دسترسی راحت به باربری مسیل باختر:

باربری مسیل باختر در تمام نقاط تهران فعال است و خدمات ما شبانه روزی ارائه می‌شود یعنی هر ساعت از شبانه روز که شما تصمیم به انجام اسباب کشی بگیرید ما در کنار شما هستیم برای دریافت خدمات این باربری کافیست با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید تا همکاران در محل حاضر شوند و خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که در محله مسیل باختر قرار دارند می‌توانند به راحتی به باربری ما دسترسی داشته باشند. ما تمامی خدمات حمل بار و اثاثیه را به صورت vip  همراه با خدمات ویژه با قیمت‌هایی کاملا استثنایی انجام می‌دهیم شما با انتخاب باربری ما می‌توانید از درد سرهای اسباب کشی فاصله بگیرید. اگر در محله‌های مسیل باختر تهران به دنبال باربری هستید، با باربری مسیل باختر تماس بگیرید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری مسیل باختر

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اسباب کشی با باربری بارسنتر:

حمل بار و اثاثیه، یکی از مواردیست که در زندگی تمام افراد اتفاق می‌افتد شما ممکن است یک بار در سال یا بیشتر احتیاج به خدمات اسباب کشی داشته باشید. اسباب کشی و باربری بخصوص در زمان حال کار تقریبا دشوار و زمانبری است که اگر به صورت درست انجام نشود باعث افزایش استرس و نگرانی خواهد شد و به تنهایی انجام دادن این کار بسیار زمانبر و دشوار است. امروزه شرکت‌های باربری و خدمات باربری تمامی خدمات را به صورت یکجا و یا تک تک طبق نظر مشتریان انجام می‌دهند تا برای شما امر اسباب کشی را تیدیل به کار راحتی کنند شما می‌توانید با  انتخاب باربری مسیل باختر سختی‌های اسباب کشی را به ما بسپارید. بسته بندی اثاثیه، حمل بار، حمل وسایل سنگین، چیدمان اثاثیه و یا حتی ارسال کارگر اسباب کشی و کارگر باربری به تنهایی خدماتی است که مجموعه بارسنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته است و شما با انتخاب باربری ما می‌توانید به این خدمات دسترسی داشته باشید. ما کیفیت را در راستای کار خود قرار می‌دهیم به همین خاطر با دریافت قیمتی مناسب برای شما عزیزان کار را با کیفیت بالا انجام خواهیم داد. مجموعه باربری بارسنتر به صورت شبانه روز در تلاش است که خدمات ویژه خود را توسعه دهد  ما می‌توانیم وسیله‌ها و یا اسباب شما را از تهران به هر نقطه دلخواه شما انجام دهیم.

بسته بندی مناسب با انتخاب شرکت باربری مسیل باختر:

باربری مسیل باختر، با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه ی بسته بندی لوازم منزل و ادارات وشرکت‌ها و حمل و نقل و اسباب کشی آماده ی ارائه ی خدمات به شما دوستان عزیز است. خدمات بسته بندی لوازم  منزل و شرکت‌ها یکی از خدمات ویژهای است که باربری مسیل باختر به مشتریان خود ارائه می‌دهند زیرا بسته بندی لوازم را افراد متخصص و آموزش دیده انجام می‌دهند تمامی پرسنل ما مهارت‌های لازم و آموزش‌های لازم را دیده اند تا برای شما عزیزان  خدمات بسته بندی را به درست ترین روش ممکن انجام دهند و در حین بسته بندی هیچگونه آسیبی به اثاثیه منزلتان وارد نمی‌شود. زیرا ما با دلسوزی تمام برای شما وسایلتان را بسته بندی خواهیم کرد شما می‌توانید تمامی وسایل منزل و یا اداره را به ما بسپارید، بسته بندی مبلمان، یخچال، کمد و …  بابل رپ و استرج رپ انجام می‌شود تمامی تجهیزات بسته بندی باربری مسیل باختر مدرن هستند به همین خاطر ما از بهترین تجهیزات برای بسته بندی لوازم شما استفاده می‌کنیم.

شما برای داشتن یک جابه جایی مطمن باید وسایل خود را به صورت اصولی و ایمنی بسته بندی کنید اگر بسته بندی با دقت انجام نشود ممکن است وسایل شما در حین جا به جایی آسیب ببینند بسته بندی یکی از کارهای طاقت فرسا و سخت در حمل اثاثیه است که زمان زیادی را از ما می‌گیرد و به دلیل نداشتن امکانات اصولی هم نمی‌شود و موجب آسیب به لوازم می‌شود پس برای حمل اثاثیه اصولی بایستی به صورت اصولی رفتار کرد و لوازم را با استفاده از استانداردها و ایمنی‌ها بسته بندی کرد. که این لوازم را می‌توان از باربری مسیل باختر تهیه نمود و کار را به تیم بسته بندی ما سپارد.

 1. ارائه تجهیزات پیشرفته بسته بندی
 2. استفاده از ضربگیرها و چسب‌های مخصوص  بسته بندی
 3. استفاده از کارتن‌های چند لایه بسته بندی
 4. استفاده از نایلون‌های حبابدار

مهم‌ترین مورد در حمل و نقل و جابجایی و اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه است ما با بسته بندی صحیح ایمنی وسایل شما را افزایش خواهیم داد تا با خیال راحت آن‌ها ا جا به جا نمایید. اگر به روش‌های بسته بندی اثاثیه آشنایی ندارید و یا اینکه لوازم و تجهیزات بسته بندی را در اختیار ندارید می‌توانید به صورت مجزا آن‌ها را از مجموعه باربری بارسنتر دریافت نمایید.

لوازم حساس و شکستنی را به باربری بارسنتر بسپارید:

بسیاری از شرکت‌ها و موسسات این روزها اقدام به جابجایی و اسباب کشی می‌کنند ما در کنار شما هستیم تا از خدمات باربری و بسته بندی و حتی چیدمان شما را بهره مند سازیم. از این رو اسباب کشی شرکت‌ها، اداره‌ها و موسسات نیاز به مهارت خاصی دارد ما با سال‌ها تجربه درخشان در کنار شما هستیم تا راحتی را با انتخاب مجموعه بارسنتر احساس نمایید. بسته بندی وسایل‌ها با هم فرق می‌کند به همین خاطر باید برای بسته بندی ظروف شکستنی دقت بیشتری را به خرج دهید بسته بندی لوازم شکستنی و ظریف، باید خیلی با دقت انجام شود تا در حین جا به جایی به آن‌ها صدمه ای وارد نشود به همین خاطر تیم حرفه ای بسته بندی باربری مسیل باختر با تفکیک لوازم شکستنی از دیگر وسایل آن‌ها را به نحو صحیح بسته بندی خواهند کرد. لوازم شکستنی به صورت جداگانه ابتدا بسته بندی می‌شود و بعد از آن در کارتن‌های کوچک چیده شده و کارتن‌های کوچک در یک کارتن بزرگ چند لایه گذاشته می‌شود و با استفاده از نایلون‌های حبابدار آن‌ها را بسته بندی و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهند. شاید برای شما بسته بندی یخچال و وسایل سنگین دشوار باشد شما برای محافظت از یخچال و لوازم آشپزخانه باید آن‌ها را بسته بندی کنیدبقیه ی لوازم سنگین آشپزخانه مثل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و…به صورت تخصصی بسته بندی و حمل و نقل می‌شود ما تمامی لوازم منزل شما را بسته بندی خواهیم کرد برای بسته بندی لوازم آشپزخانه تک به تک لوازم شما را به صورت مجزا بسته بندی خواهیم کرد و در نایلون‌های حبابدار می‌پیچیم و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم.

ارائه خدمات  بسته بندی  پیشرفته باربری مسیل باختر:

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت‌ها، سازمان‌ها و اداره‌ها یکی از مهم‌ترین خدماتی است که باربری مسیل باختر برای شما عزیزان انجام می‌دهد. بسته بندی بار و لوازم شرکت‌ها و اداره‌ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری  هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت است ما با استفاده از نایلون‌های حبابدار و سلفون‌های مخصوص مبلمان شما را بسته بندی خواهیم کرد. تیم و پرسنل باربری مسیل باختر با اخلاق خوب پرسنل و همکاری و هماهنگی تیم که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است در راستا کاری خود قرار داده است در کنار همه گفته‌ها، از نظر ما اخلاق مهم‌ترین نکته وجودی هر کاری است و از همین رو ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول مراحل اسباب کشی و باربری به مشتریان نشان دهند همین اخلاق و برخورد پرسنل موجب شده است که مشتریان تیم و مجموعه باربری بارسنتر را همیشه مورد انتخاب خود قرار دهند. خدماتی که مجموعه بارسنتر برای مشتریان خود ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

 • ارائه تیم بسته بندی و چیدمان
 • ارسال کارگر به صورت مجزا
 • استفاده از تجهیزات مدرن بسته بندی
 • تفکیک لوازم شکستنی از دیگر وسایل
 • استفاده از ماشین‌های مجزا باربری
 • استفاده از بیمه نامه معتبر
 • ارائه مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی
 • ارائه خدمات اسباب کشی و باربری به صورت شبانه روزی

باربری مسیل باختر  یکی از بهترین‌ها در امر اسباب کشی در نواحی مختلف تهران است که شما می‌توانید با انتخاب این باربری از تهران به هر کجا دنیا  خدمات اسباب کشی را انجام دهید شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با پرسنل ما تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی‌های لازم را با آن‌ها جهت یک اسباب کشی راحت و بی درد سر انجام دهید. باربری مسیل باختر همیشه سعی بر آن دارد که با ارائه ی بهترین خدمات، مناسب‌ترین قیمت را از مشتریان دریافت کند و شما می‌توانید در هر نقطه از تهران قرار دارید به باربری‌ها و اتوبارهای مجموعه بارسنتر دسترسی داشته باشید  مثل اتوبار پرستار که در محدوده پرستار قرار دارد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مسیل باختر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مسیل باختر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مسیل باختر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند