بالاترین کیفیت با باربری لویزان بارسنتر:

شما می‌توانید باربری لویزان را با کم‌ترین قیمت ممکن نسبت به سایر باربری‌های دیگر انتخاب کنید. بارسنتر با ارائه باربری در نقاط مختلف تهران آماده است تا به همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. بارسنتر با سال‌ها سابقه در امور اسباب کشی و باربری  ودیگر خدماتی مانند اعزام کارگر جهت بسته بندی بار و اثاث منزل و شرکت، جابجایی بار، ارسال کالا و محصول، از تهران به سایر نقاط ایران تمامی این خدمات را انجام خواهد داد. مجموعه بارسنتر با اختیار داشتن چندین خودرو  متنوع، پرسنل آموزش دیده و کارگران نیرومند، و نظارت کامل اتحادیه  هم برقیمت‌ها و هم بر نوع عملکرد پرسنل بارسنتر مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته. باربری لویزان که در محدوده لویزان تهران آماده ارائه خدمت به افراد آن منطقه هست کافیست با پرسنل ما تماس حاصل فرمایید و نوبت خود را رزرو نمایید تا با ارسال به موقع نیروهای باربری لویزان در کنار شما باشیم. مجموعه بارسنتر سابقه فعالیت طولانی در راستا اسباب کشی و باربری تاکنون با افراد و سازمان‌های مختلفی  همکاری داشته است.

۴.۵/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری لویزان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات عالی باربری لویزان مجموعه بارسنتر:

شرکت بارسنتر افتخار این را دارد که با تکیه بر سال‌ها تجارب درخشان در زمینه‌های اسباب کشی و بسته بندی وسایل خدماتی که رضایت اکثریت مردم را در پی داشته است و این رضایت شما باعث خشنودی و افتخار ما است و اینگونه تلاش‌های شبانه روزی مجموعه بار سنتر بی ثمر نخواهد ماند. دیگر دغدغه اثاث کشی را در فکر نداشته باشید چون ما تا اخر همراه شما هستیم که یک تجربه اسباب کشی بی نظیر و لذت بخش را داشته باشید. نگرانی‌های شما را بابت اسباب کشی درک خواهیم کرد و سعی بر این داریم تمامی این مراحل را برای شما عزیزان به صورتی انجام دهیم که شما کوچک‌ترین استرس و مشکلی را احساس نکنید خدماتی که تیم بارسنتر جهت یک اسباب کشی مناسب و بی درد سر انجام می‌دهد کاملا تضمینی و با تعهد کامل توسط مدیریت و پرسنل و کارگران باربری لویزان هست این خدمات برای شما مشتریان عزیز با دقت تمام انجام می‌شود.

از جمله خدماتی که باربری لویزان برای شما انجام می‌دهد شامل موارد زیر هست:  

 • ارائه نازل‌ترین قیمت‌های باربری با کیفیت بالا
 • ارائه بارنامه دولتی و صدور آن توسط بارسنتر
 • استفاده از تیم بسته بندی برای بسته بندی اصولی و ایمنی وسایل شما
 • اثاث کشی، حمل نقل، جهیزیه عروس، حمل وسایل اداری
 • ارسال تیم چیدمان برای دکوراسیون منزل
 • ارائه بیمه باربری
 • مشاوره ۲۴ ساعته
 • ارسال کارشناس اسباب کشی
 • استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
 • ارسال کارگران نیرومند و اطمینانی

این بخشی از خدمات شرکت باربری لویزان است و این تیم در تلاش هستند تا دیگر خدمات متفاوتی را به شما ارائه دهند. ما به شما این پیشنهاد را می‌کنیم که وقت با ارزش خود را برای جمع آوری و بسته بندی هدر ندهید هرگز خود را درگیر دردسرهای اسباب کشی و جابجایی نکنید و این کار به نیروهای آموزش دیده شرکت بارسنتر بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما بسته بندی را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهند. ما نسبت به سایر باربری‌های دیگر خدمات متفاوت‌تری را ارائه خواهیم داد و کاملا حرفه ای فعالیت خود را آغاز و به صورت پیشرفته از تکنولوژی‌های روز دنیا در اسباب کشی و باربری استفاده خواهیم کرد.

تعرفه‌های اسباب کشی در بارسنتر به چه صورت است؟

هزینه باربری لویزان به شرایط مختلفی بستگی دارد که این عوامل و شرایط در هر اسباب کشی می‌تواند متفاوت باشد باتوجه به فاصله مقصد، تعداد اتوبار درخواستی و تعداد نفراتی که برای جابجایی بار نیاز دارید و یا تعداد کارگران ارسالی استفاده از تیم بسته بندی، تیم چیدمان نوع ماشین انتخابی و استفاده از خدمات vip تعیین می‌شود و به عوامل زیادی بستگی دارد به همین خاطر نمی‌توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. البته باید در نظر گرفت که تمامی قیمت‌های ما زیرنظر اتحادیه باربری قرار دارد و قیمت‌ها به صورت منصفانه هست و جالب‌تر اینجاست که شرکت بارسنتر با استفاده از تخفیف‌های ۴۵% تمایز خود را نسبت به دیگر باربری‌های سطح تهران اعلام نموده است. اما باید در نظر داشت که گول تبلیغ برخی از موسسات باربری را نخورید زیرا ارزان بودن تنها کافی نیست که شما به آن باربری اطمینان کنید بلکه کیفیت نیز بسیار در امر اسباب کشی مهم است. پس در نظر داشته باشید این باربری در برابر تمامی وسایل شما مسول است به همین خاطر باید یک باربری مطمن و باسابقه را انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما باربری لویزان بارسنتر هست. بصورت کلی تمامی قیمت‌های اسباب کشی و بسته بندی کاملا متناسب با رضایت مشتری و منصفانه تعیین شده و تا به امروز هیچکدام از مشتریان ما از قیمت‌ها و نحوه عملکرد پرسنل ما ناراضی نبودند و همین امر باعث درخشش نام بارسنتر شده است رضایت شما برای ما کافی است.

اما باید در نظر داشت که قیمت‌ها به صورت مستقیم با عواملی همچون حجم بار – نوع بار – مقصد انتقال –تعداد طبقات آپارتمان رابطه مستقیم دارد و همان قیمتی که توسط مشاوران و کارشناسان ما برای شما در نظر گرفته می‌شود در نهایت کار و سالم رسیدن بار به مقصد از شما دریافت خواهد شد.

سلامت بار توسط باربری لویزان:

بیشتر افراد استرس و نگرانی‌هایی راجبه جابه جایی و حمل نقل بار و یا اسباب کشی خود دارند ما این نگرانی‌های شما را درک خواهیم کرد به همین خاطر با انجام اصولی و ایمنی بار و اسباب کشی را برای شما انجام خواهیم داد.

اما باید در نظر داشت که اولین قدم در سالم رسیدن بار به مقصد نحوه بسته بندی آن است برای سالم رسیدن بارتان به مقصد نیازمند بسته بندی درست و اصولی روی وسایلتان انجام دهید کافیست این کار را به پرسنل آموزش دیده ما بسپارید. شاید فکر کنید که بسته بندی به تنهایی کار زمان بری نباشد و خودتان بتوانید از پس آن بر بیایید اما برای امر بسته بندی نیاز به افزاد متخصص و دارای تجربه است که وقتی بسته بندی بارتان را به آن تیم تحویل می‌دهید دیگر نگران هیچ چیزی نباشید و سالم در مقصد دریافت کنیدشما می‌توانید با اطمینان به نیروهای بسته بندی باربری لویزان از صفر تا صد بسته بندی را از ما بخواهید و در نهایت یک کار اصولی و ایمنی را تحویل بگیرید. خدماتی که ما برای بسته بندی وسایل ارائه می‌دهیم بسیار مجهز و ایمنی است که چند نمونه از این خدمات را برای شما ارائه خواهیم داد.

 • استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها
 • کارتن‌های مستحکم چند لایه
 • چسب‌های نواری محکم
 • استفاده از طناب‌ها
 • استفاده از بابل رپ‌ها

باید در نظر داشت که ما این خدمات را به صورت شبانه روزی برای شما عزیزان انجام می‌دهیم در هر ساعتی از روز یا شب که شما بخواهید ما در کنارتان هستیم تا آرامش را به شما هدیه دهیم.

ارائه انواع ماشین‌های باربری در بارسنتر:

یکی از مواردی که کم‌تر توسط افراد یا شرکت‌ها به آن توجه می‌شود، خودروهای مخصوص حمل بار و طراحی شده برای اسباب کشی است باید در نظر داشت که خودرو باربری مهم‌ترین عامل برای انجام اسباب کشی است. شرکت باربری لویزان با ارائه انواع خودروهای مجهز باربری این افتخار را دارد که شما را در امر اسباب کشی یاری نماید با استفاده از ماشن‌های متنوع خود که شامل ایسوزوها، هیونداها، وانت بار، نیسان بارها، و حتی ماشین‌های اسباب کشی vip می‌تواند بهترین خدمات را از لحاظ حمل نقل به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

این ماشین‌ها همگی به صورت مسقف و حتی روباز هم هست کافیست با توجه به بار مورد نظر خود و با استفاده از مشاوره کارشناسان ما ماشین مورد نظر خود را جهت اسباب کشی انتخاب نمایید. شرکت باربری لویزان در منطقه‌های مختبف تهران این امکان را برای همشریان عزیز تهرانی به عمل آورده است تا اسباب کشی را در منطقه‌های نزدیک به محل اسباب کشی انجام دهند که مثل اتوبار نارمک شرق تهران که در محدوده  نارمک قرار دارد. فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و اطلاعات و روز مورد نظر خود را ثبت نمایید تا ما درکوتاه‌ترین زمان خدمت رسانی را برای شما انجام دهیم. اطمینان شما باعث افتخار مجموعه بارسنتر هست.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری لویزان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری لویزان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری لویزان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند