موسسه حمل و نقل و باربری پارک وی

 

امروزه وجود شرکت های اتوبار معتبر مانند باربری پارک وی ارائه خدمات و سرویس های بسیار پیشرفته تری نسبت به گذشته، باعث شده که حمل و نقل انواع وسایل برای مشتریان راحت و بدون دردسر شود و جابه جایی و انتقال بار نه تنها دیگر سخت و کسل کننده نیست، بلکه میتواند با لذت هم همراه باشد. اتوبار و باربری بارسنتر با سالها سابقه موفق و درخشان در حوزه ارائه خدمات باربری و اسباب کشی لوازم منزل در سطح استان تهران همواره توانسته است، یکی از شرکت های باربری موفق در زمینه حمل اثاثیه و انتقال وسایل باشد.

اتوبار و باربری پارک وی با تجربه ای طولانی در امور اثاث کشی و شناخت کامل محله های استان تهران و همچنین سبک های مختلف زندگی و آشنایی و تهیه ی لازمه های مورد نیاز یک حمل و نقل بدون دردسر و با تکیه بر رزومه و سابقه طولانی خود در امور باربری شما را در ساختن خاطراتی شیرین از یک اسباب کشی راحت همراهی خواهد کرد. حمل اثاثیه ی منازل و ادارات، حمل اجناس به هر نقطه ای از کشور، حضور یافتن نیروی کار در محل در کوتاه ترین زمان ممکن، بسته بندی اصولی و تخصصی، جزئی از مزایای انتخاب باربری پارک وی می باشد.

داشتن یک زمانبندی و برنامه ریزی درست برای انجام تمام مراحل باربری قبل از شروع فرایند حمل بار بسیار مهم است. مشاوران باربری در پارک وی با ارائه اطلاعات کامل و ارزشمند شما را راهنمایی می نمایند، تا اسباب کشی راحتی داشته باشید. این مشاوره اطلاعات مفیدی در مورد بهترین خودرو های باری متناسب با بار، بهترین زمان برای انتقال لوازم و با در نظر گرفتن شلوغی مسیرها انجام میشود. مدیریت اتوبار و باربری بارسنتر بهترین و مدرن ترین تجهیزات و کادر فنی موجود را به خدمت گرفته است، تا اسباب و اثاثیه مشتری را به صورت ایمن و سالم منتقل کنند و رضایت مشتری را جلب نمایند. 

سرویس های شرکت باربری پارک وی

در اتوبار پارک وی افراد کارآزمودی ای (خانم و آقا) برای بسته بندی لوازم ارسال می شوند و تمام لوازم به صورت دقیق بسته بندی می شوند. استفاده از لوازم بسته بندی ویژه مانند: انواع کارتن ها، فوم، نایلون های حباب دار، چسب و کارتن های رگال دار و استرچ رپ های مخصوص برای بسته بندی وسایل باعث می شود که تمام وسایل مشتریان گرامی سالم و بدون هیچ خط و خشی به مقصد برسند. افراد متخصص و ماهر اتوبار و باربری پارک وی وسایل شکستنی و ارزشمند شما را از لحاظ جنس جداسازی کرده و سلامت و ایمنی وسایل تزئینی، گرانقیمت و یا شکستنی را با قرار دادنآنها  در جعبه های مخصوص بسته بندی و قرار دادن ضربه گیر های مخصوص در مابین آن ها تضمین می کنند.

شرکت ما کلیه وسایل نقلیه باری از جمله: انواع وانت بار ، نیسان ، کامیون ، خاور ، ایسوزو استاندارد و ایمن را برای حمل و نقل بارهای مشتریان به کار می برد. تمامی این ماشین ها مسقف و سرپوشیده بوده و درون آن ها ویژه اسباب کشی منازل کاملا موکت کاری شده، بدین صورت اقلام و اثاثیه در حین حمل و ارسال و جابه جایی صدمه ای نمی بینند. همچنین رانندگان بسیار حرفه ای شرکت به تمام مسیرهای درون شهری و بین شهری آگاهی کامل داشته و می توانند امنیت و سلامت بار و خودروی نقلیه را تضمین نمایند.

باربری پارک وی با استفاده از روش هایی نوین که برای چیدمان بار به کار می گیرد، از آسیب دیدن لوازم شکستنی و حساس در حین عملیات جابجایی پیشگیری می کند. چیدمان وسایل به گونه ای صورت می گیرد که لوازم بزرگ و سنگین تر در پایین اجناس شکستنی و کوچک تر قرار بگیرند و از با توجه به این مسئله و دقت کافی و نظم، هیچگونه تداخلی در فرایند حمل و نقل به وجود نمی آید. همچنین اگر وسیله الکترونیکی دازید و نیازمند راه اندازی آنها در مقصد هستید، کارکنان ویزه ما کلیه این خدمات را نیز برای شما انجام میدهند.

باربری پارک وی با ارائه بیمه‌ی باربری در تلاش است تا امنیت و سلامت وسایل شما را در برابر خطرات محتمل و حوادث غیر مترقبه تضمین نماید. به همین منظور کلیه ماشین ها و اجناسی که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند قبل از حمل و انتقال بیمه می شوند و از بیمه باربری رایگان برخوردار خواهند شد. همچنین برای خدمات باکیفیت شرکت، هزینه های مناسب در نظر گرفته شده است و تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است، تا برای اکثر مشتریان گرامی قابل پرداخت باشد و با خیال راحت خدمات مورد نظر را سفارش دهند.

چهارراه پارک وی و باربری در این منطقه

پارک‌وی نام چهارراهی در شمال تهران است. این چهارراه در محل تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه‌های چمران  مدرس قرار دارد. سمت شمالی پارک‌وی در محدوده منطقه ۱ شهرداری و سمت جنوب آن در محدوده منطقه ۳ شهرداری قرار دارد. پل پارک‌وی با جهتی شرقی-غربی در این منطقه واقع شده‌است. سمت شرقی پل پارک‌وی در بزرگراه مدرس و سمت غربی آن در بزرگراه چمران امتداد یافته‌ است.

ممکن است گذرتان به پارک وی افتاده باشد یا یک دفعه هوس کنید از خانه بیرون بزنید و در خلوت شبانه تا پل پارک‌ وی گاز بدهید. آنجا بین ساعت دو شب تا چهار صبح، دود کباب و جگر به هوا می‌رود و شلوغ است. ماشین ها پشت سر هم پارک کرده‌اند و آدم‌هایی با ظاهر و عقاید مختلف، که از نیمه شب تابستانی‌شان خاطره میسازند. پل پارک‌وی با جهت شرقی-غربی یکی از نقاط مهم تهران محسوب شده و موقعیت جغرافیایی پارک‌وی اولین تقاطع خیابان ولیعصر با یه بزرگراه از سمت شمال است، که در منطقه یک شهرداری تهران، بین دو محله «محمودیه» و «امانیه» قرار دارد.

 از جمله مکان های مهم منطقه پارک‌وی، کلوب آلمانی‌ها در زمین متعلق به سفارت آلمان در ایران بود. هتل استقلال، با نام پیشین رویال هیلتون تهران، در ابتدای بزرگراه چمران که زمانی یکی از بزرگ‌ترین هتل‌های خاورمیانه بود نیز از اماکن مهم این منطقه محسوب میشود. اتوبان چمران را که به سمت شمال در جهت انتهای آن حرکت کنید به پل پارک‌وی اولین پل معلق تهران می‌رسید. پلی که دو بزرگراه چمران و مدرس را در امتداد هم قرار داده است و آن قدیم‌ها که هنوز پل‌های مشابه ساخته نشده بود، برای خودش شهرتی داشت. 

برای دسترسی به خدمات باربری و حمل اثاثیه در منطقه و چهارراه پارک وی میتوانید با تماس با کارشناسان اتوبار و باربری بارسنتر سرویس های مورد نظر خود را دریافت کنید. مشاوران باربری به صورت شبانه روزی و 24 ساعته اماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخ به سوال های شما هستند. همچنین با استفاده از بخش رزرو آنلاین نیز میتوانید به صورت اینترنتی و با پر کردن فرم سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

باربری پارک وی

 

لینک های مفید در رابطه با سرویس های باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
حمل بار و اتوبار مطمئن در باربری پارک وی

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری پارک وی انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری پارک وی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در شرکت باربری شما قیمت ها به چه صورتی محاسبه میشوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها مشخصا تغییر میکنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت ها و تعرفه ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان گرانقدر خود ارائه میکند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *