چرا باید اسباب کشی را به وانت‌بار اراج بسپاریم:

وانت‌بار اراج برای شما دوستان امکانات اسباب‌کشی را راحت کرده‌است شما می‌توانید به‌راحتی در هر کجای تهران که قرار دارید خدمات باربری و اسباب‌کشی را از تیم حرفه‌ای و مجرب از وانت‌بار اراج دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی را با پرسنل ویژه انجام می دهیم اسباب‌کشی را باید به افراد متخصص و کاربلد بسپارید به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم این کار را به‌تنهایی انجام ندهید به‌تنهایی انجام دادن این کار هم‌زمان گیر هست هم این‌که ممکن است اگر به‌تنهایی وسایل سنگین را جابجا کنید آسیب ببینید. ما برای شما دوستان عزیز جابه‌جایی لوازم سنگین را همراه با کارگران نیرومند انجام خواهیم داد.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

وانت‌بار اراج

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

با استفاده از تجهیزاتی مثل چرخ‌های پایدار برای شما دوستان جا به‌ جایی‌ های سنگین را انجام می‌دهیم پس خودتان به‌تنهایی این کار را انجام ندهید و با سپردن این کار به افراد کاردان و ماهر در اسباب‌کشی خود روند سریع ایجاد کنید. ما برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران نیرومند و حرفه‌ای جابه‌جایی تمامی لوازم را انجام خواهیم داد.

بسته بندی تمامی لوازم منزل با کارتن های مقاوم انجام می شود:

یکی دیگر از مزیت‌های انتخاب وانت‌بار اراج چیدمان وسایل بعد از تخلیه می‌باشد چیدمان وسایل بعد از تخلیه توسط تیم چیدمان انجام می‌شود شما می‌توانید جابه‌جایی لوازم سنگین ،حمل‌ونقل، دکوراسیون منزل، نصب و راه‌اندازی لوازم برقی ،دکوراسیون طبق سلیقه مشتریان، را به این تیم بسپارید زیرا این تیم دارای تجربه کافی می‌باشند و برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهند پس با خیال راحت و سپردن بار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما با قیمت‌های مناسب دریافت کنید. وانت‌بار اراج با در نظر گرفتن :

  • تیم‌های بسته‌بندی 
  • تیم‌های چیدمان

در اسباب‌کشی شما تغییراتی را ایجاد می‌کند زیرا لازم نیست که دیگر شما دست به سیاه و سفید بزنید ما با ارسال تیم حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز تمامی خدمات بسته‌بندی جمع‌آوری تمامی لوازم منزل ازجمله فرش، مبلمان، گیاهان ،گلدان‌ها ،پرده، سرویس خواب، سرویس آشپزخانه، را انجام خواهیم داد بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز با استفاده از نایلون های حباب دار ،وکیوم ها ،کارتن‌های چندلایه، کارتن‌های رگال دار ،استفاده می‌شود حتی لباس‌های شما را دوستان ما در کارتن‌های رگال دار چیدمان می‌کنند و با خیال راحت جابه‌جا می‌کنیم .شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اراج از ۰ تا ۱۰۰ مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به افراد کاردان بسپارید که در این زمینه دارای تجربه کافی می‌باشد ما برای شما بسته‌بندی را با ایمنی بالا انجام می‌دهیم زیرا معتقد هستیم که بسته‌بندی یکی از ارکان‌های مهم اسباب‌کشی می‌باشد که اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است بار شما صدمه ببیند. به‌همین خاطر برای ایمن نگه‌داشتن بار از بسته‌بندی‌های مطمئن استفاده می‌کنیم مثلاً همین کارتن‌های چند لایه که استفاده می‌کنیم را با خیال راحت برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم زیرا با قرار دادن بار در این کارتون‌ها می‌توانید با آسودگی خاطر بار را در هر مسافتی جابجا کنید. زیرا این کارتون‌ها دارای مقاومت بالا هستند و چند لایه هستند و در برابر صدمه دیدن بار از ضربه دیدن آن جلوگیری خواهند کرد شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اراج از تجهیزات بسته‌بندی مدرنی که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد بهره‌مند شوید.

پرسنل وانت‌بار اراج با دلسوزی بار را جا به جا خواهند کرد:

کافی‌ست با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز خدمات باربری ارسال کارگران حرفه‌ای نقش خیلی مهمی در اسباب‌کشی دارند بار سنتر برای شما هرچند تعداد کارگر که مورد نیازتان باشد ارسال خواهد کرد. تمامی کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند مورد اطمینان و اعتماد هستند و دارای سابقه کاری بالا می‌باشد و با دلسوزی تمام بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا خواهند کرد. زیرا به‌سلامت رسیدن بار شما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اسباب‌کشی می‌باشد. به‌همین خاطر ما به شما این تضمین را می‌دهیم که بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد موردنظر توسط کارگران وانت‌بار اراج حمل خواهد شد. آن‌ها با مراقبت تمام بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا خواهند کرد حتی در مسافت‌های طولانی در هنگام قرار دادن بار در ماشین‌های وانت‌بار اراج نگران نباشید زیرا ماشین‌های مجموعه بارسنتر کف پوش و عایق‌بندی شده هستند و در صورت بروز هرگونه صدمه و یا ضربه‌ از بار شما محافظت می‌شود .

تمامی ماشین‌هایی که به شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم به‌صورت مسقف و روباز هستند و شما می‌توانید با توجه به شرایط آب‌ و هوایی هر نوع ماشینی را که بخواهید انتخاب نماید. البته مشاوران وانت‌بار اراج در کنار شما دوستان عزیز هستند تا برای انتخاب نوع ماشین باربری به شما کمک کنند که یک اسباب‌کشی بی‌نقص با انتخاب یک ماشین مناسب را داشته باشید.

وانت‌بار اراج برای شما عزیزان خدمات ویژه باربری را در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر به سایت بار سنتر مراجعه نمایید یا این‌که با تماس با ما از یک مشاور رایگان برخوردار شوید و هر سوالی که درباره نحوه اسباب‌کشی و باربری دارید از مشاوران ما دریافت نمایید. آن را به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما عزیزان می‌باشند.

با اسباب کشی به روش سنتی خداحافظی کنید:

اسباب کشی‌های سنتی را کنار بگذارید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اراج از یک اسباب‌کشی با تجهیزات مدرن و همچنین تکنولوژی‌ها و پیشرفت‌های روز دنیا بهره‌مند شوید. زیرا ما برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را با بهترین تجهیزات و بهترین امکانات و همچنین بهترین پرسنل انجام خواهیم داد .پس شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به تیم بسپارید که دارای سابقه کاری بالا می‌باشند با خیال راحت حمل و جابجایی لوازم را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد شما می‌توانید ۰ تا ۱۰۰ مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از ترفندهای ویژه اسباب‌کشی از وانت‌بار اراج دریافت نمایید. یکی دیگر از مزیت‌های شرکت بار سنتر دسترسی آسان به این شرکت می‌باشد .زیرا مدیریت مجموعه بار سنتر با توجه به شلوغی روزمره و ترافیک‌ها برای شما شعبه‌های متفاوتی را در سطح تهران قرار داده‌است که شما می‌توانید نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با تخفیف‌های ویژه از این شعبه‌ها دریافت نمایید.شعبه‌های فعال بار سنتر در سطح تهران بسیار زیاد هستند شما می‌توانید اگر خدمات حمل‌ و نقل جابجایی بسته‌بندی و حتی ارسال تجهیزات را داشته باشید از این شعبه ها دریافت نمایید. جهت رزرو و هماهنگی می‌توانید با شماره‌تلفن‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را از مشاوران ما دریافت نمایید. همچنین برای دریافت خدمات باربری و اسباب کشی شعبه‌های بیشتر بار سنتر می‌توانید از:

  1. اتوبار سراج
  2. اتوبار نیروی هوایی
  3. باربری خاوران
  4. حمل اثاثیه منزل قیطریه
  5. وانت بار جماران

استفاده نمایید و خدمات باربری و اسباب این کشتی خود را از ما دریافت نمایید. برای شما تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که در هر کجای تهران شعبه‌های مختلفی را انتخاب کنید می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید تخفیف مجموعه بار سنتر تا سقف ۴۹% برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است و شما می‌توانید با انتخاب این باربری با هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید. وانت‌بار اراج برای شما دوستان عزیز با هزینه‌های مناسب یک اسباب‌کشی با کیفیت بالا را تحویل خواهد داد شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری و حمل بار و بسته بندی دارید از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین پرسنل برایتان انجام دهیم منتظر تماستان هستیم به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز و آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما عزیزان هستیم.

وانت‌بار اراج طبق برنامه ریزی ارسال ماشین  ها را انجام می دهد:

استفاده از ماشین‌های وانت‌بار اراج برای جابه‌جایی در مسافت‌های بین‌شهری بسیار مناسب می‌باشند زیرا هم در زمان صرفه‌جویی می شود و هم در هزینه‌ها شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اراج از تخفیف‌های ۳۵% که این مجموعه در اختیار مشتریان قرار داده‌است بهره‌مند شوید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد مورد نظر ارسال خواهیم کرد. با انتخاب وانت‌بار اراج می‌توانید حمل خرده بار در مسافت‌های بین‌شهری را انجام دهید. ما برای شما دوستان این ماشین‌ها را به‌صورت عایق‌بندی و کف پوش شده قرار داده‌ایم تا با اطمینان خاطر بار را جابجا کنید. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار اراج از یک اسباب‌کشی ایمن برخوردار شوید. برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب بهتر است که با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق عمل کنید ما برای شما دوستان عزیز این برنامه‌ریزی را نیز انجام خواهیم داد. با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق  ماشین های باربری را برای شما ارسال خواهیم کرد این ماشین ها توسط مشتریان انتخاب می شوند و با توجه به حجم و نوع بار برای آن ها ارسال می شوند.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت‌بار اراج بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت‌بار اراج استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت‌بار اراج کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند