باربری شیان  آماده ارائه خدمات اسباب کشی:

باربری شیان  با در نظر گرفن اینکه هر منطقه از شهر تهران شرایط  ویژ ترافیکی خاص خود را دارد پس برای شما عزیزان شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است تا احتیاجی نباشد که برای انتخاب باربری به نقطه دورتر از محل خود مراجعه نمایید. باربری شیان در محدوده شیان آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری به شما عزیزان است فقط کافیست که با پرسنل خوش برخورد ما تماس حاصل فرمایید.

۴.۹/۵ - (۳۲ امتیاز)

باربری شیان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری شیان همراه با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه کل باربری همراه با قیمت‌های مناسب و کیفیت کار بالا و همچنین حمل و بسته بندی اثاثیه منزل در خدمت شما عزیزان است دیگر احتیاجی نیست استرس روزهای اسباب کشی را داشته باشید بلکه با یک تماس می‌توانید تمامی سختی و دشواری‌های اسباب کشی را پشت سر بگذارید. این باربری با دارا بودن سال‌ها تجربه و سابقه در عرصه اسباب کشی و باربری آماده است در خدمت شما عزیزان تا شما را در مراحل اسباب کشی و باربری  ما به شما قول می‌دهیم که بهترین نحو ممکن برای شما اسباب کشی منازل و یا ادارات را انجام دهیم و بارهای شما را حمل نمائیم اما این تنها خدمت باربری بارسنتر نیست بلکه شما با انتخاب شرکت باربری شیان می‌توانید از خدمات بسته بندی و چیدمان و دیگر خدمات متنوع اسباب کشی بهره مند شوید باربری بارسنتر تیم حرفه ای بسته بندی را برای شما عزیزان ارسال خواهند کرد که پرسنل تیم بسته بندی ما با استفاده از  سیستم نوین و پیشرفته برای شما عزیزان خدمات بسته بندی را با اصولی‌ترین روش ممکن انجام خواهند داد این باربری در نقاط مختلف تهران مانند اتوبار اردیبهشت شعبه دارد تا دسترسی را برای شما همشهریان عزیز تهرانی آسان نماید.

خدمات قابل ارائه توسط باربری شیان چیست؟

اگر به دنبال خدماتی خوب و مزمن هستید می‌توانید باربری ما را انتخاب نمایید جهت ارائه خدمات خوب و عالی، بصورت حرفه ای و پیشرفته در خدمت شما عزیزان هستیم. شرکت باربری شیان این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار در امر اثاث کشی منزل و حمل بار ادارات و حمل بار شرکت‌ها  و منازل در محدوده تهران باشد و رضایت مندی مشتری‌ها خیلی اهمیت دارد اعتماد شما به ما باعث افتخار ماست. لازم است تا تفاوت باربری شیان را با دیگر باربری‌های تهران بدانید ما برای جابه جایی و حمل نقل بار در حمل اثاثیه منزل بین شهری و یا جابه جایی وسایل‌های اداری و جهیزیه عروس  این مژده را می‌دهیم که شما عزیزان می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% باربری بارسنتر استفاده نمایید.

باربری بارسنتر با کادری متخصص  دارای سابقه بالا و موثر در زمینه باربری و جابجایی توانسته خدمات ارزنده ای را در اختیار مشتریان قرار دهد این خدمات در باربری توسط افراد آموزش دیده و حرفه ای برای شما عزیزان انجام می‌شود پس کافیست شما کارها را به ما بسپارید تا یک اسباب کشی سالم و بی نقص را به شما تحویل دهیم. دقت و اهمیت پرسنل و تیم حرفه ای بار سنتر در انجام کارها توجه به امر اسباب کشی و بسته بندی باعث شده این باربری سالیان طولانی پا به عرصه پیشرفت بشر نهاده و هر ساله با شناخت این نیازها خدمات خود را توسعه دهد و پیشرفت بیشتری در خدمات خود داشته باشد و با استفاده از برنامه ریزی دقیق و با یک برنامه ریزی درست و زمانبندی دقیق  خدمات و سرویس‌های مورد نیاز را به صورت حرفه ای در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد تا جلب رضایت مندی آن‌ها نهال پیشرفت خود را توسعه دهد بسته بندی در هنگام اثاث کشی منزل و جابجا شدن به خانه جدید از اهمیت بالایی برخوردار است و برای شما یک خاطره خوب و لذت بخش هست پس ما در کنار شما هستیم تا این خاطره را برای شما عزیزان بسازیم.

مراحل بسته بندی در باربری شیان به چه صورت است؟

نوبت به بسته بندی وسایل می‌رسد اما شاید به تنهایی بسته بندی کردن وسایل کار سخت و دشواری باشد یا اینکه حمل وسایل سنگین به تنهایی به سلامتی شما آسیب وارد کندبه دلیل آسیب‌های شدید جسمی که در اثر حمل کردن بار به طریق نا مناسب به افراد وارد می‌شود، اسباب کشی در ذهن خیلی از افراد کاری بسیار خسته کننده ای است پیشنهاد باربری شیان به شما دوستان عزیز این است که به تنهایی وسایل را جابه جا نکنید شما می‌توانید با درخواست کارگران نیرومند و زبده از باربری بارسنتر دشواری و سختی این کار را به صفر برسانید پس این کارها را به پرسنل باربری ما بسپارید تا به صورت برنامه ریزی شده و با دقت تمام برای شما عزیزان انجام شود.

خدمات باربری و اسباب کشی، حمل نقل  با کیفیت وقیمت مناسب را  از باربری بارسنتر بخواهید فقط کافیست با پرسنل ما هماهنگی لازم را انجام دهید تا در کوتاه‌ترین زمان نیروهای خود را برای شما ارسال نماییم.

اعتماد به نیروها و پرسنل بارسنتر:

بعد از بسته بندی نوبت به حمل بار و انتقال وسایل به ماشین‌های باربری می‌رسد طرز قرار دادن وسایل ارزشمند و شکستنی شما در ماشین‌های باربری بسیار مهم هست به همین خاطر در حین جابه جایی وسایل شما به ماشین‌های باربری کارگران ما با دقت و دلسوزی تمام وسایل شما را به صورت منظم در ماشین‌های باربری مجهز بارسنتر به نحو احسنت چیدمان خواهند کرد. شرکت‌های حمل و نقل بایستی برای جابه جایی وسایل مختلف به ابزار گوناگونی مجهز باشند که خوشبختانه باربری شیان کاملا مجهز است حتی کف ماشین‌ها را با استفاده از موکت‌ها پوشانده تا به وسایل شما آسیبی وارد نشود شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران باربری شیان ماشین مورد دلخواه خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید در باربری ما ماشین‌ها به صورت استاندارد و مجهز هستند و انواع ماشین‌های باربری از کامیون‌ها گرفته تا نیسان بار و وانت بارها برای حمل نقل وسایل کوچک‌تر را می‌توانید از ما بخواهید.

شما قرار است وسایل ارزشمند و قیمتی خود را به ما بسپارید پس این وظیفه پرسنل ماست که وسایل را در هنگام تحویل به شما سالم برگردانند پس اطمینان و اعتماد شما به کارگران و نیروهای بارسنتر بسیار برای ما قابل اهمیت است. شناسایی افراد مطمئن و کاربلد در حمل و نقل کاری دشوار است. اما ما با در نظر گرفتن کارگران اطمینان که به صورت دلسوزانه این وسایل را برای شما جابه جا می‌کنند سعی کرده ایم تا اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم  امروزه اعتماد کردن به افراد ناشناس یکی از چالش‌های مهم اسباب کشی است و ما این حساسیت را درک خواهیم کرد به همین خاطر مجموعه بارسنتر از کارگرهای ثابت خود همیشه در امر اسباب کشی و یا جابه جایی و حمل نقل استفاده خواهد کرد و کارگران ما و پرسنل ما همیشه مورد لطف شما مشتریان عزیز قرار گرفته اند.

خدمات با کیفیت باربری بارسنتر به چه نحوی است؟

ما برای شما عزیزان خدمات متفاوتی را در نظر گرفته ایم که با انتخاب هرکدام از آن‌ها می‌توانید زحمات اسباب کشی را از دوش خود بردارید خدمات باربری شیان شامل موارد زیر است که این فقط بخشی کوچک این خدمات است:

  • ارائه تیم بسته بندی که به صورت حرفه ای تمامی وسایل شما از قبیل مبلمان، فرش‌ها، تخت خواب، میزهای ناهار خوری، کتابخانه‌ها، لوازم آشپزخانه و… را در کم‌ترین زمان ممکن به صورت دقیق و منظم بسته بندی خواهند کرد.
  •  استفاده از رانندگان مجرب و کار بلد که تمامی مسیر‌ها را به راحتی رفت آمد خواهند کرد و به تمامی جاده‌ها مسلط هستند.
  • ارائه بیمه باربری و بارنامه دولتی برای تضمیین بار شما عزیزان به مقصد دلخواهتان
  •  استفاده از کارگرهای نیرومند که در حین جابه جایی بار و وسایل شما با دقت کافی جا به جا می‌کنند تا به آن‌ها آسیبی وارد نشود.
  •  استفاده از ماشین‌های مجهز باربری در انواع مختلف طبق نظر و سلیقه مشریان
  •  ارائه تیم چیدمان بعد از تخلیه بار برای دکوراسیون منزل جدید

مجموعه باربری بارسنتر در تلاش هستند به صورت شبانه روزی در تمام مناطق مشغول به کار و فعالیت هستند تا بتوانم در اسرع وقت و در کم‌ترین زمان ممکن در هنگام اثاث کشی در  کنار شما با ارزان‌ترین قیمت  و بهترین کیفیت از صفر تا صد اسباب کشی را انجام خواهیم داد. ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم تا بتوانیم در این امر به شما خدمتی ارزنده کرده باشیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری شیان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری شیان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری شیان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند