ارائه تمامی خدمات باربری و اسباب کشی توسط باربری اردیبهشت:

باربری اردیبهشت با داشتن نیروهای مجهز  و تیمی با سابقه، دارای کارگران خوش اخلاق و کارورزیده و با دارا بودن رانندگان مسلط به جاده و مسئولیت پذیر آماده این است که در ۲۴ ساعت هفت روز استرس اسباب کشی را از شما عزیزان دور نگه دارد. ما می‌توانیم با استفاده از برنامه ریزی و زمان بندی دقیق اسباب کشی را برای شما عزیزان راحت کنیم  تا شما عزیزان بتوانید با خیال آسوده به هر نقطه ای که می‌خواهید جابجا شوید تنها کافی است با کارشناسان باربری اردیبهشت بارسنتر تماس حاصل فرمایید تا نوبت دلخواه خود را رزرو نمایید.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری اردیبهشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما  می‌کوشیم تا با راه اندازی شعب مختلف  در سطح تهران بتوانیم خدمات را در نزدیک‌ترین محل ممکن برای شما عزیزان ارائه دهیم انجام کلیه خدمات باربری تهران زیر نظر کارگران و پرسنل زبده و متخصص. حمل بار از تهران به شهرستان با وانت یا وانت نیسان و همچنین حمل بار با کامیون به شهرستان‌ها با انتخاب باربری اردیبهشت توسط شما عزیزان صورت می‌گیرد. ما به دلیل بازخوردهای خوبی که از شما همشهری گرامی ساکن تهران گرفته ایم به همین خاطر مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف در محدوده تهران مانند اتوبار قنات کوثر که در محدوده قنات کوثر است دسترسی را برای شما اسان نموده است. باربری اردیبهشت با افتخار اعلام می‌دارد که در بین تمام باربری‌های بهتر و سریع‌تر عمل می‌کندو در تمامی نقاط تهران دارای شعبه‌های مختلف است.

بسته بندی با جدیدترین روش‌های نوین :

وقتی نوبت به فصل اسباب کشی می‌رسد جا به جایی اثاثیه ی منزل برای خانواده‌ها کاری دلهره آور است چرا که بسته بندی وسایل شکستنی و اقلام ریز و درشت باید با دقت هر چه تمام‌تر صورت بگیرد  و ممکن است به تنهایی این کار بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و مراقبت از آن‌ها در جابه جایی کاری دشواری بوده  زیرا نگران این هستید که مبادا وسایل را درست بسته بندی نکرده باشید و باعث شکستن آن‌ها بشوید. اما جای نگرانی نیست شما با سپردن وسایل به باربری اردیبهشت بارسنتر می‌توانید وسایل خود را با سلامت کامل تحویل بگیرید.

هزینه‌های باربری همراه با تخفیف‌های ویژه بارسنتر:

شاید بارها با تیتر و تبلیغاتی همچون باربری ارزان مواجه شده اید و تصمیم گرفتید به خاطر ارزان بودن و کاهش هزینه‌ها آن باربری را انتخاب کنید اما باید توجه داشته باشید که شما قرار است تمامی وسایلتان را به آن باربری بسپارید آیا قیمت پایین داشتن باعث می‌شود که کیفیت آن را تضمین کرد. کادر و پرسنل باربری اردیبهشت با آماده باش بودن در ۷ روز هفته یکی از اولویت‌های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می‌رساند پس باید در نظر داشته باشید که تنها قیمت مهم نیست بلکه کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است تمامی قیمت‌های این مجموعه زیر نظر اتحادیه باربری است به همین دلیل ما با نازل‌ترین قیمت بهترین خدمات با بالاترین کیفیت را برای شما انجام خواهیم داد. باید در نظر داشت که نمی‌توان قیمت ثابتی را برای باربری در نظر گرفت و به عوامل متعددی بستگی دارد. اگر چه ما با استفاده ازتخفیف‌های ویژه ۴۵% برای شما عزیزان نرخ قیمت‌ها را پایین آوردیم. اما در کل شما زمانی می‌توانید به قیمت ثابت دسترسی پیدا کنید که با مشاوران ما تماس بگبرید و نوع ماشین و دیگر مراحل اسباب کشی را با آن‌ها هماهنگ کنید.

قیمت‌های باربری می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد تعرفه باربری به عواملی همچون تعداد طبقات، استفاده از خدمات vip، زمان صرف شده برای باربری و بسته بندی، وزن بسته‌های شما و هزینه کارگران و مدل و نوع خودروی باربری و میزان مسافتی که باید بسته‌ها حمل بشوند تمامی این گزینه‌های ذکر شده می‌تواند در کاهش یا افزایش قیمت شما تاثییر داشته باشد. برای مثال هزینه باربری بین شهری و یا شهرستان‌ها با هزینه حمل بار درخود تهران متفاوت است یا اینکه استفاده از ماشین‌های باربری مثل خاور یا کامیون‌ها با وانت و نیسان بارها تفاوت بسیاری از لحاظ قیمت دارد و باید بدانید که ماشین انتخابی شما بسیار در قیمت باربری تاثیر دارد.

جابه جایی وسایل سنگین و سبک  هم می‌تواند تاثییر زیادی در نرخ قیمت‌ها داشته باشد وزن وسایل که در باربری وجود دارد. تاثیر به سزایی در هزینه دارد برای مثال گاو صندوق‌های سنگین یا یخچال‌های ساید بای ساید یا میزهای ناهار خوری بزرگ که خود نیاز به افراد با تجربه دارد و حمل آن‌ها به تنهایی امکان پذیر نیستند.

همانطور که می‌دانید این موارد می‌توانند بخشی از قیمت را تشکیل دهند و در اینجا میزان مسافت طی شده توسط رانندگان باربری اردیبهشت می‌تواند تاثیر به سزایی در قیمت داشته باشد. هر چه مسافت راه بیشتر باشد کرایه حمل بیشتر می‌شود و در هزینه باربری  مسافت جاده ای تاثیر می‌گذارد و این باعث می‌شود رانندگان زمان بیشتری را صرف رانندگی در جاده‌ها کنند  به همین خاطر در هزینه‌ها رابطه مستقیمی دارد.

ارائه خدمات ویژه توسط باربری اردیبهشت: 

بارسنتر با در نظر گرفتن کادر تجربه دیده و با سابقه بسته بندی برای شما عزیزان قصد راحتی و آرامش در بهبود کارها را در نظر دارد پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه‌های مرغوب و تجهیزات مناسب و پیشرفته برای بسته بندی حرفه ای همراه با نکات ایمنی همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آن‌ها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جهت رسیدن به مقصد مورد نظر جلوگیری می‌نماید.

پس هرچه بسته بندی را مطمن‌تر انجام دهیم تضمین سلامت بار صد درصد است نگران اسیب دیدن به وسایلتان نباشید و یا فکر اینکه وسیله ای بشکند را از سرتان بیرون کنید زیرا کارگران ما با دلسوزی تمام در شبانه روز در تلاش هستند تا بدون هیچ مشکلی برای شما خدمات را انجام دهند. نیروهای باربری اردیبهشت با استفاده از کارتن‌ها و مقوا‌های مخصوص اسباب کشی و نایلون‌های حبابدار و سلفون‌ها بسته بندی را به صورت ایمنی و با رعایت اصول استاندارد انجام خواهند داد. بسته بندی یکی از مهم‌ترین مراحل اسباب کشی است فکر اینکه با استفاده از کارتن‌هایی که از سوپر مارکت‌ها گیر آوردید تا با آن‌ها وسایل خود را بسته بندی کنید را از سرتان بیرون کنید زیرا باربری بارسنتر با استفاده از کارتن‌ها چند لایه مخصوص برای شما این کار را انجام خواهد داد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی؛ اصلی‌ترین کار برای زمان نقل مکان است، نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و یا طریقه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و همین طور تهیه کارتن بسته بندی اسباب کشی از موارد خیلی مهم در بسته بندی وسایل در زمان اثاث کشی است. حتما برای شما هم اهمیت دارد که وسایل شما در حمل و اسباب کشی آسیب نبیند و یا وسایل شکستنی و گران به درستی و متفاوت از وسایل دیگر بسته بندی شوند ما تمامی این حساسیت‌ها را درک خواهیم کرد و برای آن‌ها راه حلی را در نظر گرفته ایم شما می‌توانید با رزرو تیم بسته بندی ما از این خدمات بهره مند شوید دیگر احتیاجی نیست ساعت‌ها  وقت خود را بابت بسته بندی صرف کنید. کافیست کار را به همکاران با تجربه ما بسپارید تا در کم‌ترین زمان ممکن یک بسته بندی حرفه ای را تحویل بگیرید این امر مهم را به آن‌ها سپرده و با خاطری جمع اسباب کشی کنید.

شما می‌توانید در هروز هفته و هر ساعتی از شبانه روز با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت دلخواه خود را انتخاب نمایید تا ما با عزام نیروهای حرفه ای خود برای شما خدمات اسباب کشی و جا به جایی را انجام دهیم.

پرسنل و کادر مجرب  بارسنتر:

باربری اردیبهشت با استفاده از بهترین پرسنل‌ها بهترین کارگرهای باربری، منصفانه‌ترین هزینه‌های باربری و اسباب کشی، و حتی تخفیف‌های ۴۵%، بهترین ماشین‌های باربری که مجهز و پیشرفته هستند مثل ایسوزوها، وانت بار و نیسان بارها، کامیون‌های مسقف، و ماشین‌های vip، با بهترین راننده‌ها که سابقه چندین سال تجربه و کار را دارند و کاملا به راه و مسیرها مسلط هستند آماده است تا در هر ساعتی از شبانه روز خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز ارائه دهند.

خدماتی که شرکت باربری اردیبهشت برای شما عزیزان ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است که این خدمات بخش کوچکی از زحمات پرسنل مجموعه باربری بارسنتر است.

  • استفاده از پرسنلی خوش برخورد و دلسوز
  • ارسال کارگر حرفه ای به صورت مجزا
  • ارائه انواع ماشین‌های باربری مجهز
  • استفاده از تیم بسته بندی و چیدمان برای خدمات vip
  • ارائه بیمه نامه معتبر

جهت انتخاب هرکدام از این خدمات می‌توانید با کارشناسان ما مشورت‌های لازم را انجام دهید تا آن‌ها برای انتخاب درست شما را راهنمایی کنند رضایت شما از امور اسباب کشی و خدمات مجموعه باربری اردیبهشت بارسنتر باعث افتخار ما است.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اردیبهشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اردیبهشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اردیبهشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند