اتوبار و باربری پیروزی در محدوده شرق تهران:

همواره انجام امور مربوط به اسباب کشی مانند: بسته بندی وسایل، حمل و جابجایی و چیدن اثاثیه در مقصد دردسر‌های خودش را دارد. یکی از این مشکلات که معمولا به دلیل عدم آشنایی افراد با اصول باربری و حمل بار بوجود می‌آید، آسیب زدن به بدن و بخصوص از ناحیه کمر و زانو خود است. باربری پیروزی متخصص در انجام این امور برای شماست و کلیه مراحل را به صورت کامل برای شما به انجام می‌رساند.

۴.۹/۵ - (۱۱۲ امتیاز)

باربری پیروزی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

قبل از هر چیز برای بلند و یا جا به جا کردن وسایل سنگین می‌بایست این نکته را به یاد داشته باشید که این کار نیازمند تجربه و افراد کار بلد است و شما می‌توانید این وظیفه را بر عهده یک شرکت باربری مطمئن، مانند شرکت بارسنتر بسپارید. باربری پیروزی خواهان یک اسباب کشی آسان برای تمام مشتریان در تهران است. اتوبار و باربری پیروزی با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان‌ها بهترین مشاوران را در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما در اختیار دارد.

خدمات باربری مطمن و نیروی کار با سابقه:

یکی از باربری‌های پیشگام در ارائه دهنده خدمات باربری شهری اتوبار پیروزی است، که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی و حمل و نقل شهری را به صورت کامل و با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. هدف ما ارایه کامل‌ترین سرویس باربری به همشهریان ساکن این منطقه است. اتوبار و باربری ما اعتقاد دارد که بزرگ‌ترین سرمایه هر کسب کاری جلب اعتماد و رضایت مشتریان است و به همین خاطر جلب رضایت شما عزیزان را مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف برنامه‌های آتی خود می‌داند.

اتوبار و باربری پیروزی مفتخر است که در طول ده‌ها سال باربری و اتوبار در استان تهران همواره در اندیشه ارایه خدمات بوده و رضایتمندی شما عزیزان را در اولویت کلیه خدمات خود قرار داده است. خدمات بی نظیر اتوبار و باربری بارسنتر با قیمت مناسب و کیفیت غیر قابل رقابت و همچنین سابقه و کادر باربری متخصص، مناسب‌ترین باربری و اتوبار جهت انتخاب شماست. به نظر شرکت ما، بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی ماهر همراه با سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای تحقق این امر، سطح دانش و مهارت خود را روز به روز بالاتر برده ایم.

بسته بندی حرفه ای و دقیق:

اولین و مهم‌ترین بخش برای اسباب کشی و اتوبار در تهران بسته بندی اثاثیه منزل است. ما در اتوبار پیروزی با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات کار بسته بندی را برای شما انجام می‌دهیم. برای کلیه خدمات باربری در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان، کلیه پرسنل باربری مستلزم رعایت استانداردهای کیفی جهت بسته بندی، حمل همچنین چیدمان بار است.

در باربری پیروزی در استان تهران کلیه این خدمات را برای شما به صورت کامل و حرفه ای انجام می‌دهیم. پس با اطمینان خاطر کامل تمامی مراحل بسته بندی و انتقال وسایل مورد نظر خود را به صورت کامل به باربری پیروزی در تهران بسپارید و هیچ نگرانی بابت ارسال و سلامت وسایل خود نداشته باشید و با خیالی آسوده پروسه بسته بندی و انتفال را به تیم حرفه ای شرکت ما بسپارید.

سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی باعث تسهیل کار اسباب کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است. باربری پیروزی خود را موظف می‌داند که  مناسب‌ترین خودروها (وانت بار پیروزی، نیسان بار پیروزی) را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل اثاث کشی با قیمتی مناسب ارسال نماید.

وسایل نقلیه مدرن و مطمئن:

کلیه کالا و اجناس با ارزش شما در وسایل نقلیه سرپوشیده و ایمن قرار می‌گیرند و خودروهای نقلیه با توجه به حجم و اندازه بار و مسیر مورد نظر انتخاب می‌شوند. رانندگان اتوبار و باربری پیروزی نیز با رعایت کلیه نکات ایمنی و تسلط و آشنایی کامل با مسیرهای داخل شهری، وسایل شما را به سریع‌ترین و ایمن‌ترین شکل ممکن انتقال می‌دهند. با ارائه انواع ماشین‌های مسقف و رو باز برای مشتریان این مجموعه.

 • کامیون‌های vip مخصوص حمل اثاثیه منزل
 • انواع کامیون‌های رو باز
 • ایسوزو
 • خاور
 • کامیونت‌ها
 • انواع وانت بارها
 • نیسان بار

در مرحله ارسال وسیله باربری، همواره یک تیم متخصص برای چک کردن و سلامت خودروها ارسال می‌شود و این تیم وظیفه دارند که هر روز خودروهای باربری را چک کنند تا از سلامت کامل ماشین‌ها و ایمنی اسباب کشی کاملا مطمئن شوند. به علاوه کلیه ماشین‌ها به صورت روزانه معاینه فنی می‌شوند و کاملا موکت کاری شده و از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می‌کنند، تا اطمینان داشته باشیم هیچ مشکلی در زمان عملیات اسباب کشی و انتقال بار ایجاد نشود.

پرسنل باربری شرکت ما با در اختیار داشتن وسایل نقلیه ایمن، تجهیزات مدرن و همینطور پرسنل فنی و رانندگان با سابقه ای که سال‌ها در این زیمنه فعالیت داشته اند، می‌تواند تمام مراحل اسباب کشی شما را به راحتی و مطمئن و به شکل صفر تا صد برایتان انجام دهد.

برخی خدمات باربری پیروزی به شرح زیر است:

 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • اعزام نیروی متخصص اسباب کشی و باربری در محل
 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار پیروزی، نیسان بار پیروزی) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با برترین کیفیت
 • جابجایی و حمل  وسایل سنگین ( پیانو، یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق، تردمیل )
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • ارسال نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )
 • ارسال بسته‌های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

شما می‌توانید یک اسباب‌کشی بی‌دردسر را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید باربری پیروزی برای شما خدمات مختلفی را جهت انجام یک اسباب‌کشی پیشرفته در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید تمامی بار خود را با استفاده از اثاث‌کشی انجام دهید.

با توجه به نزدیک شدن فصل اسباب‌کشی باربری پیروزی برای شما وقت بیشتری را جهت خدمات اسباب‌کشی در نظر گرفتیم که شما می‌توانید با باربری پیروزی یک باربری مطمئن با قیمت مناسب را از ما دریافت نمایید.

شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را از صفر تا صد به باربری پیروزی و اسباب‌کشی بارسنتر بسپارید. تا برای شما با استفاده از تجربه بالای کاری که دارند مراحل اسباب‌کشی را انجام دهند منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما بتوانید با استفاده از این بیمه‌نامه به روش تضمینی بار خود را جابجا کنید.

نحوه دریافت سرویس‌ها و خدمات باربری پیروزی:

شرکت ترابری و باربری پیروزی تمامی خدمات باربری را با تخفیف ویژه ارائه می‌نماید. جهت سفارش سرویس با یکی از شماره تلفن‌های اتوبار تماس حاصل فرمایید. به یاد داشته باشید که کلیه وسایل و اجناس شما پیش از شروع اسباب کشی به صورت کامل بیمه می‌شوند و نیازی نیست نگرانی بابت سالم رسیدن آن‌ها به مقصد داشته باشید. با خدمات مجهز بار سنتر یک اسباب کشی راحت را داشته باشید.

 1. باربری و اسباب کشی
 2. حمل بار به شهرستان
 3. ارسال تیم‌های بسته بندی و تیم‌های چیدمان
 4. خدمات نوین و ارزنده
 5. بیمه نامه معتبر
 6. تخفیف‌ها ۴۵%
 7. ارسال رانندگان نیرومند
 8. مشاوره رایگان

شرکت بارسنتر برای کسب رضایت مشتریان و جذب مشتریان بیشتر، تخفیف‌های ویژه را برای شما در نظر گرفته و هزینه‌های دریافتی را با حفظ کیفیت، کاهش داده است. بدیت ترتیب هر کسی می‌تواند از خدمات ویژه و حرفه ای باربری پیروزی نهایت استفاده را ببرد.

در صورتی که اسباب کشی شما هم در پیش رو دارید و نیازمند هر نوع خدمات و سرویس‌های مربوط به حمل و انتقال وسایل هستید، تنها کافی است با تماس با کارشناسان ما در باربری پیروزی به کلیه سرویس‌های مورد نیازتان برسید. کارکنان شرکت باربری بارسنتر به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از بخش رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس مورد نظر خود اقدام کنید.

باربری پیروزی کلیه مراحل اثاث کشی را به صورت مطمئن و حرفه ای برای شما انجام می‌دهد.

 

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر


پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا خدمات مربوط به بسته بندی توسط شرکت شما انجام می‌شود؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و توسط کادر فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در تماس باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارکنان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا اجناس را به شهرستان‌های دیگر نیز انتقال می‌دهید؟

بله. کلیه خودروهای نقلیه ارسال شرکت استاندارد و سرپوشیده هستند و از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می‌کنند و اجناس را به هر نقطه ای که لازم باشد ارسال می‌کنند.

در باربری پیروزی قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به خودروها و کادر فنی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌کند.