حمل نقل سریع را از باربری اسنپ بخواهید:

باربری اسنپ این باربری در شمال تهران قرار دارد و آماده ارائه تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری، حمل‌ونقل، به شما همشهریان تهرانی است. عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به شعبه‌های مختلفی مثل   اسنپ بار بار سنتر دسترسی داشته باشند.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری اسنپ

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات قابل ارائه باربری اسنپ برای مشتریان عزیز:

خدماتی که باربری اسنپ برای شما عزیزان انجام می‌دهد نسبت به سایر باربری‌های سطح تهران بسیار متمایز است این خدمات به صورت اصولی و حرفه‌ای با توجه به کارگران حرفه‌ای و آموزش‌ دیده‌ای که با مجموع بار سنتر در اختیار دارد برای شما عزیزان انجام می‌شود. خدماتی که باربری اسنپ برای شما عزیزان در نظر گرفته است به شرح زیر هست شما می‌توانید با تماس با تلفن‌هایی که در بالا قرار داده شده است به این خدمات دسترسی پیدا کنیم این خدمات شامل موارد زیر هست:

  • استفاده از تیم خوش‌برخورد و خوش‌اخلاق بار سنتر
  • استفاده از کارگران آموزش دیده
  • استفاده از تیم بسته‌بندی
  • استفاده از تیم چیدمان
  • ارائه بیمه‌نامه معتبر
  • ارائه بارنامه دولتی
  • استفاده از ماشین‌های مجهز و باربری
  • نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی
  • ارسال کارشناسان اسباب کشی

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید. آن‌ها شما را در انجام یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص یاری خواهند کرد. هر گونه سوالی که درباره اسباب‌کشی حمل‌ونقل و باربری دارید را می‌توانید با مشاوران ما درمیان بگذارید تا آن‌ها راهنمای کامل را برای شما انجام دهند.

بسته بندی به روش ایمنی فقط با انتخاب باربری بارسنتر:

یکی دیگر از خدماتی که باربری اسنپ برای شما عزیزان انجام می‌دهد بسته‌بندی و وسایل شما است‌. شاید به این موضوع فکر کرده‌اید که هنگام بسته‌بندی به زمان زیادی نیاز دارید و یا این‌که کارتن‌ها را از کجا تهیه کنید یا از چه وسایلی باید شروع شروع به بسته‌بندی کنید ما تک تک این خدمات را برای شما عزیزان به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم. زیرا کارگران تیم بسته‌بندی تمامی آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی مناسب وسایل شما دیده‌اند. براحتی می‌توانند از خردترین وسایل شما تا درشت‌ترین وسایل شما را به صورت ایمنی بسته‌بندی کنند. ما از لحاظ ایمنی تمامی وسایل شما را بسته‌بندی خواهیم کرد با استفاده از تجهیزاتی که مدیریت مجموعه بار سنتر در اختیار تیم بسته‌بندی قرار داده است اصولی‌ترین بسته‌بندی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. اول از همه وسایل شکستنی شما را جدا می‌کنیم و آن‌ها را با استفاده از نایلون‌های حباب دار در کارتن‌های مخصوص باربری قرار خواهیم داد. با استفاده از چسب‌های مخصوصی که در اختیار داریم تمامی بسته‌ها را بسته‌بندی خواهیم کرد تا در حین جابجایی باز یا پاره نشوند. بعد از لوازم شکستنی می‌توانیم برای شما تمامی وسایل آشپزخانه را بسته‌بندی کنیم حتی از وسایل درشت آشپزخانه مثل یخچال فریزرها، گاز، لباس‌شویی و ظرف‌شویی را با روش‌های نوین و تکنیک‌های ویژه‌ای که تیم بسته‌بندی مادر اختیار دارد تمامی وسایل درشت  شما را بسته‌بندی خواهیم کرد. شاید بسته‌بندی یخچال‌های سایدبای‌ساید به ‌تنهایی کار سخت و دشواری باشد اما ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار و مقواهای ضخیم که در اختیار داریم تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتون‌ها و جعبه‌های مخصوص باربری اسنپ قرار خواهیم داد. بعد از آن نوبت می‌رسد به فرش و مبلمان شما مبلمان جابجایی حساسی دارد به همین خاطر باید با نکات ایمنی بالای بسته‌بندی شود.

ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار چوب مبلمان یا تاج مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کنیم. تا در حین جابجایی اگر به آن ضربه‌ای وارد شد صدمه‌ای نبیند و با استفاده از سلفون‌ها پارچه‌های مبلمان شما را بسته‌بندی خواهیم کرد. تا در حین جابجایی توسط کارگران باربری اسنپ آسیبی به آن‌ها وارد نشود. فرش‌ها را با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم به‌صورت بسته‌بندی و بدون کوچک‌ترین جاگیری در ماشین‌های باربری اسنپ قرار خواهیم داد. کارگران ما بعد از بسته‌بندی تمامی وسایل منزل شما بارها و اساسی شما را به ماشین‌های باربری اسنپ انتقال خواهند داد. آن‌ها با استفاده از مهارتی که در کار اسباب‌کشی و جابجایی دارند تمامی وسایل را به درستی بدون کوچک‌ترین ضربه‌ای به ماشین‌های باربری انتقال می‌دهند. چیدمان در ماشین باربری طوری انجام می‌شود که تمامی وسایل شما در یک بار رفت‌وآمد در ماشین‌های باربری جاگیر شوند. البته این به میزان این وسایل شما نیز بستگی دارد هرچه وسایل بیشتر باشد تعداد رفت‌وآمد ماشین‌های باربری بیشتر است. اما ما با دلسوزی تمام سعی بر این داریم که با یک بار رفت‌وآمد تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری جای دهیم به همین خاطر وسایل سنگین را در ته ماشین‌های باربری و جعبه ها و وسایل بسته‌بندی شده را در ماشین در جلوی ماشین باربری می‌چینیم تا ضربه‌ای به آن‌ها وارد نشود.

تمامی ماشین‌های باربری اسنپ کف‌پوش شده‌اند تا در هنگام ترمز گرفتن صدمه‌ای به آن‌ها وارد نشود. به همین خاطر ماشین‌های ما همگی مجهز و استاندارد هستند.

آیا می‌شود سقف بیمه نامه را افزایش داد؟

بیمه نامه چیست؟ و چه کاربردی در اسباب کشی دارد ؟شاید با خودتان فکر کنید که اصلاً  چه احتیاجی به وجود بیمه‌نامه است ؟درصورتی که بیمه نامه تضمین سلامت بار شما است. ما برای تضمین سلامت بار به مشتریان خود از بیمه‌نامه‌های معتبر استفاده می‌کنیم باربری اسنپ با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد پس به همین خاطر تمامی وسایل شما را بیمه خواهد کرد. اگر وسایل شما با ارزش و گران‌قیمت باشد شما می‌توانید با مراجعه با مدیریت شرکت بارسنتر سقف بیمه را  افزایش دهد. هر چه میزان وسایل قیمتی شما بیشتر باشد سقف بیمه بیشتر افزایش پیدا خواهد کرد. ما به شما این تضمین را می‌دهیم که تمامی وسایل شما بدون کوچک‌ترین مشکلی درب منزل دلخواه شما تحویل داده شوند. وسایل را به‌صورت بسته‌بندی شده به مقصد موردنظر شما ارسال خواهد شد. بیمه نامه در صورتی برای شما عزیزان اجرا می‌شود که درهنگام تردد رفت‌وآمد به ماشین‌های باربری صدمه‌ای وارد شده باشد یا همچنین وسایل شما شکسته یا گم شده باشد یا در حین رفت و آمد مشکلی برای وسایل شما پیش آمده باشد. تمامی خسارت‌های واردشده توسط شرکت باربری جبران خواهد شد شما با در دست داشتن بیمه‌نامه می‌تواند خسارت‌های ناشی از شکستگی گم شده‌اند و یا ضربه دیدن را جبران کنید.

پرسنل باربری اسنپ به صورت ۲۴ ساعته:

خبر خوب برای شما مشتریان عزیز این است که این باربری به صورت بیست و چهار ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده به کار است. شما می‌توانید در هر فصلی از سال که قرار دارید با باربری اسنپ تماس داشته باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خود را برای شما اعزام کنیم. شما می‌توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان ما نوبت دلخواه خود را انتخاب نمایید و همچنین سوالات متداولی که درباره اسباب‌کشی و جابجایی را دارید می‌توانید از مشاوران ما بپرسید آن‌ها صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما عزیزان هستند. به همین خاطر شما می‌توانید با تماس با باربری اسنپ از مشاوره رایگان برخوردار شوید ما حتی در روزهای سرد زمستانی در کنار شما عزیزان هستیم تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم. نگران بارش برف یا باران نباشید زیرا باربری اسنپ از ماشین‌های مسقف و روباز استفاده خواهد کرد در هنگام شرایط بد آب‌وهوایی ما با استفاده از ماشین‌های مسقفی که در اختیار تیم قرار می‌دهیم می‌توانیم تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصد دلخواه انتقال دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید و اطلاعات خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید تا ما با اعزام نیروهای خود در روز اسباب‌کشی یک خاطره شیرین را برای شما بسازیم.

در صورت تمایل تمایل همکاری با باربری اسنپ می‌توانید قرارداد کاری را توسط مشاوران ما تکمیل نمایید. تا در روز تعیین شده کارگران و نیروهای خود را برای شما ارسال نماییم باربری اسنپ توانسته با ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات حمل بار در تهران همواره رضایت مشتریان خود را بدست آورد و در این مسیر برای خدمت رسانی هرچه بهتر با تمام نیرو تلاش خود را خواهد نمود توجه داشته باشید می‌توانید ماشین مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید و همچنین تعداد کارگران خود را انتخاب نمایید این باربری با در نظر گرفتن سلیقه شما مشتریان آماده خدمت‌گزاری به شما مشتریان عزیز است. پس ما در کنار شما هستیم تا اسباب کشی را به صورت دلخواه شما با بهترین تجهیزات و بهترین پرسنل انجام دهیم جهت رزرو می‌توانید با مشاوران ما اطلاعات خود را در میان بگذارید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اسنپ بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اسنپ استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اسنپ کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند