باربری گاندی حمل نقل درون شهری و برون شهری:

این روزها اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید ما به شما باربری گاندی را معرفی می‌کنیم این باربری با ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری همچنین حمل‌ونقل برون‌شهری و درون‌شهری و بسته‌بندی و جابجایی و همچنین ارسال تیم چیدمان در کنار شما دوستان عزیز است و تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد.

۴.۸/۵ - (۳۲ امتیاز)

باربری گاندی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با رزرو تیم باربری گاندی از تمامی خدماتی که این باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. همچنین باربری بار سنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های متعدی در سطح شهر تهران دسترسی را برای شما دوستان عزیز راحت‌تر کرده‌ است.  عزیزانی که در محدوده  آذری زندگی می‌کنند می‌توانند با باربری آذری در تماس باشند و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایند.

با ما از برترین خدمات اسباب کشی بهره مند شوید:

خدماتی که باربری گاندی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته است شامل موارد زیر است:

  • استفاده از ماشین‌های مجهز باربری و اسباب‌کشی
  • ارسال کارگران متعهد و نیرومند
  • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  • استفاده از پرسنلی خوش‌برخورد و صبور
  • ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  • ارائه بیمه‌نامه معتبر

شما می‌توانید با رزرو  روز مورد نظر خود توسط کارکنان و پرسنل ما از این خدمات بهره‌مند شوید باید در نظر داشته باشید که هنگام تماس با مشاوران ما این خدمات را در حضور آن‌ها ثبت نمایید. مثلاً  اگر قرار است بسته‌بندی منزل را انجام دهید می‌توانید تیم بسته‌بندی توسط پرسنل ما ثبت نمایید. یا برای درخواست تیم چیدمان می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید و از آن‌ها این تیم را رزرو نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تک‌ به‌ تک این خدمات را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهیم. پس نگران نباشید نوبت اسباب‌کشی را به باربری گاندی بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بار را برای شما دوستان عزیز جابجا نمایند. برای راحتی کار و صرفه‌جویی در زمان و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید از تیم‌های حرفه‌ای که باربری گاندی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. مثلاً دیگر لازم نیست به‌تنهایی خودتان وسایل سنگین را جابجا کنید، یا این‌که وسایل را در کارتن‌ها و مقواها بچینید، و یا وسایلی مثل مبلمان را بسته‌بندی کنید، زیرا شما با سفارش تیم بسته‌بندی و همچنین تیم چیدمان می‌توانند به‌راحتی این کار را انجام دهید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم همچنین ما می‌توانیم با در نظر گرفتن وسایل منزل شما، تعداد کارگران ارسالی، را برای شما دوستان عزیز ثبت نماییم اگر تعداد وسایل منزل شما بسیار زیاد است شما می‌توانید کارگران ارسال بیشتری را  توسط پرسنل درخواست نمایید. ما در کنار شما هستیم با تیم بسته‌بندی و چیدمان تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس حاصل فرمایید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی این کارها را برای شما انجام می‌دهیم. دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارگر، ماشین‌های باربری، و جعبه‌های اسباب‌کشی، و همچنین جابه‌جایی‌های دشوار باشید، در کم‌ترین زمان با بهترین هزینه و مناسب‌ترین هزینه این خدمات را برای شما انجام می‌دهیم.

ماشین‌های استاندارد ویژه باربری گاندی:

ماشین‌هایی که در باربری گاندی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار مجهز هستند. این ماشین‌ها به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما چک می‌شوند این ماشین‌ها قابلیت این را دارند که شما هر نوع بار را بخواهید از تهران به مقصد مورد دلخواه انتقال دهند. همچنین رانندگانی که در این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرند همگی دارای تجربه کاری بالا هستند و هر جاده و مسیری را که شما انتخاب کنید برای شما  بار را جابجا می‌کنند.

به‌همین خاطر انتخاب ماشین‌های باربری را برعهده خود مشتریان گذاشتیم این ماشین‌ها می‌توانند شامل کامیون‌ها، ایسوزن‌ها، خاورها، هیونداها، ماشین‌های vip، وانت‌بار و نیسان بارها باشد.  مشتریان ما برای جابه‌جایی‌های کوتاه در مسافت‌های کوتاه و با مقدار کم از وانت‌بارهای باربری گاندی استفاده می‌کنند که هم در قیمت‌های خود صرفه‌جویی کرده باشند هم در رفت‌وآمد و مسیرها. برای جابه‌جایی بارهای عظیم خود می‌تواند از خاورها و کامیون‌های ۶ و ۷ متری این شرکت استفاده نمایید.

باربری گاندی با در نظر گرفتن ماشین‌های متعدد برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل انجام می‌دهند در کم‌ترین زمان ممکن شما می‌توانید هر مقدار بار را که دارید جابجا نمایید.

بارنامه دولتی توسط مدیریت مجموعه بارسنتر:

ارائه بیمه‌نامه معتبر توسط باربری گاندی تضمین سلامت بار شما به مقصد همراه با یک بیمه‌نامه اتفاق می‌افتد مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد و تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری گاندی قرار می‌دهد بیمه می‌کند به‌همین خاطر تمامی این وسایل از زمانی‌که وسایل شما در ماشین باربری قرار دارد تا زمانی‌که به وسایل شما به مقصد انتقال پیدا می‌کند توسط یک بیمه‌نامه معتبر  درامان است.

همچنین شما می‌توانید برای این‌که بار خود را جابه‌جا کنید اگر بار شما با ارزش است و قیمتی  سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید. بیمه‌نامه و بارنامه دولتی توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود و شما زمانی‌که قرار است خدمات برون‌شهری را انجام دهید و ترددهای برون‌شهری داشته باشید باید از بارنامه دولتی استفاده کنید به‌همین خاطر این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما صادر می‌شود. تا هنگام تردد در جاده‌ها برای وسایل شما و ماشین‌های باربری گاندی مشکلی پیش نیاید و به‌همین خاطر تضمین سلامت بار شما یک بیمه‌نامه معتبر هست. که شما می‌توانید با دریافت آن بار خود را به‌سلامت به مقصد مورد نظر ارسال کنید پرسنل ما به‌صورت۲۴ساعته حتی در ایام تعطیل مشغول به فعالیت هستند و به روزبه‌روز در حال تلاش هستیم تا خدمات خود را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کنیم.

پرسنل آموزش دیده باربری گاندی:

باربری گاندی با داشتن پرسنلی مجهز و همچنین آموزش‌دیده در خدمت‌گذاری به شما مشتریان عزیز آماده هست هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز در امر اسباب‌کشی و جابجایی هستند شما می‌توانید در هفت روز هفته در هر ساعت از شبانه‌روز که قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید با باربری گاندی در تماس باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید و در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم. همچنین تمامی خدماتی که در این مجموعه به شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود با کیفیت بالا انجام می‌شود. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی به عوامل زیادی بستگی دارد.

اما شما با انتخاب باربری گاندی  از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای باربری اسباب‌کشی و جابجایی وسایل شما در نظر گرفته از بهره‌مند خواهید شد. به‌همین خاطر تنها با یک تماس تلفنی نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید تا از تخفیف‌های ویژه و خدمات ویژه‌ای که این باربری برای شما دوستان و مشتریان همیشگی خود در نظر گرفته از بهره‌مند شوید. قیمت‌های اسباب‌کشی در باربری گاندی به‌صورت یکنواخت نیست هزینه‌های اسباب‌کشی به نوع اسباب‌کشی، مقدار اسباب‌کشی، تعداد کارگران ارسالی، مسافت طی‌شده توسط ماشین‌های باربری، بستگی دارد. به‌همین خاطر شما باید هنگام تماس با مشاوران ما قیمت‌ها را از آن‌ها پرس‌وجو کنید تا آن‌ها قیمت نهایی را برای انجام حمل‌ونقل بسته‌بندی باربری به شما دوستان عزیز اطلاع‌رسانی کنند.

تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند آموزش‌ها و دوره‌های لازم را دیده‌اند پس شما می‌توانید به باربری گاندی اطمینان کنیم و تمامی وسایل را به ما بسپارید پرسنل ما به‌صورت صبورانه و با دلسوزی تمام از وسایل شما به‌صورت از وسایل شما محافظت‌های لازم را انجام می‌دهند کارگران ما با دقت تمام تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری چیدمان می‌کنند.

همچنین رانندگان ما با مسلط بودن بر جاده‌ها از هر مسیری که شما بخواهید بار را جابه‌جا می‌کنند و تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان ما با استفاده از آموزش‌های لازمی که دیده‌اند تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند. شما می‌توانید برای جابه‌جایی لوازم سنگین خود از تیم چیدمان حرفه‌ای ما کمک بگیرید آن‌ها تمامی لوازم را برای شما جابه‌جا می‌کنند و در مقصد موردنظر تحویل می‌دهند همچنین شما می‌توانید با اعتماد به نیروهای باربری گاندی از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار ما انجام دهید. ما در تلاش هستیم که برای شما خاطره خوب اسباب‌کشی را فراهم سازیم به‌همین خاطر به تیم حرفه‌ای ما اطمینان کامل را داشته باشید و وسایل خود را به ما بسپارید تا وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده به منزل جدیدتان ارسال شود. همچنین ما برای شما خدمات اسباب‌کشی ادارات را نیز انجام می‌دهیم این خدمات را برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم نگران بسته‌بندی لوازم ادارات خود نباشید شما می‌توانید با اطمینان به باربری گاندی تمامی لوازم را بسته‌بندی کنید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری گاندی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری گاندی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری گاندی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند