اتوبار و باربری فردوس در محدوده غرب تهران:

اگر محل مبداء و مقصد اسباب کشی شما، واحد آپارتمانی است، مسلما کار سختی را در پیش رو خواهید داشت و از مزایای استفاده از شرکت اتوبار بارسنتر تهران و همچنین استفاده از تکنیک‌های و تجهیزات ما محروم خواهید شد. به کارگیری وسایل و لوازم باربری توسط کارکنان شرکت باربری فردوس، این امکان را می‌دهد که وسایل و اسباب و اثاثیه شما، بدون وارد آمدن هیچ خسارتی به راحتی به مقصد حمل شوند. باربری فردوس خواهان یک اسباب کشی آسان برای تمام همشهریان در تهران است. اتوبار فردوس با سال‌ها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان‌ها بهترین مشاور در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما است.

۴.۹/۵ - (۲۳ امتیاز)

باربری فردوس

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات حمل و نقل مطمئن و مدرن:

در صورت عدم رعایت اصول و نکات ایمنی در اسباب کشی و باربری، مانند برای بلند کردن مبل و یا میز و وسایل سنگین وزن ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب وارد کنید. در صورتی که کارگران اتوبار و باربری فردوس و پرسنل این شرکت، این خدمات را به آسانی و بدون هیچ دردسری برای شما انجام می‌دهند.

خدمات بی نظیر اتوبار و باربری بارسنتر با قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه و کادر باربری متخصص مناسب‌ترین باربری و اتوبار جهت انتخاب شماست. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای رسیدن به این منظور سطح دانش و مهارت خود را هر روز ارتقاء داده ایم و مفتخر هستیم که جزو برترین‌ها هستیم. اتوبار و باربری ما بهترین سرویس باربری و اسباب کشی را با تمامی امکانات در اختیار شما قرار خواهد داد. اتوبار فردوس خود را موظف به ارائه برترین خدمات در استان تهران می‌داند.

بسته بندی دقیق و حرفه ای با باربری فردوس:

اولین و مهم‌ترین بخش برای اسباب کشی و اتوبار در تهران بسته بندی اثاثیه است. ما در باربری فردوس با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات این کار را برای شما انجام می‌دهیم. اتوبار و باربری بارسنتر مفتخر است که در طول بیش از دو دهه فعالیت باربری و اتوبار در استان تهران همواره در اندیشه ارایه خدمات بود و رضایت شما عزیزان را در اولویت کلیه خدمات خود قرار داده است. در اتوبار و باربری ما هدف ارائه بهترین سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات اسباب کشی منزل همراه با بسته بندی حرفه ای در تهران است.

روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی اجناس مختلف استفاده می‌شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای سلامت بار بسیار حیاتی است. در باربری فردوس نیز از تجهیزات مدرن و به روز استفاده می‌شود و در مابین کارتن‌ها و وسایل بسته بندی شده از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می‌شود. تا در هنگام انتقال بسته‌ها در خودروی نقلیه و جا به جایی و چیدمان آن‌ها آسیب و خسارتی به آن‌ها نرسد.

هر شرکت اتوبار حرفه ای باید قابلیت این را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را مناطق مختلف تهران پوشش دهد. علاوه بر نوع خدمات، کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود نیز بسیار حائز اهمیت است. همچنین بسیار مهم است که شرکت اتوبار و باربری مورد اطمینان باشد تا بتوان با خیالی آسوده امور باربری را به آن سپرد. شرکت بارسنتر با سال‌ها سابقه درخشان در امر باربری این افتخار را دارد که مورد اعتماد بسیاری از سازمان‌ها و ادارات خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی بوده است.

وسایل نقلیه ایمن و سرپوشیده:

از دیگر خدمات ارایه شده در باربری فردوس حمل بار با کامیون به شهرستان است. باربری فردوس آماده است تا محموله‌های بزرگ و هر نوع بار را با استفاده از انواع مناسب وسایل نقلیه از تهران به شهرستان حمل نماید. در باربری فردوس بدلیل استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می‌گردد. باربری فردوس خود را موظف می‌داند که  مناسب‌ترین خودروها را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل اثاث کشی با قیمتی مناسب ارسال نماید.

کلیه وسایل نقلیه استفاده شده در این باربری مسقف هستند و به صورت روزانه برای نقض فنی چک می‌شوند. همین مسئله نیز باعث می‌شود از مشکلات متعدد در هنگام حمل اثاثیه مشتریان پیشگیری شود. همچنین رانندگان به کلیه مسیرها و خیابان‌های منطقه فردوس آشنایی کامل دارند و بهترین زمان و مسیرها را برای حمل و نقل وسایل شما انتخاب می‌کنند.

لیستی از سرویس‌های ارائه شده توسط باربری فردوس:

  • اعزام نیروی متخصص جهت  بسته بندی و حمل بار ( به صورت ۲۴ ساعته)
  • ارسال تجهیزات کامل بسته بندی اسباب و لوازم با بهترین کیفیت
  • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
  • مشاوره و راهنمایی رایگان جهت اسباب کشی و باربری
  • بسته بندی حرفه ای با برترین کیفیت و دوام بالا
  • ارسال بسته‌های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
  • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار فردوس، نیسان بار فردوس) مسقف و روباز
  • راهنمایی،  مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )

باربری فردوس این امکان را به شما می‌دهیم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌صورت استاندارد تمامی وسایل را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از تیم حرفه‌ای باربری فردوس دریافت نمایید.

در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیک‌ترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان اتوبار فردوس، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت دریافت نمایید. شما می‌توانید یک بسته‌بندی ایمن و اصولی را انجام دهید شما می‌توانید با انتخاب باربری فردوس با بالاترین  کیفت اسباب کشی را از ما دریافت کنید. دقتی کارگران باربری فردوس در حین جابجایی وسایل شما می‌کنند احتمال آسیب دیدن وسایل خود را به صفر برسانید زیرا تمامی کارگران ما با دلسوزی تمام برای شما جابجایی و بسته‌بندی را انجام خواهند داد.

نحوه دریافت سرویس مورد نظر در منطقه فردوس تهران:

محله فردوس تهران در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. محله‌های صادقیه و ابوذر و شهرک‌های اکباتان و پرواز همسایه‌های محله فردوس هستند. خیابان‌های سلیمی جهرمی و گلستان از خیابان‌های این محله هستند.  این محلّه تشکیل شده از ۴ خیابان امام زمان، فردوس (شهید بیگلو)، شهیدان اسماعیلی (خاکزاد) و ۱۴ معصوم (حسینی) است که در این بین خیابان فردوس حکم خیابان مرجع و اصلی (البته نه به لحاظ وسعت بلکه از حیث تجمّع واحدهای صنفی و…) را داراست. ۴ خیابان یاد شده توسّط شبکه‌ای از کوچه‌های اغلب هم اندازه، موازی و بدون پیچ‌وخم به یکدیگر متّصل شده‌اند. به طوری که محلّه به لحاظ هندسی در مجموع دارای بافت منظّمی است.

ترمینال اتوبوسرانی و ایستگاه مترو صادقیه در محله فردوس قرار دارند. بزرگراه‌های شیخ فضل الله نوری، شهید ستاری و اشرفی اصفهانی دسترسی مناسبی برای خودروهای این محله ایجاد کرده اند. در سال‌های اخیر شهرداری منطقه ۱۸ تهران در بخش ساخت و ساز اماکن تفریحی، فرهنگی و ورزشی فعّال بوده‌ است و با بکارگیری فضاها و زمین‌های بلااستفادهٔ واقع در منطقه تا حدّ زیادی کمبود سرانه این فضاها در محلّه فردوس (و قاعدتاً محلّات همسایه آن) را جبران کرده‌ است. به غیر از احداث خانه مشق شهدای فردوس و پارک سجّاد که در داخل محلّه واقع شده‌اند.

در صورتی که در نزدیکی‌های منطقه فردوس در تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری فردوس به شکل ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از بخش رزرو انلاینبرای سفارش انلاین سرویس مورد نظر خود اقدام کنید.

باربری فردوس اسباب کشی را به ساده‌ترین روش ممکن برای شما انجام می‌دهد.

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر


آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری فردوس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری فردوس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری فردوس اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند