حمل و نقل درون شهری و برون شهری با باربری تکاوران :

باربری تکاوران با سال ها تجربه در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی از تهران به سایر نقاط دلخواه می باشد این شرکت که زیر نظر اتحادیه باربری می باشد یکی از معتبر ترین شرکت ها در امر اسباب کشی درتهران می باشد.که خدمات خود را با نازلترین قیمت انجام خواهد داد ، موسسه باربری بارسنتر با داشتن مجموعه ای مطمن در کنار شما هستند تا لذت یک اسباب کشی را تجربه کنید.ما با تجربه ای چندین ساله در زمینه اسباب کشی و حمل نقل  سابقه درخشان خود را در عرصه باربری ثابت کرده ایم و در هر مرحله از اسباب کشی خدمات مجزایی را برای شما به عمل آورده ایم، شرکت ما دارای بهترین سرویس دهی در امور اسباب کشی و حمل نقل  و جابه جایی وسایل  می باشد.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری تکاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

حمل اثاثیه از تهران به سایر نقاط دلخواه:

شما برای جابه جایی وسایل خود نیاز به یک شرکت معتبر حمل نقل دارید، حمل نقل یک کار زمان بر و وقت گیر می باشد که باید توسط یک تیم تخصصی و حرفه ای انجام شود، این کار باید توسط افرادی انجام شود که تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند ،مجموعه بارسنتر از افرادی تجربه دیده و حرفه ای تشکیل شده است ، نکات مهمی مثل طرز برخورد گارگران و پرسنل در باربری ها بسیار قابل اهمیت می باشد به همین خاطر شرکت  باربری تکاوران بار سنتر در تلاش می باشد تا این امر را به درستی رعایت فرماید ،پرسنل تخصصی ما دارای سابقه چندین ساله می باشند و به صورت حرفه ای اموزش دیده اند و برخورد آن ها موردرضایت مشتریان قرار گرفته اند،تیم باربری تکاوران شامل تیم حمل نقل بسته بندی و چیدمان می باشد. که برای حمل بارهای شما اعزام می شوند ، حمل نقل وسایل منزل به وسیله نیروهای بارسنتر به درستی انجام می شود رانندگان ما با سابقه چندین ساله مسلط به تمامی راه ها و جاده ها می باشند که سلامت بار شما در مسیر را تضمیین خواهند کرد ، کارگران نیرومند شرکت باربری تکاوران دارای قدرت بدنی بالایی هستند که وسایل شما را به درستی جابه جا خواهند کرد که این وسایل می تواند  وسایل سنگینی شامل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، پیانو….باشد که توسط کارگران زبده ما با دلسوزی جابه جا می شوند، ماشین های شرکت نیسان بار غرب تهران بارسنتر مجهز هستند و این ماشین ها هم مسقف و هم رو باز هستند. ما با ارائه ماشین های مختلف  می توانیم از خرده بار تا بارهای بزرگ را جا به جا کنیم.ما اسباب کشی  بی دردسر را برای شما  انجام خواهیم داد و بارهای شما را به مکان موردنظر جابه جا خواهیم کرد.ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که سلامت بار شما در هنگام جابه جایی به صورت تضمینی می باشد زیرا بار شما  از مبدا تا مقصد توسط شرکت باربری تکاوران بار سنتر بیمه می شود.

چرا باید از خدمات باربری تکاوران استفاده کرد؟

همیشه شما نگران این هستید که در حین جابه جایی مشکلی برای وسایلتان پیش نیاید یا آسیبی به آن ها وارد نشود. ازاین رو شرکت باربری تکاوران بارسنتر  با در نظر گرفتن خدمات نوین در اسباب کشی این مشکل را برای شما رفع کرده است. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر توجه کرد:

 • ما  با استفاده از کارتن های چند لایه مستحکم و بسته بندی های تخصصی درصد شکستن و آسیب دیدن به وسایل شما را به صفر می رسانیم. زیرا تیم تخصصی ما بسته بندی را به صورت حرفه ای برای شما انجام خواهند داد.
 • باربری تکاوران زمانبندی را برای انتقال بار در نظر می گیرند و این کار را با برنامه ریزی دقیق  و از قبل تعیین شده انجام می دهد تا از اتلاف وقت جلوگیری کند. مشتریانی که زمان برای آن ها قابل اهمیت است باید بدانند که شرکت بارسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات اسباب کشی را به صورت حرفه ای انجام خواهند داد .
 • استرس و نگرانی مشتریان برای  سالم رسیدن وسایل به مقصد طبیعی است، لازم نیست شما نگران این موضوع باشید زیرا ما نگرانی و حساسیت شما را در این زمینه درکت خواهیم کرد چرا که همه کارها با توجه به برنامه و نقشه ای کاملا سازماندهی شده صورت می گیرد و چون کارگران ما به صورت دلسوزانه وسایل را جابه جا می کنند دیگر جای هیچ نگرانی نیست.
 • شرکت بارسنتر با در نظر گرفتن خسارت احتمالی به وسایل شما بیمه رایگان را در نظر گرفته است از زمانی که بار از مبدا حرکت می کند تا زمانی که بار به مقصد می رسد سلامت وسایل شما تضمین می باشد و درصورت خسارت به وسایل شما توسط شرکت بارسنتر خسارت وارد شده جبران می شود.

  خدمات چیدمان بار در باربری تکاوران:

  از جمله خدمات بسیار بی نظیری که شرکت باربری تکاوران را نسبت به سایرشرکت های باربری متمایز می نماید ، خدمات چیدمان بار و بسته بندی است. چیدمان ما به ۲ صورت انجام می شود چیدمان قبل از جابه جایی بار ، چیدمان هنگام جابه جایی بار و چیدمان بعد از اسباب کشی به صورت تخصصی با تیم حرفه ای ما انجام می شود.

  • در هنگام چیدمان در وسیله نقلیه ما وسایل سنگین و سبک را از هم جدا خواهیم کرد به طوری که در هنگام چیدمان بر روی هم وسایل آسیب نبینند و همچنین وسایل شکستنی و ارزشی را از هم دیگر تفکیک خواهیم کرد.
  • بار سنتر متخصص در چیدمان اثاثیه بعد از انتقال بار است. تیم چیدمان ما وسایل شما را به صورت دلخواه مشتریان عزیز خواهند چید با درنظر گرفتن اینکه وسایل خانگی حجم و اندازه های بسیار بزرگی دارند و به تنهایی حمل نقل آن ها سخت می باشد و باید برای جابه جایی این اسباب از چند نفر نیرو استفاده کرد ما با توجه به نیاز شما تیم چیدمان را برای شما ارسال خواهیم کرد. از این رو شما می توانید  از نیروهای مجرب و ماهر ما جهت چیدمان دلخواه استفاده کنید.فقط کافیست با پرسنل ما هماهنگی های لازم را انجام دهید تا ما نیروهای خود را برای شما ارسال کنیم.
  • ما با استفاده از تکنیک های نوین وسایل برقی و الکترونیکی را خواهیم چید برای نصب وسایل برقی افراد باید آموزش دیده باشند و کاربلد باشند.
  • چیدمان وسایل در امر اسباب کشی بسیار موثر می باشد زیرا چیدمان باید با صبر و حوصله انجام شود که به وسایل آسیبی وارد نشود به خاطر همین ما نیروهای ماهر و آموزش دیده را برای شما ارسال خواهیم کرد.تا  سلامت وسایلتان  را تضمیین نماییم.
  • خدماتی که در زمینه بسته بندی توسط شرکت باربری تکاوران بارسنتر ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد.
   1. استفاده از ضربه گیرها
   2. ارائه کارتن های چند لایه و مستحکم
   3. استفاده از باکس های مخصوص اسباب کشی
   4. ارسال تیم بسته بندی
   5. استفاده از چسب های نواری محکم
   6. ارسال تیم چیدمان وسایل به دلخواه مشتریان
   7. بقچه های زیپ دار و استفاده از پتوها و پارچه های مخصوص…

  قیمت ها و هزینه ها به چه صورت است؟

  اولین نکته ای که همه مشتریان به آن توجه خواهند کردقیمت و هزینه ها می باشد .معمولا افراد به دنبال یک قیمت مناسب برای اسباب کشی  میگردند اما باید در نظر داشته باشید که تنها قیمت مهم نیست بلکه کیفیت هم در اینجا قابل اهمیت می باشد زیرا کیفیت با تضمیین سلامت بار شما رابطه مستقیم دارد. با توجه به این که شرکت باربری تکاوران  زیر نظر اتحادیه باربری تهران می باشد بنابراین این قیمت ها و تعرفه های ما منصفانه می باشد و این موضوع برای مشتریان ما اثبات شده است. لازم به ذکر است که بدانید دستمزد و هزینه های که از مشتریان اخذ می شود به مورد های مختلفی در اسباب کشی بستگی دارد.

  • تعداد طبقاتی که کارگران باید در آن اسباب کشی کنند
  • ماشین های مورد انتخاب مشتریان مثل وانت بار ها یا کامیون ها
  • استفاده از تیم های بسته بندی یا چیدمان
  • مسافتی که رانندگان ما باید برای تخلیه بار آن را طی کنند
  • مسافت مقصدی که باید حمل نقل در آن صورت گیرد
  • تعداد کارگرانی که ارسال می شود

  البته موارد دیگری هم وجود دارد که شما می توانید با تماس با پرسنل ما مشاوره رایگان را دریافت کنید آن ها می توانند به صورت صبورانه شما را در انتخاب ماشین و نحوه اسباب کشی راهنمایی کنند فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس حاصل فرمایید و نوبت مورد دلخواه خود را توسط همکاران ما ثبت نمایید تا ما با ارسال نیروهای  متخصص خود به محل مورد نظر شما بدون هیچ اتلاف وقتی  اسباب کشی را با بالاترین کیفیت برای شما مشتریان عزیز  انجام دهیم.

  آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری تکاوران بارسنتر انجام میشوند؟

  بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

  چطور میتوانم از خدمات باربری تکاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

  فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

  آیا همراه با سرویس باربری تکاوران بارسنتر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

  بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

  در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

  بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن