باربری مولوی کیفیت را در راستا کار خود قرار داده است:

خدمات ارزان و باکیفیت خود را تنها با انتخاب باربری مولوی از ما تحویل بگیرید ما برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی به روش‌های مدرن و اروپایی را به‌صورت تضمینی توسط افراد حرفه‌ای و تیم حرفه‌ای انجام خواهیم داد. شما می‌توانید چیدمان اثاثیه و اسباب منزل خود را بعد از جابه‌جایی به تیم حرفه‌ای باربری مولوی بسپارید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری مولوی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم ما به شما توصیه می‌کنیم که برای جابجایی لوازم منزل خود یک تیم حرفه‌ای را در نظر بگیرید که دور دیده هستند تا به لوازم منزل شما صدمه‌ای وارد نشود و خدمات اسباب‌کشی شما در زمان کوتاه با قیمتی مناسب انجام شود. پس به همین خاطر با انتخاب باربری مولوی می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید.

کار تخصصی را به افراد متخصص در باربری مولوی بسپارید:

این روزها اسباب‌کشی یک کار تخصصی به حساب می‌آید و انجام دادن آن به‌تنهایی ممکن است زمان‌بر و خسته‌کننده باشد. شما می‌توانید با انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای تمامی جابجایی اثاثیه منزل و همچنین بسته‌بندی وسایل خود را به ما بسپارید. تا با ارائه خدمات حرفه‌ای و مدرن در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم.

شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید و نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در خانه‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان به نحو احسنت انجام دهیم همچنین ما برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های ۴۵% را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید با قیمتی مناسب از تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود با انتخاب باربری مولوی که در محدوده مولوی قرار دارد می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان تمامی وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان است شما در هر کجای تهران که قرار دارید می‌توانید به خدمات باربری و اسباب‌کشی ما دسترسی داشته باشی و این خدمات را به بهترین شکل ممکن از ما دریافت نمایید مطمئن باشید که با پرداخت یک هزینه مناسب می‌توانید تمامی خدمات این مجموعه را به‌صورت حرفه‌ای از این تیم دریافت نمایید.

ما برای شما بسته‌بندی لوازم منزل را انجام می‌دهیم بسته‌بندی لوازم منزل کار تخصصی هست به‌همین خاطر باید با یک دقت انجام شود شما با ارسال تیم حرفه‌ای بسته‌بندی در کنار خود می‌توانید تفاوت باربری مولوی را نسبت‌به سایر باربر یا احساس کنید. وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از این مجموعه تحویل بگیرید.

همچنین ما برای شما دوستان عزیز و خدمات ویژه‌ای مثل چیدمان منازل را نیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید چیدمان وسایل خود را به ما بسپارید ما برای شما جابه‌جایی لوازم سنگین می‌دهیم و دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی لوازم سنگین را جابجا کنید. زیرا با رزرو تیم چیدمان باربری مولوی می‌توانید جابه‌جایی و چیدمان لوازم سنگین را به ما بسپارید.

پرسنلی که در مجموعه باربری مولوی مشغول فعالیت هستند همگی دارای دوره‌های آموزشی و کاربلد هستند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر تمامی وسایل را به ما بسپارید ما وسایل شما را برایتان بسته‌بندی می‌کنیم و در ماشین‌های باربری با استفاده از کارتن‌های چند لایه چیدمان می‌کنیم. باید دقت داشته باشید کارتون‌هایی را در باربری و اسباب‌کشی استفاده کنیم که مقاوم باشند و پاره نشوند زیرا قرار است تمامی وسایل شما در این کارتون‌ها چیدمان شوند به‌همین خاطر باید از کارتن‌های چند لایه استفاده کنید. لازم نیست برای جمع‌آوری و بسته‌بندی لباس‌هایتان از کارتن‌های معمولی استفاده کنید بلکه با انتخاب باربری مولوی می‌توانیم از کارتون‌های رگال دار که مخصوص لباس و لوازم شخصی شما هست استفاده نمایید تا به لوازم و لباس‌های شما آسیبی نرسد.

ما برای شما بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌دهیم تمامی وسایل شما بسته‌بندی شده و در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد چیدمان را برایتان به طوری انجام می‌دهیم که تمامی وسایل شما در ماشین‌های باربری جا شود. البته باید بدانید که این بستگی به نوع وسیله باربری و مقدار آن دارد اما سعی ما بر این است که لوازم شما با یک پار رفت‌ و آمد مقصد مورد نظرتان ارسال شود.

افراد متخصص در باربری مولوی  آماده ارائه خدمات هستند:

باربری مولوی با داشتن کارگران دلسوز تمامی بار شما را جابه‌جا خواهد کرد اعمالی است که مقصد شما کجاست را ما از تهران به هر مقصدی که شما بخواهید برای شما جابه‌جایی را انجام می‌دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید بهتر است برای داشتن اسباب‌کشی مطمئن و با نظم چندین روز قبل از مراحل اسباب‌کشی با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید. تا ما با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات را برایتان انجام دهیم. باربری مولوی با در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه برای مشتریان هزینه اسباب‌کشی را نصف کرده و هزینه‌ها در اسباب‌کشی عواملی است که مشتریان به آن دقت بیشتری دارند به‌همین خاطر ما برای راحتی کار شما به تخفیف‌های ۴۵% را برایتان در نظر گرفتیم.

ما دارای ماشین‌های متنوع باربری و اسباب‌کشی که شامل کامیون‌ها، خاورها، ایسوزوها، هیوندا و وانت‌بار و نیسان بارها هستند. همچنین ما برای شما هم و جابه‌جایی لوازم سنگین را نیز انجام می‌دهیم لوازمی مثل یخچال‌های سایدبای‌ساید، میزهای ناهارخوری، با صندوق‌ها، توسط کارگران حرفه‌ای و باتجربه ما با دلسوزی تمام جابجا می‌شود. شما می‌توانید بسته‌بندی لوازم منازل از لوازم اداری خود را به ما بسپارید. باربری مولوی با مجوز رسمی از سازمان اتحادیه باربری اسباب‌کشی راحت و بدون دردسری را برای شما انجام می‌دهد.

با انتخاب تیم حرفه‌ای ما می‌توانید در هزینه‌ها و در وقت خود صرفه‌جویی کنید. ما با کارگران کارآزموده و دوره‌دیده به‌صورت صددرصد تضمینی وسایل حساس و وسایل شکستنی شما را جابه‌جا می‌کنیم و شما می‌توانید برای تضمین سلامت بار خود از بیمه‌نامه و بارنامه دولتی استفاده کنید. ما برای شما دو نوع خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم خدمات اسباب‌کشی درون‌شهری و خدمات اسباب‌کشی برون‌شهری ارائه خدمات اسباب‌کشی درون‌شهری می‌تواند شامل جابجایی لوازم منزل و لوازم ادارات باشد. و لوازمی که حجم آن‌ها کم است که دراین‌صورت ما به شما ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار باربری مولوی را پیشنهاد می‌دهیم. درصورتی‌که بخواهید خدمات خود را از تهران به شهر دیگری انتقال دهید ما به شما خدمات برون‌شهری را ارائه می‌دهیم شما می‌توانید برای جابجایی وسایل زیاد و سنگین خود از خاورها و کامیون‌ها استفاده کنید.

با استفاده از خاورها و کامیون‌ها می‌توانید از تهران به هر مقصدی که بخواهید بار خود را جابه‌جا کنید. هنگام جابجایی وسایل برای خدمات برون‌شهری احتیاج به یک بارنامه دولتی دارای بارنامه دولتی توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود. تا بار خود را با خیال آسوده از تهران به هر شهری که می‌خواهید انتقال دهید بدون کوچک‌ترین مشکلی برای بار شما به تردد شما پیش بیاید. بار شما را به مکان دلخواه شما انتقال داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید برای سالم رسیدن بار خود به مقصد با در دست داشتن بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل برای شما خسارت وارد شده پرداخت خواهد شد. نگران نباشید با انتخاب باربری مولوی می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری اسباب کشی خود را به ما بسپارید.

دسترسی سریع به مجموعه باربری‌های بارسنتر:

شما می‌توانید از دیگر شعبه‌های باربری بار سنتر مثل اتوبار دروازه‌شمیران خدمات اسباب‌کشی را دریافت کنید. ما برای آسانی کار شما در هر منطقه از تهران خدمات متنوعی را ارائه می‌دهیم عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند دسترسی آسان‌تری به این خدمات دارند. ما در جنوب تهران برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با انواع متدهای مختلف در سطح تهران انجام می‌دهیم شما می‌توانید با هزینه‌ای مناسب از مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای دروازه‌شمیران استفاده نمایید و خدمات اسباب‌کشی و باربری را از آن‌ها دریافت نمایید.

ما حتی در ایام تعطیل آماده خدمت‌دهی به شما مشتریان عزیز هستیم به‌صورت بیست و چهار ساعته حاضر هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت کنید. بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر دریافت نمایید. تا خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم جهت رزرو نوبت اسباب‌کشی خود از چندین روز قبل می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا طبق یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق و منزل‌های شما حضور پیدا کنیم همچنین شما می‌توانید با انتخاب مجموعه باربری بار سنتر مثل اتوبار دروازه‌شمیران از تخفیف‌های ۴۵% بهره‌مند شوید. همچنین باربری مولوی آماده انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری شما دوستان عزیز هست.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مولوی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مولوی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مولوی اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند