اسباب کشی خود را به وانت‌بار تکاوران بسپارید:

اسباب‌کشی را با وانت‌بار تکاوران امتحان کنید اگر این روزها قصد انجام اسباب‌کشی از تهران به هر مقصد دیگری را دارید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی از صفر تا صد اسباب‌کشی را به وانت‌بار تکاوران بسپارید. وانت‌بار تکاوران با در نظر گرفتن پرسنل نیرومند و کارگران حرفه‌ای تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

وانت‌بار تکاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارگر خالی، ماشین‌های باربری، تجهیزات اسباب‌کشی ،کارتون‌ها، و دیگر موارد باشید تنها با یک تماس تلفنی ما تمامی این خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم .شاید برایتان سوال بشود که خدمات اسباب‌کشی به چه صورتی برای مشتریان انجام می‌شود ما از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار شما دوستان عزیز هستیم شما با انتخاب وانت‌بار تکاوران می‌توانید تمامی خدمات را از ما دریافت نمایید.از بسته‌بندی وسایلتان گرفته تا چیدمان آن‌ها و جابجایی آن‌ها یا و حتی نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی را برای شما انجام خواهیم داد بخشی از خدماتی است که وانت‌بار تکاوران برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد.

از صفر تا صد اسباب کشی با انتخاب وانت‌بار تکاوران  در کنارتان هستیم:

شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تکاوران از صفر تا صد این اسباب‌کشی را به ما بسپارید کارگرانی که در مجموعه بار سنتر مشغول به فعالیت هستند همگی دوره‌دیده هستم به‌همین خاطر خیالتان راحت باشد که بدون کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما وارد شود آن‌ها از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. شما می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی را به ما بسپارید تا در کنارتان باشیم و خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. وانت‌بار تکاوران با ارائه خدمات نوینی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است باعث رضایت جلب مشتریان شده از تمامی مشتریان ما تا به امروز از تمامی خدماتی که به آن‌ها ارائه داده‌ایم راضی هستند پس به‌همین خاطر با انتخاب وانت‌بار تکاوران شما می‌توانید خدمات خود را به ما بسپارید تا بدون کوچک‌ترین دخالتی در امر اسباب‌کشی تمامی مراحل اسباب‌کشی را از جمله جابه‌جایی،باربری، بسته‌بندی ،چیدمان، برای شما دوستان عزیز انجام دهیم خدمات بسته‌بندی در وانت‌بار تکاوران برای مشتریان انجام می‌شود. نگران بسته‌بندی لوازم خود نباشید ما برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی با رعایت ایمنی انجام می‌شود .

اگر وسایل شما به‌صورت ایمن و درست بسته‌بندی نشود ممکن است در حین جابه‌جایی آسیب ببیند به‌همین خاطر ما با بسته‌بندی دقیق وسایل شما تمامی وسایل را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم و وسایل مثل لوازم شکستنی را با استفاده از نایلون‌های حباب دار ،می‌پیچیم تا از ایمنی بیشتری برخوردار شود و آن‌ها را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا در حین جابجائی توسط کارگران دلسوز وانت‌بار تکاوران مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید.

نگران نباشید تمامی کارگران ما با دلسوزی تمام وسیله‌ها را جابجا می‌کنند بدون کوچک‌ترین آسیبی به وسیله شما برسد آن ها دارای سابقه کاری می‌باشند به‌همین خاطر مهارت جابه‌جایی برای آن‌ها کار آسانی است بسته‌بندی باید با روش‌های نوین انجام شود. با استفاده از مواردی مثل نایلون‌های حباب دار، چسب‌های پهن نواری، کارتن‌های چندلایه ،سلفون ها ،ضرب گیرها، تا در هنگام بسته‌بندی لوازم تان به مشکل برنخورید به‌همین خاطر ما برای شما تجهیزات بسته‌بندی را به‌صورت جداگانه نیز ارائه می‌دهیم اگر قرار است که خودتان بسته‌بندی وسایل منزل را انجام دهید می‌توانید تجهیزات مدرن را از وانت‌بار تکاوران سفارش دهید تا با ارسال این تجهیزات لوازم خود را بسته‌بندی دقیق انجام دهید. نگران بسته‌بندی وسایلتان نباشید تمامی وسایل به‌صورت بسته‌بندی‌شده در محل موردنظر شما ارسال خواهد شد .ما به‌صورت بسته‌بندی‌شده تمامی وسایل را برای شما دوستان عزیز ارسال می‌کنیم تا از خدمات ویژه‌ای که باربری بار سنتر برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

با هزینه های گزاف اسباب کشی خداحافظی کنید :

هزینه‌ها برای شما به‌صورت ویژه‌ای در نظر گرفته‌شده است اول این‌که باید بدانید هزینه‌های اسباب‌کشی به‌صورت یکنواخت نیست و اسباب‌کشی ها متفاوت می‌باشد اسباب‌کشی منازل با اسباب‌کشی ادارات متفاوت می‌باشد البته هزینه‌ها می‌تواند به عواملی مثل:

  • انتخاب ماشین باربری
  • انتخاب کارگرهای ارسالی
  • انتخاب خدمات vip اسباب‌کشی

نیز بستگی داشته باشد این عوامل می‌تواند در کاهش و یا افزایش هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران پرداخت هزینه‌های بالای اسباب‌کشی نباشید شما می‌توانید از تخفیف‌های چهل و پنج این مجموعه برخوردار شوید تا تمامی این خدمات را با پرداخت یک هزینه مناسب دریافت کنید. شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب از صفر تا صد اسباب‌کشی را بدون این‌که کوچک‌ترین دخالتی در جابه‌جایی و بسته‌بندی وسایل داشته باشید انجام دهید و در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تکاوران تمامی این خدمات را از ما بخواهید ما در کنار شما هستیم  با دریافت هزینه‌ای مناسب یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید. قیمت را فدای کیفیت کار نکنید زیرا هزینه‌ها تاثیر زیادی در کیفیت کار اسباب‌کشی دارند پس گول قیمت‌های ارزان اسباب‌کشی را نخورید و شما می‌توانید با استفاده ازتخفیف ویژه که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌شده است با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار باکیفیت را از وانت‌بار تکاوران دریافت نمایید. پرسنلی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت می‌باشند همگی دارای چندین سال سابقه کاری می‌باشد پس نگران وسایلتان نباشید زیرا وسایلتان را به افراد کاردان و کاربلد می‌سپارید.

کیفیت کار در بارسنتر بسیار مهم می باشد:

تمامی پرسنل وانت‌بار تکاوران آموزش‌های لازم را جهت جابجایی ،بسته‌بندی ،باربری و چیدمان وسایل ،شما دیده اندحتی تیمی چیدمان که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم با استفاده از سلیقه و علمی که دارند تمامی لوازم منزل شماره دکوراسیون و همچنین لوازم برق شما را نصب و راه‌اندازی می‌کنند. شما می‌توانید با اعتماد به این پرسنل تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید همچنین کارگرانی که در این پرسنل مشغول به فعالیت هستند همگی با دلسوزی تمام وسایل شما را جابه‌جا می‌کند وانت بار تکاوران با استفاده از کارگران و رانندگان که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است کیفیت کار را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. تمامی رانندگانی که در وانت‌بار تکاوران مشغول به فعالیت هستند به تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تکاوران تمامی بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید انتقال دهید همچنین ما می‌توانیم این خدمات را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام دهیم شما با انتخاب وانت‌بار تکاوران از صفر تا صد اسباب‌کشی را به ما بسپارید .ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد شما می‌توانید با انتخاب  شعبه های دیگر مثل وانت‌بار دلاوران بار را از تهران و هر مقصدی که بخواهید عبور دهید و به‌صورت ۲۴ساعته مشغول فعالیت هستیم شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید و آن‌ها در روز تعیین‌شده برای شما دوستان عزیز نیروهای خود را اعزام می‌کنند .شما می‌توانید با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت روز موردنظر خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید.

بیمه نامه توسط مدیریت وانت‌بار تکاوران برای شما صادر می شود:

بیمه یکی از عوامل مهمی باشد که شما باید در انتخاب باربری خود دقت داشته باشید باربری را انتخاب کنید که تمامی وسایل شما را بیمه کند شما با انتخاب وانت‌بار تکاوران می‌توانید از بیمه‌نامه رایگان و بارنامه دولتی رایگان برخوردار شوید. مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر در کنار شما است و اگر خسارتی برای بار شما پیش بیاید خسارت واردشده را جبران نماید و با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم تا در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از آتش‌سوزی گم شدن وسایل صدمه دیدن وسایلتان مبلغ خسارات واردشده را برای شما مشتریان عزیز پرداخت کنید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تکاوران و یک بیمه‌نامه معتبر را از ما دریافت کنید همچنین برای جابجایی های برون‌شهری می‌توانید یک بارنامه دولتی را در دست داشته باشید با صادر کردن یک بارنامه دولتی در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را با روش‌های درست و صحیح انجام دهید بدون کوچک‌ترین مشکلی در کار شما پیش بیاید با در دست داشتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی می‌توانید بار خود را از تهران به هر مقصد دلخواهی که بخواهید انتقال دهید.تنها با یک تماس تلفنی در کنار شما هستیم تا خدمات را برای شما انجام دهیم. اعتماد شما یه شرکت ما  باعث افتخار ماست. در کنار شما خواهیم ماند تا خدمات را برای شما ارائه دهیم.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار تکاوران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار تکاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار تکاوران کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند