باربری تهرانسر آماده ارائه خدمات با افراد مجرب و آموزش دیده :

باربری تهرانسر با تضمین این‌که سالم بار شما سالم به مقصد می‌رسد تمامی وسایل شما را حمل‌ونقل می‌کند شما می‌توانید به‌همراه بیمه‌نامه معتبر تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید. شرکت باربری تهرانسر با چندین سال سابقه کاری و داشتن افراد مجرب و آموزش‌دیده خیال مشتریان را در زمینه اسباب‌کشی و باربری راحت کرده‌ است و مشتریان می‌توانند با خیال راحت تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را به یک شرکت معتبر بسپارند.

۴.۷/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری تهرانسر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما تمامی نقاط کشور را برای شما دوستان عزیز حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه را انجام می‌دهند مهم نیست مقصد شما کجای تهران است ولی شما می‌توانید با انتخاب باربری تهرانسر از تهران به هر شهری که می‌خواهید کلیه خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را انتقال دهید. باربری تهرانسر با داشتن تجهیزات مجهز بسته‌بندی و ماشین‌های مجهز اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز در زمان تعیین‌شده انجام می‌دهد.

جا به جایی وسایل سنگین در اسباب کشی:

ما می‌توانیم تمامی لوازم سنگین شما را حمل‌ونقل و جابجا کنید باربری تهرانسر یکی از قدیمی‌ترین باربری‌ها در سطح تهران هست. که در غرب تهران قرار دارد این باربری یکی از مجموعه زیرمجموعه باربری بار سنتر هست که خدمات اسباب‌کشی و باربری را با روش‌ها و متد‌های روز دنیا برای شما مشتریان عزیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از بهترین کیفیت از ما تحویل بگیرید. ما در زمینه حمل‌ونقل مشتریان خود تخفیف‌های ۴۵% را ارائه خواهیم داد شما می‌توانید با انتخاب باربری تهرانسر از صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را به افراد کاردان بسپارید. باربری تهرانسر تمامی خدمات اسباب‌کشی و جابجایی را برای مشتریان خود با متدهای روز دنیا انجام می‌دهد اسباب‌کشی منزل یکی از سخت‌ترین کارها است که باید با دقت کافی انجام شود. زیرا باید تمامی وسایل از همدیگر جداسازی کنید تا در حین جابجایی وسایل شما صدمه نبیند به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم این کار را به افراد متخصص و باتجربه بسپارید. که قابل‌اطمینان هستند و برای شما جابه‌جای آسان را بدون شکستگی و صدمه دیدن وسایل تان انجام می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب باربری تهرانسر یک جابجایی آسان را در کنار تیم و پرسنل ما داشته باشید. تمامی مشتریان ما از نحوه خدمات دهی ما راضی بودند و این باربری یک باربری قابل‌اطمینان است که تمامی نیروهایی که در این باربری مشغول فعالیت هستند باتجربه و باسابقه هستند و متعلق به مجموعه بارسنتر هستند و شما می‌توانید با خیال راحت با اطمینان کامل تمامی وسایل خود را به آن‌ها بسپارید.

باربری تهرانسر با تجربه چندین ساله در امر اسباب کشی:

ما ایده‌آل‌ترین و متمایزترین باربری و اسباب‌کشی را برای شما در سطح تهران با تخفیف‌های ۴۵% به ارمغان خواهیم آورد اما در زمینه اسباب‌کشی و باربری و حمل‌ونقل لوازم سنگین تجربه کافی را داریم شما می‌توانید تمامی اثاثیه را به ما بسپارید. بدونه که به اثاثیه شما کوچک‌ترین صدمه‌ای وارد شود با توجه به شرایط کنونی ما دغدغه شما دوستان عزیز را درک خواهیم کرد به‌همین خاطر به‌خاطر سلامت ماندن از ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و داشتن مواد ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را با روش‌ها و متدهای روز دنیا برای شما با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام دهیم. باربری تهرانسر با رعایت مواد با رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کامل تمام لوازم شما بسته‌بندی می‌کنند و برای جابه‌جایی از تیم‌های حرفه‌ای و نیرومند استفاده می‌کنیم تا تمامی این وسایل شما را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای ببینند جابه‌جا کنند. حمل اثاثیه منزل یک کار تخصصی است و آن را به افراد متخصص بسپار به‌همین خاطر ما با استفاده از تجربه‌ای که در اختیار داریم تمامی لوازم را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم و در ماشین‌های باربری مثل خاورها، کامیون‌ها، نیسان بار وانت‌بار، و ایسوزوها، حمل‌ونقل می‌کنیم. شما می‌توانید برای داشتن یک اسباب‌کشی با حجم کم‌تر و وسایل کم‌تر از وانت‌بار و نیسان بار باربری تهرانسر استفاده نمایید. ما حمل اثاثیه منزل را در شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران، برای شما در هر ساعت از شبانه‌روز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید اگر در مرکز تهران قرار دارید از باربری‌های زیر استفاده کنید و بهترین خدمات را از آن‌ها دریافت نمایید.

  1. اتوبار بخارست
  2. باربری جهان آرا
  3. اتوبار میرزای شیرازی
  4. باربری هفت تیر

از مشاوره‌های رایگان ما برای خود استفاده کنید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و جابجایی و باربری دارید را تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوران ما دریافت نمایید. ما با استفاده از ناوگان‌های مجهز باربری در استان تهران برای شما بار از تهران به هر شهری که بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد. شما با اطمینان به مجموعه باربری بار سنتر با خیال راحت و آسوده می‌توانید یک اسباب‌کشی آسان و بی‌دردسر را از افراد باتجربه و کاردان که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند دریافت نمایید. همچنین عزیزانی که در غرب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند از خدمات اتوبار شهرک دانشگاه تهران خدمات اسباب کشی خود را دریافت کنند.

خدمات اسباب کشی با روش‌های نوین در بارسنتر:

به‌صورت بیست و چهار ساعت منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم باربری تهرانسر خدمات چیدمان را نیز برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد باز کردند و چیدمان لوازم منزل که توسط تیم حرفه‌ای بسته‌بندی بسته‌بندی شده‌ است یکی دیگر از کارهای مجموعه بار سنتر است یکی دیگر از خدماتی که ما برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم چیدمان اثاثیه منزل است ما برای شما تمامی جعبه‌ها را آنباکس می‌کنیم و در جای خود قرار می‌دهیم هم چنین برای شما لوازم سنگین را جابجا می‌کنیم اگر جابجایی لوازم سنگین کار سخت و دشواری است غافل از آن را به تیم باربری تهرانسر بسپارید.

ما با داشتن نیروهای مجهز برای شما لوازم سنگین را جابجا و طبق سلیقه شما چیدمان خواهیم کرد همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم بعد از این‌که اسباب شما را برای شما چیدمان کردیم شما می‌توانید لوازم برقی و الکترونیکی خود را که نصب و راه‌اندازی آن‌ها کار سختی است را به افراد متخصص بسپارید.

یکی از مسائل مهمی که در امر جابجایی بسیار مهم است انتخاب نوع ماشین باربری هست شاید برای شما انتخاب نوع ماشین باربری به‌تنهایی کار سختی باشد اما نگران نباشید تیمی که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم با ارائه خدمات متفاوت شما را یاری می‌کنند که ماشین باربری موردنظر را طبق نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمایید. مشاوران ما به شما به‌صورت رایگان درباره نحوه عملکرد اسباب‌کشی و باربری مشاوره خواهند داد. شما می‌توانید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید تنها با یک تماس تلفنی از مجموعه باربری بار سنتر دریافت نمایید. ما در ایام تعطیل نیز منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

باربری تهرانسر با هزینه‌های مناسب اسباب کشی در خدمت مشتریان:

باربری بار سنتر به تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنند و در کارتن‌های مخصوص قرار می‌دهد به‌گونه‌ای که طی جابجایی ضربه به وسایل شما وارد نشود تهیه وسایل بسته‌بندی را می‌توانید از مجموعه بار سنتر از ما دریافت نمایید. ما با تجهیزات مدرن بسته‌بندی تمامی لوازم شما دوستان عزیز را بسته‌بندی می‌کنیم و با استفاده از پیشرفت و علمی که در عرصه اسباب‌کشی داریم برای شما تمامی لوازم منزل را با ایمنی کامل در کارتن‌های چندلایه و با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها چیدمان می‌کنیم تا در حین جابجایی از راهروها و راه‌پله‌ها و همچنین در مسافت‌های طولانی به بار شما صدمه‌ای وارد نشود. بسته‌بندی اثاثیه یکی از ارکان مهم اسباب‌کشی است که باید با دقت و نظم خاصی انجام شود نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا شما می‌توانید با انتخاب باربری تهرانسر تنها با پرداخت یک هزینه مناسب خدمات جابجایی و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. ما با استفاده از قیمت‌های مناسبی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی را با تخفیف‌های ۴۵% برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. عواملی که می‌توانند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشند شامل موارد زیر هستند:

  • استفاده از آسانسور
  • استفاده از ماشین‌های باربری
  • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  • مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها

می‌تواند در رفت‌وآمد و هزینه‌های اسباب‌کشی تاثیر بسزایی داشته باشد شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از قیمت‌ها و هزینه‌هایی که درباره اسباب‌کشی باید پرداخت کنید اطلاعات کافی را از مشاوران ما بپرسید. در هر کجا تهران که قرار دارید می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب خدمات اسباب کشی را  با بهترین امکانات انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری تهرانسر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری تهرانسر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری تهرانسر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند