چرا  انتخاب باربری کرج گزینه مناسبی جهت اسباب کشی می باشد؟

برای انجام دادن اسباب کشی عالی و مناسب اولین قدم بسته بندی وسایل می باشد و برای داشتن یک تجهیزات مناسب شما احتیاج به یک شرکت معتبر دارید که تمامی مراحل را برایتان انجام دهد سپردن کارها به باربری کرج شما می توانید حمل بار بهراب ا افرادی ماهر انجام دهید. ما برای شما دوستان عزیز در باربری کرج  صفر تا صد مراحل اسباب کشی را انجام خواهیم داد. بسته بندی برایتان با پیشرفته‌ترین و مجهزترین تجهیزات انجام خواهیم داد نگران بسته بندی لوازم خود نباشید.زیرا کارتن هایی که در باربری کرج مورد استفاده قرار می گیرد همه استاندارد می باشند و مورد تایید قرار گرفته است.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری کرج

شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

تمامی کارتن هایی که ما برای مشتریان در نظر گرفته ایم چند لایه هستند و به راحتی می توانید در ابعاد کوچک و بزرگ این کارتن ها را از مجموعه باربری کرج دریافت نمایید .بارسنتر با چندین زیر مجموعه آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری به کل ایران برای شما دوستان عزیز می باشد. شما می توانید با در نظر گرفتن یک شرکت مناسب اسباب کشی آسان را داشته باشید و با انتخاب باربری کرج لازم نیست که شما دست به سیاه و سفید بزنید زیرا برای شما با ارسال کارگران حرفه‌ای و نیرومند خدمات باربری و اسباب کشی را انجام خواهیم داد که شما می‌توانید صفر تا صد مراحل باربری اسباب کشی را از تیم حرفه‌ای بارسنتر دریافت نمایید منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات اسباب کشی و باربری را برای شما عزیزان انجام دهیم.

خدمات صفر تا صد اسباب کشی با  باربری کرج:

باربری کرج متخصص در امور تمامی مراحل اسباب کشی می باشد شما می توانید برای جابجایی بار به مقاصد مختلف این مجموعه را انتخاب کنید زیرا رانندگان این مجموعه دارای سابقه بالا کاری می باشند و قادر به رانندگی در تمامی جاده ها هستند تا به صورت شبانه روز برای شما اسباب کشی انجام دهند.تمامی پرسنل که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند آموزش دیده و دوره دیده می باشند و شما با خیال راحت می توانید بار را به افراد کاردان بسپارید که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند. نگران صدمه دیدن  بار خود نباشید زیرا با ارسال افراد آموزش دیده برای شما جابه‌جایی ،حمل و نقل ،بسته بندی ، چیدمان انجام خواهیم داد. با انتخاب شرکت معتبر باربری کرج شما می توانید از خدمات زیر جهت ارائه اسباب‌کشی برخوردار شوید :

  • حمل بار به صورت ۲۴ ساعت.
  • انتقال لوازم سنگین به مقصد مورد نظر.
  • استفاده از بیمه نامه و بارنامه دولتی.
  • استفاده از تجهیزات مدرن جهت بسته بندی محکم و مقاوم.
  • ارسال کارگران نیرومندی که جابه‌جایی لوازم را برای شما انجام خواهند داد.

شما می توانید تمامی مراحل باربری و اسباب کشی خود را با انتخاب  مجموعه باربری کرج دریافت نمایید. هنگام تماس با مشاوران ما می‌تواند هر سوالی که درباره اسباب کشی دارید از آنها بپرسید. آنها به شما کمک می‌کنند که مراحل اسباب کشی و باربری را بدون کوچکترین صدمه انجام دهید. حمل بار به شهرستان نیز برای شما نیز انجام خواهد شد و ما می‌توانیم با ارسال بار به شهرستان  باربری را برای شما آسان کنیم  و تمامی مراحل را از ما دریافت نمایید .

بسته بندی لوازم منزل با رعایت نکات اصولی در کنار تیم حرفه ای:

نگران صدمه دیدن بار در مسافت‌های طولانی نباشید زیرا تمامی بار شما به سلامت به مقصد مورد نظر انتقال داده می شود به صورت ایمن در ماشین های مجهز و استاندارد ارسال خواهد شد .با سپردن بار افراد کاردان دیگر استرس و دغدغه اسباب کشی را نداشته باشید زیرا افرادی که برای شما بسته بندی لوازم را انجام می‌دهند نگران سلامت بار شما هستند .به همین خاطر با دقت کافی برای شما تمامی بسته بندی وسایل را انجام می‌دهد. تا بدون اینکه کوچکترین صدمه ای به وسایل شما بار به مقصد مورد نظر انتقال پیدا کند. با استفاده از نایلون حبابدار تمامی وسایل را چیدمان خواهیم کرد چیدمان به طوری می باشد که جهت انجام خدمات باربری و اسباب کشی دیگر استرس جابجایی لوازم را نداشته باشید و یا نگران صدمه دید و شکستن لوازم نباشید زیرا با استفاده از نایلون حبابدار و سلفون ها، چسب، درزگیر،وکیوم ها، تمامی لوازم منزل شما از جمله فرش، یخچال، سرویس  خواب ،سرویس آشپزخانه، مجسمه، لوستر، را برای شما بسته بندی خواهیم کرد تا به صورت ایمیل در ماشین باربری کرج چیدمان شود. نگران چیدمان وسایل در این ماشین ها نباشد زیرا افرادی که برای شما این کار را انجام می‌دهند همگی مسلط هستند و می توانند تمامی بار شما را با یک بار رفت و آمد در ماشین های باربری کرج چیدمان نمایند.

باربری کرج  انتقال بار را با ماشین های مجهز انجام می دهد:

البته ماشین های باربری کرج که مورد استفاده برای خدمات باربری و اسباب کشی می باشند مجهز میباشند و متنوع یعنی شما هر ماشین را که در مجموعه بار سنتر انتخاب کنید برای شما ارائه خواهد شد .باربری کرج با ارائه ماشینهای مثل: کامیون ۶ و ۷ متری ،قادر به جابجایی تمامی لوازم سنگین و با حجم زیاد برای شما دوستان می باشد همچنین ارائه ماشین هایی مثل وانت بار و نیسان بار جابه‌جایی و بین‌شهری و درون شهری را برای شما انجام می دهیم. این ماشین بسیار مناسب برای حمل و نقل لوازم با حجم کم می باشد شما می توانید با انتخاب ایسوزو هیوندا از جابجایی‌های در خارج از شهر استفاده نماید .حمل بار به شهرستان را داریم با توجه به نوع بار به حجم بار شما مشاوران ما به شما کمک می کند تا ماشین مورد نظر را انتخاب نمایید .اگر ئمیخواهید جا به جایی در مسافت‌های طولانی داشته باشیدنگران صدمه دیدن بار نباشید زیرا تمامی ماشین ها عایق بندی شده هستند و در حین حرکت ماشین‌ها در مسافت‌های طولانی صدمه وارد نمی شود.کافیست ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در روز اسباب کشی بدون اتلاف وقت در کنارتان باشیم.

روش صحیح و اصولی بسته بندی در بارسنتر:

با استفاده از کارتن های چند لایه که ما برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم با خیال راحت بار را جابه‌جا کنید زیرا این کارتن ها بسیار محکم هستند بعد از اینکه بار و وسایل شما به مقصد مورد نظر ارسال شد شما می توانید از تیم چیدمان باربری کرج استفاده نمایید و لوازم را در جای مشخص خود جا به جا کنید. برای انتقال بار به منزل جدید احتیاج به کمک دارید شما می‌توانید با کارگران که مجموعه باربری کرج برای شما ارسال می کند وسایل را در محل مورد نظر تخلیه کنید و همچنین بعد از تخلیه بار برای شما آنباکس کردن و نصب و راه اندازی لوازم برقی و الکترونیکی چیدمان را نیز انجام خواهند داد .با انتخاب تیم چیدمان می توانید تمامی لوازم را در جای مخصوص خود قرار دهید .حمل و نقل لوازم سنگین برای شما انجام می شود ما به شما کمک می کنیم تا هر وسایل سنگین را که می‌خواهید جابجا کنید .هر چند تعداد کارگر که مورد نیاز دارند برای شما ارسال خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید تمامی با را جابجا کنید نگران صدمه دیدن به بار خود نباشید

با انتخاب باربری کرج افرادی را برای شما ارسال میکنیم خود را در برابر شما مسئول می‌دانند. سالم رسیدن بار به مقصد وظیفه ما می باشد ما در تلاش هستیم تا تمامی این مراحل را برای شما با استفاده از پرسنل خوب، تجهیزات مدرن ،کارگران حرفه‌ای ،رانندگان مسلط ، بیمه نامه انجام دهیم.

وجود بیمه‌نامه در اسباب کشی بسیار ضروری می باشد با انتخاب باربری کرج شما می توانید از این بیمه نامه و بارنامه نیز برخوردار شوید.شعبه های متفاوت مجموعه بار سنتر به مشتریان کمک می‌کند تا نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب نمایند. همچنین شما می توانید برای حمل بار به شهرستان و ارسال بار به شهرستان از شبعبه هایی که مجموعه بار سنتر برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید تا بار خود را از تهران به شهرستان انتقال دهید. بارسنتر در کنار شما دوستان عزیز این خدمات و جابه‌جایی حمل بار به شهرستان توسط نیروهای حرفه‌ای رانندگان حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته برای شما انجام می دهد. شعبه های زیر در حمل بار به شهرستان فعال هستند و شما می توانید از این شعبه‌ها خدمات باربری و اسباب کشی خود را رزرو نمایید.

  1. باربری تهران به گرمدره
  2. باربری تهران به کردان
  3. اتوبار والائیان 
  4. باربری تکاوران
  5. باربری تهران به  قم

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری کرج بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری کرج استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری کرج کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند