باربری خزانه حمل و جابه جایی وسایل سنگین:

شرکت حمل بار مخصوص خدمات اسباب‌کشی و باربری و حمل لوازم سنگین و جابجایی لوازم منزل تنها با انتخاب باربری خزانه شما می‌توانید تمامی لوازم سنگین و لوازم منزل خود را به افرادی متخصص و کاردان بسپارید. اسباب‌کشی یک کار تخصصی است پس باید با دقت بیش‌تری انجام شود. تنهایی انجام دادن این کار ممکن است زمان‌بر و پردردسر باشد. به‌همین خاطر شما با رزرو یک باربری مطمئن در میان تمامی مشتریان نامی نیکو دارد می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید. تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی تمامی خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهند.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری خزانه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه باربری‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید سعی ما بر این است که نزدیک‌ترین باربری را در مکان محل زندگی خود انتخاب کنید. عزیزانی که در محدوده کریمخان قرار دارند می‌توانند از باربری کریمخان استفاده کنند. ما برای شما از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم شما می‌توانید با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان از افراد کاردان و کاربلد بهره‌مند شوید. اگر سوالی درباره اسباب‌کشی و نحوه جابجایی دارید و نوع بسته‌بندی می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و یک مشاوره کامل را از آن‌ها دریافت کنید. آن را در کنار شما دوستان عزیز هستند تا از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان انجام دهند. ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن با استفاده از تخفیف‌های ویژه انجام دهیم.

 با انتخاب باربری خزانه از پرداخت هزینه‌های گران اسباب کشی دور بمانید:

باربری خزانه هزینه‌های اسباب‌کشی را برای مشتریان به طوری در نظر گرفته که تمامی مشتریان ما به‌صورت دائمی از امکانات و خدمات این باربری استفاده می‌کنند. اولاً این‌که با انتخاب مجموعه بار سنتر شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% برخوردار شوید ما شما می‌توانید با رزرو تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان با پرداخت یک هزینه کم و مناسب از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را انجام دهید. دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهی بلکه با رزرو تیم بسته‌بندی و چیدمان باربری خزانه برای شما تمامی وسایل بسته‌بندی و جابه‌جا خواهند شد. هزینه‌ها در باربری بار سنتر به‌صورت منصفانه برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است به‌همین خاطر تمامی مشتریان ما از نحوه عملکرد کارگران و نوع خدمات اسباب‌کشی راضی بوده‌اند و شما می‌توانید با انتخاب باربری خزانه از تخفیف‌های ویژه ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید. باید بدانید که هزینه‌های اسباب‌کشی می‌تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشند. مثلاً این‌که آیا منزلی که قرار است در آن اسباب‌کشی کنید دارای آسانسور است؟چه  نوع ماشین را برای استفاده از جابجایی وسایل خود استفاده خواهید کرد؟ یا این‌که مسافت طی‌شده توسط ماشین‌های باربری خزانه چه مقدار است؟ ما با راهنمایی و مشاوره رایگان به شما دوستان عزیز به تک‌تک این سوال‌ها جواب می‌دهیم و شما می‌توانید با دانستن یک سری اطلاعات کافی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

ارائه خدمات اسباب کشی وباربری از صفر تا صد:

ما در کنارتان هستیم تا از صفر تا صد خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم بسته‌بندی اثاثیه یکی از مهم‌ترین عوامل اسباب‌کشی است به‌همین خاطر شما باید تمامی وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنید اما نگران نباشید شاید در این امر زیاد وارد نباشید و ندانید که وسایل خود را باید از کجا بسته‌بندی کنید ما به شما کمک می‌کنیم که وسایل خود را با امکانات خوب بسته‌بندی کنید.

بسته‌بندی لوازم منزل شما توسط افرادی حرفه‌ای انجام می‌گیرد باربری خزانه که با ارسال نیروهای حرفه‌ای تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند در کنار شما دوستان عزیز است اما از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهیم. بسته‌بندی منازل را برایتان با بهترین امکانات موجود انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید با انتخاب باربری خزانه از صفر تا صد وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنید بسته‌بندی باید با تجهیزات مدرن انجام شود که شما می‌توانید با انتخاب باربری بار سنتر از این تجهیزات برخوردار شوید. ما حتی لوازم شکستنی شما و لوازم گران‌قیمت شما را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم تا در حین جابجایی و بسته‌بندی صدمه نبینند و با استفاده از لیبل‌های مخصوص و چسب‌های نواری پهن است و آن‌ها را خوب بسته‌بندی می‌کنیم و بر روی آن‌ها ذکر می‌کنیم که این وسایل شکستنی هستند تا با دقت بیش‌تری جابه‌جا شود. شما می‌توانید از صفر تا صد خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید برای شما بهترین بسته‌بندی همراه با ایمنی کامل را انجام می‌دهیم و بعد در ماشین‌های باربری توسط تیم حرفه‌ای جابه‌جایی باربری خزانه چیدمان می‌کنیم و به مقصد مورد نظرتان به‌صورت بسته‌بندی‌شده در هر مسیری که بخواهید ارسال خواهیم کرد. باربری خزانه برای سلامت بار شما دوستان عزیز بسیار اهمیت قائل است به‌همین خاطر ما در تلاش هستیم با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر تمامی خدمات شما را به‌صورت بیمه‌شده انجام دهیم. یعنی که تمامی وسایل شما با بیمه تکمیلی کامل به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد تا در حین تردد در جاده‌ها و رفت‌وآمد و مسیرها مشکلی برای بار شما پیش نیاید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل شکستن گم شدن صدمه دیده‌اند و توسط بهترین شرکت باربری خسارت وارد شده و برای شما دوستان عزیز  جبران خواهد شد. پس نگران نباشید با انتخاب باربری خزانه با خیال راحت وسایل خود را جابه‌جا کنید ما با اطمینان این‌که لوازم شما سالم به مقصد مورد نظرتان ارسال می‌شود تمام بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم.

باربری خزانه بارنامه دولتی را برای ترددهای خارج از شهر در نظر گرفته است:

با استفاده از بارنامه دولتی می‌توانید از تهران به هر شهری که می‌خواهید رفت‌وآمد آسانی داشته باشید بدون کوچک‌ترین مشکلی برای وسایل یا این‌که ماشین‌های باربری پیش بیاید شما می‌توانید با انتخاب باربری خزانه از یک بیمه‌نامه معتبر بهره‌مند شوید. همچنین با در دست داشتن بارنامه می‌توانید از تهران به هر شهری که می‌خواهید توسط باربری خزانه بار خود را جابجا نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان به بهترین شکل انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ذخیره نمایید تا در روز اسباب‌کشی در زمان تعیین‌شده بدون کوچک‌ترین اتلاف وقتی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و از صفر تا صد خدمات بسته‌بندی اسباب‌کشی جابجایی و چیدمان را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. ماشین‌هایی که در باربری خزانه مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد همگی مجهز است ما به‌صورت مسقف و روباز می‌توانیم ماشین‌های باربری را برای شما دوستان عزیز ارسال کنیم اگر قصد انجام اسباب‌کشی با وسایل سنگین و حجم زیاد را دارید ما به شما توصیه می‌کنیم از کامیون‌ها و هیوندا و حتی خاورهای باربری خزانه استفاده نمایید. اما اگر قصد جابجایی لوازم کوچک در مسافت کوتاه را دارید می‌توانید با یک‌بار استفاده از وانت‌بار و نیسان‌های باربری خزانه مشتری دائم این مجموعه شوید زیرا با انتخاب وانت‌بار و نیسان بارهای ما می‌توانید در هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی خود صرفه‌جویی کنید و بار خود را با اطمینان کامل به مقصد مورد نظرتان ارسال نمایید همچنین شما می‌توانید از صفر تا صد خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید زیرا ما می‌توانیم این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان حضور پیدا کنیم و تمامی لوازم شما بسته‌بندی کنیم.

دسترسی به شعبه‌های مختلف بارسنتر:

ما به‌صورت شبانه‌روزی در هر کجای تهران مشغول فعالیت هستیم شما در هر محلی از تهران که مشغول زندگی هستین می‌توانید از خدمات باربری و اسباب‌کشی ما بهره‌مند شوید مثلاً عزیزانی که در محدوده حکیمی زندگی می‌کنند می‌توانند با استفاده از خدمات باربری حکیمیه تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهد و با تخفیف‌های ویژه می‌توانید وسایل خود را به‌صورت ایمنی از تهران به هر نقطه دلخواهی که بخواهید بدون کوچک‌ترین آسیبی جابجا کنید. پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی دارای چندین سال سابقه کاری است می‌توانیم با خیال راحت و اطمینان کامل وسایل خود را به این باربری بسپارید تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی و نحوه برخورد پرسنل ما راضی بوده‌اند و تا به امروز خدا رو شکر این اعتماد باعث جلب مشتریان ما شده‌ است. شما می‌توانید با خیال راحت باربری خزانه را انتخاب کنید و وسایل خود را به این باربری بسپارید ما در دست ما دست در دست هم می‌دهیم تا تمامی خدمات شما را به بهترین شکل ممکن و با رضایت شما مشتریان عزیز برایتان انجام دهیم زیرا اعتماد شما به باربری خزانه باعث افتخار این شرکت است. پس در تلاش هستیم تا تمامی خدمات را با بهترین امکانات و بهترین تجهیزات مدرن برایتان انجام دهیم. یکی دیگر از شعبه‌های بارسنتر اتوبار خانی اباد در جنوب تهران برای شما خدمات حمل نقل را نیز انجام می‌دهد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری خزانه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری خزانه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری خزانه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند