باربری اثاث در تهران بصورت تخصصی

۴.۶/۵ - (۲۰ امتیاز)

 

باربری اثاث یکی از کارهای تخصصی است که  شرکت های زیادی امروزه مشغول فعالیت در این حوزه هستند . هزینه حمل لوازم واسباب و اثاثیه خانه و ادارات با توجه به مقصد که ایا در خارج تهران است یا درون شهر تهران و اینکه چند ساعت طول می کشد کاملا حساب می شود و همچنین این قیمت به خودروهای باربری هم بستگی دارد که چه ماشینی می باشد.برای ماشین ایسوزو به مدت چند ساعت حمل بار در داخل تهران بین نرخ مشخصی وجود دارد که شما می تواند نرخ و هزینه دقیق آن را با تماس با شرکت بار سنتر متوجه شوید.باربری بارسنتر جزو بزرگترین شرکت های باربری و حمل بار در تهران و ارائه دهنده سرویس  جابجایی اثاثیه می باشد. حرفه  ما ارائه سرویس های اتوبار در استان تهران  و حمل و نقل درون شهری و خارج شهری به سرتاسر ایران است. کیفیت بالای سرویس های باربری بارسنتر همواره در خور تحسین بوده است. می توانید بدون هیچ استرس جابجایی و اثاث کشی خود را به ما محول نمایید. جابجایی خانه به خانه ،شرکت ها و سازمان خصوصی و دولتی ، فروشگاه ها را در کوتاهترین زمان ممکن باکمترین هزینه و کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام می دهیم.سرویس باربری اثاث برای بسته بندی لوازم مطابق با سبک شرکت های اروپایی است. همواره از جدیدیترین روش های حمل اسباب استفاده می نماییم. همچنین ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات جهت بسته بندی نیز می باشیم .

 

 

باربری اثاث

باربری اثاث

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

باربری اثاث حتی در روزهای تعطیل

باربری اثاث بارسنتر هدف شرکت را خشنودی شما مشتریان عزیز می داند . به همین منظور امکان محاسبه هزینه باربری در تهران را به صورت آنلاین ایجاد نموده ایم. برای اولین بار در کشور تنها در وب سایت بارسنتر می توانید با انتخاب خدمات حمل بار مورد نیاز خود، از نحوه محاسبه قیمت مطلع شوید.

 

باربری اثاث با جدیدترین تجهیزات بسته بندی و خودروهای حمل اثاث همراه با کارگران آموزش دیده

مشاوران ما نیز به صورت شبانه روزی از طریق شماره تماس هایی که در بالا قرار داده ایم آماده پاسخگویی به شما همشهریان عزیز هستند . بروزترین تکنولوژی های باربری  را استفاده می نماییم. در نتیجه به عنوان بهترین شرکت باربری برای اثاث کشی شناخته شده ایم.اگر کار حمل اسباب توسط یک شرکت معتبر حمل اثاث انجام شود وقتی که اثاث کشی شروع می شود معمولاً آسان و بدونه استرس این کار می تواند انجام شود ولی با توجه به دغدغه هایی  که شاید در اثاث کشی های قبلی داشته اند کار اثاث کشی برایشان بسیار سخت و دشوار بوده و کار اثاث کشی را یک کار سخت می داند  ، از این رو شرکت باربری و اتوباربارسنتر برای جهت امور حمل اسباب و جابجایی لوازم شما به صورت بیست و چهارساعته  و هفت روز هفته امور حمل بار و جابجایی لوازم خانه را ارائه می دهد این شرکت با داشتن تخصص کافی در زمینه اثاث کشی و استفاده از نیرویی حرفه ای همیشه به فکر آن بوده است که یک اثاث کشی بی دغدغه  و بدونه مشکل را با رعایت کردن تمامی اصول اثاث کشی برای شما به عمل آورده باشد و توانسته باشد یکی از بهترین انتخاب های شما برای باربری اثاث شما باشد ما همیشه به این فکر بوده ایم که بهترین راه کارهای اثاث کشی را برای شما انجام دهیم تا در حین حمل اسباب و جابه جایی دچار هیچگونه مشکلی در این زمینه نشوید.جابه جایی اسباب اثاثیه منزل توسط کارگران ما ضامن سلامت وسایل شما خواهد بود.

 

نرخ حمل و باربری اثاث و اسباب منزل

همه شرکت های باربری اسبا و اثاث  معتبر دارای قیمت های باربری و اثاث کشی مشخصی هستند که از قبل به مشتریان اعلام می شود. نرخ حمل بار با توجه به سرویسی که از شرکت باربری و اتوبار اثاث  دریافت می کنید متفاوت است. این سرویس شامل موارد بسیاری می شوند از جمله آن ها که در هزینه باربری تاثیر گذار است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اول اینکه مااز چه خودرویی برای باربری استفاده کنیم
کامیون، خاور ، وانت بار و هر خودرو باربری که برای اثاث کشی  استفاده شود در قیمت باربری اثرگذار است . نرخ باربری اسباب خانه با توجه به بزرگی و کوچکی لوازم حمل و نقل سنجیده می شود.

بدیهی است که نرخ باربری با نیسان و وانت بسیار کمتر از هزینه باربری با کامیون است. برای کاهش نرخ باربری با توجه به حجم اسباب خانه از خودرو باربری مناسب استفاده کنید.

هزینه کارگران نیز در چند ساعت اولیه ثابت خواهد بود و برای هر ساعت اضافی، مبلغ و هزینه کارگران نیز با توجه به ساعات کاری افزایش پیدا می کند . کسانی که در طبقات بالای آپارتمان زندگی می کنند همیشه هزینه بیشتری از طبقات پایین تر می پردازند و این به جهت حمل اسباب در هگام باربری اثاث خانه می باشد . حمل لوازم و اثاث کشی از کارهای پر استرسی  است که ناچار به انجام آنیم. اثاث کشی در تهران با توجه به دوری مسافت خانه ها  و ترافیک و شلوغی مشکلات را بیشتر هم می کند. شرکت های باربری تهران در همه روزهای سال با تکثر درخواست برای حمل اسباب روبرو هستند. کرایه حمل اثاث ، قیمت کامیون و هزینه کارگر اثاث کشی در شرکت های باری با توجه به سرویس ارائه شده متفاوت است. آنچه بیش از این موارد موجب ناخوشنودی همشهریان  می شود، صدمه به لوازم منزل در موقع اثاث کشی است. شکستن ظروف شیشه ای یا قیمتی ، لب پر شدن مبلمان چوبی، صدمه به لوازم با ارزش، همه از مواردی است که اگر کار را افراد آموزش ندیده انجام بدهند اتفاق میافتد.

 

سفارش باربری اسباب و اثاثیه از طریق وب سایت

 

باربری اثاث در تهران ممکن است برای بعضی ها دور از دسترس باشد اما شما عزیزاندر هر جای تهران که باشید با مراجعه به وب سایت بارسنتر میتوانی از خدمات اثاث کشی بارسنتر استفاده کنید .

دستمزد یک کارگر حمل اسباب منزل به مدت زمان سه ساعت و همچنین در طبقه همکفهزینه ای ثابت دارددر واقع دستمزد کارگران با توجه به طبقه  ساختمان متغییر خواهد بود و برای طبقات نخست به بالا این دستمزد افزایش پیدا میکند و برای هر طبقه حمل اسباب هزینه را در برخواهد داشت و این قیمت به صورت توافقی بین مشتریان و شرکت بارسنتر انجام می شود.همچنین باید توجه داشته باشید که وقت  هم تاثیر گزار است و اگر اثاث کشی و جابه جایی بیش از سه ساعت طول بکشد کارگران برای هر ساعت اضافه کار دریافت می کنند.

بیمه نامه رایگان در حین اثاث کشی

 

بارسنتر برای باربری اثاث بیمه نامه رایگان در نظر گرفته و به مشتریان خود ارائه می دهد. ممکن است برخی خانه ها دارای یک سری اسباب و لوازم سنگین باشند که این لوازم جدا از قیمت های حمل باربری حساب میشود و یک هزینه اضافه دارد لوازمی به مانند پیانو ویخچال فریزرهای بزرگ و سنگین سای بای ساید وسایل ورزشی به مانند تردمیل سنگین و بوفه های سنگین و سنگین شیشه ایی این وسایل خارج از اثاث و لوازم اثاث کشی هستند .
باربری و اتوبار بارسنتر در تهران به منظور ارائه سرویس های کامل و بهینه به کلیه همشهریان و مشتریان در سراسر استان تهران بزرگ و شهرستان های همجوار ، امکان رزرو اینترنتی در بهره مندی خدمات جابه جایی و حمل و نقل جاده ای  را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تکمیل فرم سفارش در سایت  ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اثاث کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان بارسنتر با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی ، به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر کمک کنند .شما تنها کافی است با شماره تلفن تماس بگیرید و در خواست باربری اثاث کنید بلافاصله پرسنل ما به محل اعزام می شوند.

پرسش و پاسخ های متداول

آیا سرویس های باربری بار سنتر شامل حمل و نقل به شهرستان ها هم می شود؟

بله ، ما برای حمل و نقل و جابه جایی به شهرستان نیز سرویس هایی را درنظر گرفته ایم

آیا باربری بار سنتر از کامیون ها و وسایل نقلیه به روز استفاده می کند؟

بله ، باربری بارسنتر از جدیدترین خودروهای حمل باربرای اثاث کشی و حمل و نقل استفاده می کند

آیا باربری بارسنتر کار بسته بندی اسباب و لوازم را انجام می دهد؟

بله ، باربری بارسنتر کار بسته بندی اثاثیه و لوازم شما را به صورت استاندارد انجام می دهد

به چه صورت می توانم با مشاوران شما در تماس باشم ؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید