اتوبار پیکان‌شهر با کیفیت عالی و پرسنل حرفه ای:

انجام کلیه خدمات اسباب‌کشی و باربری و ارسال آن به تمامی نقاط کشور توسط اتوبار پیکان‌شهر برای شما مشتریان عزیز صورت می‌گیرد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. ما برای شما این خدمات با کیفیت عالی و مناسب انجام می‌دهیم.

۴.۷/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار پیکان شهر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

دیگر لازم نیست مراحل اسباب‌کشی را به‌سختی و بدون هیچ کمکی انجام دهید یا این‌که به روش‌های سنتی اسباب‌کشی کنید بلکه با انتخاب اتوبار پیکان‌شهر شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این مجموعه بسپارید. اتوبار پیکان‌شهر به‌صورت حرفه‌ای برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید در هر کجای تهران که قراردارید. خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید با در نظر گرفتن پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده برای شما دوستان عزیز این خدمات را انجام می‌دهیم.

ما از صفر تا صد اسباب‌کشی را به‌صورت رایگان برای شما عزیزان با تجهیزات حرفه‌ای با تخفیف‌های مناسب برایتان انجام می‌دهیم. اگر در محدوده پیکان‌شهر زندگی می‌کنیم می‌توانید با تماس با اتوبار پیکان‌شهر از خدماتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید همین الان تلفن را بردارید و توسط پرسنل حرفه ای از مشاوره رایگان برخوردار شوید. ما با ارائه خدمات اسباب‌کشی به روش‌های نوین و جدید برای شما صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم.

قیمت‌های اسباب‌کشی و هزینه‌های حمل بار و زیر نظر اتحادیه باربری است و شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید.ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان ب نحو احسنت انجام دهیم.

اتوبار پیکان‌شهر با بسته بندی حرفه ای و تجهیزات مدرن:

اسباب‌کشی و باربری برای شما دوستان عزیز توسط افراد دوره‌دیده و کاربلد انجام می‌شود شما می‌توانید بسته‌بندی اثاثیه منزل خود را به‌صورت حرفه‌ای از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. مطمئن باشید که بدون هیچ دردسری وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد مورد نظرتان ارسال می‌شود شما با انتخاب اتوبار پیکان‌شهر می‌توانید به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای بار خود را جابه‌جا کنید. ما با استفاده از نیروی انسانی و کارگران خبره و نیرومند برای شما لوازم سنگین را جابجا می‌کنیم و بسته‌بندی را به سبک حرفه‌ای برای شما انجام می‌دهیم شما می‌توانید اثاث‌کشی آسان را با ما تجربه نمایید و با راحتی و بدون شکستن وسایلتان و صدمه دیدن به وسایلتان بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید جابه‌جا کنید. همیشه یکی از دغدغه‌های تمامی مشتریان ما خدمات بسته‌بندی است اما نگران نباشید.

شما با انتخاب اتوبار پیکان‌شهر می‌توانید خدمات بسته‌بندی خود را به‌صورت حرفه‌ای از این مجموعه دریافت نمایید. ما در این مؤسسه برای شما فرایند اسباب‌کشی را از صفر تا صد به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم با استفاده از ضرب گیرها تمامی وسایل شما را بسته‌بندی و با استفاده از نایلون حباب دار آن‌ها را بسته‌بندی و در کارتن‌های چند لایه با چسب‌های مخصوص محکم می‌بندیم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود.

هم چنین با استفاده از سلفون‌ها، مبلمان شما را نیز بسته‌بندی می‌کنیم برای بسته‌بندی اثاثیه باید دقت زیادی کرد زیرا ممکن است در حین جابه‌جایی به وسایل شما صدمه ببینند. پس ما برای جلوگیری از این صدمات یک بسته‌بندی ایمنی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم اتوبار پیکان‌شهر برای شما مبلمان و سرویس خواب را نیز بسته‌بندی می‌کند شما می‌توانید با انتخاب اتوبار پیکان‌شهر به‌صورت حرفه‌ای و با استفاده از روش‌های بسته‌بندی تمامی وسایلی مثل مبلمان و وسایل سرویس خواب خود را بسته‌بندی کنید ما با بسته‌بندی متفاوت از صفر تا صد لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم. شما می‌توانید لوازم سنگین و خود را نیز به اتوبار پیکان‌شهر بسپارید تا برای شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده در کارتن‌های چند لایه قرار دهیم.

تجهیزات لوازم بسته بندی را از بارسنتر بخواهید:

بعضی اوقات قصد دارید که لوازم مخصوصی را بسته‌بندی کنند این لوازم شامل ظروف شکستنی و اشیاء با قیمت شما می‌شود نگران نباشید ما برای شما ظروف شکستنی را با راهکارهای ویژه بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبینند. ظروف شیشه حساس هستند و باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند به‌همین خاطر ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار، ظروف شیشه‌ای و کریستال‌ها، را می‌پیچیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به ظروف شما وارد نشود.

پس نگران وسایل گران‌قیمت خود نباشید شما می‌توانید با انتخاب اتوبار پیکان‌شهر چیدمان لوازم شکستنی و ارزشمند خود را نیز به ما بسپارید. همچنین ما برای شما برای جابجایی لباس‌ها از کارتن‌های رگال دار استفاده می‌کنیم تا تمامی لباس‌های خود را بدون این‌که صدمه‌ای به آن‌ها وارد شود حمل‌ونقل کنید. همچنین برای لوازم صوتی شما مانند تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی به‌صورت حرفه‌ای عمل می‌کنیم و بسته‌بندی این لوازم را به صورتی انجام می‌دهیم تا در حین جابجائی نشکنند و صدمه نبینند.

پس با خیال راحت اتوبار پیکان‌شهر را انتخاب کنیم و خدمات بسته‌بندی و چیدمان خود را به این اتوبار بسپارید اتوبار پیکان شهر برای شما با استفاده از ماشین‌های متنوع باربری خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. شما می‌توانید هر نوع ماشینی که احتیاج دارید از ما درخواست نمایید ما با استفاده از ماشین‌های مثل کامیون، ایسوزو، هیوندا، و وانت‌بار و نیسان بار برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم در هر مرحله‌ای اول از همه بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین مراحل اسباب‌کشی است. به‌همین خاطر ما با استفاده از لوازم و تجهیزاتی که در اختیار داریم تمامی لوازم شما بسته‌بندی می‌کنیم این تجهیزات شامل :

  1. کارتن‌های رگال دار
  2. چسب‌های نواری پهن
  3. سلفون‌ها
  4. نایلون‌های حباب دار
  5. کارتن‌های چند لایه
  6. ضرب گیرها
  7. بابل رپ‌ها
  8. وکیوم‌ها

هستند که شما می‌توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را با استفاده از این تجهیزات بسته‌بندی کنید. حتی اگر قصد جابجایی وسایل به‌صورت تنهایی را داری که قرار است خودتان وسایل را بسته‌بندی کنید می‌توانید تجهیزات بسته‌بندی را از اتوبار پیکان‌شهر از ما درخواست نمایید. شما می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های ۴۵٪ یک هزینه مناسب را بابت اسباب‌کشی خود انجام دهید. یکی از مسائلی که در اسباب‌کشی و حمل اثاثیه هست هزینه‌ها است شاید بارها و بارها با خودتان شنیده‌ایم که تخفیف‌های باورنکردنی و تبلیغات ارزان را راجب به اسباب‌کشی شنیده اما ما به شما توصیه می‌کنیم که گول این تبلیغات را نخورید زیرا شما باید باربری و اتوباری را انتخاب کنید که از لحاظ کیفیت بالا باشد و از تمامی لوازم شما نگهداری کند. زیرا قرار است تمامی لوازم منزل و یا اداره خود را به این باربری بسپارید. پس این باربری باید دارای استانداردها باشد. ما به شما اتوبار پیکان‌شهر را پیشنهادمی‌دهیم.

هزینه‌ها در اتوبار پیکان‌شهر به چه صورت هست:

هزینه‌های اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز با قیمت‌های مناسب در نظر گرفته‌شده است اگر قصد دارید لوازم سنگینی را جابجا کنید می‌توانید از پرسنل ما به این درخواست را داشته باشید تا با تعداد کارگران نیرومند و حرفه‌ای در محل اسباب‌کشی این کار را برای شما انجام دهند. اتوبار پیکان‌شهر بدون خط و خشی وارد شود به وسایل شما تمامی لوازم را برای شما جابه‌جا می‌کنیم مطمئن باشید که هر چه کار بسته‌بندی با دقت بیشتری انجام شود به این‌که به وسایل شما صدمه‌ای وارد شود درصد کم‌تری اتفاق می‌افتد شاید برای بسته‌بندی یک وسیله احتیاج به تجهیزات داشته باشید شما می‌توانید این تجهیزات را از اتوبار ما درخواست نمایید تا برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم دسترسی به ما آسان است ما در هر شعبه از تهران برای شما خدمات متنوعی را در نظر گرفته‌ایم. اگر عزیزانی که در غرب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند از باربری پیکان شهر، که درغرب تهران است استفاده کنند.

عزیزانی که در شرق تهران هستند می‌توانند از اتوبار پیروزی، و عزیزانی که در جنوب تهران  زندگی می‌کنند می‌توانند از اتوبار نازی آباد و عزیزانی که در مرکز تهران زندگی می‌کنند از اتوبار حقانی، استفاده نمایند و عزیزانی که در شمال  تهران زندگی می‌کنند از باربری  محمودیه و اتوبار محمودیه استفاده کنند و خدمات خود را به مجموعه بار سنتر بسپارند. ما آماده هستیم در هفت روز هفته برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را با روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام دهیم. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با اتوبار پیکان‌شهر تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز بدون کوچک‌ترین صدمه و بدون کوچک‌ترین نقصی انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار پیکان شهر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار پیکان شهر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار پیکان شهر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند