ارائه خدمات اسباب کشی با انتخاب باربری نامجو:

باربری نامجو با چندین سال سابقه کاری درخشان در خدمت شما عزیزان است. شما می‌توانید برای خدمات باربریری، اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، بسته‌بندی، و همچنین چیدمان از تیم حرفه‌ای بارسنتر کمک بگیرید با توجه پتانسیل بالای کشور عزیزمان ایران در زمینه باربری و اسباب کشی و همچنین تنوع بالای بارهای ارسالی، موسسه باربری بارسنتر با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه باربری و  اسباب کشی در هر کجای ایران بهترین و به صرفه‌ترین روش ارسال بار را برای شما فراهم می آورد کافیست با انتخاب باربری ما  این افتخار را به تیم و مجموعه ما بدهید تا در کنارتان  باشیم.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری نامجو

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

این باربری برای عزیزانی که در محدوده نامجو زندگی می‌کنند دسترسی را آسان‌تر کرده است. مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن ترافیک و شلوغی‌های روزمره در هر منطقه از تهران برای شما عزیزان شعبه‌های مختلفی را قرار داده است. مثلاً عزیزانی که در قصر فیروزه زندگی می‌کنند می‌توانند با دسترسی به اتوبار قصر فیروزه خدمات اسباب کشی و باربری خود را انجام دهند.

تخفیف‌های ۴۵% با انتخاب مجموعه بارسنتر:

تمامی هزینه‌های این شرکت زیر نظر اتحادیه باربری است پس به همین دلیل شما با انتخاب باربری نامجو می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵%  این شرکت بهره‌مند شوید. مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب برای شما عزیزان هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش داده است. هزینه‌ها در اسباب‌کشی متفاوت است به همین خاطر ما نمی‌توانیم قیمت ثابتی را برای اسباب کشی در نظر بگیریم اما شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما اطلاعات خود را ثبت نموده تا مشاوران ما برای شما عزیزان یک قیمت در نظر بگیرند. با استفاده از برنامه‌ریزی دقیق قبلی که توسط مشاوران و کارشناسان ما انجام می‌شود شما می‌توانید یک اسباب‌کشی بی‌دردسر را تجربه نمایید. کیفیت کار را قربانی قیمت‌های ارزان نکنید شاید در سطح شهر باز تیتراژهایی مثل باربری‌های ارزان و اتوبار های ارزان‌قیمت آشنا شده باشید. اما باید در نظر داشته باشید که کیفیت کار در اسباب‌کشی بسیار مهم است زیرا قرار است که تمامی وسایل منزل و یا حتی اداره را به یک باربری و یک اتوبار سپارید.

به همین خاطر باید در انتخاب این باربری دقت کافی را داشته باشید. ما به شما باربری نامجو را پیشنهاد می‌دهیم این باربری با چندین سال سابقه کار درخشان توانسته است رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید. هزینه‌ها در باربری نامجو بالا نیست بلکه به خاطر کیفیت کار بالایی که تحویل می‌گیرید با پرداخت هزینه‌ای مناسب می‌توانید از خدمات اسباب‌کشی بسته بندی و همچنین باربری بهره‌مند شوید. پس همین الان تلفن را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات خود را ثبت نمایید. تا آن‌ها با در نظر گرفتن اطلاعات شما قیمت و هزینه‌ای اسباب‌کشی را در اختیار شما بگذارند. شما با پرداخت هزینه‌ای مناسب می‌توانید لذت یک اسباب کشی را در کنار تیم حرفه‌ای باربری بارسنتر تجربه نمایید.

ماشین‌های مجهز باربری نامجو:

ماشین‌هایی که در این باربری استفاده می‌شوند استاندارد هستند و به‌صورت روزانه توسط کارشناسان مجموعه باربری بار سنتر چک می‌شوند. از لحاظ فنی تمامی ماشین‌های مجموعه باربری نامجو سالم هستند و شما می‌توانید با خیالی آسوده تمامی وسایل را به ما بسپارید. تا با استفاده از ماشین‌های باربری مطمئن بار را از هر مسیری که شما بخواهید از تهران به هر مسیری که شما بخواهید انتقال خواهیم داد. شما می‌توانید با توجه به نوع وسیله و تعداد وسیله و حجم وسیله ماشین موردنظر خود را انتخاب کنید. شاید انتخاب نوع ماشین برای شما بسیار سخت باشد نگران نباشید در این‌جا کارشناسان و مشاوران ما می‌توانند راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما بگذارند تا بتوانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تمامی ماشین‌های این مجموعه مجهز و استاندارد است و می‌توانید حتی در فصل‌های زمستانی از ماشین‌های باربری بارسنتر استفاده کنید. زیرا تمامی ماشین‌های ما مسقف و روباز است و آمادگی حمل‌ونقل وسایل شما در هر فصول سال را دارند. ماشین‌های این مجموعه شامل کامیون‌ها، هیونداها، ماشین‌های ایسوزو، و وانت‌بار و نیسان بارها و دیگر ماشین‌ها است. شما می‌توانید برای حمل‌ونقل خرده بارهای خود از ماشین‌های نیسان بار و یا وانت‌بار مجموعه باربری نامجو استفاده نمایید.

با انتخاب این دو نوع ماشین می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید زیرا قیمت‌های وانت‌بار و نیسان بار ما نسبت به سایر ماشین‌ها ارزان‌قیمت‌تر و مناسب‌تر است. برای جابه‌جایی‌های برون‌ شهری می‌توانید از ماشین‌های کامیون ایسوزوها و هیونداهای مجموعه باربری بارسنتر استفاده نمایید. البته انتخاب نوع ماشین باربری به میزان بار شما و مسیر رفت ‌و آمد بار شما بستگی دارد. که در انتخاب نوع ماشین باربری کافی است با یک تماس تلفنی با مشاوران ما ماشین موردنظر خود را برای باربری و یا اسباب‌کشی انتخاب نمایید. ما در کنار شما هستیم تا مشاوره‌های لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری برای شما عزیزان انجام دهیم.

 بسته بندی و خدمات اسباب کشی:

بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین عوامل اسباب‌کشی است اگر بسته‌بندی با دقت انجام نشود ممکن است وسایل شما در حین جابجایی به ماشین‌های باربری آسیب ببینند. به همین خاطر با استفاده از تیم بسته‌بندی مجموعه باربری نامجو شما می‌توانید تضمین وسایل خود را از ما بخواهید. به همین خاطر تیم بسته‌بندی بارسنتر با داشتن تجهیزاتی متفاوت و مدرن می‌توانند تمامی وسایل شما را از خرده ریزها گرفته تا وسایل درشت و بسته‌بندی کنند. تجهیزاتی که برای بسته‌بندی در این در این شرکت استفاده می‌شود شامل:

  • بابل رپ پال ضربه گیرها
  • نایلون‌های حباب دار سلفون‌ها
  • کارتون‌های مستحکم چند لایه
  • طناب‌ها
  •  جعبه‌های اسباب کشی

با ارائه ی انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی به شما در انجام اسباب کشی‌هایتان کمک می‌کند نوع، جنس و مقاومت کارتن در باربری  بعنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس بشمار می‌رود ما تمامی وسایل شما را با استفاده از علم و تکنولوژی که تیم بسته‌بندی ما در اختیار دارد بسته‌بندی خواهیم کرد هرچه میزان ایمنی بسته‌بندی دقیق‌تر باشد وسایل شما بدون هیچ مشکلی به دست شما انتقال داده می‌شود.

 سابقه درخشان باربری نامجو :

باربری نامجو با چندین سال سابقه کاری درخشان در خدمت شما عزیزان است شما می‌توانید برای خدمات باربری اسباب‌کشی حمل‌ونقل بسته‌بندی و همچنین چیدمان از تیم حرفه‌ای بارسنتر کمک بگیرید. شما همشهریان تهرانی می‌توانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید. تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت سرویس‌های مقرون به صرفه باربری نامجو از طریق ارائه مشاوره باربری در برایتان ارسال می‌شود این باربری برای عزیزانی که در محدوده نامجو زندگی می‌کنند دسترسی را آسان‌تر کرده است. مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن ترافیک و شلوغی‌های روزمره در هر منطقه از تهران برای شما عزیزان شعبه‌های مختلفی را قرار داده است مثلاً عزیزانی که در قصر فیروزه زندگی می‌کنند می‌توانند با دسترسی به اتوبار قصر فیروزه خدمات اسباب کشی و باربری خود را انجام دهند.

باربری نامجو با داشتن چندین سال سابقه توانسته است محبوبیت خود را در میان مشتریان کسب کند شما می‌توانید با اعتماد به تیم باربری ما تمامی وسایل را به ما بسپارید. ما برای شما تمامی خدمات اسباب کشی را انجام خواهیم داد تمامی مشتریانی که از باربری نامجو استفاده می‌کنند تا به امروز خدا را شکر راضی بوده‌اند. زیرا خدمات ما بسیار مفید و متنوع است و شما می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید.

تمامی نیروهایی که در مجموع بارسنتر استخدام شده اند همگی دارای چندین سال سابقه کاری هستند و در حرفه اسباب کشی تا به امروز همگی موفق بوده است از رانندگان تا تیم‌های چیدمان و بسته‌بندی همگی آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا بتوانند در زمانی مشخص بدون هیچ نقصی تمامی کارهای اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهند.

از پرسنل گرفته تا تیم حرفه‌ای بسته‌بندی ما می‌توانید متوجه شوید که آن‌ها دارای تجربه کاری بالا هست و به صورت آموزش‌دیده و ماهر برای شما وسایل را بسته‌بندی خواهند کرد شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز تلفن را بردارید و با شماره‌های بالا تماس حاصل فرمایید تا مشاوره لازم خود را دریافت نمایید. تا به ‌صورت رایگان از مشاوره رایگان مجموعه باربری بار سنتر برخوردار شوید تمامی مشاوران ما آماده پاسخ‌گوی سوالات شما است شما می‌توانید در هر زمینه‌ای راجع به اسباب کشی و باربری از آن‌ها سوال‌های مورد نیاز خود را بپرسید تا مشاوران ما با صبوری تمام و هم چنین برخوردی خوب پاسخ‌گوی سوالات شما مشتریان عزیز باشند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری نامجو بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری نامجو استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری نامجو کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند