ارسال بار به صورت شبانه روزی با باربری ارم :

باربری ارم شرکت حمل‌ و نقل و باربری و اسباب‌کشی است که به‌صورت شبانه‌روزی در تهران آماده ارائه خدمات باربری با تخفیف‌های ۳۵٪ به مشتریان عزیز خود هست. شما می‌توانید با انتخاب این باربری مراحل سخت اسباب‌کشی خود را آسان کنید این باربری با صدور بیمه‌نامه و بارنامه دولتی برای شما دوستان عزیز تضمین را می‌دهد که بار شما به‌صورت معتبر زیر نظر اتحادیه باربری با قیمت‌های مناسب همچنین به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر شما ارسال خواهد شد.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری ارم

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما با ارسال چندین کارگر نیرومند و پرسنل حرفه‌ای یک اسباب‌کشی بی‌نقص را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید از تهران به هر شهرستان اطراف انتقال بار را از ما دریافت نمایید. باربری باید به‌صورت ویژه باشد زیرا اگر این کار به‌صورت ایمنی انجام نشود ممکن است در حین جابجائی بار شما صدمه ببیند.

علت این‌که باربری بارسنتر یک انتخاب مناسب هست چیست؟

 • این باربری دارای پشتیبانی به‌صورت بیست و چهار ساعت است و همچنین با تماس با ما می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.
 • همچنین برای شما یک بیمه‌نامه دولتی و بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم تا با خیال راحت بار را در حین مسافت‌های طولانی جابجا کنید.
 • دیگر مزیت این باربری انتخاب انواع ماشین‌های باربری است که توسط مشتریان صورت گیرد و هر مشتری می‌تواند با توجه به حجم بار و نوع بار خود ماشین مورد نظر باربری خود را از این شرکت انتخاب نماید.
 • کارگران حرفه‌ای و نیرومند می‌تواند در اسباب‌کشی به شما کمک بسیاری بکند که شما می‌توانید با انتخاب باربری ارم با پرسنل حرفه‌ای اسباب‌کشی را انجام دهید.
 • هزینه‌ها و قیمت‌ها برای شما دوستان عزیز زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته‌شده است.
 • همچنین شما می‌توانید با انتخاب باربری ارم در وقت خود صرفه‌جویی کنید زیرا ما با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان صفر تا صد مرحله اسباب‌کشی و بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد.
 • شما دوستان می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از یک مشاور رایگان برخوردار شوید جهت رزرو و هماهنگی با ما می‌توانید چندین روز قبل از اسباب‌کشی در تماس باشید.
 • برای شما با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم تا مراحل اسباب‌کشی شما را با استفاده از یک برنامه‌ریزی انجام دهیم.

بسته بندی را با تعرفه‌های مناسب باربری ارم  انجام دهید:

بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای با تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم بسته‌بندی با تعرفه‌های مناسب برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است که همچنین با تجهیزاتی که در اختیار داریم برای شما جابجایی اثاثیه منزل را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید حمل‌ونقل اثاثیه منزل ادارات و شرکت‌های خصوصی و دیگر ارگان‌ها مثل بیمارستان‌ها، بانک‌ها، را به باربری ارم بسپارید زیرا ما دارای چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و جابجایی لوازم هستیم. شما می‌توانید هم چنین برای جابه‌جایی لوازم سنگین خود از تیم حرفه‌ای باربری ارم استفاده کنید. عزیزانی که در محدوده ارم زندگی می‌کنند می‌توانند صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی خود را با نیروهای حرفه‌ای ما در میان بگذارند و خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایند. هم چنین شما می‌توانید مراحل اسباب‌کشی خود را با استفاده از روش‌های ویژه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب دریافت کنید. ما برای شما بسته‌بندی وسایل را نیز انجام می‌دهیم باید در حین بسته‌بندی با دقت و ایمنی بالا کار کرد زیرا بعضی از لوازم بسیار حساس هستند اگر به‌درستی بسته‌بندی نشوند ممکن است در حین جابه‌جایی آسیب ببیند. یکی از مشکلات عمده‌ای که برای مشتریان بسیار مهم است حمل لوازم ظروف شکستنی است لوازم ظروف شکستنی باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند اما نگران نباشید ما ظروف چینی و کریستال شما را با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها بسته‌بندی می‌کنیم و در جعبه‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا خیالتان راحت باشد که در حین جابجایی در مسافت‌های طولانی صدمه‌ای به بار شما وارد نمی‌شود.

تجهیزات بسته بندی باید ایمنی کامل را به وسایل شما بدهد:

ما بدون کوچک‌ترین صدمه ای وسایل شکستنی شما وارد شود برای شما وسایل را جابه‌جا می‌کنیم پس دیگر از این بابت نگران نباشید زیرا ما برای شما این مشکل را حل کرده‌ایم. با مراقبت از وسایلتان برای شما جابجای لوازم را انجام می‌دهیم شما دوستان عزیز می‌توانید حمل اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید ما برای شما دوستان عزیز با ارائه خدمات اصولی و ایمنی تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم لازم نیست لوازم سنگین را خودتان به‌تنهایی جابه‌جا کنید. زیرا ما برای این‌که به شما آسیب جسمانی وارد نشود از چرخ‌های پایه‌دار استفاده می‌کنیم شما می‌توانید با استفاده از تجهیزاتی که مجموعه باربری ارم در اختیار شما قرار داده‌ است لوازم سنگین خود را جابه‌جا کنید. همچنین ما با استفاده از وسایل نقلیه مناسب برای شما تمامی لوازم را از تهران با هر وسیله ای که بخواهید جابجا خواهیم کرد.

باربری ارم دارای چندین ماشین مختلف برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی است که شما می‌توانید با یک تماس تلفنی خدمات را از ما دریافت نمایید و هم چنین شما می‌توانید برای انتخاب نوع ماشین با مشاوران ما در تماس باشید تمامی ماشین‌های ما به‌صورت عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند تا در حین جابجایی وسایل شما ضربه نخورند و خسارت به وسایلتان وارد نشود.

شما می‌توانید از لحاظ اقتصادی و به‌صرفه بودن هزینه‌های باربری از وانت‌بار و نیسان بارهای باربری ارم استفاده نمایید تا در هزینه‌ها و زمان خود صرفه‌جویی کنید. ما برای جابه‌جایی لوازم سنگین نیز می‌توانید دیگر ماشین‌های باربری ارم برای شما در اختیارتان قرار دهیم تا جابجایی اثاثیه باید به‌صورت اصولی با مناسب‌ترین هزینه انجام شود. شما می‌توانید با انتخاب باربری ارائه بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت‌ها از ما دریافت نمایید. ما برای شما بسته‌بندی اصولی را انجام می‌دهیم که شما می‌توانید با انتخاب باربری حمل اثاثیه خود را به ما بسپارید. همچنین برای شما دوستان عزیز صفر تا صد تمامی لوازم را با استفاده از وکیوم‌ها، نایلون‌ها، سلفون، کارتن‌های چندلایه، و کارتن‌های رگال دار، بسته‌بندی خواهیم کرد. شما می‌توانید با بسته‌بندی وسایل حساس و ظریف خود تمامی خدمات بسته‌بندی و چیدمان را به ما بسپارید و همچنین ما برای شما چیدمان اثاثیه منزل را نیز انجام می‌دهیم. جابه‌جایی لوازم سنگین دکوراسیون منزل نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی مثل تلویزیون، گاز، ظرف‌شویی، را می‌توانید به افراد ماهری که در باربری ما مشغول فعالیت هستند بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما این کار را انجام دهند.

باربری ارم با ارائه خدمات متفاوت اسباب کشی و جا به جایی:

ما برای شما با ماشین‌های مسقف و روباز تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم نگران ضربه دیدند به اثاثیه منزل خود نباشید زیرا ما حمل اثاثیه منزل را با بهترین ماشین‌ها و استانداردترین ماشین‌ها انجام خواهیم داد. همچنین برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران ماهر و باتجربه خدمات بسته‌بندی و باربری را انجام خواهیم داد تا بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود برای شما بسته‌بندی وسایل را انجام خواهیم داد تحویل به‌ موقع اثاثیه منزل در زمان تعیین‌شده برای شما صورت می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از تیم حرفه‌ای بار سنتر در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی لوازم بسته‌بندی و چیدمان کنید. ما برای شما تمامی این خدمات با نازل‌ترین قیمت‌ها انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری ارم به تمامی شعبه‌های مختلف بار سنتر دسترسی داشته باشید. اگر در هر منطقه از تهران زندگی می‌کنید و برای شما رفت‌وآمد کار سخت و دشوار است و با توجه به شلوغی روزمره و گرفتاری روزمره ما برای شما تمامی کارها را به‌صورت تلفنی و یا از طریق سایت بار سنتر انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با تماس با ما نوبت خود را جهت یک اسباب‌کشی خوب رزرو نمایید همچنین با مراجعه به سایت بار سنتر می‌توانید به‌صورت آنلاین نوبت خود را رزرو نمایید. شعبه‌های متفاوتی را برای شما در سطح تهران قرار داده‌ایم که شما می‌توانید دسترسی سریع و راحت را با انتخاب مجموعه باربری بار سنتر از ما دریافت نمایید شعبه‌ها شامل موارد زیر هست:

 1. باربری سراج
 2. حمل اثاثیه منزل قیطریه
 3. باربری آیت‌الله کاشانی
 4. اتوبار میدان راه‌آهن
 5. اتوبار بعثت تهران

که شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی خود را به این مجموعه‌ها بسپارید. ما برای شما با در نظر گرفتن کارگران متعدد و تیم حرفه‌ای تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید مراحل اسباب‌کشی خود را به افراد متخصصی که در این زمینه دارای چندین سال سابقه کاری هست با خیال راحت بسپارید و تمامی لوازم خود را بدون کوچک‌ترین آسیبی به آن‌ها وارد شود از ما دریافت نمایید. تمامی تلاش ما این است که یک اسباب‌کشی آسان و بی‌دغدغه را برایتان انجام دهیم با انتخاب تیم بار سنتر اسباب‌کشی کار راحتی است و شما می‌توانید تمامی سختی‌های اسباب‌کشی را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری ارم بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری ارم استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری ارم کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند