وانت‌بار اندرزگو با خدمات حرفه ای مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است:

سپردن کارها به افراد متخصص باعث می‌شود که زمان کمتری را صرف جابه‌جایی و حمل‌ و نقل کنیم‌ به‌همین خاطر برای انتخاب انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی خود احتیاج به یک شرکت‌ معتبر دارید که تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی را برای شما به‌صورت حرفه‌ای انجام دهد. وانت‌بار اندرزگو که در محدوده اندرزگو قرار دارد با تخفیف‌های ویژه که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است باعث استقبال مشتریان از این وانت‌بار شده‌ است.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار اندرزگو

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

تمامی قیمت‌ها ارزان و مناسب می‌باشد و شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار با کیفیت را از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. وانت‌بار اندرزگو با ارسال افراد متخصص در روز اسباب‌کشی به شما کمک می‌کند که تمامی لوازم منزل را جمع‌وجور کنید. تیم‌های بسته‌بندی را برای شما ارسال می‌کنیم تا در کنار شما باشیم و لوازم منزل شما را بسته‌بندی کنیم. اگر قصد جابجایی ادارات ،ارگان‌های دولتی، دارید نیز ما می‌توانیم به شما کمک کنیم زیرا ما در این نوع اسباب کشی تخصص و تجربه کافی را داریم و برای شما با بسته‌بندی متنوع تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم .

با رعایت نکات ایمنی اسباب کشی را انجام دهید:

وانت‌بار اندرزگو با بسته‌بندی‌های متفاوتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است به آن‌ها کمک می‌کنند که لوازم خود را بسته‌بندی کنند و با استفاده از کارتن‌های چند لایه که در اختیار داریم بار را برایتان بسته‌بندی می‌کنیم این کارتن‌ها در ابعاد های مختلف هستند و می‌توانید هر نوع باری را در آن‌ها جای‌گذاری کنید. این کارتن‌ها دارای مقاومت بالا می‌باشد و در مسافت طولانی محال ممکن است که صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود زیرا کارتون‌ها دارای چند لایه می‌باشند و در برابر صدمه دیدن از بار شما جلوگیری خواهند کرد.شما می‌توانید وانت‌بار اندرزگو با استفاده از تجهیزاتی که برای بسته‌بندی برای مشتریان خود در نظر گرفته است برای انجام بسته بندی لوازم انتخاب کنید. بارسنتر به مشتریان خود این اطمینان خاطر را می‌دهد که لوازمشان را می‌توانند با سلامت کامل حمل‌ و نقل کنند. زیرا ما برای شما با استفاده از رعایت نکات اصولی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم.تمامی تجهیزات استاندارد هستند فوم ها،بابل رپ ها، ضرب گیر ها، که برای شما ارسال می‌شوند همگی جلوگیری می‌کنند از صدمه دیدن وسایل.شما با استفاده از این وسایل می‌توانید با خیال راحت جابجایی و باربری را انجام دهید .انتقال بارها به ما بسپارید زیرا ما در این زمینه دارای تخصص کافی هستیم و به شما کمک می‌کنیم که وسایل خود را جابه‌جا کنید. ما می‌توانیم برای شما دوستان عزیز حمل‌ و نقل و باربری را به روش‌های آسان انجام دهیم. زیرا در این کار باتجربه و باسابقه هستیم اما اگر بخواهید به‌تنهایی این کار را انجام دهید .ما به شما توصیه می‌کنیم که با در نظر گرفتن رعایت نکات اسباب‌کشی و  اطلاعاتی درباره اسباب‌کشی تمامی این مراحل را انجام دهید. تا در حین جابجایی و بسته‌بندی به مشکل برنخورید.

چرا باید ماشین اسباب کشی عایق بندی شده باشد؟

انتخاب نوع ماشین باربری در اسباب‌کشی بسیار تاثیر گذار می‌باشد شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های کوتاه در مسافت‌های کوتاه از وانت‌بار اندرزگو استفاده نمایید. ماشین‌های وانت‌بار که برای شما در نظر گرفته‌ایم مجهز هستند و بار شما را به‌راحتی جا به‌جا می‌کنند. با انتخاب وانت‌بار اندرزگو می‌توانید از هزینه‌های مناسبی برخوردار شوید.که باعث کاهش قیمت‌های باربری برای شما می‌شود. ماشین‌های وانت‌بار که برای شما ارسال می‌کنیم کاملاً مجهز و استاندارد هستند .همچنین به‌صورت کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده هستند تا با خیال راحت بار و در آن قرار دهید و جابجا کنید.

حمل بار برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اندرزگو جابجایی بار را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید.ما برای شما عزیزان با ارسال ماشین موردنظر در روز تعیین‌شده خدمات باربری و جابه جایی را انجام می‌دهیم.

همچنین شما می‌توانید برای انتقال بارهای بزرگ‌تر خود یا در مسافت‌های طولانی‌تر از ماشین‌هایی مثل کامیون ،ایسوز،هیوندا ،خاور، استفاده نمایید تا بار را در مسافت‌های طولانی جابه جا کنید . انتخاب نوع ماشین بستگی به حجم بار و نوع اسباب کشی شما دارد البته مشاوران ما می‌توانند در این‌ مورد به شما کمک کنند که ماشین مورد نظر را انتخاب کنید و حمل بار را به‌آسانی انجام دهید .
نگران انتخاب ماشین نباشید زیرا شما می‌توانید راهنمایی‌های لازم را جهت انتقال بار از ما دریافت نمایید. البته باید بدانید که هزینه‌های وانت‌بار نسبت‌به سایر ماشین‌های باربری بار سنتر متفاوت می‌باشد و شما می‌توانید برای جابجایی بین‌ شهری در مسافت‌های کوتاه بهترین گزینه را انتخاب کنید. که وانت‌بار اندرزگو در کنار شما دوستان عزیز می‌باشد.

بسته بندی لوازم شکستنی و حساس را در وانت‌بار اندرزگو با احتیاط انجام می دهیم:

وانت‌بار اندرزگو برای شما با امکانات و تجهیزات که در اختیار داریم جابجایی و بسته‌بندی را انجام خواهیم داد و با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم تمامی لوازم منزل شما را سلفون پیچ و نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنیم تا خیالمان راحت باشد تا در حین جابه‌جایی صدمه به آن‌ها وارد نمی‌شود. همچنین جعبه‌ها را با استفاده از چسب‌های نواری از چهار طرف بسته‌بندی می‌کنیم تا خطر کمتری هنگام جابجایی لوازم و وسایل شما را تهدید کند .بعد از بسته‌بندی وسایل شکستنی احتیاج داریم که نام وسیله را بر روی آن‌ها بنویسید زیرا این وسایل حساس هستند و باید با دقت بیشتری جابجا شوند. پس ما بر روی کارتن‌ها ذکر می‌کنیم که این وسایل شکستنی هستند تا مورد احتیاط بیشتری قرار بگیرند .همچنین لباس‌ها را برای شما در کارتن‌های رگال دار آویزان می‌کنیم که این کارتن‌ها مخصوص وانت‌بار اندرزگو می‌باشد و شما می‌توانید بدون که لباس‌هایتان چروک و یا کثیف شود آن‌ها را در منزل جدید آن باکس کنید. بهتر از اجناس گران‌قیمت را در نزد خود قرار دهید و این وسیله‌های شخصی را در اسباب‌کشی با مراقبت بیشتری حمل‌ونقل کنید برای لوازم صوتی و لوازم الکترونیکی شما از جعبه‌های مخصوص با ابعاد مخصوص استفاده می‌کنیم تا هنگام بسته‌بندی کردن آسیب نبینند زیرا این وسایل حساس هستند و باید با دقت بیشتری جابجا شوند. مثلاً شیشه تلویزیون را با استفاده از نایلون‌های حباب دار بسته‌بندی می‌کنیم و بعداً در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا با اطمینان کامل جابه‌جا شوند بدون این‌که صدمه‌ای به آن‌ها وارد شود.

آیا در وانت‌بار اندرزگو  از بیمه نامه جهت باربری استفاده می شود؟

تمامی لوازم شما از خدمات پوشش بیمه بهره‌مند می‌شوند یعنی در هنگام جابه‌جایی خیالتان راحت باشد که تمامی لوازم شما بیمه هستند و حفاظت‌شده هستند و ما برای امنیت و سلامت رسیدن بار شما به مقصد از یک بیمه‌نامه معتبر استفاده خواهیم کرد تا در صورت خسارت به اموال در هنگام حمل‌ و نقل خسارت وارد شده برای شما پرداخت شود .شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و افزایش دهید این بیمه‌نامه کاملاً قانونی است و توسط معتبرترین شرکت‌های بیمه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده‌است . تمامی بار شما قبل‌ از اسباب‌کشی بیمه خواهند شد و تا زمانی‌که ارسال بار در محل مورد نظر انجام شود بار شما از بیمه‌نامه برخوردار می‌باشد. این بیمه‌نامه برای تمامی مشتریان وانت‌بار اندرزگو ارائه می‌شود و اگر قصد جابجایی بار در مسافت‌های طولانی را دارید می‌توانید از یک بارنامه معتبر برخوردار شوید. این بارنامه نیز توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز صادر خواهد شد.شما می‌توانید با مراجعه به سایت بار سنتر هر اطلاعاتی که درباره بسته‌بندی و جابجایی می‌خواهید را دریافت نمایید ما در آن‌جا برای شما مقاله‌های زیادی را راجع‌به ترفندهای اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید. حمل اثاثیه تخصص وانت‌بار اندرزگو می‌باشد و شما می‌توانید با سپردن بار به افراد وانت‌بار اندرزگو تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به‌صورت حرفه‌ای و بدون کوچک‌ترین آسیبی همراه با تخفیف‌های ویژه از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. دوستان عزیز می‌توانند به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشند تا از یک مشاوره رایگان برخوردار شوند و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارند از ما بپرسند .شما می توانید از تمامی شعبه هایی که در اطراف محل اسباب کشی شما است استفاده کنید این شعبه ها تنها با یک تماس تلفنی در دسترس شما دوستان می باشد پس می توانید به راحتی نزدیک ترین شعبه به محل زندگی را انتخاب کنید و از خدمات مدرن شعبه های متفاوت بارسنتر بهره مند شوید شما می توانید به راحتی به شعبه های زیر دسترسی داشته باشید:

  1. وانت بار دروس
  2. وانت بار دیباجی
  3. وانت بار خاوران
  4. وانت بار قیطریه
  5. وانت بار کامرانیه

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار اندرزگو بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار اندرزگو استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار اندرزگو کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند