‌های چند لایه مقاوم
 3. چسب‌های نواری پهن
 4. ماژیک
 5. طناب‌ها
 6. بابل رپ و ضرب گیرها
 7. وکیوم ها
 8. نایلون‌های حباب دار
 9. سلفون ها

شما می‌توانید جهت انتخاب این وسایل یک بسته‌بندی ایمن و مقاوم را از ما تحویل بگیرید وجود کارتن‌های اسباب‌کشی در بسته‌بندی بسیار ضروری می‌باشد به‌همین خاطر باید کارتون‌هایی را انتخاب کنید که دارای مقاومت بالا می‌باشد. وانت‌بار شمیرانات برای شما عزیزان کارتن‌های چندلایه را در نظر گرفته‌است که با استفاده از چسب‌های نواری این کارتن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم تا با خیال راحت آن‌ها را در حین جابه‌جایی  به وسایل و ماشین‌های باربری انتقال دهیم .همچنین وجود نایلون‌های حباب دار و سلفون ها در اسباب‌کشی نقش بسیار مهمی دارد زیرا وسایل شما در حین جابجایی نباید صدمه و آسیب ببیند نایلون‌های حباب دار می‌تواند محافظ خوبی برای جابجایی وسایل شما باشند . همچنین سلفون ها جهت جلوگیری از کثیف شدن و وسایل شما استفاده خواهد شد شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ما به مشاوره لازم را جهت اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز می‌دهیم تا در کمترین زمان ممکن بار و اثاثیه خود را به مقصد موردنظر خود ارسال نمایید .

دسترسی به شعبه های بارسنتر به چه صورت انجام می شود؟

همچنین حمل بار به شهرستان برای شما دوستان عزیز انجام خواهد شد تفاوت قیمت‌ها تفاوت قیمت‌های باربری در حمل بار درون‌شهری نسبت‌به حمل بار برون‌شهری متفاوت است اما نگران نباشید زیرا تمام مجموعه بار سنتر دارای تخفیف‌های متعدد می‌باشد که شما می‌توانید تا سقف ۴۹% از این از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید شعبه‌های متعددی را برای شما جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما امکان حمل بار به ت به شهرستان و حمل بار درون‌شهری را با انتخاب این شعبه‌ها می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن  حمل نقل مناسبی داشته باشید این شعبه‌ها دارای تخفیف‌های متعددی می‌باشد که در محدوده‌های مختلفی برای مشتریان خود قرار داده‌ایم تا خدمات حمل‌ و نقل و اثاث‌کشی خود را از این شعبه‌ها دریافت نماید :

 1. وانت‌بار نظام‌آباد
 2. باربری میدان راه‌آهن
 3. وانت‌بار تکاوران
 4. باربری آیت‌الله کاشانی
 5. وانت‌بار دزا شیب
 6. وانت‌بار لواسانی

وانت‌بار شمیرانات برای راحتی شما دوستان عزیز تمامی ماشین‌ها را کف‌پوش و عایق‌بندی کرده‌است پس با خیال راحت می‌توانید بار خود را به ما بسپارید و بدون هیچ استرس و دغدغه‌ای بار را در مقصد از ما تحویل بگیرید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار شمیرانات بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار شمیرانات استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار شمیرانات کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند