جا به جایی با وانت‌بار دردشت:

یکی از مسائلی که امروز با آن روبرو هستیم حمل وسایل منزل و جابجایی می‌باشد که شاید به‌تنهایی برای شما کار سختی باشد یا بسیار زمان گیر باشد با انتخاب وانت‌بار دردشت می‌توانید خدمات باربری خود را به بهترین شکل ممکن از ما بهره از ما دریافت نمایید .

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار دردشت

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

در صورت آشنا نبودن با یک باربری مناسب ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که مجموعه باربری بار سنتر را انتخاب کنید تا با انتخاب   آن یک خدمات اسباب‌کشی مناسب برای شما دوستان عزیز را در کنارتان انجام دهیم. وانت‌بارهایی که در سطح شهر تهران وجود دارد هیچ کدام از آن‌ها سرویس‌هایی که وانت‌بار دردشت برای مشتریان خود ارائه می‌دهند را ارائه نخواهند داد به‌همین خاطر با انتخاب وانت‌بار دردشت با پیشرفت فناوری و تکنولوژی‌های اسباب‌کشی در کنار شما هستیم تا خدمات را تنها با یک تماس تلفنی برایتان انجام دهیم.

خدمات باربری و اسباب کشی برای مشتریان:

اگر شما نیاز به خدمات باربری و اسباب‌کشی دارید می‌توانید از چندین روز قبل به ما خبر دهید تا وانت‌بار دردشت با یک سرویس مناسب تمامی این خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهد وانت‌بار دردشت به‌منظور ارائه خدمات بهتر برای همشهریان عزیزی که در سطح تهران زندگی می‌کنند برای شما عزیزان خدمات متفاوتی را در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دردشت از این خدمات بهره‌مند شوید. خدمات مثل بسته‌بندی، چیدمان ،باربری، اسباب‌کشی ،را می‌توانید تنها با انتخاب وانت‌بار دردشت از ما دریافت نمایید. ما برای شما عزیزان تماس تلفنی را آزاد گذاشتیم شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران وانت‌بار دردشت ثبت نمایید. کافی‌ست با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید ما به‌صورت شبانه‌روز پاسخ‌گوی شما دوستان عزیز می‌باشیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دردشت از بهترین نیروهای ورزیده و با دقت ما بهره‌مند شوید.

در کنار شما دوستان عزیز باشند و تمامی این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان انجام دهند. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی از خدماتی که وانت‌بار دردشت برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید پس همین الان تلفن را بردارید تا مراحل اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. وانت‌بار دردشت با ارائه خدمات بسته‌بندی برای مشتریان خود راحتی را به آن‌ها هدیه داده‌اند. شما می‌توانید تیم بسته‌بندی ما را دریافت نمایید تا تمامی وسایل خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسته‌بندی کنید و آن‌ها با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار دارند تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید این خدمات را از ما دریافت نمایید تا در کنار شما باشیم و تمامی وسایل شما بسته‌بندی کنیم وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده در کارتن‌های چند لایه قرار می‌گیرد و ما لوازم شکستنی را از دیگر لوازم برای شما جداسازی می‌کنیم تا هنگام جابه‌جایی توسط پرسنل ما صدمه‌ای نبینند شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دردشت تمامی وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل بگیرید و حتی ریزترین وسایل شما را در جعبه ها قرار می‌دهیم .و لوازم سنگین مثل یخچال، میزهای ناهارخوری، که بسته‌بندی آن‌ها کار سختی است را به ما بسپارید زیرا ما باتجربه کاری که در اختیار داریم تمامی لوازم را با استفاده از تجهیزات وانت‌بار دردشت برایتان بسته‌بندی خواهیم کرد. بسته‌بندی به صورتی انجام می‌شود که لوازم شما به‌صورت صددرصد ایمن خواهند شد پس نگران شکستن لوازم‌تان نباشید زیرا شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دردشت تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید.

ما برای شما چیدمان وسایل منزل را نیز انجام می‌دهیم آن باکس کردن وسایل را می‌توانید با رزرو تیم چیدمان وانت‌بار دردشت در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید تمامی لوازم خود را که در کارتن‌ها و مقواهای چندلایه چیدمان شده‌است و از وانت‌بار دردشت دریافت نمایید و تمامی لوازم شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده برایتان در ماشین‌های باربری قرار دهیم و همچنین بعد از تخلیه بار توسط کارگران نیرومند وانت‌بار دردشت آن‌ها را برای شما در منزل جدیدتان چیدمان خواهیم کرد.

تمامی لوازمی که بسته‌بندی شدن را آن باکس می‌کنیم و در سر جای خود قرار می‌دهیم همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی شما را برایتان انجام می‌دهیم. جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام خواهیم داد و در جای خود قرار می‌دهیم بدون کوچک‌ترین وسیله‌ای در منزلتان بدون آنباکس شدن منزل را ترک نخواهیم کرد و در کنارتان هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم.با انتخاب وانت‌بار دردشت می‌توانید تمامی لوازم سنگین خود را به ما بسپارید تا ما آن‌ها را برای شما دوستان عزیز باز کنیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار دردشت خدمات بسته‌بندی را از ما دریافت نمایید. خدمات بیمه و بارنامه دولتی را می‌توانید از وانت‌بار دردشت دریافت نمایید.

هزینه ای متفاوت در وانت‌بار دردشت:

نرخ‌های وانت‌بار از تهران به شهرهای دیگر متفاوت می‌باشد به دلیل نوسان قیمت‌ها نمی‌توان یک‌قیمت ثابت را برای مشتریان خود در نظر گرفت همچنین نرخ ثابتی را نمی‌شود برای حمل بار و انتخاب نوع خودروها در نظر گرفت .نیاز است که شما با کارشناسان ما تماس بگیرید و آن‌ها سوالات لازم را درباره نحوه اسباب‌کشی و نوع اسباب‌کشی شما و انتخاب ماشین باربری دریافت نمایند تا بتوانند یک‌قیمت ثابت را برای شما دوستان عزیز در نظر بگیرند. اما نگران نباشید زیرا شما با انتخاب وانت‌بار دردشت از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه نیز بهره‌مند خواهید شد شما عزیزان می‌توانید تمامی خدمات خود را به ما بسپارید تا در کنار شما باشیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم وانت‌بار دردشت با ارائه خدمات بین‌شهری برای شما دوستان عزیز از تهران به هر مسیری که بخواید با ارسال رانندگان حرفه‌ای در کنارتان است و تمامی این خدمات را با روش‌های مناسب و همچنین رانندگان مجرب و آموزش‌دیده ارائه دهند. این رانندگان آموزش‌دیده‌اند تا تمامی خدمات شما را در حمل بار بین‌شهری و خارج از شهر با دقت لازم انجام دهند و در صورت لزوم از وسایل حفاظتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم استفاده می‌کنیم تا بار به‌سلامت کامل به مقصد برسد .

از تهران به هر شهری که بخواهید حمل نقل را انجام می دهیم:

حمل اثاثیه منزل شما از تهران به هر شهری که بخواهید یکی از کارهایی است که وانت‌بار دردشت برای شما انجام می‌دهد و تمامی وسایل شما را سالم و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد مورد نظرتان ارسال می‌کند .ماشین‌هایی که وانت‌بار دردشت برای شما در نظر گرفته‌اند هم به‌صورت مسقف و هم به‌صورت روباز می‌باشد برای جلوگیری از آسیب دیدن و شکستن وسایلتان تمامی ماشین‌ها عایق‌بندی و کف‌پوش بندی شده‌اند همچنین با اعزام کارگران حرفه‌ای و نیرومند به‌ راحتی تمامی بار شما عزیزان را جابه‌جا خواهند کرد از دیگر خدماتی که وانت‌بار دردشت به مشتریان خود ارائه می‌دهد حمل تخصصی بارهای سنگین مثل گاوصندوق ،میزهای ناهارخوری، یخچال‌های سایدبای‌ساید ،و دیگر وسایل سنگین می‌باشد ما در ارائه خدمات اسباب‌کشی از تیمی حرفه‌ای و مجرب استفاده می‌کنیم با آموزش‌های لازمی که به آن‌ها داده‌ایم آن‌ها می‌توانند به خوبی تمامی وسایل شما را بسته‌بندی و چیدمان کنند. همچنین این باعث جلب رضایت مشتریان وانت‌بار دردشت شده و تا به امروز تمامی مشتریان ما از خدمات ما راضی بوده‌اند و این شرکت با تلاش مستمر و توجه به این امر توانسته رانندگان خود را آموزش دهد و درنتیجه رانندگان خوش‌برخورد را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته‌است تا بتواند از هر مسیر بار را جابجا کند شرکت وانت‌بار دردشت با حمل اثاثیه با وانت‌بار نیسان در راستای خدمت‌رسانی به هم‌وطنان عزیز تهرانی می‌باشد و حمل بار را برای شما دوستان عزیز با انواع مختلف ماشین‌های باربری انجام می‌دهند.

وانت‌بار دردشت در مسافت های طولانی در کنارتان است:

در ارسال بار به شهرستان‌ها به دلیل طولانی بودن مسافت‌ها ممکن است وسایل شما خسارتی ببیند همین‌که وسایل شما سالم به مقصد برسد یک بیمه‌نامه و بارنامه دولتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم و همچنین روش صحیح چیدمان کالا در ماشین‌های باربری توسط کارگران حرفه‌ای ما انجام می‌شود تا در حین مسافت طولانی مشکلی برای بار شما پیش نیاید تمامی رانندگان ما مجرب و آموزش‌دیده هستند و قادر هستند تمامی وسایل شما را از تهران به هر شهر دیگری جابجا نماید و با وجود وسایل حفاظتی از جمله عایق به کف‌پوش‌های ماشین و همچنین نایلون‌ها وسایل دیگری که باعث می‌شوند در حین جابه‌جایی به بار شما صدمه‌ای وارد نشود حمل‌ونقل به‌راحتی انجام می‌شود بدون کوچک‌ترین مشکلی برای شما پیش بیاید شما می‌توانید از تهران به هر مسیری که بخواهید با انتخاب وانت‌بار دردشت تمامی خدمات خود را انجام دهید ما برای شما عزیزان در سطح تهران شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم عزیزانی که در محدوده شیان زندگی می‌کنند می‌توانند از خدماتی که وانت‌بار شیان برای دوستان عزیز در نظر گرفته‌است بهره‌مند شود تا تمامی مراحل اسباب‌کشی و بسته‌بندی و حتی چیدمان خود را از این شرکت دریافت نمایند. جهت رزرو و هماهنگی می‌توانید با یکی از شماره‌ای که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید آن‌ها به‌صورت شبانه‌روزی در کنار شما دوستان عزیز می‌باشیم.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار دردشت بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار دردشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار دردشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند