باربری پیکان‌شهر انجام فعالیت‌های اسباب کشی:

باربری پیکان‌شهر آماده خدمات و انجام فعالیت‌های اسباب‌کشی و باربری با بهترین قیمت‌ها است. شما می‌توانید برای باربری نهادهای دولتی و خصوصی خود باربری پیکان‌شهر را انتخاب نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

باربری پیکان شهر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

هم چنین خدمت شما دوستان عزیز به‌صورت تخصصی در زمینه حمل خرده بار و اسباب‌کشی منازل خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهیم که شما می‌توانید با انتخاب باربری پیکان شهر تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. ما یکی از قدیمی‌ترین باربری‌ها در سطح شهر تهران هستیم که توانایی جابه‌جایی بار شما را داریم شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرارداری تنها با یک تماس تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید و نزدیک‌ترین باربری به منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. و تخصصی‌ترین ارزان‌ترین خدمات حمل‌ونقل را برای شما انجام می‌دهیم شما می‌توانید بار خود را از تهران به سایر شهرهای دیگر ارسال نمایید.

حمل و نقل تمامی وسایل با بهترین امکانات:

حمل‌ونقل بین‌شهری از تهران به تمامی شهرهای اطراف برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را در کم‌ترین زمان ممکن به هر نقطه از ایران که می‌خواهید انتقال دهید ما برای شما حمل بار اثاثیه و کالا و وسایل منزل را انجام می‌دهیم شما می‌توانید حتی لوازم اداری خود را به ما بسپارید ما برای شما بسته‌بندی لوازم ادارات را نیز انجام می‌دهیم حمل‌ونقل بار از تهران به‌صورت همه‌روزه هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل نیز برای مشتریان انجام می‌شود. شما با انتخاب باربری پیکان‌شهر می‌توانید در اسرع وقت خدمات اسباب‌کشی خود را با بهترین امکانات از ما دریافت نمایید باربری پیکان‌شهر با داشتن کارشناسان حرفه‌ای تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد.

خدمات باربری به‌صورت شبانه‌روزی برای شما انجام می‌شود شما می‌توانید حتی در شبانه ارسال بار را از باربری پیکان‌شهر دریافت نمایید و اگر قصد جابجایی وسایل سنگین را دارید ما به شما توصیه می‌کنیم که به‌تنهایی این کار را انجام ندهید. بلکه با انتخاب باربری پیکان‌شهر شما می‌توانید وسایل خود را از تهران به هر شهری با هر مقداری که هست جابجا کنید. تخصص این را داریم که وسایل سنگین شما را برایتان جابجا کنیم بدون کوچک‌ترین ضربه به وسایل بار شما بخورد برای حمل‌ونقل بارهای سنگین و حجیم از انواع ماشین‌های مختلف استفاده می‌کنیم تا وسایل شما را جابه‌جا کنیم تمامی ماشین‌هایی که در باربری پیکان‌شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند همگی کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده است.

شما می‌توانید تمامی وسایل خود را به‌صورت صحیح‌وسالم از ما دریافت نمایید. همچنین ما برای شما حمل‌ونقل بار و کالا را در کم‌ترین زمان ممکن با استفاده از بیمه‌نامه معتبر انجام می‌دهیم شما می‌توانید با داشتن یک بیمه‌نامه معتبر از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. بدون کوچک‌ترین مشکلی برای وسایل شما پیش بیاید. ما برای شما دوستان عزیز یک بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم که با در دست داشتن این بارنامه دولتی می‌توانید بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید انتقال دهید. منتظر تماس شما هستیم تا برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهیم همین الان با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید.

باربری پیکان‌شهر با مجهزترین ماشین‌های باربری:

ماشین‌هایی که در باربری پیکان‌شهر برای شما مشتریان ارائه می‌شود شامل: خاور، کامیون‌‌ها ۶ و ۷ متری، که دارای ابعاد استاندارد هستند و وانت‌بار و نیسان بارها که برای جابجایی بارهای سبک و بار حجم‌های کم‌تر استفاده می‌شود. که شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار باربری پیکان‌شهر از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید.

تمامی ماشین‌های ما متناسب با نوع بار شما هست و این بسته به انتخاب و نوع بار شما دارد. که چه ماشینی را انتخاب می‌کنید. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با پرسنل ما در تماس باشید آن‌ها راهنمایی لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری برای شما دوستان عزیز انجام دهند.

ما یکی از بیمه‌نامه‌های معتبر را برای مشتریان در نظر می‌گیریم تا هنگام جابه‌جایی بار خود از تهران به هر شهری در صورت بروز هرگونه مشکل و صدمه خسارت وارد شده برای شما دوستان عزیز پرداخت شود. شما می‌توانید یکی از بهترین و ارزان‌ترین باربری‌های سطح تهران را انتخاب کنید. باربری پیکان‌شهر همه‌روزه برای شما حمل بار را انجام می‌دهد همچنین ما برای شما دوستان عزیز با استفاده از مواد اولیه و مجهز خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید بسته‌بندی وسایل منزل خود را به ما بسپارید تا به‌صورت حرفه‌ای برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را نیز انجام دهیم. همچنین ما برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌دهیم تا در حین جابجایی وسایل شما صدمه‌ای وارد نشود. همین الان تلفن را بردارید و به نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم ما برای شما بسته‌بندی را با کارتون‌های چند لایه انجام می‌دهیم. سالم رسیدن کالای شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد. همچنین ما با استفاده از کارتون‌های رگال دار تمامی وسایل شما دوستان عزیز را جابه‌جا می‌کنیم و بسته‌بندی می‌کنیم تا به وسایل شما صدمه نرسد و با استفاده از چسب‌های بسته‌بندی تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابجایی کارتن‌ها پاره یا باز نشوند. برای پوشاندن وسایلی مثل مبلمان، مجسمه‌ها، و دیگر لوازم با استفاده از تلفن‌ها و نایلون‌های حباب دار عمل می‌کنیم تا تمامی وسایل شما را به‌درستی بسته‌بندی کنیم.

بسته بندی با تجهیزات مدرن درباربری پیکان‌شهر:

بسته‌بندی و به‌صورت اصولی انجام شود زیرا در غیر این صورت وسایل شما صدمه می‌بینند ‌پس به‌همین خاطر با ارسال تیم حرفه‌ای بسته‌بندی باربری پیکان‌شهر شما می‌توانید از صفر تا صد بسته‌بندی لوازم منزل خود را به تیم کاردان و کاربلد ما بسپارید. تا بدون کوچک‌ترین مشکلی برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی و به مقصد موردنظر ارسال نماییم نرخ و تعرفه‌هایی که برای شما دوستان عزیز در باربری بارسنتر در نظر گرفته‌شده است زیر نظر اتحادیه حمل‌ونقل باربری است و شما باید بدانید که قیمت‌های درون‌شهری و برون‌شهری با هم تفاوت ویژه‌ای دارد و به‌همین خاطر شما می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های ۴۵٪ که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم تمامی وسایل خود را از ما به‌صورت بسته‌بندی‌شده با قیمت مناسب دریافت نمایید. همچنین اگر بخواهید که از خدمات ویژه اسباب‌کشی باربری پیکان‌شهر استفاده کنید قیمت‌ها کمی متفاوت‌تر هست البته باید بدانید که هزینه‌های اسباب‌کشی کمی متفاوت است و نمی‌شود برای یک اسباب‌کشی قیمت ثابت را در نظر گرفت تمامی تلاش ما این است که برای شما دوستان عزیز قیمت‌های به‌صرفه ای را در نظر بگیریم.

دسترسی به شعبه‌های مختلف بارسنتر با یک تماس تلفنی:

اگر قصد حمل بار از تمامی مناطق را دارید بهتر است با باربری پیکان شهرر تماس بگیرید آن‌ها به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما دوستان عزیز هست. باربری پیکان‌شهر برای راحتی شما دوستان عزیز از یک باربری و یک تیم حرفه‌ای استفاده می‌کند تا با قیمت مناسب خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. ما برای شما فرایند اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام می‌دهیم با توجه به قیمت‌های مناسبی که برایتان در نظر گرفته‌ایم می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم البته باید بدانید که هزینه‌های اسباب‌کشی می‌تواند به مسافت از مبدا تا مقصد، استفاده از خدمات vip اسباب‌کشی، استفاده از ماشین‌های مجهز باربری، حجم اثاثیه منزل، تعداد طبقات آپارتمان، استفاده از آسانسور و حمل‌ونقل لوازم سنگین، همگی می‌تواند در کاهش و یا افزایش قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. که با انتخاب باربری پیکان شهر شما می‌توانید از خدمات باربری ما استفاده نمایید. عزیزانی که در مرکز تهران زندگی می‌کنند می‌توانند باربری کریمخان، را استفاده کنند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را از آن‌ها بخواهند. شما می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید می توانید از باربری و اتوبارهای زیر استفاده نمایید.

عزیزانی که در غری تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به راحتی به خدمات باربری و اسباب کشی دسترسی داشته باشند و خدمات خود را به این مجموعه بسپارند. ما به صورت شبانه روز در ۷ روز هفته در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات را برای شما ارائه دهیم با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید. ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری پیکان شهر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری پیکان شهر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری پیکان شهر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند